ثبت برند در قزوین با بهترین روش

ثبت برند در قزوین
در سال های اخیر ثبت برند در قزوین جزو موارد مهم و اساسی در کسب درآمد تجار به حساب می آید. در این بین هر شخصی که در حال ارائه خدمات و یا تولید محصولی نو و خاص در شهر قزوین باشد.
بهتر است هرچه سریع تر از طریق یک وکیل ثبت برند در قزوین، اقدام به ثبت برند کرده تا از سو استفاده افراد از حرفه خود جلوگیری کنند. در ادامه این متن به مراحل و شرایط ثبت علامت تجاری در اداره مالکیت صنعتی خواهیم پرداخت تا در کم ترین زمان به اهداف خود دست یابید. در ادامه همراه ما باشید.

ثبت برند در قزوین

از عوامل مهم و حیاتی برای ادامه فعالیت های یک حرفه به صورت تخصصی و قانونی انجام امور ثبت برند است. البته برای ادامه فعالیت حقیقی یا حقوقی الزامی به ثبت برند و علامت تجاری در قزوین نیست.

ولی انجام و ثبت آن دارای مزیت های بسیاری برای دارنده آن است که دریافت و ثبت آن در اداره مالکیت صنعتی خارج از لطف نیست. شما متقاضیان ثبت برند در قزوین تنها با یک تماس و فرستادن مدارک برند مورد نظر خود در کم ترین زمان می توانید برندتون رو توسط مجرب ترین تیم ثبتی در کشور به ثبت برسانید.

از مزایای ثبت برند در قزوین می توان به ارتقای سطح شغلی و کیفیت محصولات در رقابت با دیگر رقبا اشاره کرد هم چنین به دلیل وجود مراکز صنعتی بسیار در شهر قزویتن امکان وجود دو محصول مشابه و عرضه آن ها به بازار وجود دارد که در این صورت باعث گیج شدن مشتریان و مصرف کنندگان آن محصول می شود.

در صورتی که شما سال ها حتی از یک نام یا آرم برای محصول خود استفاده کرده باشید ولی آن را قانونی ثبت نکرده باشید مالک آن بحساب نمی آیید. اگر شخصی دیگر برای ثبت آن زودتر اقدام کند مالک آن شمرده شده و حتی می تواند از شما که سال ها است از آن برند استفاده کردید شکایت کند.

پس ثبت برند برای یک حرفه بسیار مهم تلقی می شود. با مشاوران ایلیا تماس بگیرید. ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا با کم ترین هزینه به اهداف خود دست یابید.

شرایط ثبت برند در قزوین

در ابتدا به تعریفی از ثبت برند می پردازیم عامیانه ترین تعریفی که از این واژه موجود می باشد این است که اسمی است که به طور مستقیم بر روی کالا و خدمات درج شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب
ثبت برند در بویراحمد در چند گام ساده

اما باید بدانید برند تنها یک نام نمی باشد بلکه نشان علامت و یا طرحی خاص و منحصر به فرد می باشد که برای تمایز کالا و خدمات استعمال می شود. اگر بیشتر دقت نمایید متوجه خواهید شد هدف ثبت برند در قزوین چیزی فراتر از فروش کالا و خدمات است.

یک برند تجاری موفق می تواند بازار رقابت را در اختیار خود بگیرد و برای رشد کسب و کار و جذب و حفظ ارزش کالا و خدمات در میان مصرف کنندگان موثر باشد.

شما متقاضیان ثبت برند تجاری در قزوین اطلاع داشته باشید که کلیه واژگان آرم تجاری، علامت تجاری، نشان تجاری و علائم تجاری هم معنی با برند می باشد.

چنانچه قصد به ثبت رساندن هریک از این موارد را دارید می بایست مراحل ذیل را انجام دهید. جهت مشاوره ثبت برند و علامت تجاری در قزوین و کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت برند در قزوین

مدارک لازم جهت ثبت برند در قزوین

تهیه مدارک ثبت برند تجاری با توجه به نوع ثبت آن که در حقیقت همان حقیقی یا حقوقی بودن آن می باشد، متفاوت است. مدارک لازم جهت ثبت برند به صورت حقیقی شامل کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه شخص متقاضی، جواز کسب و یا پروانه کار و چنانچه علامت شما به لاتین باشد ارائه کارت بازگانی الزامی باشد.

مدارک لازم جهت ثبت برند به صورت حقوقی یا ثبت برند شرکت عبارت است از برابر اصل شده مدارک ثبت شرکت و کلیه تغییرات ، برابر اصل شده کارت ملی و شناسنامه مدیر عامل شخصیت حقوقی ، چنانچه علامت شما به لاتین باشد ارائه کارت بازگانی الزامی باشد.

مراحل ثبت برند در قزوین

ثبت یک برند مراحلی را به همراه که دارد که نیازمند تجربه و تخصص می باشد در اینجا سعی شده این مراحل به اختصار برای شما توضیح داده شود:

ثبت برند توسط متقاضی در ابتدا متقاضیان ثبت برند می بایست مدارک مورد نیاز را جمع آوری نمایند و به سایت اداره مالکیت صنعتی مراجعه و با انتخاب ثبت علامت تجاری شروع به تکمیل اظهارنامه نمایند.

ادامه مطلب
ثبت برند در یزد ارزان و سریع

در هنگام تنظیم و تدوین اظهارنامه کلیه اطلاعات در خواستی از جمله نام و نام خانوادگی ،شماره تلفن را به دقت و کامل تکمیل نمایید. حال نوبت به آن میرسد که مدارک جمع آوری شده را از طریق همین سامانه بارگذاری نمایید.

با تایید اطلاعات امکان هیچگونه تغییراتی بر روی پرونده امکان پذیر نمی باشد در انتها می بایست هزینه های مقرر را واریز نمایید و شماره اظهارنامه را دریافت نمایید. هزینه ثبت برند مشخص نمی باشد و بستگی به محصول مورد تقاضا و طبق بندی آن دارد.

حال پرونده شما وارد کارتابل کارشناس این اداره قرار می گیرد و منتظر می مانیدبرروی پرونده اعمال نظر نمایند. شما میتوانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید.

پیش از هر اقدامی نسبت به ثبت برند خود استعلام برندرا جهت اطمینان بیشتر از سامانه استعلام برند و علامت تجاری انجام دهید

ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا کلیه مدارک لازم برای ثبت برند تجاری را به اطلاع شما می رسانند. چنانچه کلیه این مدارک کامل باشد ثبت نام سامانه ای شما انجام می شود.

اظهارنامه ثبت برند شما به صورت کاملا تخصصی تنظیم و تدوین می گردد با پرداخت هزینه های ثبت علامت تجاری از طریق کارشناسان پرونده شما در اختیار کارشناس این اداره قرار می گردد.

در صورتی که نسبت به علامت در خواستی شما هیچگونه سابقه ای وجود نداشته باشد. آگهی تقاضای ثبت برند تجاری برای شما صادر می گردد. جهت ثبت نام در روزنامه رسمی به صورت خودکار از طریق کارشناسان اقدام می گردد.

هزینه و زمان ثبت برند در قزوین

مدت ثبت برند بستگی به ارائه مدارک و نیز اشخاصی که آن را تقاضا کردند متفاوت است از این رو اگر در فکر ثبت برند و علامت تجاری هستید مشاوره وکلای حقوقی قبل از ثبت راهنمای شما خواهد بود تا در کم ترین زمان اقدامات حقوقی برند را انجام دهید.

تعرفه ثبت برند در قزوین با در نظر داشتن مواردی مانند شروط محصول یا خدمت افراد متقاضی متفاوت است.

اگر یک بازرگان و عرضه کننده محصول تمایل به استفاده از حروف لاتین اداشته باشد باید کارت بازرگانی ارائه کرده که خود زمانبر و هزینه اضافی را متحمل متقاضی ثبت علامت تجاری می کند.

ادامه مطلب
راحت ترین روش ثبت برند در اراک

اگر در ادامه طبقات برند اضافی داشته باشید نیز افزون بر هزینه ثبت برند است. پس راهنمایی های قبل از ثبت راهنمای تخصصی شماست.

ثبت اضافه کالا و طبقه برند در استان قزوین

چنانچه برند شما در یک طبقه خاص ثبت گردیده است و شما قصد دارید کالای دیگری را در یک طبقه دیگر به علامت خود اضافه نمایید. می بایست کلیه مراحل ثبت علامت تجاری را اعمال نمایید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت اضافه کالا و طبقه با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

مراحل ثبت برند در قزوین

خدمات مالکیت صنعتی در قزوین

مالکیت صنعتی یکی از اثرهای اختیار قانونی مخترع، برند و طرح صنعتی است نسبت به استفاده از طرح، برند و اختراع خود که امری اختیاری بوده وتنها به دارنده آن اجازه می دهد در سطح تولید و عرضه بین المللی آن اقدام کنند و از آن طریق کسب سود کنند.

ثبت طرح صنعتی در قزوین

طرح های صنعتی مشمول مواردی مثل ارائه جوانب زیبائی شناختی و تزئینی یک محصول را در بر می گیرد. از این رو اگر طرحی نوظهور دارید و می خواهید آن را در اداره مالکیت ثبت کنید بهتر است راهنمایی های لازم در این خصوص را بدانید که در ایلیا با مشاوره رایگان راهنمای شما خواهیم بود.

در صورتی که ثبت طرح را به موسسه ایلیا واگذار نمایید. وکیل ثبت این موسسه تمامی مراحل ثبتی و حقوقی در قزوین را برای شما انجام داده است. دیگر نیازی به مراجعه شما متقاضیان به اداره مالکیت صنعتی نمی باشد.

ثبت اختراع در قزوین

اختراع محصولی است که راهی تازه را برای انجام ارائه می کند تا در مسیر امور فنی راه حلی مفید ارائه دهد تا در راه خدمات یاری رسان افراد باشد. حقوقی که با ثبت اختراع به دارنده آن ارائه می گردد حقی انحصاری بوده که ارائه می گردد. البته این امر اختیاری است اما آینده کاری افراد را تضمین می کند. پس هرچه ریعتر برای ثبت اختراع اقدام کنید.

برای اطلاع از طبقه بندی کالای خود با در نظر داشتن قوانین اداره ثبت بر طبق موضوع فعالیت شرکت و شخصیت حقیقی با شماره های کارشناسان مجتمع تخصصی ایلیا تماس بگیرید و از مزایای مشاوره رایگان این مجتمع حقوقی بهره مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها