جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در اردستان

در این مقاله ما سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در اردستان توضیحات جامعی را ارائه دهیم لطفا  تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

شما به عنوان یک شخصیت حقیقی می توانید برای پیگیری امور تجاری خود و مورد حمایت قرار گرفتن توسط قانون تجارت شرکت به ثبت برسانید و تبدیل به یک شخصیت حقوقی شوید لازم به ذکر است که برای ثبت شرکت انواع مختلفی وجود دارد که عبارتند از : ثبت شرکت تضامنی ، ثبت شرکت مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص ، شرکت تعاونی و شرکت نسبی

جهت ثبت شرکت در اردستان از کجا شروع کنیم؟

برای ثبت شرکت در اردستان باید طی یک سری مراحل اقداماتی انجام دهید . ابتدا نوع شرکت خود را انتخاب و مدارک مورد نیاز را تهیه نمایید و سپس بعد از تدوین اساسنامه و موضوع فعالیت همراه با سایر مدارک به اداره ی ثبت شرکتها ارسال نمایید ( گفتنی است کلیه ی این مراحل را کارشناسان ثبت ایلیا می توانند برایتان بدون مشکل انجام دهند. )

شرایط ثبت شرکت در اردستان

اشخاص میتوانند به منظور انجام فعالیتهای تجاری کنار هم قرار بگیرند و این امر مستلزم کسب و کار قانونی از قبیل ثبت شرکت می باشد. این اقدامات هم میتواند از طریق خود متقاضی و یا از طریق کارشناسان متخصص در این زمینه انجام شود. متقاضیان ثبت شرکت در اردستان میتوانند با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشند.
نحوه ثبت شرکت در اردستان
متقاضیان ثبت شرکت به منظور کسب اطلاع از نحوه ثبت یک شرکت در اردستان میتوانند از مشاوره رایگان مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا بهره مند شوند.

ادامه مطلب
نحوه سریع ثبت شرکت در کرج ✔️

مراحل ثبت شرکت در اردستان

بعد از جمع آوری اطلاعات خود می بایست مدارک قالب ثبتی خود را با توجه به موضوع فعالییتان انتخاب نمایید. و با توجه به نوع ثبت خود مدارک لازم را تهیه میکنید. موسسین می بایست در ابتدا 5 نام پیشنهادی را با توجه به شرایط گفته شده از جانب اداره ثبت شرکتها انتخاب نمایند این نام باید از سه سیلاب خاص که ریشه فارسی دارند انتخاب شوند و توجه داشته باشید که قبلا به ثبت نرسیده باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اردستان

  1.  ارائه مدارک شناسایی کلیه  اعضاء هیئت مدیره و سهامداران (  کپی کارت ملی و شناسنامه)
  2. اخذ گواهی عدم سوء پیشینه برای کلیه اعضاء هیئت مدیره

مدت زمان ثبت شرکت در اردستان

شرکت ها با توجه به نوع قالب ثبتی و حوزه ثبتی زمان آن متفاوت می باشد اما به طور کلی حدود 25 الی 30 روز کاری زمان میبرد تا ثبت شرکت در اردستان به پایان برسد.

هزینه ثبت شرکت در اردستان

متقاضیان محترم می توانند بعد از مشاوره با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا اطلاع کامل از جزئیات فرآیند ثبت از هزینه های کامل ثبت شرکت خود در اردستان مطلع شوند.

ثبت شرکتهای تجاری در اردستان

  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اردستان
  • ثبت شرکت سهامی خاص در اردستان
  • ثیت شرکت تعاونی در اردستان
  • ثبت موسسات غیرتجاری در اردستان
  • ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در اردستان
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها