جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت برند در کهگیلویه و بویراحمد

ثبت برند در کهگیلویه و بویراحمد

در صورتی که ساکن شهر کهگیلویه و بویراحمد هستید و یا می خواهید در مواردی مانند نحوه ثبت برند در کهگیلویه و بویراحمد و شروط دخیل در ثبت علامت تجاری در این شهر اطلاع کسب کنید در ادامه به نکات تخصصی اشاره خواهد شد. بهتر است در ادامه این متن همراه ما باشید تا در کم ترین زمان برند خود را ثبت کنید.

راهنمای ثبت برند در کهگیلویه و بویراحمد

امروزه به دلیل افزایش محصولات مشابه ارائه شده به بازار هدف موضوع ثبت برند و علامت تجاری بین بازرگانان بیشتر مطرح شده که باید با ثبت برند خود، مصرف کنندگان را ترغیب به خرید و تهیه محصول خود کنند.

در این میان برای ثبت برند در کهگیلویه و بویر احمد دیگر نیازی به مراجعه حضوری به اداره ثبت استان نمی باشد بلکه با اینترنتی شدن تمامی امور می توان برند را طراحی و به این اداره ارسال کرد. برای انجام این امور بهتر است از مشاوران و کارشناسان متخصص در انجام امور حقوقی و ثبتی بهره ببرید.

شرایط ثبت برند در کهگیلویه و بویراحمد

تولید کنندگان بسیاری در زمینه های مختلف فعالیت دارند اما آنهایی موفق تر هستند و به راحتی می توانند خود را در بازار های جهانی به معروفیت برسانند که برند مرتبط و قوی با محصولی که قرار است در تولید آن نقش آفرینی کنند را ثبت نمایند و در ضمن دست سود جویان را از آن محصول کوتاه کنند.

جهت ثبت اسم برند خود می توانید یک حرف یا چند کلمه مرتبط و یا علامتی خاص و معنی دار و مربوط با موضوع فعالیتتان را به عنوان برند خود مشخص نمایید.

برای ثبت برند و طراحی بهترین برند باید چند مسئله را مدنظر قرار داد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به خاص و ویژه بود برند و هم چنین بسته بندی محصول مورد نظر اشاره کرد که با شکیل و مناسب بودن آن می توان یک برند و علامت تجاری را به صورت حرفه ای و با رعایت قوانین به جامعه نمایش داد تا مصرف کنندگان با تهیه آن و نیز با ترغیب شدن به خرید آن به سودآوری آن بیفزاید.

بهتر است این نکته را مدنظر قرار بدهید که با ثبت برند حرفه ای دیگر نیازی به تبلیغات و خرج های بسیار نمی باشد زیرا خودتان را در بین مشتریان جا انداخته اید و دیگر نیازی به تبلیغات بسیار در بازار هدف نمی باشد.

مدارک ثبت برند در کهگیلویه و بویراحمد

شما متقاضی گرامی می توانید از سه طریق مختلف جهت ثبت برند در کهکیلویه و بویراحمد اقدام نمایید بدین صورت که در اولین مرحله مدارک کامل قانونی جواز تاسیس خود را ارائه نمایید و یا جواز کسب قانونی مغازه و محل کسبتان را با مهر و تایید اتحادیه مربوطه به وزارت صنایع و معادن تحویل نمایید.

در غیر اینصورت اگر هیچ کدام از آنها را نیز ندارید نامه ای مبنی بر موافقت اصولی از اتحادیه و یا اداره مالکیت صنعتی تهیه نمایید و به وزارت صنایع و معادن تحویل دهید و در اخر یک عکس 4*3 تمام رخ بگیرید و همراه مدارک و اوراق هویتی خود تحویل اداره مالکیت صنعتی جهت تکمیل پرونده خود نمایید.

لازم به ذکر است که برند به دوصورت حقیقی و حقوقی قابل ثبت است، که ثبت برند حقوقی همان ثبت برند شرکت می باشد.

ثبت برند در کهگیلویه و بویراحمد

مراحل ثبت برند در کهگیلویه و بویراحمد

اولین و شاخص ترین مطلب مهمی که در ثبت برند باید حائز اهمیت باشد ثبت یک شرکت است و پس از ان شما می توانید مدارکی را که اداره مالکیت صنعتی برای شما در نظر گرفته اماده نمایید که شامل اظهارنامه کامل ثبت شرکت و نامی است که قبلا برای برند خود مشخص نموده اید و پس از تکمیل هر دو آنها را به اداره مالکیت صنعتی تحویل می نمایید.

در انجا طبق روالی که وجود دارد ثبت برند شما نیز در صف انتظار کارشناسی می رود تا پس از رسیدن نوبت شما به آن رسیدگی نمایند و در صورت تایید نام و مدارکی که تحویل نموده اید می توانید ادامه کار خود جهت ثبت نهایی را در پیش گیرید در غیر این صورت باید جهت رفع اشکالاتی که کارشناس بر آنها وارد نموده اقدام نمایید.

در صورت ایجاد شدن هر سوالی در راه انجام ثبت برند در کهگیلویه و بویراحمد می توانید با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا تماس گرفته و از مزایای مشاوره رایگان آن ها بهره مند شوید.

ثبت برند توسط متخصصان ثبت علامت تجاری

بهترین راه برای دستیابی سریع و حرفه ای به اهدافتان در ثبت برند و علامت تجاری در کهگیلویه و بویراحمد، بهره بردن از تجارب کارشناسان مجتمع حقوقی ایلیا می باشد.

زیرا آن ها با در اختیار داشتن رزومه های برند ها و محصولات برتر در کشور و با تکیه بر تجارب چندین ساله خود ، شما را در کم ترین زمان به اهدافتان خواهند رساند.

برای انجام این امور تنها کافی است با تلفن های تماس مجتمع ثبتی ایلیا که در این صفحه درج شده تماس بگیرید و یا با درج شماره خود در فیلد بالا صفحه منتظر تماس سریع کارشناسان مجرب ما با شما باشید.

زمان ثبت برند در کهکیلویه و بویراحمد

پس از تکمیل مدارک و تحویل ان به کارشناس و بررسی از سوی او و تایید نهایی 45 روز کاری زمان می برد تا برند شما ثبت شود و بعد از ان مرحله بعدی کار شما فرا می رسد بدین گونه که مدارک مجددی دال بر تصدیق نامه را تحویل کارشناس می نمایید تا بعد از 60 روز کاری تصدیق شما آماده شود و برند ده ساله شما آماده استفاده بر روی محصولاتی که تولید نموده اید شود.

هزینه ثبت برند هم بر حسب فاکتورهایی مثل تعداد و نوع محصولات و طبقات آنها می تواند متفاوت باشد کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما عزیزان می باشند.

ثبت اضافه کالا و طبقه در کهکیلویه و بویراحمد

ورود به سامانه ثبت نشان تجاری و فشردن گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه شروع به کامل نمودن و تدوین این اظهارنامه نمایید. همه ی مراحل ثبت افزایش کالای یک برند تجاری همانند ثبت آن برند می باشد با این تفاوت که اظهارنامه سابق شما در اداره مالکیت صنعتی موجود می باشد.

با فرستادن اظهارنامه به اداره ثبت علائم تجاری، کارشناسان اداره مالکیت صنعتی آن را بررسی کرده و در صورتی که مورد تایید قرار گرفته باشد و با پرداخت هزینه های اضافه طبقات ارائه شده ، آگهی مربوط به آن انتشار خواهد یافت.

ثبت برند مادرید و ثبت برند بین المللی در کهگیلویه و بویراحمد

در صورت تمایل به جهانی شدن یک برند و معرفی به دیگر کشور های جهان و استفاده از مزایای حمایت های قانونی از برند ثبت شده و جلوگیری از سو استفاده از علامت تجاری خود در اقسا نقاط جهان آن را در سیستمی به نام مادرید که به عنوان برند بین المللی در بین جوامع شناخته می شوند باید به ثبت رساند.

با انجام قوانین و شروط مربوط به ثبت برند در کشورهای عضو مادرید می توانید برند خود را بین المللی به ثبت رسانید.

با ثبت در یک کشور عضو مادرید می توانید از حمایت های قانونی علامت تجاری در این سیستم بهره مند شوید. ازجمله بارزترین مزایای ثبت مادرید می توان اقامت در کشورهایی که برند با رعایت پروتکل در آن کشور به ثبت رسیده اشاره کرد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت علامت تجاری بین المللی خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

حوزه های ثبت برند در کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان های آن
  • ثبت برند در یاسوج
  • ثبت برند در دهدشت
  • ثبت برند در سی دخت
  • ثبت برند در چرام
  • ثبت برند در باشت
  • ثبت برند در دوگنبدان

بهتر است بدانید که کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا تا رسیدن به اهدافتان راهنمای راه شما خواهند بود و پشتوانه شما در رسیدن به اهدافتان می باشند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها