جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت مهر شرکت

ثبت مهر شرکت

اطلاع در مورد ثبت مهر شرکت را با مشاوره رایگان کارشناسان ثبتی ایلیا پیگیری خواهید کرد. ما در کم ترین زمان به امور حقوقی شما عزیزان خواهیم رسید و دیگر نیازی به انجام امور از سوی شما نخواهد بود. در ادامه نکات مهمی را در این راستا ارائه می دهیم که یاری رسان شما عزیزان می باشد.

مهر شرکت

بعد از اینکه شرکتی ثبت شد باید مهر مخصوصی را داشته باشد. در حقیقت مهر باید در ذیل همه اسناد و قراردادهایی که به شرکت مربوط می شود درج می گردد و نشانگر انجام عمل جهت اشخاص حقوقی می باشد.

مقررات و قوانین مهر شرکت بدین صورت می باشد که اگر مهر شرکت در انتهای قراردادی درج گردد، برای اشخاصی که امضای مجاز دارند مسئولیت خاصی را به همراه ندارد.

در هر صورت اشخاص باید به منظور طراحی مهر شرکت خود اقدام کنند و در آخر همه اسناد و قراردادهای مربوط به شرکت را قید نمایند تا دچار مشکل نشوند.

برای قید موارد گوناگون در مهر شرکت قانون خاصی وجود ندارد. در نهایت، هر شرکتی قادر می باشد هر موردی را در مهر شرکت خود قید نماید. ولی توصیه کارشناسان مربوطه این می باشد که بعضی از موارد مهم در خصوص شرکت در مهر قید گردد.

راهنمای ثبت مهر شرکت

شاید از نگاه شما ثبت مهر شرکت هیچ ضروری نداشته باشد  اما افراد دیگری می توانند به راحتی مهر شرکت شما را جعل کنند و سو استفاده های که برای شما مشکلات زیادی به همراه خواهند داشت برایتان اتفاق می افتد در نتیجه بهترین کار این است که با نام شرکت به صورت مالکیت معنوی مهر شرکت را به ثبت برسانید کاری که مجتمع ثبتی ایلیا برای شما انجام میدهد تا دچار مشکل نشوید.

ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت مهر شرکت و ثبت مهر شرکت می باشد. با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به گروه ثبتی ایلیا بسپارید.

ثبت مهر شرکت

مراحل ثبت مهر شرکت

ثبت مهر شرکت و طرح مهر شرکت سبب می شود که اشکال خاص یا یک فونت و قلم خاص برای شخص شما انحصاراً به ثبت برسد و کسی نتواند از مهر شما سو استفاده کند و شبیه به آن را برای خود به ثبت برساند.

در حقیقت ثبت مهر شرکت همان ثبت لوگو می باشد که تیم ثبتی ایلیا مهر شما را به شکل یک لوگو برایتان ثبت می کند. فرایند ثبت لوگو مانند ثبت برند است و در حقیقت همان مراحل ثبت برند باید برایتان طی شود.

برای ثبت مهر شرکت بعد از آنکه آن را طراحی کرده اید می توانید برای اداره ثبت لوگو ارسال نمایید و بعد از گذشت پرسه ثبت مهر شرکت شما به ثبت خواهد رسید.

زمان و هزینه ثبت مهر شرکت

پس از طی مراحل فوق که حدود 1 ماه یا 40 روز کاری زمان می برد تصویر مهر شما باید برای قانونی شدن دوبار در روزنامه رسمی کشورچاپ شود ، یعنی آگهی ثبت برند ( لوگو) برای شما انجام شود که بین این دو مرحله آگهی ثبت برند باید حتماً براساس قانون تجارت یک ماه فاصله زمانی قائل شوید و به همین دلیل ثبت مهر شرکت فرآیند زمانبری می باشد، لیکن مزیت آن سبب می شود که بسیاری برای حفاظت از نشان تجاریشان به این امر مبادرت کنند .

هزینه ثبت مهر نیز شامل هزینه طراحی مهر شرکت به همراه حق الثبت دولتی ، هزینه دوبار چاپ آگهی ، هزینه های پستی و حق الوکاله وکیل ثبت لوگو می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمونه مهر شرکت با مسئولیت محدود به همراه نمونه مهر شرکت تعاونی نمونه مهر شرکت بازرگانی نمونه مهر شرکت سهامی خاص و هم چنین  در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران ثبتی ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های مجتمع تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
12 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد قایدی
محمد قایدی
2 ماه قبل

سلام آیا شکل ظاهری مهر شرکت قابل استعلام میباشد؟

شماره تماس:
9174242210
م خاوری
م خاوری
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر ، شرکت ما تغییر آدرس داشته و شماره ثبت عوض شده الان برای کارهای اداری که نیاز به مهر هست باید مهر رو با شماره ثبت جدید بگیرم یا اینکه میشه از همون مهر قبلی که شماره ثبت اولی هست استفاده کرد

شماره تماس:
9226988760
وحید حاجیوند
وحید حاجیوند
2 سال قبل

سلام میتونم طرح مهر شرکت رو عوض کنم یعنی ی مهر جدید با طرح جدید بسازم

شهروز
شهروز
پاسخ به  وحید حاجیوند
2 سال قبل

باسلام تعویض مهر‌شرکت یا مدل امضامدیرعامل که مغایربا صورتجلسات قبلی خواهدبود درصورتجلسات جدید مشکلی درزمان ارسال به اداره ثبت خواهدداشت یاخیر

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  شهروز
2 سال قبل

سلام نه مکشلی نداره ولی ترجیحا از اثر انگشت هم استفاده بشه

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  وحید حاجیوند
2 سال قبل

سلام نه مشکلی نداره میتونین عوض کنین

روح الله
روح الله
2 سال قبل

سلام. اگر مهر شرکت مفقود شود چه اقدامی باید انجام داد؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  روح الله
2 سال قبل

سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر باشه . کار خاصی لازم نیست و مجددا اقدام کنید برای ساخت یک مهر جدید .

سعید
سعید
5 سال قبل

سلام ایا میتونم از آرم ترازو عدالت تو مهر شرکتم استفاده کنم. البته شبیه به اون هست نه خودش

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  سعید
5 سال قبل

سلام بله میتونین استفاده کنین منتهیا مکان ثبت نداره