جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت برند در سیستان و بلوچستان

ثبت برند در سیستان و بلوچستان

اطلاع از مدارک و شرایط ثبت برند ، علامت تجاری و ثبت برند در سیستان و بلوچستان بسیار مهم می باشد زیرا هرگونه اقدامی که بخواهد در حیطه قانون فعالیت کند و از حمایت های قانونی بهره من گردد باید با ثبت در ادارات و ارگان های دولتی و قانونی به ثبت برسد.

از این رو ثبت برند و علامت تجاری در سیستان و بلوچستان تابع قوانینی می باشد که ما با ارائه موارد مربوط به نحوه ثبت برند در سیستان و بلوچستان و نیز اطلاع از مدارک و شرایط مربوط به ثبت ، شما را برای ثبت قانونی برند راهنمایی خواهیم کرد. در ادامه این متن همراه ما باشید.

راهنمای ثبت برند در سیستان و بلوچستان

به جهت انجام به موقع و سریع امورات ثبت برند در سیستان و بلوچستان باید متقاضی ثبت علامت تجاری با در اختیار گذاشتن مدارک و مجوزهای از پیش تهیه شده برای ثبت برند در سایت اینترنتی اداره مالکیت صنعتی و با در نظر داشتن قوانین مریوط به ثبت برند در این شهرستان اقدام به ثبت برند کنند .

ثبت برند در سیستان و بلوچستان به دلیل مرز این شهر با کشورهای همسایه مهم تلقی می شود . هم چنین برای ثبت بین المللی برند و علامت تجاری متقاضیان ثبت برند در سیستان و بلوچستان می توانند با عضویت در سیستم مادرید که در ادامه به توضیح مفصل آن خواهیم پرداخت ، برند خود را قانونی به ثبت رسانده و از مزایای دولت ها و کشورهای عضو این سیستم بهره مند شوند و بدین صورت علامت تجاری خود را به سایر کشورها عرضه کرده و خود را به آن ها بشناسند.

ثبت برند در سیستان و بلوچستان

شرایط ثبت برند در سیستان و بلوچستان

اشخاص چه در قالب شخصیت حقوقی و یا حقیقی می توانند با ثبت یک علامت تجاری کالا و خدمات خود را ماندگار سازند. بقاء یک کالا یا خدمات در ذهن مصرف کننده احساس نیاز به ثبت یک علامت مخصوص را بیشتر نمایان می کند و در عمل شاهد این هستیم که نه تنها گذر زمان به کالا و خدمات یک علامت تجاری مخصوص که به ثبت رسیده اند آسیبی نمی رساند بلکه موجب اصالت و پایداری آن نوع محصولات و خدمات در میان اقشار جامعه خواهد شد.

پس از ثبت برند در سیستان و بلوچستان اکنون کار تبلیغات بر محور برند است که موجب شناسایی و معرفی آن به عموم مردمی گردد. البته پیش از ثبت برند نیز مراحلی وجود دارد که مهمترین آن عبارت است از ابتکار مدیریت افکار مردم، شناسایی نیازهای مردم است که عامل مهمی در فروش موفق یا ارائه خدمات مطلوب خواهد بود. جهت برخورداری از مشاوره ثبت برند و علامت تجاری با مجتمع ثبتی ایلیا تماس بگیرید.

مدارک ثبت برند در سیستان و بلوچستان

برندها به دو صورت حقیقی و حقوقی میتوانند به ثبت برسند. هرکدام از آنها نیازمند مدارک جداگانه ای می باشد که عبارتند از :

مدارک جهت ثبت برند حقیقی :

 • ارائه مدارک شناسایی متقاضی ثبت علامت تجاری
 • جواز فعالیت به نام شخص حقیقی
 • ارائه طرحی از برند یا اسم لوگو
 • ارائه جواز تاسیس شرکت
 • ارائه کارت بازرگانی در صورت لاتین بودن برند

مدارک جهت ثبت برند حقوقی :

 • ارائه کلیه مدارک ثبت شرکت و چنانچه شرکت دارای ثبت تغییرات باشد آگهی کلیه تغییرات شرکت
 •  مدارک شناسایی شخص اول شرکت یا همان مدیرعامل
 •  ارائه طرحی از اسم برند یا لوگو
 • ارائه مدارک هویتی متقاضی ثبت و وکیل ثبت برند
 • ارائه کارت بازرگانی در صورت وجود حروف غیرفارسی در برند

ثبت برند در سیستان و بلوچستان

مراحل ثبت برند در سیستان و بلوچستان

 • ثبت برند توسط متقاضی

در ابتدا شخص متقاضی با تکمیل اظهارنامه ثبتی به صورت دقیق و ثبت آن در سامانه کار خود را آغاز می کند. با ارسال تقاضای ثبت برند در این سامانه ، در صف بررسی های لازم برای تایید و یا رد برند ارائه شده قرار می گیرد.

با تایید کارشناس ثبت علائم تجاری در اداره مالکیت صنعتی در صورتی که مراحل در خواست توسط کارشناس تایید شود مراحل ثبتی ادامه خواهد یافت و در غیر اینصورت مراتب جهت رفع نقص در سامانه قرار داده می شود تا متقاضی از آن مطلع گردد.

بهتر است پیش از هرگونه اقدام نسبت به ثبت برند استعلام برند از سامانه استعلام برند، علامت و نام تجاری را انجام دهید تا از ثبت علامت خود اطمینان حال نمایید.

 • ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا

با مراجعه به کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا، نیازهای مشاوره ای شما کشف و در اختیار شما مراجعین محترم قرار خواهد گرفت پس از اخذ مدارک مورد نیاز شما عزیزان مراحل ثبتی شما در کوتاه ترین زمان ممکن آغاز خواهد شد.

با ثبت فرم های سامانه ای از سوی کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا ظرف مدت 45 روز کاری کارشناسان نظر خود را در مورد ثبت برند شما اعلام خواهد کرد.

در صورت تایید کارشناسان تصویق نهایی برند شما توسط کارشناس اداره مالکیت صنعتی به شما موکلین مخترم ابلاغ می گردد. هزینه ثبت برند براساس نوع محصول و طبقه مربوط به آن می تواند متفاوت باشد.

شما متقاضیان محترم ثبت علامت تجاری در سیستان و بلوچستان می توانید با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نموده و از مشاوره های رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید.

به علاوه اگر کار خود را به ما بسپارید وکیل ثبت برند و علامت تجاری کلیه مراحل ثبت برند شمارا بر طبق آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام می رساند.

ثبت برند مادرید و ثبت برند بین المللی در سیستان بلوچستان

در صورت تمایل به درج برند و علامت تجاری در سایر کشورها و استفاده از حمایت ها و مزیت های ثبت در این کشورها می توانید با درج برند در سیستمی که به جهت انجام امور ثبت برند انجام می گیرد در آن کشور به ثبت برسانید .

برای انجام امور حقوقی و ثبتی باید تمامی پروتکل خای مربوط به ثبت علامت تجاری در آن کشور را متعهد شوید و بر طبق آن ها برند را ثبت کنید . با ثبت برند خود و رعایت شرایط مربوط به ثبت می توانید از مزایای حمایت های قانونی از برند بهره ببرید هم چنین با عضویت در یکی از کشورهای عضو در سیستم مادرید می توانید در کشورهای دیگر عضو در این سیستم برند را ثبت کنید .

در ابتدا باید برند را در کشور خود به ثبت برسانید سپس اقدامات لازم برای ثبت بین المللی را انجام دهید . کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا بهترین روش را برای ثبت سریع برند شما در کشورهای عضو مادرید ارائه خواهد داد و شما را تا رسیدن به مقصودتان راهنمایی خواهند کرد.

حوزه های ثبت برند در سیستان و بلوچستان و شهرستان آن

برای ثبت برند در سیستان و بلوچستان و شهرهای صنعتی مانند بندر چابهار، خاش و زابل و تمامی شهرستانهای این استان زیبا تنها لازم است با کارشناسان حقوقی ایلیا تماس گرفته و نکات تخصصی را از آن ها بگیرید تا در مسیر ثبتی با مشکل روبرو نشوید. در ضمن با سپردن تمامی امور به کارشناسان در گام آخر ثبتی که مراجعه به ادراه مالکیت صنعتی واقع در تهران است با مشکل روبرو نخواهید شدو وکلای ما مجری امور شما خواهند بود. با شماره ویژه 02632137 تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها