لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت برند و علامت تجاری در بم


چگونگی ثبت برند و علامت تجاری در بم

شهرستان بم یکی از شهرهای استان کرمان است که در جنوب شرقی ایران واقه شده است این شهر به جهت بافتی که دارد محصولات بسیاری را صادر می کند به همین جهت یکی از مهم ترین فعالیت هایی که در این شهر رونق دارد ثبت برند تجاری به منظور شناخته شدن نام و نشان شرکتهای تجاری می باشد تلاش ما بر این است در این مقاله توضیحاتی را در خصوص ثبت برند و علامت تجاری در اختیار شما بگذاریم.

ثبت برند و علامت تجاری در بم

علامت یا برند تجاری نشان مشخصی است که توانایی این را دارد کالا یا خدمات بنگاههای اقتصادی را از یکدیگر متمایز نماید. در گذشته نیز از این علامتها برای مشخص شدن خدمات استفاده می شد اما امروزه این علائم جای خود را به سیستم های ثبت امروز و حفاظت از آنها داده اند . از این طریق مصرف کنندکان کالا و خدماتی را که از بیشترین کیفیت برخوردار می باشد از طریق برند آن می شناسند ومصرف می نمایند.

مراحل ثبت علامت تجاری چیست؟

برند به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت می رسد که مراحا آن را به اختصار توضیح می دهیم :

اشخاص حقیقی :

  • ارائه کپی مدارک شخصیت حقوقی ( آگهی تاسیس، چنانچه شرکت دارای تغییرات باشد تمامی تغییرات شرکت) ، ارائه روزنامه تاسیس و تغییرات شرکت
  • ارائه کپی مجوزهای شرکت این مجوزها عبارتند از : جواز تاسیس صنایه یا پروانه بهره برداری چنانچه شرکت هیچ مجوزی نداشته باشد ارائه مجوزی به نام رئیس هیئت مدیره یا مدیرعامل شرکت الزامی می باشد.
  • کپی از کارت بازرگانی
  • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل شرکت
  • تصویری از علامت در ابعاد 10*10
  • ارائه تصویری از مهر شرکت

اشخاص حقیقی :

  • ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی شخص متقاضی
  • ارائه یک نسخه از جواز کسب فعالیت مورد نظر
  • کپی کارت بازرگانی
  • تصویری از علامت در ابعاد 10*10

ثبت برند و علامت تجاری در بم

چرا برند و علامت تجاری ثبت کنیم ؟

در همه حال برند و برندینگ و ثبت علامت تجاری یکی از ستون کسب و کار به حساب می آید در جهت تداوم و ماندگاری کالاها و خدمات تولید شده بسیار نقش مهمی دارد به همین خاطر تمامی اشخاص و شرکتها تلاش دارند تا یک نام و نشان مشخصی را برای خود انتخاب نمایند تا بتوانند به راحتی مسیر موفقیت خود را طی نمایند. به این نکته توجه نمایید که تنها ثبت علامت تجاری مهم نیس بلکه نگهداری و حفاظت از آن مهم تر است.

به این نکته توجه نمایید در صورتی که برند یا علامت تجاری خود را به ثبت نرسانید شرکتهای رقیب به راحتی میتوانند از نام و نشان تجاری شما استفاده نمایند همین امر باعث می شود سرمایه گذاری شما در بازار سودی نداشته باشد و بع مرور زمان متقاضیان خود را از دست بدهید پس توصیه کارشناسان متخصص ثبت شرکت و برند ایلیا به شما ثبت برند و علامت تجاری خود می باشد.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت برند

برای اینکه بتوانیم ثبت برند خود را انجام دهیم باید در ابتدا از مدارک لازم برای ثبت برند اطلاع داشته باشیم. همچنین برای خیلی ها سوال است مدت زمان لازم برای ثبت برند چقدر است؟

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

تحولات قانونی راجع به حمایت از نام تجاری در ایران

تحولات قانونی راجع به حمایت از نام تجاری در ایران - در این دوره مقرره قانونی خاصی در خصوص ثبت یا حمایت از نام تجارتی اتباع داخلی دیده نمی شود؛ مع الوصف وفق معاهده دوجانبه با دولت آلمان از نام تجاری اتباع آلمانی بدون نیاز به ثبت آن در ایران حمایت می شد. ضمن این که علیرغم فقدان نظام ثبت نام تجاری

شرایط اخذ نشان سیب سلامت بهداشت

شرایط اخذ نشان سیب سلامت بهداشت - نشان سیب سلامت به آن معناست که فرآورده موردنظر، علاوه بر پروانه ساخت موفق به اخذ گواهینامه سلامت و ایمنی نیز شده است.

هنر برندینگ

اثر گذارترین مفهوم در بازاریابی،داشتن کلمه ای در ذهن مشتریان است و یا همان ثبت برند می باشد

ثبت بین المللی برند ( مادرید )

ثبت بین المللی برند ( مادرید ) - مقررات ثبت بین المللی علائم تجاری (سيستم مادريد)، علامت یا برند با توجه به قوانين داخلي هركشور مورد بررسي قرارميگيرد .

قدرت نام های تجاری تخصصی

نام های تجاری در اصل، علامت های غیر احساسی هستند؛ تبلیغ کنندگان با استفاده از تبلیغ سعی دارند که این علائم تجاری را به نمادهایی که برخی تداعی های ذهنی را گرد هم جمع می کند، تبدیل کنند

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند )

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند ) - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از نام کوچک (نام شخصی) نام خانوادگی خود تاجر یا نام خانوادگی غیر(ثالث) ویا نام فانتزی یا عناوین دیگر استفاده شود.

استعلام آنلاین برند

استعلام آنلاین برند و علامت تجاری

شرایط ثبت برند لاتین

شرایط ثبت برند لاتین -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندشرایط ثبت برند لاتین به صورت تخصصی انجام میگردد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید