درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت در آبادان

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


ما برای رسیدن به خواسته هایمان مهم ترین کاری که باید رسیدن به بهترین راه حل است ما در این مقاله می خواهیم بهترین کار را برای اینکه بتوانید شرکت خود را ثبت کنید به شما ارائه دهیم لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در آبادان

ثبت شرکت در آبادان نیازمند ارائه ی یک سری اطلاعات است که باید بدانید اینکه نوع شرکتی که ثبت می کنید چه باشد شرکت تان سهامی خاص باشد ، مسئولیت محدود ، تعاونی ، تضامنی ، نسبی ، تولیدی ، مختلط سهامی و غیر سهامی و...

مدارک مورد نظر را انتخاب کنید مدارک هویتی شامل کارت ملی و شناسنامه اعضا و سهام داران هممچنین مشخص کردن آن ها

میزان سهم هر نفر و این را بدانید سهام در این شرکت ها به قطعات سهام تقسیم می شود.

اسم 4 واژه ای شرکت را انتخاب و برآدرس به همراه کدپستی معتبر ارائه دهید.

جهت ثبت شرکت در آبادان از کجا شروع کنیم؟

برای آنکه بتوانید شرکت خود را در آبادان ثبت کنید فقط کافیست به گفته های کارشناسان ثبت ایلیا عمل کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن 10 الی 15 روز کاری شرکت تان ثبت خواهد شد .

شرایط ثبت شرکت در آبادان

امروز تجار برای پیشبرد هرچه بیشتر اهدافشان اقدام به ثبت شرکت می نمایند ثبت شرکت در قالب های ثبتی مختلف صورت می پذیر این قالب ها عبارتند از1- سهامی خاص2- مسولیت محدود3- مختلط سهامی4- مختلط غیر سهامی5 -تضامنی 6- نسبی7- تعاونی که اشخاص با در نظر گرفتن یکی از این قالب های ثبتی شرکت خود را به ثبت می رسانند.

مراحل ثبت شرکت در آبادان

مراحل ثبت شرکت به طور کلی ابتدا شامل جمع آوری کلیه مدارک مود نیاز و ثبت اطلاعات و مشخصات افراد در سیستم سامانه ای ثبت شرکت می باشد. که بعد از ثبت سامانه ای و تنظیم اساسنامه و متن صورتجلسه و اظهارنامه و شرکت نامه با توجه به نوع شرکت نوبت به امضاء اوراق توسط اعضا می باشد که بعد از امضا کلیه ی پیگیری ها توسط وکلای مجرب مجتمع ثبتی ایلیا صورت می گیرد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در آبادان

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در وهله ی اول شامل شناسنامه و کارت ملی اعضا به همراه یک قطعه عکس 3*4 می باشد . از مدارک دیگری که ممکن است برای ثبت شرکت لازم تلقی شود مجوز است. که خواستن مجوز بسته به موضوع فعالیتی است که برای شرکت در نظر گرفته می شود هر چقدر موضوع شرکت تخصصی تر طراحی شود امکان نیاز مجوز هم بیشتر خواهد بود.

زمان و هزینه ثبت شرکت در آبادان

مدت زمانی که برای ثبت شرکت در آبادان در نظر گرفته می شود حدودا 30 روز کاری است و هزینه ی مورد نیاز 275 هزار تومان می باشد. مجتمع ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن کادر مجرب و متخصص در کلیه ی امور ثبتی از جمله ثبت شرکت،وثبت برند و تنظیم صورتجلسات تخصصی آماده ی ارائه ی خدمات یه شما عزیزان می باشد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در آبادان با مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل فرمایید

ثبت شرکتهای تجاری در آبادان
  1. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آبادان
  2. ثبت شرکت سهامی خاص در آبادان
  3. ثیت شرکت تعاونی در آبادان
  4. ثبت موسسات غیرتجاری در آبادان
  5. ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در آبادان

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
جهت ثبت شرکت سهامی خاص در منطقه آزاد مزاحم شدم 09120758108
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید