• شرایط ثبت برند در سیستان و بلوچستان

اشخاص چه در قالب شخصیت حقوقی و یا حقیقی می توانند با ثبت یک علامت تجاری کالا و خدمات خود را ماندگار سازند .بقاء یک کالا یا خدمات در ذهن مصرف کننده احساس نیاز به ثبت یک علامت مخصوص را بیشتر نمایان می کند و در عمل شاهد این هستیم که نه تنها گذر زمان به کالا و خدمات یک علامت تجاری مخصوص که به ثبت رسیده اند آسیبی نمی رساند بلکه موجب اصالت و پایداری آن نوع محصولات و خدمات در میان اقشار جامعه خواهد شد.

پس از ثبت برند در سیستان و بلوچستان اکنون کار تبلیغات بر محور برند است که موجب شناسایی و معرفی آن به عموم مردممی گردد. البته پیش از ثبت برند نیز مراحلی وجود دارد که اهم آن عبارت است از ابتکار مدیریت افکار مردم، شناسایی نیازهای مردم است که عامل مهمی در فروش موفق یا ارائه خدمات مطلوب خواهد بود. جهت برخورداری از مشاوره ثبتت برند و علامت تجاری با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در سیستان و بلوچستان

برندها به دو صورت حقیقی و حقوقی میتوانند به ثبت برسند. هرکدام از آنها نیازمند مدارک جداگانه ای می باشد که عبارتند از:

مدارک لازم جهت ثبت برند به صورت حقیقی :

ارائه مدارک شناسایی متقاضی ثبت علامت تجاری ، جواز فعالیت به نام شخص حقیقی ، ارائه طرحی از اسم یا لوگو

مدارک لازم جهت ثبت برند به صورت حقوقی یا ثبت برند شرکت :

ارائه کلیه مدارکثبت شرکت و چنانچه شرکت دارای ثبت تغییرات باشد آگهی کلیه تغییرات شرکت ، مدارک شناسایی شخص اول شرکت یا همان مدیرعامل، ارائه طرحی از اسم یا لوگو

مراحل ثبت برند توسط متقاضیان و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

  • ثبت برند توسط متقاضی

در ابتدا شخص متقاضی با تکمیل اظهارنامه ثبتی به صورت دقیق و ثبت آن در سامانه کار خود را آغاز می کند. این تقاضا در نوبت رسیدگی قرار می گیرد و پس از آن توسط کارشناس بررسی می گردد. اگر مراحل در خواست توسط کارشناس تایید شد مراحل ثبتی ادامه خواهد یافت و در غیر اینصورت مراتب جهت رفع نقص در سامانه قرار داده می شود تا متقاضی از آن مطلع گردد. بهتر است پیش از هرگونه اقدام نسبت به ثبت برند استعلام برند از سامانه استعلام برند ، علامت و نام تجاری را انجام دهید تا از ثبت علامت خود اطمینان حال نمایید.

  • ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا

با مراجعه به کارشناسان ثبتی ایلیا، نیازهای مشاوره ای شما کشف و در اختیار شما مراجعین محترم قرار خواهد گرفت پس از اخذ مدارک مورد نیاز شما عزیزان مراحل ثبتی شما در کوتاهترین زمان ممکن آغاز خواهد شد. با ثبت فرم های سامانه ای از سوی کارشناسان ایلیا ظرف مدت 45 روز کاری کارشناسان نظر خود را در مورد ثبت برند شما اعلام خواهد کرد. در صورت تایید کارشناسان تصویق نهایی برند شما توسط کارشناس اداره مالکیت صنعتی به شما موکلین مخترم ابلاغ می گردد. هزینه ثبت برند براساس نوع محصول و طبقه مربوط به آن می تواند متفاوت باشد.

شما متقاضیان محترم ثبت علامت تجاری در سیستان و بلوچستان می توانید با دپارتمان های تخصصی ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نموده و از مشاوره های رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید.به علاوه اگر کار خود را به ما بسپارید وکیل ثبت برند و علامت تجاری کلیه مراحل ثبت برندشمارا بر طبق آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام می رساند

ثبت اضافه کالا و طبقه برند در سیستان و بلوچستان

پس از ثبت یک برند ممکن است به این نتیجه برسید کالا و یا طبقه خاصی را به برند خود اضافه نمایید این امر نیاز به ثبت اظهارنامه ی ویژه افزایش کالا و خدمات در سامانه اداره مالکیت صنعتی است بدیهی است بررسی توسط کارشناس این اداره مشمول پرداخت وجوهی دولتی خواهد بود.

طبقه بندی های علامت تجاری چگونه است؟

مصنوعات نساجی

فلزات و مصنوعات فلزی

اسباب بازی و لوازم ورزش

صنایع و محصولات شیمیایی

مواد غذایی و محصولات کشاورزی

دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی

مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف

سایر موارد

ثبت علامت تجاری در سیستان و بلوچستان

علامت تجاری علامت یا نشانی است که جهت افتراق کالاها و خدماتی است که شخصیت های حقیقی یا حقوقی متصدی ارائه آن هستند. در حال حاضر ثبت برند در سیستان و بلوچستان در ابتدای امر به صورت الکترونیکی انجام می شود.

ثبت برند و علامت تجاری مصرف کنندگان کالا و خدمات را در استفاده از کالایی خاص و مرغوب و قابل اعتماد بهره مند خواهد ساخت.

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در سیستان و بلوچستان

لوگویا آرم می تواند متشکل از انواع نوشته ها ، حروف ، اشکال مختلف و.. باشد که باعث ایجاد تمایز بین محصولات مختلف می شود.

لوگو عبارتست از نشان ، حروف ، طرح و یا نوشته ای که توسط متقاضی طراحی شده است لوگو باید مطابق با آنچه مدنظر متقاضی است به ثبت برسد و کالا و خدمات مختلف را از هم تفکیک نماید. کارشناسان ثبت شرکت ایلیا افزایش اطلاعات شما در زمینه طراحی آرم و لوگو و ثبت آن در کشور آماده ارائه خدمات مشاوره ای هستند.دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که کلیه امور ثبت برند و علامت تجاری برای همه نقاط ایران را به انجام می رساند.

ثبت برند مادرید و ثبت برند بین المللی

اگر بخواهیم که علامت تجاری ما در یک یا چند کشور غیر از کشور خودمان نیز مورد حمایت باشد و از سوء استفاده از آن جلوگیری کنیم می‌بایست علامت خود را به صورت بین المللی ثبت نماییم. برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی و دریافت حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت نماییم و ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای تحت پروتکل کفایت می کند. هر شخص می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این پروتکل که به نحوی با آن کشور مرتبط باشد ( از نظر ملیت، اقامت در آن کشور، اقامت شرکت یا بنگاه صنعتی یا تجاری در آن کشور) متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور گردد بدین معنی که ابتدا برند خود را به صورت داخلی به ثبت رسانده و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر خود میتواند اقدام نماید.

خرید و فروش برند یا علامت تجاری

همانطور که تا اینجا گفته شد ، ثبت برند و علامت تجاری مستلزم فراهم آوردن شرایط ورعایت مقررات و طی کردن مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به آنها ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده مبادرت کنند چرا که برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای تبلیغ و استفاده از برند تعجیل دارند و این در حالی است که پروسه اداری ثبت برند زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است. مجتمع ثبت ایلیا در زمینه خرید و فروش برند و علامت تجاری نیز می تواند راهنمای شما باشد. مجتمع ثبت ایلیا همچنین خدمات نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامت و برند تجاری ( لوگو) را نیز به شما عزیزان ارائه می دهد.

واژگان مرتبط با ثبت برند در سیستان و بلوچستان
  • ثبت علامت تجاری در سیستان و بلوچستان
  • ثبت برند در سیستان و بلوچستان
  • ثبت نام تجاری در سیستان و بلوچستان
  • ثبت آرم و لوگوی تجاری در سیستان و بلوچستان