جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در اردبیل با نازلترین هزینه ثبتی

ثبت شرکت در اردبیل

هر کسب و کار تجاری باید در حیطه قوانین ثبت شرکت به فعالیت خود ادامه دهند، از این رو در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در اردبیل توضیحاتی ارائه دهیم لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در اردبیل

اردبیل یکی از شهرهای بزرگ کشور ایران و مرکز استان اردبیل می باشد. اردبیل از شهرهای باستانی و تاریخی ایران می باشد. این شهر در نزدیکی مرز جمهوری آذربایجان قرار گرفته است و از سردترین شهرهای ایران می باشد که جاذبه‌های طبیعی بسیار زیادی دارد.

شرایط ثبت شرکت در اردبیل

جهت ثبت شرکت در اردبیل شرایطی به شرح ذیل لازم می باشد:

 • صلاحیت و رضایت شرکا.
 • حداقل تعداد اعضا در ثبت شرکت بامسئوایت محدود 2 نفر و در شرکت سهامی خاص 3 نفر می باشد.
 • حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در اردبیل 100 هزار تومان است.

ثبت شرکت در اردبیل

مدارک شرکت در اردبیل

       مدارک لازم جهت ثبت شرکت بامسئولیت محدود در اردبیل به شرح ذیل می باشد :       

 •        رونوشت مدارک شناسایی شرکا و مدیران.       
 •        رونوشت تقاضانامه ثبت شرکت بامسئولیت محدود در دو نسخه.       
 •        شرکتنامه              در              دو نسخه.      
 •       اساسنامه              در دو نسخه.     
 •       صورتجلسه            مجمع           عمومی موس  سین در دو نسخه.    
 •      در صورت          نیاز         به مجوز  از مراجع ذیصلاح ( برای ثبت برخی موضوعات فعالیت نیاز به اخذ مجوز می باشد )    

    مدارک        لازم       جهت  ثبت شرکت سهامی خاص در اردبیل  به شرح ذیل می باشد :  

 •    رونوشت      مدارک     شناسایی   سهامداران و مدیران. 
 •   رونوشت    اظهارنامه   شرکت سه  امی خاص.
 •  اساسنامه شرکت در دو نسخه. 
 •  اصل گواهی بانکی مبنی بر پرداخت سرمایه تعهدی ( در شرکت های سهامی خاص حداقل 35 درصد از سرمایه شرکت باید در حسابی بنام شرکت نزد بانک واریز گردد .) 
 •  مجوز فعالیت در صورت نیاز. 
 •  صورتجلسه    مجمع عمومی موسسین در دو نسخه.
 •  صورتجلسه هیئت  مدیره در دو نسخه.

مراحل ثبت شرکت در اردبیل

نخست نوع قالب ثبتی به وسیله کارشناسان ثبت شرکت ایلیا مشخص می شود. سپس موضوع فعالیت شرکت تنظیم می شود پس از آن مدارک لازم به منظور ثبت شرکت تهیه می شود سپس شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت های اردبیل ثبت می شود پس از آن مدارک به وسیله پست به اداره ثبت شرکت ها ی اردبیل ارسال می شود و در تهایت شرکت به وسیله اداره ثبت شرکت ها ثبت می شود و کار شما به اتمام می رسد. برای ثبت شرکت در اردبیل می توانید به دوروش اقدام کنید .

در روش اول خود متقاضی با مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکتها و پر کردن تمامی فیلدهای مندج اقدام به ثبت می کند که ریسک اشتباه در ارائه مدارک و مجوزها در این روش بسیار است که متقاضی را ملزم به انجام امور دوباره ثبتی خواهد کرد.

در راهکار دوم متقاضی با اخذ وکیل ثبت شرکت و ارائه تمامی مدارک و مجوزها به وی در کم ترین زمان و با تخصص کافی ثبت شرکت را به سرانجام خواهد رساند و وکیل ثبت شرکت مسئول در تمامی گامهای حقوقی خواهد بود.

 

هزینه ثبت شرکت در اردبیل

هزینه ثبت شرکت در اردبیل وابسته به شرایط دیگری هم چون سرمایه شرکت و موارد دیگر می باشد ومی تواند افزایش پیدا کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید تا مشاوران و کارشناسان ثبتی ایلیا شما را در این امر یاری کنند.

مدت زمان ثبت شرکت در اردبیل

حداقل زمان برای ثبت شرکت در اردبیل 15 الی 20 روز می باشد. در بعضی از مواقع امکان دارد بنا به شرایطی این زمان بیشتر گردد. این شرایط می تواند شامل مدت زمان اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و یا اخذ مجوز برای موضوع فعالیت در صورت نیاز باشد.

مدارک شرکت در اردبیل

ثبت موسسه در اردبیل

موسسات برای ثبت باید در ادارات ثبت اسناد و املاک با ارائه تمامی مدارک مربوط به ثبت موسسات  به ثبت رسند . یک نکته مهم که باید در ثبت موسسات به آن توجه کرد بحث انواع مختلف موسسات غیرتجاری می باشد که به دونوع انتفاعی و غیرانتفاعی طبقه بندی می شوند.

برای درک بهتر این موضوع به توضیح اجمالی موسسات انتفاعی و غیرانتفاعی خواهیم پرداخت. موسسات با موضوع انتفاعی آن دسته از کسب وکارهایی هستند که با ارائه خدمات و یا آموزش اقدام به کسب سود و افزایش دارایی موسسه می کنند.

از سوی دیگر در موسسات غیرانتفاعی امکان دارد  فعالیت اقتصادی انجام گیرد وکسب و کار ودر آن باعث کسب درآمد هم باشد ، اما این درآمدها در بازه زمانی کوتاه جزو  منابع جدید در اختیار سازمان قرار خواهد گرفت تا اهداف خود را بدون سودآوری اعضا پیش ببرند مانند موسسات خیریه.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اردبیل

از انواع پرتقاضا برای ثبت در اداره ثبت شرکتها را می توان به قطع شرکتهای مسئولیت محدود دانست . زیرا این شرکتها با سیاست ادراه ثبت شرکتها می توانند با دو شخص نیز به ثبت رسند و به کسب درآمد برسند. از این رو طبق قانون سرمایه اولیه برای ثبت این نوع شرکتها 100 هزارتومان می باشد.

هر شریک با ارائه سرمایه آورده در شرکت مسئولیت را تا همان میزان بر عهده خواهد گرفت . اگر مایل به ثبت این نوع شرکتهای تجاری دارید با کارشناسان ثبتی و حقوقی ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت سهامی خاص در اردبیل

شرکتهای تجاری سهامی دارای دونوع مجزا بوده که هرکدام دارای شروط متفاوت می باشد . پرکاربردترین نوع ثبت شرکت سهامی در اداره ثبت شرکت ها را به طور قطع باید شرکت سهامی خاص دانست زیرا در این شرکتها پذیره نویسی از طریق فروش سهام به دیگر اعضا وجو دارد و در ابتدای امر با پرداخت 35درصد از سرمایه تاسیس شرکت در نزد بانک می توان آن را ثبت کرد.

ثبت شرکت پیمانکاری در اردبیل

ثبت شرکتهای پیمانکاری که در زمینه هایی همچون عقد قرارداد ساختمان و راهسازی دخیل هستند را می توانید در قالب شرکت مسئولیت محدود یا سهامی انجام دهید. که انتخاب هرنوع از شرکت تجاری می تواند شما را به چالش کشیده و در راه ثبت شرکت شما را به سمت و سوی دریافت و ارائه مدارک مربوط به آن شرکت ببرد. از این رو برای ثبت شرکت پیمانکاری در اردبیل می توانید بر تخصص کارشناسان حقوقی تکیه کرده و مسیر ترقی را بپیمایید.

ثبت شرکت خدماتی در اردبیل

مجموعه اقداماتی مانند تهیه و خدمت رسانی به افراد و نیز نظافت منازل را می توان در قالب یک شرکت انجام داد که برای ثبت شرکتها با این موضوعات باید آن ها را د رقالب شرکت خدماتی در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسانید تا بتوانید از تسهیلات بانکی و دولتی در مسیر ثبت شرکت و کسب و کارتان بهره مند شوید. بهتر است شرکت خدماتی را نوعی با مسئولیت محدود به ثبت رسانید .

ثبت شرکت بازرگانی در اردبیل

بازرگان همان تاجر است که با داد و ستد و انجام امور بازرگانی چه داخلی و چه بین الملل می تواند سودآور باشد. از این رو ثبت شرکت های بازرگانی را باید به مانند شرکت تجاری در اداره ثبت شرکتها انجام داده تا بتوانید قانونمند عمل کرده و خود را تحت عنوان شخصی حقوقی به جامعه معرفی کنید.

اهمیت ثبت شرکت در اردبیل

هنگامی که شرکتی در اردبیل به ثبت می رسد اشخاص از حقیقی به شخصیت حقوقی تبدیل می شوند به همین دلیل ثبت شرکت در اردبیل برای موسسین و فعالان اقتصادی ارز جایگاه ویژه ای برخوردار است قابل ذکر است که در دنیای امروز شرکت هایی که دارای اعتبار قانونی هستند از ارزش و جایگاه خاص و ویژه ای برخوردار می باشند.

آدرس اداره ثبت شرکت های اردبیل

آدرس : استان اردبیل-بزرگراه شهدا-مابین قدس و جنب تالار میلاد (ساختمان قدیمی)

کد پستی5613913935 شماره تماس 04533258683

خدمات ثبتی در شهرستان های استان اردبیل

 • ثبت شرکت در پارس‌ آباد
 • ثبت شرکت در خلخال
 • ثبت شرکت در سرعین
 • ثبت شرکت در بیله‌ سوار
 • ثبت شرکت در گرمی
 • ثبت شرکت در کوثر
 • ثبت شرکت در مشکین‌ شهر
 • ثبت شرکت در نمین
 • ثبت شرکت در نیر
5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نازنین برومند
نازنین برومند
2 سال قبل

دفترتون در اردیبل کجاست ؟