درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت برند در شهر قدس

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 12 مرداد 1400


میدونید که شهرقدس به دلیل قرار گیری به محل های نزدیک به استان تهران دارای شرایط تجاری مهمی می باشد که می تواند به راحتی محصولات و خدماتی نوین به ساکنان این شهر یا شهرهای اطراف ارائه دهد . بدین جهت برای تمایز محصولات در مقابل دیگر اشکال محصولات مشابه بهتر است امورات مربوط به ثبت برند را به سرانجام رسانید . ما در این متن تلاش کرده ایم که شما متقاضیان را در راه انجام ثبت برند در شهرقدس یاری کنیم و از نکاتنی که هیچ مجتمع حقوقی برای ثبت برند به شما نمی گویند صحبت کنیم . در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

ثبت برند در شهرقدس

برای ثبت برند و علامت تجاری خود در شهرقدس به صورت قانونی باید تمامی مجوزها را به اداره مالکیت صنعتی ارسال کنید . برای اطلاع از چگونگی اخذ مدارک ثبتی و حقوقی برند خود می توانید با مشاوران ما به صورت رایگان در ارتباط باشید. ثبت برند در شهر قدس باید با اصول و قوانین خاصی انجام گیرد که مهم ترین آن ها را می توان انتخاب طبقه و موضوع فعالیت برند ارائه شده نام برد . این را بدانید که با ثبت یک برند در شهرقدس شما مالک آن خواهید بود و دیگر شخصی نمی تواند از نام شما سواستفاده کند و شما در صورت مشاهده تخلف توسط شخصی دیگر از وی شکایت کرده و بدین ترتیب از حق خود در برندینگ دفاع کنید. پس حال باید به اهمیت ثبت برند در شهرقدس پی برده باشید . پس اگر تاکنون اقدامی برای ثبت برندتان نکردید با شماره تماس های درج شده در همین صفحه تماس بگیرید و یا با ورود به بخش درخواست مشاوره رایگان و درج تلفن خود منتظر تماس کارشناسان مجرب ما با خود باشید . 

 

مدارک ثبت برند در شهرقدس

برای ثبت برند در شهرقدس می توان به دو روش اقدام کرد . این دو روش هرکدام دارای مدارک جداگانه به جهت ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی هستند که شما برای برندسازی باید هرکدام را جداگانه به اداره مالکیت صنعتی ارسال کنید. در ادامه این متن به مدارک ثبت برند به هر دو روش اشاره می کنیم.

مدارک ثبت برند افراد حقیقی :

 • مدارک هویت تقاضاکننده ثبت برند به همراه کارت ملی و شناسنامه وی 
 • تسلیم جوازهای اخذ شده از جمله جوازتاسیس ، جواز کسب و ...
 • ارائه نمونه برند طراحی شده توسط طراحان ثبت برند و علامت تجاری
 • تسلیم کارت بازرگانی علائم غیرفارسی

مدارک ثبت برند افراد حقوقی :

 • مدارک هویت تقاضاکننده ثبت برند به همراه کارت ملی و شناسنامه وی 
 • تسلیم جوازهای اخذ شده از جمله جوازتاسیس ، جواز کسب و ...
 • ارائه نمونه برند طراحی شده توسط طراحان ثبت برند و علامت تجاری
 • تسلیم کارت بازرگانی علائم غیرفارسی
 • تسلیم مدارک شناسایی وکلای ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی

 

ثبت برند در شهر قدس

 

شروط ثبت برند در شهرقدس

برای ثبت برند در شهرقدس باید به قوانین و نکات مهمی توجه شود که از جمله آن ها خاص و تک بودن برند انتخابی برای ثبت در اداره مالکیت صنعتی می باشد که باید از سوی متقاضی ثبت علائم تجاری انجام شود. یک برند خوب باید گویای ویژگی های محصول و خدمات باشد و به صورت قانونی به ثبت رسد . در ادامه باید این نکته را بازگو کرد که یک برند باید تا مدت 10 ساله که اعتبار قانونی یک برند است جایگاه خود را در بین خریداران خود پیدا کنند و باعث ماندگاری بین آنها شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت برند در شهرقدس با کارشناسان مجرب ایلیا در تماس باشید .

نکات مهم در ثبت برند در شهرقدس

 • بعد از اینکه امورات ثبت برند را انجام دادید ، از سوی اداره مالکیت صنعتی گواهی ثبت صادر می شود
 • اعتبار یک برند تا 10 سال می باشد و پس از زمان تعیین شده باید برای تمدید آن اقدام شود
 • اگر میخواهید چند برند را با یکدیگر ثبت کنید باید اظهارنامه هرکدام را ارائه دهید
 • برای ثبت برند در خارج از کشور باید ابتدا ان را در داخل به ثبت رسانید
 • نقل و انتقال برند باید در حیطه قوانین اداره مالکیت صنعتی انجام شود
 • تنها با ثبت یک برند و علامت تجاری می توان از حمایت های قانونی بهره برد

مراحل ثبت برند در شهرقدس

در ابتدا برای ثبت برند در شهر قدس باید به اداره مالکیت صنعتی با نشانی اینترنتی iripo.ssaa.ir مراجعه کرده و مدارک مربوطه را از جمله اظهارنامه برند و مجوزهای اخذ شده از ادارات مربوطه جهت ثبت علامت تجاری در اداره مالکیت صنعتی درج شود . البته این نکته را در نظر داشته باشید که برای ثبت بی نقص یک برند در گام قبل از اقدام به ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی باید آن را از طریق همین سایت استعلام کرده تا از خاص بودن آن اطلاع پیدا کنید . پس از ارائه مجوزهای حقوقی با درج مشخصات شناسایی متقاضی ثبت برند در صف بازرسی برند توسط کارشناسان اداره ثبت علائم تجاری قرار خواهید گرفت . برای انجام امور حقوقی خود در حداقل زمان و به صورت حرفه ای تنها کافی است با مشاوران مجرب ایلیا تماس حاصل فرمایید . در صورت تایید مدارک از سوی کارشناسان اداره ثبت باید تمامی هزینه ها را پرداخت کرده و برند را در روزنامه رسمی آگهی کنید تا در این صورت گواهی ثبت برای متقاضی ارسال گردد.

این نکته را در نظر داشته باشید که اگر برندتان دارای حروف غیرفارسی باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی است. 

هزینه ثبت برند در شهرقدس

تعرفه های اضافی به برند به مواردی چون مراحل اخذ جوازها ، انتشار آگهی ، اخذ وکیل و تنظیم اظهارنامه و نوع طبقه برند بستگی دارد که باید توسط متخصصان ثبت برند و علامت تجاری با تجارب انجام پذیرد. شما متقاضیان با در ارتبط بودن با کارشناسان متخصص ایلیا با برآورد هزینه های ثبت قبل از اقدام به ثبت برند خود می توانید با خیال راحت در عرصه ثبت علامت تجاری گام بردارید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید