ثبت شرکت در بوشهر

کلیه اشخاصی که قصد شروع کسب و کار های اقتصادی از هر نوعی از جمله تجاری، بازرگانی و... را دارند برای اینکه فعالیت آنها به صورت قانونی باشد ناگزیر به ثبت شرکت هستند و از این طریق فعالیتشان را شکل قانونمند می دهند و هم می توانند از این طریق فعالیتشان را گسترده کنند و روابط بیشتری برقرار کنند .از همین رو ثبت شرکت در بوشهر بسیار حائز اهمیت می باشد .می توانید جهت برخورداری از مشاوره ثبت شرکت در بوشهر می توانید با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

شرایط ثبت شرکت در بوشهر

کلیه مراحل ثبت شرکت در بوشهر از طریق مشاوره کارشناسان متخصص در زمینه ثبت قابل کسب می باشد. به همین جهت می توان از طریق برقراری تماس با مشاوران اطلاعات لازم در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در بوشهر را به دست آورد. لازم به ذکر است که مراحل ثبت شرکت بعد از تحویل مدارک اشخاص آغاز می شود و بقیه مراحل به عهده کارشناس ثبت می باشد . زمان مورد نیاز جهت به ثبت رسیدن و حقوقی کردن شرکت مشخص و از پیش تعیین شده نیست و نمیتوان زمان دقیقی را از پیش اعلام نمود. زیرا این امور اموری اداری می باشد و از طریق کارشناسان اداره ثبت انجام می شود و زمان انجامش بستگی به افراد دارد اما انچه تاثیر بسزایی در زمان انجام دارد حوزه ثبتی انجام امور ثبت است ولی به طور کلی حدود 15-20 روز کاری انجام ثبت شرکت به طول می کشد . در ارتباط با هزینه ثبت شرکت در بوشهر باید گفت این هزینه شامل حق الثبت اداره ثبت ، بسته روزنامه و هزینه های اداری مانند تمبر و پاکت پست مدارک می شود و در موارد مختلف بسته به شرایط شرکت مورد نظر متفاوت می باشد .جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با وکیل ثبت شرکت در بوشهر تماس بگیرید.

مدارک ثبت شرکت در بوشهر

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در بوشهر اصل و کپی مدارک شناسایی همه اعضا می باشد که شامل کارت ملی و شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات کپی آن صفحه نیز باشد . علاوه بر مدارک شناسایی گواهی عدم سوء پیشینه همه اعضانیز لازم است.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

  • ثبت شرکت توسط متقاضی

با مشخص نمودن کلیه مراحل فوق می بایست به سامانه اداره ثبت شرکت مراجعه کرده و با انتخاب گزینه ثبت تاسیس وارد سامانه شده و اطلاعات درخواستی را مرحله به مرحله وارد کنید و در انتها با تنظیم اوراق ثبتی شرکت و بارگذاری آن در این سامانه گزینه تایید نهایی را وارد نمایید. کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در این زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما باشند.

  • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

تمام مراحل ثبت شرکت را از طریق کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در زمینه ثبت شرکت می توانید دریافت کنید ، بهتر است قبل از هر گونه اقدامی در جهت ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در بوشهر تمامی اطلاعات در این زمینه را کسب نمایید و بعد برای ثبت اقدام نمایید . گرچه امور مربوط به ثبت را شخصا هم می توانید انجام دهید ولی بهتر است از طریق موسسه حقوقی و کارشناسان مجرب در این زمینه انجام شود زیرا در صورت بروز مشکلات همواره مشاورانی با تجربه کنار شما هستند که می توانند در تمام زمینه ها راهنمایی تان کنند . ثبت شرکت زمان دقیق ندارد و نمیتوان زمان دقیقی را برای امور ثبت مشخص کرد. زیرا چندین آیتم وجود دارد که در ثبت شرکت موثر است گرچه که نمیتوان زمان دقیق مشخص کرد اما در صورتی که در روند ثبت مشکلی به وجود نیاید در حالت عادی تقریبا 30 روز کاری زمان نیاز دارد . هزینه ثبت شرکت متغیر می باشد و با توجه به شرایط موضوعی و ابتدایی که اعضا اعلام میکنند مشخص می شود .

ثبت شرکت مسئولیت محدود در بوشهر

شرکتهای با مسئولیت محدود با دونفر شریک بالای 18سال شروع به فعالیت می نمایندموضوع فعالیت در این شرکتها بازرگانی است حتی اگر به فعالیتهای بازرگانی نپردازند. میزان سرمایه انتخابی نیز در این قالب ثبتی نمی تواند از 1.000.000 ریال کمتر باشد. در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و سهامدارن به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در بوشهر

شرکتهای سهامی خاص نیز به عنوان شرکتهای بازرگانی شناخته می شوند، حتی اگر موضوع فعالیتشان بازرگانی نباشد. میزان سرمایه در این شرکتها نیز 1.000.000 ریال می باشد با این تفاوت که سهامداران موظف هستند35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و 65% باقی مانده در تعهد سهامداران باقی می ماند. تعداد اعضا نیز در این قالب ثبتی 5 نفر می باشد که 3نفر عضو هیئت مدیره و سهامدار می باشند و 2نفر از آنها بازرسین اصلی و علی البدل می باشند.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در بوشهر

فعالان اقتصادی با توجه به نیازهای موجود در بازار اقدام به سرمایه گذاری و یا شروع به فعالیت های گسترده می نمایند که موضوع فعالیت های آنها میتواند انجام امور پیمانکاری ، تولیدی و خدماتی باشد که ثبت این شرکتها بیشتر از سوی مهندسین و پیمانکاران مورد در خواست می باشد.

ثبت شرکتبا این موضوعات میتواند پشتوانه قوی برای شروع فعالیت های گسترده و انجام اموری مانند ثبت برند و برند سازی برای مووسین آنها باشد و در مقابل حس اعتماد را در بین مصرف کنندگان ایجاد نمایند.

کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در بوشهر

به غیر از شرکتهای تجاری موسسات غیرتجاری نیز ثبت می گردد که با اهداف غیرتجاری و فعالیتهایی همانند امور ادبی ، علمی ، فعالیت های خیریه و انجام امور خدماتی به ثبت می رسند. این موسسات به دو دسته انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم می گردند که به اختصار توضیح می دهیم:

1 . موسسات غیر انتفاعی : موسساتی که به منظور استفاده از سود و زیان اعضا تاسیس نمی گردد. مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و ...

2 . موسسات انتفاعی : موسساتی که قصد دارند از منافع و سود زیان حاصله استفاده نمایند مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت شرکتهای تجاری در بوشهر

ثبت شرکت تعاونی در بوشهر

ثبت شرکت تضامنی در بوشهر

ثبت شرکت نسبی در بوشهر

ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در بوشهر

ثبت شرکت سهامی عام در بوشهر

ثبت صورتجلسه تغییرات در بوشهر

ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ایلیا

ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا

ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا

ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا

ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ایلیا

ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا

ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا

ثبت شرکت در مناطق آزاد در بوشهر

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در بوشهر و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
بوشهر - چهار راه دادگستری جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در بوشهر با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026