ثبت علامت تجاری در شهرکرد

نام یا عنوانی که تولیدکنندگان از طریق آن بتوانند وجه تمایزی بین کالا و خدمات خود و دیگر تولیدکنندگان ایجاد کنند را برند یا علامت تجاری می نامند.

گذشت زمان برای فعالان اقتصادی بسیار مهم بوده زیرا با ثبت برند خود می توانند جایگاه خود را در بین دیگر رقبا به صورت سالم و قانونی اخذ کنند و همین موضوع باعث ماندگاری محصول و خدمات گردد.

با ثبت برند ، مصرف کنندگان خواهند توانست مصرف کنندگان را ترغیب به خرید و استفاده از کالای خود کنند. باید این مورد را مد نظر قرار داد که یک برند بهترین و مهم ترین وسیله برای بازاریابی محصولات خواهد بود.

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در شهرکرد

لوگو نمود بیرونی و تجلی ظاهری هر برند است ، به همین دلیل طراحی آن نیازمند تخصص گرافیکی و در کنار آن اشنایی کامل با کسب و کار مورد نظر است ، در صورتی که طرحی را به صورت تخصصی طراحی کرده باشید و نیاز ثبت آن را برای جلوگیری از سواستفاده دیگر افراد و رقبا از طرح طراحی شده در شهرکرد را احساس کردید باید مدارک و مجوزهای لازم را به اداره ثبت علائم تجاری ارائه دهید تا ابا بررسی های لازم امور ثبت برندتان انجام گبرد .

هزینه ثبت برند در شهرکرد

طبقات مهمترین نقش تعیین کننده را درثبت برند شهر کرد دارند، برای ثبت برند این امر بسیار مهم است که برند شما اولاً در کدام طبقات قرار است به ثبت برسد ، ثانیاً چه ریز کالاهایی را در  بر می گیرد ، به طور کلی برند مجازاً دارای 45 طبقه است و هر طبقه کالاهایی را در زیر گروه خود معرفی نموده است.

برند شما در هر طبقه به ثبت برسد نه مشابه نه عین برند شما را شخص دیگر در آن طبقه نمی تواند به ثبت برساند ، برای محاسبه دقیق هزینه ثبت برند در شهر کرد هم اکنون با کارشناسان ما در دپارتمان ثبتی ایلیا تماس بگیرید.

زمان ثبت برند در شهرکرد

ثبت برند دارای گام های مختلفی برای ثبت در اداره مالکیت صنعتی بوده که در متن بالا به آن ها اشاره کردیم . از سویی زمان انتشار آگهی در روزنامه جزو مواردی زمانبر در ثبت علامت تجاری می باشد که با بهره مندی از تجارب کارشناسان حقوقی می توانید در کم ترین زمان امور حقوقی را در شهرکرد انجام دهید.

خدمات مالکیت صنعتی در شهرکرد

اموری مانند ثبت برند یا علامت تجاری، ثبت اختراع ، ثبت طرح صنعتی را می توانمید در اداره مالکیت به سرانجام رسانید . از این رو برای ارائه مدارک و پیمودن مراحل ثبت در این ادارات نیاز به مشاوره تخصصی دارید که کارشناسان ما در مجتمع ثبتی ایلیا راهنمای سریع و تخصصی شما خواهند بود.

ثبت طرح صنعتی در شهرکرد

طرح صنعتی اشکال یا طراحی خاصی از یک محصول بوده که با ارائه آن می توان اقدامات لازم جهت ارتقای صنعت و وسایل صنعتی را سرلوحه کارخود قرارداد . برای ثبت طرح صنعتی باید ابتکار را جزو امور مهم ثبتی قرارداد.

برای ثبت هرنوع طرح صنعتی با صرف کم ترین زمان تنها نیاز است که با کارشناسان حقوقی مجتمع ثبتی ایلیا در ارتباط باشید.

ثبت اختراع در شهرکرد

ثبت اختراع باعث اعتبار بخشی به حرفه و کسب و کار اشخاص خواهد شد. از این رو هرچه سریعتر نیاز به ثبت آن در اداره مالکیت صنعتی دارید که تنها با ارائه مشخصات خود و اظهارنامه و ادعانامه اختراع می توانید آن را ثبت کنید. البته دانستن نکات حقوقی و ثبتی اختراع همیشه یاری رسان افراد در رسیدن به اهداف خواهد بود.

حوزه های ثبت برند در چهارمحال و بختیاری

  • ثبت برند در شهرکرد
  • ثبت برند در کوهرنگ
  • ثبت برند در اردل
  • ثبت برند در بن
  • ثبت برند در سامان
  • ثبت برند در کیار
  • ثبت برند دربروجن
  • ثبت برند در فارسان
  • ثبت برند در شلمزار
  • ثبت برند درلردگان

این نکته را در نظر داشته باشید که برای ثبت برند در شهرکرد باید در مرحله آخر به اداره مالکیت صنعتی در مرکز تهران مراجعه کنید. می توانید برای انجام سریع و به موقع و برای عدم مراجعه به تهران با کارشناسان مجتمع ایلیا تماس گرفته و امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید و خیال خود را راحت کنید.