جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

سریع ترین روش برای ثبت برند در تهران

ثبت برند در تهران

در این متن تلاش کردیم در کم ترین زمان نکات مهم و ارزشمندی را به جهت ثبت برند در تهران به شما ارائه کنیم تا بتوانید با کم ترین و منصفانه ترین هزینه ثبت برند خود را انجام دهید. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات مفید و تکمیلی با ما در ادامه همراه باشید.

ثبت برند در تهران

این روزها به دلیل گسترش فعالیت ها و وجود کالاهای مشابه برای جلوگیری از سواستفاده از حقوق عرضه کالا و خدمات باید امور مربوط به ثبت برند را انجام داد.

در این میان در شهر تهران به دلیل افزایش روز افزون کسب و کارها انجام امور ثبتی بسیار مهم تلقی شده که باید از سوی فعالان اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.

از موارد مهم و ضروری در تجارت و موفق شدن در بین دیگر رقبا را می توان داشتن نشان و برند تجاری دانست. یک علامت تجاری باید گویای تمام ویژگی های یک محصول بوده تا بتوان در آن زمینه خود را به مصرف کنندگان و متقاضیان بشناساند.

در این میان نه تنها ثبت برند مورد نظر مهم می باشد بلکه رعایت قوانین مربوط به ارائه و ثبت برند و علامت تجاری از موارد مهم در حیات کسب و کار به حساب خواهد آمد که باید توسط متقاضیان و یا با اتخاذ وکیل ثبتی انجام گیرد.

با در نظر داشتن موارد بازگو شده و درک بهتر موضوع ثبت برند در کلان شهر تهران ما راهکارها و نکات مهمی را برای شما در ادامه بازگو خواهیم کرد که شما در راه رسیدن به اهدافتان با مشکل مواجه نشوید. در ابتدا به تشریح ماهیت برند اشاره می کنیم.

ثبت برند و علامت تجاری در تهران

برند واژه ای انگلیسی بوده که هم معنی با عنوان هایی چون نشان تجاری، نماد و عبارت می باشد. یک برند و علامت تجاری باعث فروش و ارائه محصول خاص خواهد شد.

یک برند قابل قبول باید دارای خاصیت هایی باشد که باعث تمایز محصولات و خدمات از یکدیگر شود.

نشان تجاری و یا برند همان چیزی است که مخاطب، صفات و ویژگی‌های آن را با دیدن، شنیدن، حس کردن و غیره، به صورت ذهنی و یا تصویری برای خریداران تداعی می کند.

در واقع برند شامل مفاهیم و ویژگی‌های منحصر یک محصول بوده که تحت عنوان یک نام ارائه می شود.

در واقع یک برند باید باعث ترغیب خریداران به مصرف آن شود و باعث برانگیخته شدن مصرف کنندگان با ارائه کیفیت بالای محصول و خاص بودن خود کند.

مشخصات مناسب ترین ثبت برند تهران

 • کیفیت بالا
 • خطر پذیری کمتر
 • منشا یک محصول
 • عهد با تولید کننده
 • هزینه پرس و جوی کمتر
 • سپردن مسئولیت به تولید کننده
 • وسیله‌ای نمادین برای اظهار شخصیت

شرکت های ثبت برند در تهران

باید بدانید که علامت تجاری خود را می توانید در شکل های مختلف به ثبت برسانید به عنوان مثال: لوگو، لوگو تایپ، طرح، آرم یا نام تجاری که مجتمع حقوقی ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی ثبت شرکت و ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی کارآزموده یکی از بهترین پشتیبان شما در زمینه انتخاب و طراحی انواع علائم تجاری متقاضیان محترم می باشند.

پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و تکیه به وکیلی است که می تواند با تجربه خود کارها را بهتر و سریع تر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما در تماس باشید.

ثبت برند در تهران

شرایط ثبت برند در تهران

امروزه در جوامع بشری برای جلوگیری از سوء استفاده افراد در تولید محصولات و ارائه آنها به بازار ثبت برند از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. برند یا نام تجاری عبارتند از شکل، حرف، کلمه، نشان، رنگ که معرف کالا و یا خدمات می باشد که به آن علامت تجاری یا برند گفته می شود.

ثبت برند در تهران هم مانند ثبت شرکت از یک سری سلسله مراتب برخوردار است که به تفصیل به آن می پردازیم: بعد از جمع آوری مدارک اسم مورد نظر همراه یک اظهارنامه به اداره مالکیت صنعتی ارسال شود.

اداره مالکیت صنعتی اداره ای است که متولی صادر کننده ثبت برند می باشد و اسم مد نظر شما برای ثبت برند در صف بررسی و کارشناسی قرار خواهد گرفت.

در صورت پذیرفته شدن اسم مورد نظر بقیه مراحل اداری انجام خواهد شد و در صورت رد اسم مورد نظر به علت تشابه با اسامی دیگر در آن طبقه شغلی مجدد باید اسم دیگری برای ثبت برند به اداره مالکیت صنعتی فرستاده شود. اداره مالکیت صنعتی ( دفتر ثبت برند) متولی ثبت برند و علامت تجاری در همه نقاط ایران می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت برند در تهران

الف- شخص حقیقی

 • ارائه رونوشت شناسنامه.
 • ارائه رونوشت کارت ملی.
 • ارائه رونوشت کارت بازرگانی چنانچه در برند از حروف لاتین استفاده شده باشد.
 • ارائه رونوشت از جواز فعالیت به مانند: جواز تاسیس، پروانه بهره برداری

ب- شخص حقوقی

 • ارائه رونوشت شناسنامه.
 • ارائه رونوشت کارت ملی.
 • ارائه رونوشت روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت توجه داشته باشید که از آخرین تغییرات شرکت نباید بیشتر از دو سال سپری شده باشد.
 • ارائه رونوشت مجوز فعالیت از قبیل جواز تاسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیتی که از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر شده است ارائه گردد.
 • ارائه کارت بازرگانی چنانچه در برند از حروف لاتین استفاده شده باشد الزامی است.

مراحل ثبت برند در تهران

ثبت برند توسط متقاضیدر مرحله اول باید اظهارنامه ثبت علامت را از طریق پایگاه اداره مالکیت صنعتی به صورت فایل الکترونیکی ارسال کنید. مدارک شخصی که قرار است ثبت به نام او انجام شود میتواند به نام شخص حقیقی و یا حقوقی باشد که در صورتی که به نام شخص حقیقی باشد مدارک شناسایی اعم از کارت ملی و شناسنامه آن شخص باید ارسال شود و در صورتی که به نام شخص حقوقی باشد.

یعنی اینکه قرار باشد ثبت علامت تجاری را به نام شرکت خود ثبت کنید مدارک ثبتی شرکت ( آگهی تاسیس و شرکتنامه ) احتیاج است و در صورتی که به برند به شکل لاتین باشد و یا از حروف بیگانه استفاده شود باید کارت بازرگانی هم داشته باشید.

در هر زمینه ای که قرار است ثبت علامت صورت گیرد باید مجوز آن را نیز داشته باشید. پیش از اقدام جهت ثبت برند بهتر است نسبت به استعلام برند از سامانه استعلام شرکت و برند و علامت تجاری اقدام نمایید.

ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا در ابتدا می بایست اظهارنامه ثبت علامت تجاری به صورت کاملا تخصصی تدوین و تنظیم گردد. این امر نیازمند تخصص و تجربه می باشد. به شما پیشنهاد میگردد با کارشناسان با تجربه مجتمع ثبتی ایلیا در این زمینه مشورت نمایید زیرا هرگونه اشتباهی در تنظیم اظهارنامه منجر به رد آن می گردد.

پس از ارائه و بارگزاری اظهارنامه، پرونده ثبتی شما توسط کارشناسان ثبتی اداره مالکیت صنعتی بازبینی شده و در صورت فقدان نقص کارشناسان آن را تایید خواهند کرد.

زمان در واحد مالکیت ثبت برند در تهران

مدت زمانی که ثبت یک علامت تجاری نیاز دارد تقریبا بین 40 الی 45 روز کاری می باشد که آگهی اول روزنامه رسمی شرکت های ثبت برند صادر می گردد. بعد از اتمام این مدت اقدامات لازم جهت اخذ انحصار 10ساله و تصدیق آن صورت می گیرد.

اما در خصوص هزینه ها نمی توان مبلغ دقیقی را اعلام نمود. بررسی های کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در جلسات مشاوره شما را در این زمینه آگاه می سازد. در صورتی که کار خود را به مجتمع ثبتی ایلیا بسپارید وکیل ثبت برند و علامت تجاری کلیه مراحل ثبت شرکت و برند را برای شما به انجام خواهد رساند.

هزینه ثبت برند در تهران

هزینه های ثبت علامت تجاری با توجه به نوع طبقه برند و نحوه تقاضای ثبت آن در اداره مالکیت صنعتی متفاوت می باشد. شما برای برآورد تمامی هزینه های حقوقی و ثبتی ثبت علامت تجاری و برند تنها کافی است با مشاوران مجتمع حقوقی ایلیا قبل از انجام اقدامات ثبتی در ارتباط باشید تا آن ها لیست تمامی قیمت ها و هزینه ها را در اختیار شما قرار دهند.

ثبت برند و لوگو در تهران

به جهت انجام سریع و تخصصی امور ثبت برند و علامت تجاری در تهران بهتر است به شرکت ها و موسسات متخصص در این امور مراجعه کنید. مجتمع حقوقی با دارا بودن مجرب ترین تیم ثبتی در تهران در تمامی ساعات روز پاسخگوی والات شما می باشد.

شما متقاضیان تنها با یکبار مراجعه به مجتمع ثبتی ایلیا و یا با تماس تلفنی و بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان حقوقی و ارسال الکترونیکی مدارک و مجوز ها در کمترین زمان و به صورت تخصصی برند خود را در تهران به ثبت خواهید رساند و دیگر نگران نقص در پرونده حقوقی خود نخواهید بود.

ثبت علامت تجاری در تهران

نام یا عنوانی که تولیدکنندگان از طریق آن بتوانند وجه تمایزی بین کالا و خدمات خود و دیگر تولیدکنندگان ایجاد کنند را برند یا علامت تجاری می نامند.

که به مرور زمان فعالان اقتصادی برای ماندگاری محصولات تولیدی خود در بازار رقابتی مجبور به استفاده از علائمی شدند که مصرف کنندگان از طریق آن بتوانند کالا و خدمات آنها را تشخیص دهند که همین امر باعث شد ثبت برند جایگاه ویژه ای پیدا کند و امروز یکی از ارکان اصلی فعالیتهای تجاری و غیرتجاری شود.

ثبت علامت تجاری در تهران

ثبت اضافه کالا و طبقه برند در تهران

پس از ثبت یک برند ممکن است به این نتیجه برسید که کالا و یا طبقه خاصی را به برند خود اضافه نمایید. این امر نیاز به ثبت اظهارنامه ویژه افزایش کالا و خدمات در سامانه اداره مالکیت صنعتی دارد، بدیهی است بررسی توسط کارشناس این اداره مشمول پرداخت وجوه دولتی خواهد بود.

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در تهران

هر چیزی که باعث تشخیص یک کالا از کالای مشابه خود شود مانند رنگ، تصویر، شکل، عدد و غیره اگر در اداره مالکیت صنعتی به ثبت رسیده باشد علامت تجاری گفته می شود.

امروزه ثبت برند از گستردگی بیشتری برخودار شده طوری که برخی از کشورها علامت هایی را که تاکنون اجازه ی ثبت آنها را نمی دادند را ثبت می کنند. مانند بو (بوی گل) که قابل استشمام است و یا صداها و بسته بندی کالا ولی در برخی کشورها هم برای ثبت علامت تجاری محدودیت هایی را متذکر شدند که از همان قوانین گذشته پیروی می کند. تنها به چیزهایی که قابل رویت باشند اجازه ی ثبت می دهند.

شرکت ثبت برند در تهران

ثبت برند باید در شرکت هایی که دارای زمینه های فعالیت حقوقی و ثبتی می باشند انجام شود. از این رو یافتن شرکت های ثبت برند در تهران همیشه جزو امور مهم در راه ثبت برند بوده.

کارشناسان خبره مجتمع حقوقی ایلیا در زمینه انجام امور حقوقی و ثبتی مشتریان خود در راه ثبت برند در تهران ثابت قدم بوده و در حداقل زمان اقدام به ارائه امور ثبتی ثبت برند و شرکت، انجام این امور از طریق شرکت ثبت برند در تهران را می توانید از طریق سایت مجتمع ثبتی ایلیا و مشاوره آنلاین این موسسه پیگیری کنید.

مزایای ثبت برند و علامت تجاری در تهران

 • اخذ گواهینامه ثبت برند یا همان «برند» یک سند معتبر با مزایای مختلف برای کسی است که آن را از اداره کل مالکیت صنعتی دریافت می کند.
 • هر تولید کننده و صاحب شغلی برای محصولات خود باید نامی انتخاب کند که مشتریان برای خرید و شناخت محصول بدنبال نام تجاری محصول باشند.
 • اصل و اساس شروع هر فعالیت یا تولید انتخاب نام برند و ثبت برند تجاری آن برای جلوگیری از کپی برداری سایرین می باشد.
 • امروزه صاحبان همه ی مشاغل برند خود را به ثبت رسانده اند و شاید به فکر ثبت برند دوم یا سوم و غیره برای محصولات خود باشند.
 • ثبت برند در تمامی رشته های مشاغل مختلف با کالاهای متفاوت در زمینه های بازرگانی، تولیدی، فروشگاهی و خدمات قابل اخذ می باشد که می تواند به طور مستقیم بر روی کالای قابل عرضه اعتبار بخشی کند و انحصار و حمایت دولت را در پشتیبانی از صاحب برند را به همراه دارد.
 • در صورت ثبت نام تجاری در صنف خود می توانید انحصار را در اختیار خود گرفته و اجازه استفاده و کپی برداری را از رقبای خود بگیرید.

ثبت برند مادرید و ثبت برند بین المللی در تهران

برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی برند و دریافت حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت نماییم و ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای عضو کافی است.

هر  فردی می تواند در  کشورهای عضو در این سیستم با رعایت شرایط تطابقی قانونی و ملیتی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی انجام دهدو این امر تنها با ثبت اولیه برند خود به صورت داخلی و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم ثبت برند مادرید در کشورهای مورد نظر خود انجام می گیرد.

خرید و فروش برند یا علامت تجاری در تهران

ثبت برند و علامت تجاری لازم به رعایت اصول و قوانین تصویب شده است که برای رسیدن به اهداق متقاضیان انجام می گیرد که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به قوانین تصمیم می گیرند به جای انجام امور ثبت برند اقدام به خرید برند آماده کنند.

این در صورتی است که برخی از افراد یا مجموعه ‌ها برای تبلیغات گسترده خود و محصولشان عجله داشته که زود به نتیجه برسند این در حالی است که انجام مراحل ثبت برند لازمه گذراندن مراحل و امور ثبتی است که خود وقت گیر است در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور دو طرف خریدار و فروشنده در دفاتر اسناد رسمی انجام می شود. مجتمع ثبتی ایلیا در زمینه خرید و فروش برند و علامت تجاری  راهنمای شما خواهد بود.

خدمات ثبتی مالکیت صنعتی در تهران

اداره مالکیت صنعتی با ارائه خدماتی مانند ثبت برند و علامت تجاری، ثبت طرح صنعتی و نیز ثبت اختراع به متقاضیان خدمات ارائه می دهد که خود یاری رسان مراحل ثبتی و حقوقی بوده که باید با در نظر داشتن اصول تخصصی حقوقی و قانونی که به آن در ادامه می پردازیم فعالیت را صیقل خواهد داد.

ثبت اختراع در تهران

اختراع حاصل تفکر شخص مخترع بوده که با ایجاد وسیله ای نوظهور که از قبل توسط شخصی دیگر به ثبت نرسیده تعریف می شود . از این رو برای ثبت اختراع، شخص مخترع با ارائه مدارک مربوط به اختراع به اداره مالکیت صنعتی آن را به ثبت می رساند و در راه تولید و مالکیت آن اختراع گام برمی دارد. برای انجام امور در اداره مالکیت صنعتی با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت طرح صنعتی در تهران

طرح صنعتی مجموعه ای از شکل و ارائه طرحی از یک محصول صنعتی دستی می باشد که براساس تشریفات مربوطه در اداره مالکیت معنوی انجام می گیرد. برای ثبت طرح صنعتی، نیاز است که اشخاص به سایت اداره مالکیت معنوی مراجعه کرده و بعد از پرکردن اظهارنامه مربوطه برای ثبت طرح، آن را ارائه اداره کرده تا بعد از بررسی و استعلام از سوی اداره مالکیت و بازرسین، جبه منظور تکراری نبودن طرح ارائه شده ، مدارک را کامل و هزینه های ثبتی پرداخت شود.

آدرس اداره ثبت برند تهران

آدرس : تهران – خیابان شهید فیاض بخش (ضلع شمالی پارک شهر) – مرکز مالکیت معنوی

حوزه های ثبت برند در تهران و شهرستان های آن

 • ثبت برند در تهران
 • ثبت برند در ورامین
 • ثبت برند در ری
 • ثبت برند در اسلامشهر
 • ثبت برند در رباط کریم
 • ثبت برند در شهریار
 • ثبت برند در ملارد
 • ثبت برند در فیروزکوه
 • ثبت برند در پاکدشت
 • ثبت برند در پیشوا
 • ثبت برند در دماوند
 • ثبت برند در پرند
 • ثبت برند در پردیس
 • ثبت برند در شهرقدس
 • ثبت برند در لواسان
 • ثبت برند در شمیران
 • ثبت برند در رودهن
 • ثبت برند در اندیشه
 • ثبت برند در قرچک

ثبت برند در اطراف تهران

ثبت برند در شمیران

شمیران یا همان شمرون شهری در شمال تهران است که به دلیل آب و هوای خوب محلی برای تفریح و گردشگری به حساب می آید البته به دلیل ماشینی شدن زندگی های امروز افراد برای تجارت رو به شهر آورده اند و برای اینکه به تولیدات خود اعتبار بدهند باید به موضوع برندینگ خود بپردازند. شمرون می تواند محلی برای برندسازی باشد تا به واسطه آن بتوان مالکیت یک کالا را به یک شخص حقیقی یا حقوقی سپرد. اگر نیاز به مشاوره در این راستا دارید با کارشناسان ثبتی و حقوقی ایلیا تماس بگیرید.

ثبت برند در شهریار

ثبت برند در شهریار به جهت تسهیل در فعالیت تجار ایجاد شده و از طریق وارد شدن به سامانه اینترنتی اداره مالکیت صنعتی و ارائه مدارک درخواستی در این سامانه به همراه مجوزهای مرتبط با برند و کالا و در انتها مراجعه به اداره ثبت مالکیت صنعتی واقع در مرکز تهران برای تشکیل پرونده های فیزیکی آن را اجرا کرد. در صورت نیاز به مشاوره در خصوص ثبت برند در شهریار و کسب اطلاع در زمینه گام های ثبتی در این شهرستان تنها لازم است با مشاورین و کارشناسان ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت برند در اسلامشهر

اسلامشهر شهری در جنوب پایتخت است. وجود شهرک های صنعتی مانند چهاردانگه که در شهرستان اسلامشهر استان تهران قرار دارد موجب شده تا در این منطقه حجم شرکتهای تجاری و کارگاه های تولیدی افزایش یابد. این منطقه به دلیل داشتن فضای وسیع مناسب برای احداث واحد تولیدی است که باید مجوزها و مدارک لازم را قبل از هر اقدامی در اختیار داشت.

ثبت برند در اسلامشهر راهی است تا به واسطه آن بتوان حق مالکیت یک محصول را به خود اختصاص داد. از این رو که باید محصولات نشان یا نمادی منحصر به فرد را برای کالاهای خود برگزینند زمان آن می رسد که به موضوع ثبت برند بپردازیم و آن را به صورت تخصصی و به دور از حاشیه به سرانجام رسانیم. مجتمع ثبتی ایلیا در مسیر ثبت برندتان در اسلامشهر همراه و همگام با شما خواهد بود تنها کافی است بخواهید و اراده کنید.

ثبت برند در ری

به دلیل موقعیت جغرافیایی شهرستان ری و مجاورات آن با شهرهایی مانند تهران، قم و ورامین می توان این شهر را جزو شهرستان های پرتدد و ارتباطی در نظر گرفت. البته داشتن مراکز تجاری و بازارهای متنوع در این شهرستان حجم مبادلات و تجارت را بالا برده تا جایی که نیاز است هر کسب و کاری یک برند یا نشان تجاری خاص خود را در اختیار داشته باشند تا به واسطه آن بر سر زبان ها باشند.

ثبت برند در ری این روزها بسیار طرفدار پیدا کرده و می تواند راهی باشد تا نیاز تجار را برای حک کردن نام برند خود در اذهان عمومی آن را معروف سازند. اگر تا به حال برای ثبت برند اقدام نکرده اید الان زمان انجام ثبت برند در ری است زیرا با وجود کالاهای مشابه نمی توان محصولات تقلبی را از غیرتقلبی تشخیص داد و همین موضوع باعث می شود حق مالکیت و کسب سود از افراد گرفته شود. ما در مسیر ثبت برندتان در شهر ری راهنما و پشتیبان شماییم.

ثبت برند در ورامین

ورامین یکی از شهرستان های استان تهران است و در منطقه ای حاصلخیز قراردارد و مهد فرهنگ و تمدن اسلامی است و با داشتن مسجد جامع در این شهرستان و فرهنگ اسلامی به حساب می آید. اگر اهل گردشگری باشید حتماً اسم کاروانسرای عین الرشید و قصر بهرام را در ورامین شنیده اید که افراد بسیاری را برای گردشگری به سمت این استان سوق می دهد. داشتن نشان مشخص برای یک محصول این روزها جزو الزامات کاری به حساب می آید زیرا می تواند وجه تمایزی باشد تا به واسطه آن محصولات را از هم تشخیص داد.

حال که از مزیت ثبت برند اطلاع کسب کرده اید می دانید که ثبت برند راهی کارا برای ثبت تخصص شما خواهد بود پس همین امروز برای ثبت برند در ورامین اقدام کنید تا در آینده تجارتتان با موفقیت های شناختی افراد همراه شود. ما در این مسیر همراه و پشتیبان شما خواهیم بود با ما تماس بگیرید.

ثبت برند در فیروزکوه

برند و یا همان علامت تجاری جزو نشان هایی است که با در نظر گرفتن موضوع و نوع کالایی که به بازار عرضه می شود باید آن را انتخاب کرد تا به واسطه آن بتوان اعتماد مشتریان را به خود جلب کرد. فیروزکوه با داشتن شهرک های صنعتی یکی از مرکز تجاری در شرق تهران به حساب می آید که سالانه با عرضه کالاها به بازارهای مصرفی می تواند نقش به سزایی را در برآورده کردن نیازهای جامعه ایفا کند.

اگر شما هم می خواهید برندتان را در فیروزکوه در هر زمینه ای به ثبت برسانید بدانید که ایلیا می تواند بهترین یاری رسان و مشاور ثبتی برای شما باشد و با سابقه ای چندین ساله که در تحقق یافتن رویتاهای مشتریان خود داشته بهترین و مناسب ترین راه را برای ثبت برند در فیروزکوه به شما ارائه می کنند پس تعلل جایز نیست و همین الان با ما تماس بگیرید و مشاوره ثبتی رایگان دریافت کنید.

ثبت برند در دماوند

علامت تجاری یا به اصطلاح برند نشانی است که به واسطه آن می توان محصولات را شناسایی کرد تا در هنگام خرید بتوان بهترین نوع را انتخاب کرد. در قانون حق بهره برداری و استفاده از برند به شخصی داده می شود که بتواند زودتر آن رابه ثبت برساند پس اگر شما سال هاست بدون ثبت برند مشغول تولید و ایجاد یک خدمات خاص هستید حال وقت آن رسیده که برای برندسازی خود اقدام کنید.

داشتن یک برند می تواند شما را به مشتریان وفادارتان معرفی کرده و با شهرتی که از نیک نامی خود در بازار کسب می کنید می توانید تنها با سپری کردن زمان کوتاهی به بازدهی مالی بالا برسید.

حال ما در زمینه ثبت برند در دماوند که یکی از شهرهای شرقی استان تهران است سخنی را به شما گوشزد می کنیم که به یقین مکی تواند راهنمای شما باشد زیرا این شهرستان با داشتن پتانسیل تجاری بسیار محلی برای ارتقای سطح کیفی کالای تولیدی از سوی شما است و می توانید با احداث کارگاه ها و کارخانه های تولیدی نقش به سزایی در پیشرفت محصولات با برند خاص خود داشته باشید. ما در این مسیر همراه شماییم تا هدفتان به حقیقت بپیوندد. بر روی تخصص ایلیا حساب کنید.

ثبت برند در پاکدشت

در شهرستان پاکدشت تنها در چند کیلومتری استان تهران شهرک های صنعتی بسیاری احداث شده که با داشتن کارگاه ها و کارخانه های تولیدی نقش به سزایی را در تولید و عرضه کالاها به داخل و خارج کشور ایفا می کنند. بخش شریف اباد قسمتی از پاکدشت است که از نظر جغرافیایی از شمال به دامنه سرخه حصار و منطقه پارچین، از غرب به شهرستان پاکدشت و جنوب به ورامین متصل می شود.

در این استان با احداث کارگاه ها و تولیدی های قانونی می تواند زمینه ساز برای فراهم کردن بازارکار برای جوانان باشد. البته هر کالایی برای به بازار عرضه شدن باید یک نشان یا برند تجاری مختص به خود را داشته باشد تا مصرف کنندگان با دیدن آن بتوانند وجه تمایزی را برای محصولات در نظر بگیرند.

نگران نباشید ما در ایلیا تمامی موارد مربوط به ثبت برند در استان تهران و تمامی شهرستان های آن را کاملاً حرفه ای و بدون ایراد تنها در چند روز کوتاه کاری پیش می بریم. تنها کافی است برای پیشبرد اهدافتان با ما با شماره تماس 02632137 تماس بگیرید و با مشاورین و وکلای ثبتی ما مشورت کنید تا راه و چاه ثبت برندتان را به شما ارائه دهیم.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نجف پرتویی
نجف پرتویی
2 سال قبل

سلام من جواز تاسیس دارم برای ثبت برند در زمینه مواد غذایی کافیه؟؟

احمویان
احمویان
6 سال قبل

بسیار سپاس گذار هستم از مطالباشید. خوب و کاربردی سایتتون.امیدوار هستم همیشه در کلیه کارهاتون موفق و پیروز باشید.

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  احمویان
6 سال قبل

با سلام موسسه ایلیا از شما برای قدردانی بی نظیرتان سپاس گذار است. امید است تا بتوانیم با قرار دادن مطلب ارزنده بر روی سایت جهت سهولت و تسریع امور شما عزیزان گام های موثری را برداریم.