درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت برند در قزوین

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     یکشنبه، 4 مرداد 1400


در سال های اخیر ثبت علامت تجاری و برند جزو موارد مهم و اساسی در کسب درآمد تجار به حساب می آید . در این بین هر شخصی که در حال ارائه خدمات و یا تولید محصولی نو و خاص در شهر قزوین باشد بهتر است هرچه سریعتر از طریق یک وکیل ثبت برند در قزوین ، اقدام به ثبت برند کرده تا از سو استفاده افراد از حرفه خود جلوگیری کنند . در ادامه این متن به مراحل و شرایط ثبت علامت تجاری در اداره مالکیت صنعتی خواهیم پرداخت تا در کم ترین زمان به اهداف خود دست یابید. در ادامه همرا ما باشید . 

ثبت برند در قزوین

از عوامل مهم و حیاتی برای ادامه فعالیت های یک حرفه به صورت تخصصی و قانونی انجام امور ثبت برند است. البته برای ادامه فعالیت حقیقی یا حقوقی الزامی به ثبت برند و علامت تجاری در قزوین نیست . ولی انجام و ثبت آن دارای مزیت های بسیاری برای دارنده آن است که دریافت و ثبت آن در اداره مالکیت صنعتی خارج از لطف نیست . شما متقاضیان ثبت برند در قزوین تنها با یک تماس و فرستادن مدارک برند مورد نظر خود در کم ترین زمان می توانید برندتون رو توسط مجرب ترین تیم ثبتی در کشور به ثبت برسانید . از مزایای ثبت برند در قزوین می توان به ارتقای سطح شغلی و کیفیت محصولات در رقابت با دیگر رقبا اشاره کرد هم چنین به دلیل وجود مراکز صنعتی بسیار در شهر قزویتن امکان وجود دو محصول مشابه و عرضه آن ها به بازار وجود دارد که در این صورت باعث گیج شدن مشتریان و مصرف کنندگان آن محصول می شود . در صورتی که شما سال ها حتی از یک نام یا آرم برای محصول خود استفاده کرده باشید ولی آن را قانونی ثبت نکرده باشید مالک آن بحساب نمی آیید و اگر شخصی دیگر برای ثبت آن زودتر اقدام کند مالک آن شمرده شده و حتی می تواند از شما که سال هاست از آن برند استفاده کردید شکایت کند . پس ثبت برند برای یک حرفه بسیار مهم تلقی می شود . با مشاوران ایلیا تماس بگیرید . ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا با کم ترین هزینه به اهداف خود دست یابید . 

 

ثبت برند در قزوین

 

شرایط ثبت برند در قزوین

در ابتدا به تعریفی از ثبت برند می پردازیم عامیانه ترین تعریفی که از این واژه موجود می باشد این است که اسمی است که به طور مستقیم بر روی کالا و خدمات درج شده و مورد استفاده قرار میگیرد. اما باید بدانید برند تنها یک نام نمی باشد بلکه نشان علامت و یا طرحی خاص و منحصر به فرد می باشد که برای تمایز کالا و خدمات استعمال می شود. اگر بیشتر دقت نمایید متوجه خواهید شد هدف ثبت برند در قزوین چیزی فراتر از فروش کالا و خدمات است . یک برند تجاری موفق میتواند بازار رقابت را در اختیار خود بگیرد و برای رشد کسب و کار و جذب و حفظ ارزش کالا و خدمات در میان مصرف کنندگان موثر باشد . شما متقاضیان ثبت برند تجاری در قزوین اطلاع داشته باشید که کلیه واژگان آرم تجاری ، علامت تجاری ، نشان تجاری و علائم تجاری هم معنی با برند می باشد و چنانچه قصد به ثبت رساندن هریک از این موارد را دارید می بایست مراحل ذیل را انجام دهید.جهت مشاوره ثبت برند و علامت تجاری در قزوین و کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در قزوین

تهیه مدارک ثبت برند تجاری با توجه به نوع ثبت آن که در حقیقت همان حقیقی یا حقوقی بودن آن می باشد، متفاوت است .مدارک لازم جهت ثبت برند به صورت حقیقی شامل کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه شخص متقاضی ، جواز کسب و یا پروانه کار .و چنانچه علامت شما به لاتین باشد ارائه کارت بازگانی الزامی باشد. مدارک لازم جهت ثبت برند به صورت حقوقی یا ثبت برند شرکت عبارت است از برابر اصل شده مدارک ثبت شرکت و کلیه تغییرات ، برابر اصل شده کارت ملی و شناسنامه مدیر عامل شخصیت حقوقی ، چنانچه علامت شما به لاتین باشد ارائه کارت بازگانی الزامی باشد.

مراحل ثبت برند در قزوین

ثبت یک برند مراحلی را به همراه که دارد که نیازمند تجربه و تخصص می باشد در اینجا سعی شده این مراحل به اختصار برای شما توضیح داده شود:

  • ثبت برند توسط متقاضی

در ابتدا متقاضیان ثبت برند می بایست مدارک مورد نیاز را جمع آوری نمایند و به سایت اداره مالکیت صنعتی مراجعه و با انتخاب ثبت علامت تجاری شروع به تکمیل اظهارنامه نمایند. در هنگام تنظیم و تدوین اظهارنامه کلیه اطلاعات در خواستی از جمله نام و نام خانوادگی ،شماره تلفن و... را به دقت و کامل تکمیل نمایید. حال نوبت به آن میرسد که مدارک جمع آوری شده را از طریق همین سامانه بارگذاری نمایید. با تایید اطلاعات امکان هیچگونه تغییراتی بر روی پرونده امکان پذیر نمی باشد در انتها می بایست هزینه های مقرر را واریز نمایید و شماره اظهارنامه را دریافت نمایید .هزینه ثبت برند مشخص نمی باشد و بستگی به محصول مورد تقاضا و طبق بندی آن دارد . حال پرونده شما وارد کارتابل کارشناس این اداره قرار می گیرد و منتظر می مانیدبرروی پرونده اعمال نظر نمایند. شما میتوانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید. پیش از هر اقدامی نسبت به ثبت برند خود استعلام برندرا جهت اطمینان بیشتر از سامانه استعلام برند و علامت تجاری انجام دهید

  • ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا

کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا کلیه مدارک لازم برای ثبت برند تجاری را به اطلاع شما می رسانند چنانچه کلیه این مدارک کامل باشد ثبت نام سامانه ای شما انجام میشود و اظهارنامه ثبت برند شما به صورت کاملا تخصصی تنظیم و تدوین می گردد با پرداخت هزینه های ثبت علامت تجاری از طریق کارشناسان پرونده شما دراختیار کارشناس این اداره قرار میگرد و در صورتی که نسبت به علامت در خواستی شما هیچگونه سابقه ای وجود نداشته باشد آگهی تقاضای ثبت برند تجاری برای شما صادر میگردد و جهت ثبت نام در روزنامه رسمی به صورت خودکار از طریق کارشناسان اقدام میگردد.در صورتی که ثبت برند را به موسسه ایلیا واگذار نمایید ، وکیل ثبت برند و علامت تجاری تمامی مراحل ثبت برند در قزوین را برای شما انجام داده و دیگر نیازی به مراجعه شما متقاضیان به اداره مالکیت صنعتی تهران نمی باشد . 

 

ثبت برند قزوین

 

ثبت اضافه کالا و طبقه برند در استان قزوین

چنانچه برند شما در یک طبقه خاص ثبت گردیده است و شما قصد دارید کالای دیگری را در یک طبقه دیگر به علامت خود اضافه نمایید می بایست کلیه مراحل ثبت علامت تجاری را اعمال نمایید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت اضافه کالا و طبقه با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

طبقه بندی های علامت تجاری در قزوین

  • مصنوعات نساجی
  • فلزات و مصنوعات فلزی
  • اسباب بازی و لوازم ورزش
  • صنایع و محصولات شیمیایی
  • مواد غذایی و محصولات کشاورزی
  • دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
  • مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
  • سایر موارد

برای اطلاع از طبقه بندی کالای خود با در نظر داشتن قوانین اداره ثبت بر طبق موضوع فعالیت شرکت و شخصیت حقیقی با شماره های کارشناسان مجتمع تخصصی ایلیا تماس بگیرید و از مزایای مشاوره رایگان این مجتمع حقوقی بهره مند شوید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید