جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در اردستان پیشرفتتان را تضمین می کند

ثبت شرکت در اردستان

ثبت شرکت تجاری راهکاری مناسب برای پیشرفت تجار به حساب می آید در این مقاله ما سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در اردستان توضیحات جامعی را ارائه دهیم لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در اردستان

شما به عنوان یک شخصیت حقیقی می توانید برای پیگیری امور تجاری خود و مورد حمایت قرار گرفتن توسط قانون تجارت شرکت به ثبت برسانید و تبدیل به یک شخصیت حقوقی شوید لازم به ذکر است که برای ثبت شرکت انواع مختلفی وجود دارد که عبارتند از : ثبت شرکت مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص، شرکت تعاونی، ثبت شرکت تضامنی و شرکت نسبی که برای اقدام به فعالیت تجاری لازم به ارائه مدارک مربوط به آن هستید.

برای ثبت شرکت باید طی یک سری مراحل اقداماتی انجام دهید. ابتدا نوع شرکت خود را انتخاب و مدارک مورد نیاز را تهیه نمایید و سپس بعد از تدوین اساسنامه و موضوع فعالیت همراه با سایر مدارک به اداره ثبت شرکتها ارسال نمایید ( گفتنی است کلیه این مراحل را کارشناسان ثبتی ایلیا می توانند برایتان بدون مشکل انجام دهند. )

شرایط ثبت شرکت در اردستان

اشخاص میتوانند به منظور انجام فعالیتهای تجاری کنار هم قرار بگیرند و این امر مستلزم کسب و کار قانونی از قبیل ثبت شرکت می باشد. این اقدامات هم میتواند از طریق خود متقاضی و یا از طریق کارشناسان متخصص در این زمینه انجام شود.

متقاضیان ثبت شرکت در استان اردستان میتوانند با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشند.

متقاضیان ثبت شرکت به منظور کسب اطلاع از نحوه ثبت یک شرکت میتوانند از مشاوره رایگان مشاوران مجتمع حقوقی و ثبتی ایلیا بهره مند شوند.

ثبت شرکت در اردستان

مراحل ثبت شرکت در اردستان

بعد از جمع آوری اطلاعات خود می بایست مدارک قالب ثبتی خود را با توجه به موضوع فعالییتان انتخاب نمایید. با توجه به نوع ثبت خود مدارک لازم را تهیه میکنید. موسسین می بایست در ابتدا 5 نام پیشنهادی را با توجه به شرایط گفته شده از جانب اداره ثبت شرکتها انتخاب نمایند این نام باید از سه سیلاب خاص که ریشه فارسی دارند انتخاب شوند و توجه داشته باشید که قبلا به ثبت نرسیده باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اردستان

  •  ارائه مدارک شناسایی کلیه  اعضاء هیئت مدیره و سهامداران (  کپی کارت ملی و شناسنامه)
  • اخذ گواهی عدم سوء پیشینه برای کلیه اعضاء هیئت مدیره

ثبت شرکت مسئولیت محدود در اردستان

هر شرکت تجاری بنا به تقاضای شرکای خود در قالب مسئولیت محدود در اداره ثبت شرکت ها قابل ثبت می باشنداز این رو هر تاجری برای ادامه فعالیت تجاری باید اقدام به ثبت شرکت مسئولیت محدود کرد که خود دارای شروط خاص است و نیاز به 100 هزار تومان سرمایه اولیه دارند. در این خصوص مجتمع ایلیا راهنمای تخصصی شما خواهند بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در اردستان

شرکت های سهامی خاص نوعی پرتقاضا برای تجارت افراد به حساب می آید و اشخاص برای تخصص بازرگانی باید آن را در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسانند از این رو کارشناسان حقوقی راهنمای مناسبی برای رسیدن به اهداف تجار می باشد. بهتر است بدانید برای ثبت شرکت سهامی حداقل نیاز به 3 سهامدار و 2بازرس دارید.

مدت زمان ثبت شرکت در اردستان

شرکت ها با توجه به نوع قالب ثبتی و حوزه ثبتی زمان آن متفاوت می باشد اما به طور کلی حدود 25 الی 30 روز کاری زمان میبرد تا ثبت شرکت در اردستان به پایان برسد.

هزینه ثبت شرکت در اردستان

به دلیل متغییر بودن هزینه های ثبت شرکت اردستان متقاضیان محترم می توانند بعد از مشاوره با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا اطلاع کامل از جزئیات فرآیند ثبت از هزینه های کامل ثبت شرکت خود در اردستان مطلع شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها