ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

ثبت تخصصی انواع شرکت

ثبت برند شرکت عبارت است از اجتماع حقوقی مالکین متعدد در شیئ واحد به نحو اشاعه.

ثبت تخصصی انواع صورتجلسه تغییرات

ثبت برند ثبت تغییرات شرکت ها آخرین تحولات و بروزرسانی شرکت  می باشد و شامل چندین نتیجه اصلی  مزایا برای شرکتها ست. 

ثبت تخصصی علامت تجاری ( برند )

ثبت برند برند مجموعه گره های ذهنی یا تداعیات کار کردی ، احساسی ، عقلی و مزیت هایی است که ذهن بازار هدف را اشغال می کند. 

مالکیت صنعتی ( طرح صنعتی و ااختراع )

ثبت برند طرح صنعتی آن چیزی است که کالا را خوشایند و جذاب می نماید و لذا به ارزش تجاری و قابلیت فروش یک محصول می افزاید.

خدمات تخصصی اداری و حقوقی

ثبت برند اقدامات در مجتمع بین الملل ایلیا کلیه خدمات اداری ، حقوقی و ثبتی به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد.

ثبت شرکت در اصفهان

در عصر  حاضر با پیشرفت سریع صنعت و تجارت ، فعالان اقتصادی برای برخورداری از رقابتی سالم در بستر فعالیتهای سازمان دهی شده و  مکان مناسب برای گسترش کار خود نیازمند ثبت شرکت از طریق مراجع قانونی می باشند .فعالان اقتصادی باید بدانند آنچه مهم و حذف نشدنی است ثبت شرکت می باشد. در قانون تجارت شرکتها به اقسام گوناگونی تقسیم شده اند که شامل : شرکت سهامی ( عام و خاص) ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی و موسسات غیرتجاری می باشند.پس از اتمام مراحل ثبت شرکت، شماره ثبتی و شناسه ملی منحصر به فردی برای شرکت شما توسط مرجع ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری صادر می گردد . به منظور تکمیل اطلاعات خود در این زمینه  به بخش توضیحات تکمیلی و مفید در پایین صفحه  یا موسسات ثبت شرکت در اصفهان مراجعه فرمایید.

جهت ثبت شرکت در اصفهان از کجا شروع کنیم؟

متقاضیان ثبت شرکتهای تجاری و موسسات غیرتجاری میتوانند فرآیند ثبت خود را به دو صورت توسط خود متقاضی یا از طریق وکلای مجرب در این زمینه به ثبت برسانند. در صورتی که می خواهید کار ثبت شرکت خود را شخصا" انجام نداده و از تجربه کارشناسان بهره جویید شما میتوانید با مراجعه به مجتمع ثبتی ایلیا از مشاوره کارشناسان مجرب و متخصص این مجتمع به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید.

اقدامات رایگان ایلیا در واحد ثبتی اصفهان

ثبت شرکت در اصفهان

مراحل ثبت شرکت در اصفهان : قبل از هر اقدامی می بایست نوع فعالیت خودرا مشخص نمایید این امر به شما کمک میکند تا قالب ثبتی مناسب را انتخاب نمایید. در گام بعدی 5 نام شرکت خود را با توجه به اولویت مشخص می نمایید حال نوبت به ثبت سامانه ای از طریق سایت ثبت شرکتها اصفهان می رسد این امر مستلزم تجربه و تخصص می باشد.پس از ثبت سامانه ای و تایید نام شرکت نوبت به ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت اصفهان و پیگیری روند اداری کار می رسد.

مدارک ثبت شرکت در اصفهان :مدارک لازم جهت ثبت انواع شرکتها بدین شرح است : برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضاء، هیئت مدیره ، شرکا و سهامداران ( کارت ملی و شناسنامه ) ، اخذ گواهی عدم سوءپیشینه ، تنظیم اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه) این اوراق به صورت کاملا تخصصی توسط کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا برای شما تنظیم می گردد

زمان ثبت شرکت در اصفهان : هرکدام از قالبهای ثبتی نام برده شده شرایط متفاوتی را برای به ثبت رسیدن دارند به همین خاطر مدت زمان ثبت در هریک از آنها متفاوت می باشد اما به طور  کلی10 الی 15 روز کاری زمان لازم است تا فرآیند ثبت شرکت شما به پایان برسد.

هزینه ثبت شرکت در اصفهان :  به دو بخش حق الوکاله و هزینه های واریزی تقسیم میشوند. که با توجه به نوع فعالیت ، میزان سرمایه ، حق الثبت و هزینه روزنامه رسمی هزینه ثبت شرکت مشخص میگردد. جهت کسب اطلاع بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشد.

ثبت شرکت

توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در اصفهان

شهر اصفهان با فاصله  424 کیلومتری از  تهران با داشتن آب ‌و هواي معتدل فصلهاي نسبتاً منظمي دارد . این شهر زیبا با جاذبه گردشگری و توریستی از معدود مراکز باستان شناسی ارزشمند در جهان به شمار می آید و بسیاری ازآثار باستانی آن در لیست آثار تاریخی به ثبت رسیده است واگر از تاریخ کهن و ریشه دار این شهر 
سخن به میان آید سرگذشت آن به ژرفترین جایگاه های اساطیری و افسانه ها ریشه دوانده است .با گذشت زمانهای دور و به روز شدن جوامع و فرهنگها و با افزایش سریع جمعیت و حاکم شدن در زندگی ماشینی ؛این شهر گام متحولانه ای  در بیست سال گذشته برداشته است که قابل توصیف نیست و با اصفهان امروزه از بسیاری جهات تفاوت دارد.این استان که بعد از تهران میتوان به صراحت کامل گفت که قطب بزرگ تجارت می باشد و در صنعت و تولید آهن  فولاد مصالحساختمانیوپتروشیمی نیز  از قطبهای تجاری ایران محسوب می شود و بدلیل ظرفیتهای بزرگ و ممتاز کسب شده در امر کشاورزی ،دامداری ؛ معدن و صنعت از زمانهای دور مورد توجه سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی قرار گرفته. وبه همین دلیل ثبت شرکت  از اهمیت زیادی در اصفهان بر خوردار است.

 

ثبت شرکت در اصفهان

 ثبت شرکت در اصفهان

مطابق قانون تجارت اعضادر شرکتهابرای( تأسیس شرکت ویا موسسات غیر تجاری ویا شرکتهای سهامی خاص ، مسئولیت محدود و ...)جهت امور تجاری بین دو یا چند نفر تشکیل می شود وباید در نظر داشت که میزان تعهد افراد در شرکتها متفاوت می باشد به طور مثال :  در شرکت با مسئولیت محدود فقط تا میزان و مقدار سرمایه هر شخص در شرکت می باشد ومسئولیت هر شریک در مقابل  قروض ودیون  شرکت فقط در حدود سهم او در شرکت میباشد. زیرا که دراین شرکت سرمایه افراد به سهام یا قطعات سهام ( سهم الشرکه) منقسم می شود و سهم الشرکه آزادانه قابل نقل و انتقال نیست.  ویا در شرکت سهامی خاص افراد متشکل میشوند از 5 نفر که 3نفر آنها سهامدار و2نفر بازرس هستند . ودر این شرکت میزان تعهدات افراد نسبت به سرمایه آنها می باشد در شرکت سهامی خاص دارایی بین افراد به (قطعات سهام) تبدیل می شود وشرکتهای دیگر نیز تقریبا به همین صورت متشکل می شوند. 
انواع شرکتهای تجاری : شرکت با مسئولیت محدود ؛ شرکت سهامی خاص ،شرکت سهامی عام ، شرکت مختلط سهامی؛شرکت مختلط  غیر سهامی،شرکت تضامنی ، شرکت نسبی ؛ وشرکتهای تعاونی را می توان نام برد.
پس بنا براین باید توجه داشت که هدف کلی ثبت شرکت در اصفهان استفاده از امکانات و امتیازات بعد از ثبت به منظور ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات و البته پیشبرد اوضاع اقتصادی وانتفاعی مجموعه اعضای شرکت است. با ثبت شرکت میتوانید درچارچوب قوانین تجاری قدم برداشت ودرزمینه های وسیعتری نسبت به قبل فعالیت نمود .
برای ثبت شرکت ها نیاز به مراجعه به اداره ثبت شرکت هامی باشد ازاینروبرای انجام کلیه امورحقوقی ووکالتی نیاز به مشاوره از یک موسسه حقوقی وثبتی باتجربه دارید شما موکلین عزیز در نظر داشته باشید جهت هرگونه ثبت شرکت در اصفهان با مشاورین متخصص ما در دپارتمان حقوقی ایلیا در تماس باشید. 

 

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

در ابتدا می بایست موضوع فعالیت خود را مشخص کرده و اوراق شرکت را بر اساس اطلاعات اولیه شرکت کامل نمایید توجه داشته باشید برای تنظیم این اوراق باید از اشخاص متخصص و مجرب راهنمایی بگیرید. سپس نوبت به آن می رسد که از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای اصفهان اقدام به ثبت سامانه کرده و کلیه مراحل این سامانه را با دقت و به صورت صحیح کامل نمایید. توجه داشته باشید با انتخاب گزینه تایید نهایی امکان ویرایش وجود ندارد.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

در ابتدا کارشناسان ثبت شرکت ایلیا  مشاوره ای کارآمد و رایگان را در  این زمینه  به شما متقاضیان ارائه می دهند. بعد از تکمیل مدارک از جانب متقاضی ، مشاوران موضوع فعالیت شرکت شما را به صورت کاملا تخصصی تنظیم و تدوین می نمایند. در وهله بعد نوبت به ثبت سامانه ای شرکت و ثبت تغییرات شرکتدر اصفهان  از طریق سامانه ثبت شرکتها  می رسد  .کارشناسان مجرب و متخصص ما اطلاعات درخواستی در سامانه را وارد کرده و اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه ) را تنظیم می نمایند. بعد از تایید نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت تبریز  وکیل ثبت شرکت ایلیا روند ثبتی پرونده شما را در اداره مربوطه پیگیری می نمایند و بعد از گذشت10 الی 15 روز کاری آگهی تاسیس  شرکت انتشار می یابد.جهت داشتن مشاوره ثبت شرکت در اصفهان شما می توانید با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید. 

 

ثبت شرکت در اصفهان

 شرایط ثبت شرکت در  اصفهان

1- حداقل  تعدادافراد در شرکتها 2نفر می باشد .
2-افراد هیئت مدیره بایستی بالای 18 سال سن داشته باشند.
3- اعضای شرکت نباید دارای سو پیشینه کیفری باشند
4- براساس اعضای شرکت باید در ازای سهم الشرکه شان در مقابل اشخاص ثالث قبول تعهد نماییند.
5- بهتر است که موسسین شرکت از تخصص و توانمندی لازم در خصوص موضوع فعالیت شرکت برخوردار باشند.


مدت زمان ثبت شرکت در اصفهان

 مدت زمان ثبت شرکت در اصفهان توسط ثبت شرکت ایلیا پس از تکمیل مدارک 15 الی 20 روز کاری می باشد بدین شکل که جهت تعیین نام از زمان تکمیل مدارک 3-4 روز کاری زمان بر می  باشد و پس از آن ارسال و تایید و تحویل مدارک 10-15 روز کاری زمان بر است . 

ثبت شرکت در اصفهان و واحد ثبتی شهرستان های اصفهان

 • ثبت شرکت در اردستان
 • ثبت  شرکت در خوانسار
 • ثبت شرکت در فریدون شهر
 • ثبت شرکت در نطنز
 • ثبت شرکت در سمیرم
 • ثبت شرکت در خمینی شهر
 • ثبت برند در کرج
 • ثبت شرکت در کرج
 • ثبت شرکت در نائین
 • ثبت  شرکت در نجف آباد
 • ثبت شرکت در فلاورجان
 • ثبت شرکت در گلپایگان
 • ثبت شرکت در شهررضا
 • ثبت شرکت در شاهین شهر

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی و به عنوان بهترین موسسه ثبت شرکت در ضمینه ثبت شرکت و ثبت برند در اصفهان  و همچنین ثبت تغییرات شرکت در اصفهان میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری استعلام شرکتهای ثبتی و  فرآیند ثبت شرکت اصفهان به آدرس   دفتر ثبت شرکت  در اصفهان  مراجعه نمایید :
اصفهان ـ خ کاوه-اول خ جابر انصاری-جنب بانک صادرات  جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در اصفهان  با ما در تماس باشید.
 شماره تماس همراه مشاور:

  

 

محیط کار ایلیا...

کلیه دپارتمانهای ایلیا

حوزه قرار داد و اجرا حوزه قرار داد و اجرا حوزه قرار داد و اجرا ثبت شرکت ایلیا
خدمات مرتبط
ثبت علامت تجاری تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری وکیل ثبت برند هزینه حمایت از علائم تجاری مزایا و معایب شرکت با مسئولیت محدود مدیران در شرکت با مسئولیت محدود ثبت موضوعات مرتبط با مجمع عمومی فوق العاده شرکت فایده حمایت از علامت تجاری ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود فوری و سریع ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت نسبی تعرفه و هزینه ثبت برند و علامت تجاری
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

برای آفتاب سپاس بگذاریم...!

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

فتاحی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
قصد ثبت شرکت در اصفهان را دارم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا® آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
در مورد ثبت شرکت در ابتدا شما باید با انواع شرکت های ثبتی آشنا بشین و بعد با توجه به نیازتون یکی از اون ها رو انتخاب کنین جهت ارائه اطلاات بهتر کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت
پاسخ
یادگاری آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
قصد ثبت شرکت را دارم احتیاح به مشاوره دارم
پاسخ
ناصر صادقی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
سلام قصد ثبت شرکت در اصفهان جهت شرکت در مزایده را دارم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا® آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
برای ثبت کردن شرکت باید در درجه اول یکی از انواع شرکت های ثبتی رو انتخاب کنین که به دو دسته شرکت بامسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص تقسیم می شود . جهت ارائه اطلاعات تخصصی تر مشاوران امروز با شما تماس خواهند گرفت
پاسخ
محمد علي تركاشوند آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
سلام ميخوام شركت ثبت كنم لطفا تماس بگيريد
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا® آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
برای ثبت شرکت شما باید از بین شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص یکی رو انتخاب کنین و برای دریافت اطلاعات مربوط به هر کدام از این شرکت ها میتوانین به مقاله های مربوط به ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص مراجعه فرمایید .
پاسخ
دوستدار آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
سلام من یه شرکت تولیدی صنعتی در حوزه های تجاری و بازرگانی میخوام ثبت کنم.با یکی از دوستانم مشورت کردم و ایشون ثبت شرکت سهامی خاص با رویکرد تولیدی رو به من داد.البته خودم بیشتر تمایلم به ثبت شرکت با مسءولت محدود هست.حالا سر دو راهی موندم نمیدونم باید چه نوع شرکتت تولیدی یا صنعتی رو به ثبت برسونم .از کارشناسان محترم ثبت شرکت ایلیا در این حوزه میخوام که راهنمایی های لازم رو جهت ثبت شرکت تو اصفهان راهنمایی و مشاوره بدن. البته من یه موسسه خدماتی هم دارم که میخواستم بدونم میشه همین موسسه رو به شرکت محدود و یا خاص تبدیل کرد. ممون میشم راهنمایی های لازم رو انجام بدید.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا® آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
با سلام در پاسخ به سوالات شما باید گفت که در درجه اول امکان تبدیل موسسه به شرکت و به طور کلی تبدیل شرکت با مسئولیت محدود یا سهامی خاص به هم دیگر وجود ندارد. برای نوع موضوع فعالیت شما هر دو نوع شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود می توانند مناسب باشند و شما بر اساس شرایط داخلی خود برای انتخاب یکی از انواع شرکت های ثبتی می توانین اقدام کنین . در صورتی مقالات ما در مورد شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص نتوانست اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهد می توانید با شماره تلفن 02632137 تماس گرفته و با کارشناسان موسسه ما به صورت رایگان مشاوره بشید .
پاسخ
خلیلی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
درود.من برای دریافت نماد الکترونیک احتیاج به ثبت یک شرکت در زمینه صنایع چوب میباشم .لطفا مرا لاهنمایی کنید.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا® آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
با سلام سپاس از مطالعه مقاله مربوط به ثبت شرکت کارشناسان ما برای ارائه مشاوره رایگان با شما تماس میگیرند
پاسخ
شجاعی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
قصد راه اندازی شرکت با مسولیت محدود دارم و نیاز به مشاوره و راهنمایی دارم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
با سلام کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
ناصرصمدي آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
باسلام اينجانب قصدثبت شركت فني مهندسي اسانسوردراصفهان رادارم،لطفا واهنمايي فرماييد. باتشكر
پاسخ
مرتضی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
سلام قصد ثبت شرکت در اصفهان دارم.
پاسخ
حسين رضايي همامي آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
با سلام لطفا در مورد ثبت شركت سهامي خاص با موضوع گردشگري با بنده تماس بگيريد. سپاس.
پاسخ
امیر آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
قصد تاسیس شرکت سهامی خاص را دارم
پاسخ
علی احمدیان آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
با سلام از کاشان مزاحمتون میشم. ما دنبال ثبت یه موسسه مردم نهاد(NGO) هستیم که مراحل مجوز آن از طریق فرمانداری انجام شده و جهت ثبت اون به اداره ثبت شرکتها معرفی شدیم. خواستم ببینم اگه بخواهیم مراحل ثبتی را شما زحمتش رو بکشین چقدر زمان میبره و در ثانی چقدر هزینه بر هست برامون . ممنون
پاسخ
خميسي آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 1
سلام و عرض ادب آيا امكان ثبت شركت با مسؤليت محدود در مدت ١٠ روز امكان پذير هستش؟
پاسخ
جواد آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 1
باسلام قصدثبت شرکت دارم لطفاتماس بگیرید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 1
با سلام کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا در اسع وقت با شما تماس میگیرند
پاسخ
فیضیان آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
با سلام. قصد ثبت شرکت در اصفهان را دارم. لطفاً با من تماس بگیرید. با تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
با سلام کارشناسان دپارتمان تخصصی ثبت شرکت ایلیا با شما در اسرع وقت تماس میگیرد
پاسخ
حیدریان آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
سلام قصد ثبت شرکت در اصفهان را دارم نیازمندمشاوره هستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
با سلام کارشناسان متخصص مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند
پاسخ
فخاری آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 3 6
با سلام قصد ارائه صورتجلسه مجمع عمومی سالیانه و تغییرات شرکت را دارم آیا موسسه شما انجام این چنین کارهایی را در حیطه کار خود دارد یا خیر؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ -3 -1
درود بر شما کلیه موراد تغییرات شرکت در مجموعه ایلیا به صورت تخصصی و در کوتاهترین زمان ممکن انجام ی گردد.
پاسخ
عزیزی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
سلام قصد ثبت شرکت در اصفهان را دارم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 10 1
با سلام در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود
پاسخ
محمدرضاکیانی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
سلام میخوام در اصفهان شرکت ثبت کنم باهام تماس بگیرید ممنون کیانی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 7 3
با سلام در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود
پاسخ
حیدری آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
با سلام قصد ثبت شرکت پیمانکاری برق در اصفهان را دارم لطفا راهنماییکنید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 3 0
با سلام در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود.
پاسخ
محمد قلیجایی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 4 0
با سلام درخواست ثبت شرکت دراصفهان با مسولیت محدود در زمینه فن آوری اطلاعات وهم گیاهان دارویی را دارم
پاسخ
نادری آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 2
مشاوره جهت ثبت شرکت در اصفهان
پاسخ
امیر هادی زاده آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 1
قصد ثبت شرکت دارم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 3 1
با سلام در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود
پاسخ
شکرانی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
شکرانی. قصد ثبت شرکت در اصفهان رادارم نیاز مندمشاوره هستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 6 7
سلام در اسرع وقت با شما تماس گرفته میشود
پاسخ
شکرانی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 7 1
شکرانی
پاسخ
غلامی آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 7 0
سلام قصد ثبت شرکت در اصفهان دارم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 6 0
با سلام و احترام ، در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود
پاسخ
10 دقیقه