جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های بندر عباس

در این مقاله ما می خواهیم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در بندرعباس و  آدرس اداره ثبت شرکت های بندر عباس توضیحاتی ارائه دهیم لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

آدرس اداره ثبت شرکت های بندر عباس کجا است؟

زمانی که تصمیم به ثبت شرکت میگیرید نیازمند دانسته ها و آگاهی هایی در این زمینه هستید مثلا با این پرسش مواجه میشوید که چه شرکتی متناسب با فعالیت های من می باشد؟چند روزر طول میکشد تا شرکتم به ثبت برسد؟برای ثبت شرکت چه مبلغی باید پرداخت کنم وسوالات رایج دیگری که در این زمینه پیش روی شما عزیزان میباشد.اما متاسفانه پاسخ مناسبی جهت این پرسش ها به دلیل نبود مرجع مطلع ورسمی وجود ندارد.

شما میتوانید با تماس با مجتمع ثبت شرکت ایلیا و مشاوره کاملا رایگان از نظرات تخصصی مشاوران ما بهره مند شوید و پاسخ کلیه ی پرسش های خود را دریافت کنید.

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان بندرعباس

  1. تعریف شرکت سهامی خاص: داشتن یک شرکت با هدف تولید و توسعه و از همه مهم تر واردات و صادرات نیازمند داشتن یک اساسنامه قوی، شرکا و سرمایه ایست که طرف های قرار داد بتوانند روی کار با آنشرکت حساب کنند بهترین نوع شرکت می تواند سهامی خاص باشد.
  2. تعریف شرکت سهامی عام: قابل عرضه در بورس و اوراق بهادار است سرمایه در این شرکت ها 500.000 تومان است سرمایه به قطعات سهام تقسیم می شود.
  3. تعریف شرکت با مسئولیت محدود: سرمایه در این شرکت ها به این صورت است که به سهم الشرکه تقسیم می شود سرمایه اولیه 100.000 هزار تومان است.
  4. تعریف شرکت تضامنی: در شرکت های تضامنی کلیه ی سود و ضرر بر عهده ی تمام اعضای شرکت می باشد و یک نوع ضامن هستند.
به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
آدرس اداره ثبت شرکت های گرگان
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها