جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

فرآیند سریع ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر

هرآنچه باید در زمینه ثبت شرکت تجاری بدانید را ما در ایلیا ارائه می کنیم، از این رو در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با نحوه ثبت شرکت در بوشهر توضیحات مختصری ارائه دهیم لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در بوشهر

با توجه به پیشرفت علم و البته اقتصاد در جامعه ی کنونی نیاز به افرادی که در حوزه اقتصادی فعالیت می کنند بیشتر و بیشتر می شود. بر همین اساس تعداد افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند به مراتب زیاد است.

بهترین نوع حضور در عرصه اقتصاد، تولید و غیره به صورت یک شخصیت قانونی است یعنی به صورت یک شخصیت حقوقی است تا حقیقی زیرا یک شخصیت حقوقی بودن باعث می شود اهمیت بیشتری به شما داده شود و قانون از شما حمایت کند.

طبق همین قانون تجارت است که ما چند نوع شرکت برای به ثبت رسیدن داریم عبارتند از:

ثبت شرکت مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی خاص، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت مختلط سهامی، ثبت شرکت مختلط غیر سهامی، ثبت شرکت تعاونی، ثبت شرکت نسبی، ثبت شرکت نسبی و ثبت موسسه

در صورت تمایل به ثبت انواع شرکت های تجاری تنها کافی است با مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا تماس بگیرید و صفر تا صد امور تجاری و اداری خود را از کارشناسان ومشاوران حقوقی پیگیری کنید.

ثبت شرکت در بوشهر

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

کلیه اشخاصی که قصد شروع کسب و کار های اقتصادی از هر نوعی از جمله تجاری، بازرگانی و غیره را دارند برای اینکه فعالیت آنها به صورت قانونی باشد ناگزیر به ثبت شرکت هستند و از این طریق فعالیت شان را شکل قانونمند می دهند.

هم می توانند از این طریق فعالیتشان را گسترده کنند و روابط بیشتری برقرار کنند. می توانید جهت برخورداری از مشاوره ثبت شرکت در بوشهر می توانید با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

جهت ثبت شرکت در بوشهر از کجا شروع کنیم؟

 برای تاسیس شرکت ابتدا باید با کارشناسان ثبت ایلیا در تماس باشید. سپس از طریق ارسال مدارک هویتی خود به کارشناسان ما و با ارائه اطلاعات و درخواست های که برای ثبت شرکت خود دارید منتظر ثبت شرکت خود بمانید.  

 تنها کافی است هدفتان از ثبت شرکت، مدارک  هویتی و قوانینی که می خواهید در شرکتتان باشد  را اعلام بفرمایید و منتظر ثبت شرکت بمانید.

شرایط ثبت شرکت در بوشهر

 جهت تاسیس شرکت  یکسری شرایط مشخص شده وجود دا رد این شرایط عبارتند از:

مشخص کردن یک آدرس مشخص برای محل ثبت شرکت و داشتن یک وکیل مجرب برای انجام پروسه ثبت شرکت همچنین تهیه مدارک هویتی درخواست شده جهت ثبت شرکت.

مدارک ثبت شرکت در بوشهر

مدارک ثبت شرکت در بوشهر

مدارک مورد نیاز تاسیس شرکت تجاری شامل: اصل و کپی مدارک شناسایی همه اعضا می باشد که شامل کارت ملی و شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات کپی آن صفحه نیز باشد. علاوه بر مدارک شناسایی گواهی عدم سوء پیشینه همه اعضا نیز لازم است.

مزایای ثبت شرکت در بوشهر

 • با ثبت شرکت می توانید از تسهیلات بانکی که برای شرکتها در نظر گرفته شده است استفاده نمایید.
 • از امکانات بیمه برای خود و کارمندان خود استفاده کنید.
 • امکان شرکت در مناقصات و مزایدات رسمی ممکن می شود.
 • جهانی شدن یک مجموعه و امکان ورود به عرصه های بین الملل امکان پذیر می باشد.

مدت زمان ثبت شرکت در بوشهر

اگر وکیل داشته باشید ثبت شرکت شما حدود 10 الی 15 روزکاری نیاز است. اگر نداشته باشید 15 تا 17 روز کاری البته بستگی به تکمیل مدارک توسط شما دارد.

هزینه ثبت شرکت در بوشهر

هزینه ثبت وابسته به چند فاکتور اساسی می باشد :

 • میزان سرمایه شرکت
 • نوع شرکت
 • تعداد اعضای شرکت
 • موضوع شرکت
 • تعداد کارکترهای چاپ شده در روزنامه رسمی شرکت

ثبت شرکت مسئولیت محدود در بوشهر

شرکتهای مسئولیت محدود جزو شرکتهای تجاری بوده که برای ثبت آن ها باید شروط و قوانین مندرج در اداره ثبت شرکتها را در خصوص آن رعایت شود . قابل توجه است که شرکتهای مسئولیت محدود با بیش از 2شخص قابل ثبت می باشند.

ازاین رو برای انتخاب شرکای ثبتی خود باید قبل از ثبت اقدام کرده و با مشخص کردن اهداف آتی خود در مسیر ثبت شرکت مسئولیت محدود گام بردارید.

ثبت شرکت سهامی خاص در بوشهر

شرکتهای تجاری از نوع سهامی به دونوع سهامی عام و سهامی خاص طبقه بندی می شوند. یکی از پرتقاضاترین شرکتهای تجاری از نوع سهامی خاص قابل ثبت در بوشهر می باشد که با ارائه مدارک ثبت شرکت ها در اداره ثبت اسناد می توان اقدامات لازم برای ثبت آن را انجام داد.

در شرکتهای سهامی خاص مجامع عمومی وجود ندارد و از این رو با استناد به قوانین اداره ثبت شرکایی کمتر از شرکتهای سهامی عام خواهد داشت.

در زمان ثبت این نوع شرکتهای تجاری باید 35 درصد سرمایه در حسابی نزد بانک پرداخت شود. اگر در فکر ثبت شرکت سهامی هستید مشاوره حقوقی در این زمینه راهنمای شما عزیزان خواهد بود.

ثبت موسسه در بوشهر

موسسات غیرتجاری در ایران به دونوع انتفاعی و غیرانتفاعی طبقه بندی می شوند از این رو بهتر است بدانید که این موسسات غیرتجاری در ایران اقداماتی مانند خیریه ، آموزش، موسسات فنی و خدمات شهری، موسسات حسابداری و حسابرسی ادارات و ارگان ها، دفاتر وکالت یا حقوقی، مطب پزشکی را شامل خواهند شد.

اگر مایل به ثبت موسسه در شهر بوشهر هستید موسسه ایلیا با ارائه مشاوره حقوقی رایگان بهترین راهنمای شما عزیزان خواهد بود .

ثبت شرکت بازرگانی در بوشهر

منظور از بازرگانی همان تجارت است که در قالب شرکت می توان به آن اعتبار بخشید . شرکتهای بازرگانی در این شرکتها بحث تجارت حرف اول را میزند. از این رو برای ثبت شرکت بازرگانی در بوشهر بهتر است با مشاوران و وکلای حقوقی در ارتباط باشید تا با یاری آن ها اقداماتی مانند تعیین نوع شرکت تجاری و موضوع فعالیت و مدارکی که برای ثبت آن نیاز است را تنها در یک جلسه حضوری یا آنلاین ارائه کنند و خیالتان را از بابت انجام امور شرکت بازرگانی آسوده سازید.

ثبت شرکت خدماتی در بوشهر

شرکت خدماتی از آن دسته شرکت هایی است که جهت راه اندازی و تاسیس آن نیازی به تحصیلات دانشگاهی و عالی ندارید و تنها با رعایت شرایط اداره ثبت برای ثبت قانونی آن می توانید کسب سود از آن کرده و بازدهی خود را چندبرابر کنید .

شرکت های خدماتی با هدف ارائه‌ی خدمات تشکیل خواهند شد. شما می‌توانید شرکت خدماتی را از نوع شرکت خدماتی سهامی خاص به ثبت برسانید. در این زمینه کارشناسان مجرب ایلیا راهنمای شما عزیزان خواهند بود.

ثبت شرکت پیمانکاری در بوشهر

شرکتهای پیمانکاری در بوشهر را می توان جزو آن دسته از شرکتها دانست که برای ثبت آن در اداره ثبت شرکتها باید ابتدا موضوع خود را مشخص کرده و با انتخاب شریکی مناسب اقدامات ثبت آن را انجام می دهید.

در ابتدا برای ثبت شرکتهای پیمانکاری بایدشرکتی تجاری را از میان شرکتهای قابل ثبت اداره ثبت اسناد و املاک گزینه ای مناسب را برگزینید، شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود برای مجموعه شما در این زمینه مناسب تر است.

در این بین باید به این نکته توجه شود که توجه شرکت سهامی خاص نزد شرکت های مناقضه گذار دارای اعتبار بیشتر می باشد و برای ثبت شرکت پیمانکاری شما مناسب تر خواهد بود.

آدرس اداره ثبت شرکتهای بوشهر

آدرس: شهر بوشهر، چهارراه دادگستری، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر

شماره تلفن: ۴ – ۳۳۳۲۸۰۰۳ – ۰۷۷

واحدهای ثبت شرکت در بوشهر

 • ثبت شرکت در بوشهر
 • ثبت شرکت در دشتستان
 • ثبت شرکت در کنگان
 • ثبت شرکت در گناوه
 • ثبت شرکت در دشتی
 • ثبت شرکت در تنگستان
 • ثبت شرکت در عسلویه
 • ثبت شرکت در جم
 • ثبت شرکت در دیلم
5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هانیه سهرابی
هانیه سهرابی
2 سال قبل

سلام برای ثبت شرکت در بوشهر میشه آدرس محل سکونت خودمون رو بزنیم تا یک جایی اجاره کنیم

نازیلا ساداتی
نازیلا ساداتی
2 سال قبل

خواستم ببینم بوشهر هم شامل منطقه ازاد میشه واسه ثبت ؟

ایمان هاشمی ساکن بوشهر
ایمان هاشمی ساکن بوشهر
7 سال قبل

سلام و خسته نباشید
مدت سه سال هست که کارهای ثبتی بخش تعاون رو انجام میدم و کاملا تو این زمینه تجربه دارم . گهگاهی هم مشتری تاسیس یا تغییرات شرکتهای سهامی خاص داشتم .

در حال حاضر وقتم آزاده . خوشحال میشم با شما همکاری کنم . با تشکر از مطالب مفیدتون

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ایمان هاشمی ساکن بوشهر
7 سال قبل

با سلام در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود