درخواست مشاوره رایگان

ثبت برند در شيراز

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     یکشنبه، 29 دی 1399


توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت برند در شیراز

شرایط ثبت برند در شیراز
برند یا علامت تجاری هر نشان و حرف و یا شکل که باعث تمایز یک کالا از کالای دیگر میشود گفته می شود که امروزه باعث رقابت بسزایی در عرصه ی اقتصادی شده است. برای ثبت برند در شیراز ابتدا باید کلیه مدارکی که مورد نیاز است به طور کامل جمع آوری شود و سپس اقدامات لازم درخصوص آن انجام شود.
مراحل ثبت برند در شیراز

مرحله ی اولیه ثبت برند فرستادن اظهارنامه به اداره ی مالکیت صنعتی می باشد.اداره ی مالکیت متولی صادر کننده ی ثبت برند می باشد.حدودا 45 روز کاری زمان نیاز است که مشخص شود اسم موردنظر تایید خواهد شد و یا توسط کارشناسان اداره ی مالکیت به علت تشابه با اسامی دیگر رد می شود .بعد از آن در صورت پذیرفته شدن اسم مورد نظر نوبت به آگهی ثبت روزنامه می شود و بعد از آن بعد از گذشت 30روز تقاضای اگهی روزنامه و سپس بعد از آن آگهی تقاضا ی ده ساله و در آخر اخذ تصدیق نامه
مدارک لازم جهت ثبت برند در شیراز

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در شیراز عبارتند از1-مجوز مورد نیاز که شامل 1-جواز کسب 2- جواز تاسیس و یا نامه ی موافقت اصولی از اتحادیه و صنف مربوطه خطاب به اداره ی مالکیت صنعتی و مورد2- شناسنامه و کارت ملی شخص و یک قطعه عکس 3*4 و در صورتی که قرار بر این باشد ک برند به صورت حقوقی به ثبت برسد علاوه بر مدارک فوق اوراق ثبتی شرکت نیز شامل آن می شود.
زمان و هزینه ثبت برند در شیراز

هزینه ی ثبت برند از مرحله ی اولیه تا پایان کار حدود 800 هزار تومان می باشد . و مدت زمان مورد نیاز حدود 3 ماه می باشد مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در زمینه ی ثبت برند و برندینگ آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد .همین حالا با ما در ارتباط باشید.
واژگان مرتبط با ثبت برند در شیراز

ثبت علامت تجاری در شیراز
ثبت برند در شیراز
ثبت آرم و نشان تجاری در شیراز
ثبت لوگو در شیراز

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت برند در شيراز

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید