ثبت اضافه کالا و طبقه در استان اصفهان

این بار با ورود به سامانه اداره مالکیت گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه را انتخاب می نمایید و اظهارنامه را تکمیل و تدوین می نمایید.

کلیه مراحل افزایش کالای برند در اصفهان همانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما در اداره مالکیت صنعتی موجود است و کارشناس اداره به بررسی سوابق شما می پردازد و چنانچه مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نماید.

ثبت علامت تجاری در اصفهان

علامت تجاری در حقیقت نشان و علامتی است که بین کالا و خدمات تولیدکنندگان تمایز ایجاد می نماید این علامت تجاری به دو صورت جمعی و نام تجاری به ثبت میرسد که هرکدام از این ها مشخصه های خاص خود را دارد.

نام تجاری معین کننده شخص حقیقی و حقوقی صاحب علامت می باشد و علامت جمعی نشان فیزیکی می باشد که اعلام آن در اظهارنامه الزامی می باشد کارشناسان متخصص مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در اصفهان می باشند.

علامت تجاری و برند می تواند هر واژه حرف و یا تجسمات تصویری باشد در برخی از کشورها شعارهای تبلیغاتی نیز می توانند به عنوان برند استفاده شوند اما در مقابل برندهای که باعث گمراهی مصرف کنندکان می گردند قابلیت ثبت ندارند این امر منجر به انحراف مشتریان می گردد.

به عنوان مثال از کلماتی استفاده نمایند که واژه اول آن به ثبت رسیده است و تنها در پسوند دچار تغییر باشد و یا برندهای که با قوانین نظم عمومی اخلاقی و عرف جامعه و حتی با هنجارهای یک جامعه مغایرت نداشته باشد.

با تماس با مجتمع ایلیا می توانید از آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری اطلاع حاصل نمایید.

ثبت لوگو و آرم تجاری در اصفهانآرم و لوگو تجاری در واقع طرح های گرافیکی و اشکال و دست نوشته هایی است که مشخص کننده تفاوت میان محصولات است. این اشکال باید به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند و با دیگر علائم متفاوت می باشند شما می توانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو، برند، علامت تجاری، ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در اصفهان با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

شایان ذکر است که در مجتمع ایلیا استعلام برند، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامتت تجاری یا لوگو برای متقاضیان ثبت برند در اصفهان انجام می گردد.

متقاضیان محترم هم چنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.

خدمات ثبتی مالکیت صنعتی در اصفهان

برای انجام امور حقوقی مربوط به درج اطلاعات در اداره مالکیت صنعتی بعتر است بدانید میتوانید علاوه بر ثبت برند ، اقداماتی مانند ثبت طرح صنعتی و اختراع را در این اداره انجام دهید.

ثبت اختراع در اصفهان

یک اختراع در صورت خاص و نوظهور بودن می تواند در اداره ثبت مالکیت به ثبت برسد . از این رو دانستن نکات حقوقی در این زمینه راهنمای مناسب شما می باشد .

ثبت طرح صنعتی در اصفهان

طرح صنعتی نمونه ای از یک کالا یا قطعات است که به انجام فعالیت و کسب و کار کمک می کند. این طرح را باید در اداره مالکیت به ثبت رسانید تا از خطر دزدیده شدن طرح جلوگیری کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت علامت در اصفهان می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 266551119-021 تماس بگیرید.