جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت برند در خراسان جنوبی توسط کارشناسان حقوقی

ثبت برند در خراسان جنوبی

اگر ساکن شهر خراسان جنوبی هستید و یا تمایل دارید برند خود را در این شهر به ثبت برسانید. باید تمامی قوانین مربوط به ثبت برند و علامت تجاری در این شهر را انجام دهید.

برای انجام سریع و کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت برند در خراسان جنوبی در ادامه این متن همراه ما باشید. تا ما تمامی نکاتی که برای ثبت برند لازمه متقاضیان می باشد را به شما بازگو کنیم. شما بتوانید برند خود را در کم ترین زمان به ثبت برسانید.

ثبت برند در خراسان جنوبی

ثبت برند به معنای مالک بودن یک علامت تجاری است. در صورتی که شما یک فعال اقتصادی هستید و می خواهید برند خود را در خراسان جنوبی به ثبت برسانید. کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در خدمت رسانی حقوقی به شما آماده هستند.

برند و برندسازی از مواردی است که هر فعال اقتصادی باید برای پیشرفت و ارائه محصولی خاص با علامت تجاری منحصر به خود به جامعه بشناساند. در این میان به دلیل پیچیده بودن امور ثبتی اشخاص با سال ها فعالیت در حوزه خود اقدام به کسب و کار می کنند.

اقدامات قانونی برندینگ را انجام نداده اند در این میان در صورتی که شخصی دیگر زودتر اقدامات ثبت برند را با همان محصول و در طبقه مشابه در اداره مالکیت صنعتی انجام دهد.

مالک حقوقی آن برند به حساب آمده و حتی می تواند از فردی که سال ها اقدام به عرضه محصول یا خدمات کرده ولی آن را به ثبت نرسانده شکایت کرده و به نتیجه نیز برسد.

با ذکر مثال بالا به اهمیت ثبت برند و علامت تجاری در خراسان جنوبی پی برده باشید. برای ارائه مدارک و استعلام برند خود می توانید ثبت کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

مدارک ثبت برند در خراسان جنوبی

 • ارائه طرح از برند مورد نظر
 • درج مشخصات متقاضی ثبت
 • ارائه مشخصات هویتی وکیل در صورت انجام ثبت برند در خراسان جنوبی
 • درج مشخصات مکانی و سند و یا اجاره نامه شرکت
 • تهیه مجوزهای لازم برای ثبت برند در خراسان جنوبی
 • کارت بایزرگانی در صورت وجود حروف لاتین در برند

شرایط ثبت برند در خراسان جنوبی

از برند یا نام تجاری می توان به عنوان یک مفهوم بسیار کلیدی نام برد. برند می تواند کسب وکار را با موفقیت بیشتری جلو ببرد و در واقع یک مزیت رقابت با دیگر رقبا محسوب می شود، این نام تجاری بهتر است که از طرق علمی تعریف و تنظیم شود چون ثبت برند تاثیر بسزایی در افزایش فروش، وفاداری مشتریان، ایجاد نوعی ارزش برای رشد کسب و کار و همچنین به وجود آورنده انگیزه در مشتریان برای خرید کالا می باشد.

برای ثبت برند در خراسان جنوبی می بایست اظهارنامه ثبت آن به صورت کامل و دقیق و با استناد به مجوز دریافتی از ارگان های ذی صلاح تنظیم و تدوین گردد و به اداره مالکیت صنعتی ارسال شود.

متقاضیان ثبت علامت تجاری باید بدانند که هرکدام از 45 طبقه را بخواهند می بایست مجوز آن را دریافت نمایند.

به این نکته توجه داشته باشید که تنها مرجع ثبت علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی در تهران می باشد مجتمع ثبتی ایلیا خدمات مشاوره ثبت برند و علامت تجاری در خراسان جنوبی را به صورت رایگان در اختیار شما متقاضیان محترم قرار می دهد.

ثبت برند در خراسان جنوبی

مراحل ثبت برند در خراسان جنوبی

به جهت ثبت برند رد خراسان جنوبی با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید. در ادامه موارد مهمی را برای ثبت برند توسط متقای ثبت برند را بازگو خواهیم کرد با ما در ادامه همراه باشید.

ثبت برند توسط متقاضیاولین اقدامی که شما متقاضیان محترم می بایست در نظر بگیرید تکمیل اظهارنامه ثبت برند خود به صورت کامل و بدون خط خوردگی و تکمیل کلیه مدارک قانونی و مدارکی که از سوی اداره برای او در نظر گرفته می شود.

آنها را به دبیرخانه اداره مالکیت صنعتی تحویل نماید و پس از ان منتظر بماند تا از سوی کارشناسی که رییس اداره ان را انتخاب می کندو در نوبت کار قرار می گیرد بررسی شود.

اگر کارشناس تایید نمود که جهت ادامه کار به موسس تحویل شود. در غیر اینصورت جهت رفع نقص تحویل موسس شود تا از سوی او دوباره کامل و به اداره ارجاع شود. پیشنهاد ما به شما این است که پیش از هر اقدامی نسبت به استعلام برند اقدام نمایید. تا از لحاظ ثبت برند و علامت تجاری مورد نظر در خراسان جنوبی اطمینان حاصل نمایید.

ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا در گام نخست کارشناسان و مشاوران مجتمع حقوقی ایلیا تمامی اطلاعاتی که احتیاج دارید را در اختیارتان می گذارند. در مرحله بعد باید مدارک اعلامی که کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا به شما اعلام میدارند را تهیه کنید و در اختیار آنها بگذارید.

با توجه به نیاز متقاضیان و مجوز آن ها طبقات کالا مشخص شده و در سامانه ثبت علامت تجاری ثبت می نمایند. اخرین پلی که شما باید پشت سر بگذارید این است که مدارک تکمیل شده را دوباره به همان کارشناس ارجاع نمایید.

پس از 45 روز کاری آنها را بررسی و برند تایید شده شما متقاضی گرامی را تحویل نماید. تا شما بتوانید پس از ان جهت تصدیق نامه برند نیز اقدام کنید. بعد از تکمیل مدارکی که کارشناس برای شما در نظر می گیرد.

انها را دوباره به کارشناس ارجاع دهید و او نیز پس از 60 روز کاری مجدد تصدیق نامه نهایی برند شما را تحویل شما بدهد. در ضمن در این خصوص می توانید تمامی این مراحل ثبت برند را از اول تا به اخر به کارشناسان ارشد مجتمع ثبتی ایلیا واگذار نمایید.

در کمترین زمان ممکن و با اندک هزینه ای که از سوی شما صرف می شود این کار به نحو احسن از سوی وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما متقاضی گرامی انجام شود.

هزینه ثبت برند و علامت تجاری برحسب نوع محصولات و طبقه یا طبقات مربوطه و فارسی یا لاتین بودن برند متفاوت می باشد و نمی توان هزینه قطعی را اعلام نمود البته باتماس با مجتمع ثبت ایلیا می توان تا حدودی از هزینه ها اطلاع حاصل نمود.

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در خراسان جنوبی

اشکال هندسی ، حروف و یادست نوشته هایی که به صورت خاص کنار هم قرار گرفته اند و تفاوت را در بین محصولات اعمال می نمایند لوگو یا آرم می گویند.

طرح گرافیکی که متشکل از اشکال هندسی، حروف و یا دست نوشته های باشد را لوگو می نامند. این اشکال باید به صورتی کنار هم قرار گیرند که تفاوت آن ها با دیگر علائم مشخص گردد.

شما می توانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص ثبت آرم و لوگو و ثبت شرکت با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید. دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران می باشد که کلیه امور مربوط به مالکیت معنوی مانند ثبت برند و علامت تجاری و ثبت اختراع را در کل ایران به انجام می رساند.

شایان ذکر است که مجتمع ثبت ایلیا خدمات پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و نمونه اسم برند و علامت تجاری و استعلام برند از سامانه استعلام برند و علامت تجاری و نیز طراحی برند و علامت تجاری ( لوگو) را نیز جهت رفاه حال متقاضیان محترم ارائه می نماید.

خدمات ثبتی اداره مالکیت صنعتی در خراسان جنوبی

اداره مالکیت فکری، معنوی و صنعتی جایگاهی خاص برای ثبت مواردی مانند اختراع، برند و طرح صنعتی است که باید توسط متقاضی و دارنده آن و یا توسط وکیل مجرب وی انجام گیرد و مدارک آن به اداره ارسال شود.

ثبت اختراع در خراسان جنوبی

اختراع یک تراوش ذهنی کاربردی است که از سوی مخترع با علم به خاص و تک بودن در دنیای صنعت و تجارت ارائه می شود. خراسان جنوبی با اقتصاد تجاری جزو شهرهای تجاری به حساب می آید که با مشاوره تخصصی کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا این زمان به حداقل می رسد.

ثبت طرح صنعتی در خراسان جنوبی

طرح صنعتی یک ایده و نقش جدید در کاربرد کالاها و ابزارهای صنعتی است. برای ثبت طرح صنعتی باید قبل از هر اقدامی استعلامات مربوطه را در اداره مالکیت صنعتی به کار ببرید.

اگر هر نوع سوال مبنی بر اخذ و ارائه مدارک مربوط به ثبت برند در خراسان جنوبی برای شما پیش بیاید. کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا پاسخگوی شما خواهند بود.

حوزه های ثبت برند در خراسان جنوبی و شهرستان های آن

 • ثبت برند در بیرجند
 • ثبت برند در طبس
 • ثبت برند در فردوس
 • ثبت برند در قائنات
 • ثبت برند در سرایان
 • ثبت برند در درمیان
 • ثبت برند در خوسف
 • ثبت برند در سربیشه
 • ثبت برند در نهبندان
 • ثبت برند در شرویه
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها