• شرایط ثبت شرکت در بندر عباس

نخستین قدم در راه نظام مند کردن فعالیت کاری شما ثبت شرکت از طریق مرجع ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری است . زیرا پس از ثبت شرکت فعالیت و کسب و کار شما جنبه قانونی پیدا کرده و نیز در نزد مشتریان و همکاران خود اعتبار بیشتری کسب می کنید.

مراحل ثبت شرکت در بندرعباس

در رابطه با مراحل ثبت شرکت در بندرعباس مشاوران ما در مجتمع ثبت ایلیا آماده اطلاع رسانی به شما متقاضیان محترم می باشند. لذا می توانید با تماس با کارشناسان این مجتمع از مشاوره ثبت شرکت در بندرعباس برخوردار شوید. هزینه ثبت شرکت متغیرهای زیادی دارد که امکان تعیین دقیق آن را غیر ممکن می کند . در این خصوص نیز می توانید با تماس تلفنی با مجتمع بین الملل ایلیا اطلاعات بیشتری به دست آورید. و اما مدت زمان ثبت شرکت که در شهرهای مختلف ممکن است متفاوت باشد بسته به کارشناس اداره ثبت و قوانین جاری در نوسان است اما به طور کلی حدود15-20 روزکاری به طول می کشد . در ارتباط با هزینه ثبت شرکت در بندرعباس نیز لازم به توضیح است که هزینه شامل حق الثبت اداره ثبت ، تعداد خطوط آگهی روزنامه و هزینه های اداری مانند تمبر و پاکت پست مدارک می شود و در موارد مختلف بسته به شرایط شرکت مورد نظر نیز متغیر می باشد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت و ثبت علامت تجاری (ثبت برند) با وکیل ثبت شرکت در بندرعباس در مجتمع ایلیا در تماس باشید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت دربندرعباس

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد :

 • شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضا
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری کلیه اعضا
 • مدارک ثبتی شرکت شامل (شرکتنامه، تقاضانامه،اساسنامه (

چنانچه امور ثبت شرکت خود را بر عهده موسسه حقوقی قرار دهید . تنظیم اوراق ثبتی شرکت شما بر عهده کارشناس موسسه خواهد بود.

ثبت شرکت در بندر عباس

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت یا توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

با توجه به اینکه اولین مرحله ثبت شرکتها ثبت نام سامانه ای می باشد ابتدا باید از طریق این سامانه جهت ثبت تاسیس اقدام نمود. پس از جمع آوری مدارک مورد نیاز من جمله کپی از مدارک شناسایی موسسین و نیز مجوز فعالیت ( اگر لازم باشد ) و نیز مشخص ساختن مواردی مانند سمت ها،میزان سرمایه ،سهام یا سهم الشرکه هر فرد،حق امضا مجاز شرکت،آدرس شرکت و محل سکونت اعضا ،اقدام به ثبت نام سامانه ای می کنیم . در این مرحله لازم است 5 نام با اولویت را جهت انتخاب نام شرکت بررسی توسط کارشناس اعلام نماییم و بعد از انجام مراحل ابتدایی،در مراحل پایانی ثبت نام ،باید اوراق شرکت ضمیمه شود. توصیه می کنیم قبل ازاقدام جهت ثبت در سامانه ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان بهره جویید.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مراحل ثبت شرکت پروسه تخصصی و حقوقی می باشد که آشنایی و تجربه نسبت به این امور را می طلبد . کارشناسان ثبتی مجتمع ایلیا در این مراحل با شما هم مسیر شده و یاری رسان شما خواهند بود . در نخستین قدم متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و تصویر شناسنامه را به کارشناسان مجتمع ایلیا تقدیم می کند و در مرحله بعد با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام اعضا و موضوع شرکت ، مسیر کلی شرکت مشخص می شود و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع ایلیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تعیین نام است که در این مرحله تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکتها انجام می گیرد. هزینه ثبت شرکت بنا به نوع فعالیت و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند در نوسان خواهد بود. در این مورد می توان با تماس تلفنی متقاضی به مجتمع ایلیا و شرح تقاضای خود هزینه های ثبت یک شرکت را دقیق تر تعیین نمود.

 ثبت شرکت دربندرعباس

ثبت شرکت مسئولیت محدود در بندرعباس

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندرعباس به حداقل دونفر عضو با کمینه سن 18 سال تمام احتیاج دارید . سرمایه در این شرکت سهم الشرکه خوانده شده و نقدی می باشد و البته احتیاجی به واریز آن نیست و تنها در تعهد اعضا می باشد. در این شرکت مسئولیت اعضا محدود به میزان آورده آنها در شرکت است.

ثبت شرکت سهامی خاص در بندرعباس

جهت ثبت شرکت سهامی خاص یکی از انواع شرکتهای بازرگاني یست سرمایه شرکت در این شرکتها نقدی نبوده و به شکل سهام می باشد .و اعضا این شرکت که باید 5 نفر باشند نیز سمت سهامدار خواهند داشت و تعهدات صاحبان سهام محدود به مبلغ مشخص شده سهام آنها است در این شرکت نیاز به واریز بخشی از سرمایه خواهید داشت.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری دربندرعباس

کارآفرینان و صاحبان مشاغل ممکن است بخواهند در امور مختلفی فعالیت نمایند که این امور را می توان به دسته های مختلف طبقه بندی نمود. بر همین اساس شرکتهای تولیدی ، خدماتی و پیمانکاری به وجود آمده است که می توانید شرکت خود را تحت عنوان یکی از این شرکتها به ثبت برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مجتمع حقوقی ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت موسسات غیرتجاری در بندرعباس

امروزه بسیاری از فعالیتها در قالب ثبتی موسسه غیر تجاری به ثبت می رسد که مرجع ثبت آن نیز اداره ثبت شرکتها و حوزه های آن در هر شهر می باشد. به منظور ثبت موسسات غیر تجاری نیازمند به اخذ مجوز از نهادهای دولتی ذی صلاح هستید. به عنوان مثال موسسات آموزشی باید از آموزش و پرورش ویا وزارت آموزش عالی مجوز کسب کنند. موسسات غیر تجاری با حضور حداقل دونفر عضو به ثبت می رسند. این موسسات به دو گروه تقسیم می شوند :

1 . موسسات انتفاعی: که به منظور کسب درآمد راه اندازی شده اما فعالیتشان تجاری نمی باشد. مانند آموزشگاههای هنری

2 . موسسات غیر انتفاعی : که جهت کسب سود و منفعت فعالیت نمی کنند و هدف اعضای آن خدمت رسانی به جامعه است مانند موسسات خیریه

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما باشند.

حوزه های ثبت شرکت در هرمزگان و شهرستان های آن
 • ثبت شرکت در بندرعباس
 • ثبت شرکت در بندرلنگه
 • ثبت شرکت در میناب
 • ثبت شرکت در قشم
 • ثبت شرکت در کرج
 • ثبت برند در کرج
 • ثبت تغییرات شرکت در کرج
 • ثبت شرکت در بندر خمیر
 • ثبت شرکت در جاسک
 • ثبت شرکت در درگاهان
 • ثبت شرکت در کیش

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی و با عنوان بهترین ثبت شرکت در ایران میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری استعلام شرکت و فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در بندر عباس و یا به و شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :

بندرعباس میدان فرودگاه ابتدای بلوار امام خمینی(ره) روبروی دانشگاه فرهنگیان (جنب اداره برق ناحیه2) جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در بندرعباس با ما در تماس باشید.

شماره تلفن همراه مشاور جهت ثبت شرکت در بندرعباس :


ثبت شرکت در بندر عباس