ثبت اضافه کالا و طبقه در استان اصفهان

این بار با ورود به سامانه اداره مالکیت گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه را انتخاب می نمایید و اظهارنامه را تکمیل و تدوین می نمایید.

کلیه مراحل افزایش کالای برند در اصفهان همانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما در اداره مالکیت صنعتی موجود است و کارشناس اداره به بررسی سوابق شما می پردازد و چنانچه مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نماید.

ثبت علامت تجاری در اصفهان

علامت تجاری در حقیقت نشان و علامتی است که بین کالا و خدمات تولیدکنندگان تمایز ایجاد می نماید این علامت تجاری به دو صورت جمعی و نام تجاری به ثبت میرسد که هرکدام از این ها مشخصه های خاص خود را دارد.

نام تجاری معین کننده شخص حقیقی و حقوقی صاحب علامت می باشد و علامت جمعی نشان فیزیکی می باشد که اعلام آن در اظهارنامه الزامی می باشد کارشناسان متخصص مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در اصفهان می باشند.

علامت تجاری و برند می تواند هر واژه حرف و یا تجسمات تصویری باشد در برخی از کشورها شعارهای تبلیغاتی نیز می توانند به عنوان برند استفاده شوند اما در مقابل برندهای که باعث گمراهی مصرف کنندکان می گردند قابلیت ثبت ندارند این امر منجر به انحراف مشتریان می گردد.

به عنوان مثال از کلماتی استفاده نمایند که واژه اول آن به ثبت رسیده است و تنها در پسوند دچار تغییر باشد و یا برندهای که با قوانین نظم عمومی اخلاقی و عرف جامعه و حتی با هنجارهای یک جامعه مغایرت نداشته باشد.

با تماس با مجتمع ثبتی ایلیا می توانید از آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری اطلاع حاصل نمایید.

ثبت لوگو و آرم تجاری در اصفهانآرم و لوگو تجاری در واقع طرح های گرافیکی و اشکال و دست نوشته هایی است که مشخص کننده تفاوت میان محصولات است. این اشکال باید به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند و با دیگر علائم متفاوت می باشند شما می توانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو، برند، علامت تجاری، ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در اصفهان با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

شایان ذکر است که در مجتمع ثبتی ایلیا استعلام برند، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامتت تجاری یا لوگو برای متقاضیان ثبت برند در اصفهان انجام می گردد.

متقاضیان محترم هم چنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.

خدمات ثبتی مالکیت صنعتی در اصفهان

برای انجام امور حقوقی مربوط به درج اطلاعات در اداره مالکیت صنعتی بعتر است بدانید می توانید علاوه بر ثبت برند ، اقداماتی مانند ثبت طرح صنعتی و اختراع را در این اداره انجام دهید.

ثبت اختراع در اصفهان

یک اختراع در صورت خاص و نوظهور بودن می تواند در اداره ثبت مالکیت به ثبت برسد. از این رو دانستن نکات حقوقی در این زمینه راهنمای مناسب شما می باشد .

ثبت طرح صنعتی در اصفهان

طرح صنعتی نمونه ای از یک کالا یا قطعات است که به انجام فعالیت و کسب و کار کمک می کند. این طرح را باید در اداره مالکیت به ثبت رسانید تا از خطر دزدیده شدن طرح جلوگیری کنید.

حوزه های ثبت برند در اصفهان

 • ثبت برند در آران و بیدگل
 • ثبت برند در کاشان
 • ثبت برند در نطنز
 • ثبت برند در اردستان
 • ثبت برند در نائین
 • ثبت برند در کوهپایه
 • ثبت برند درهرند
 • ثبت برند در گلپایگان
 • ثبت برند در شهرضا
 • ثبت برند در سمیرم
 • ثبت برند در برخوار
 • ثبت برند در نجف آباد
 • ثبت برند در فریدون شهر
 • ثبت برند در خوانسار
 • ثبت برند درمبارکه
 • ثبت برند در خمینی شهر
 • ثبت برند درشاهین شهر
 • ثبت برند در میمه
 • ثبت برند در چادگان

ثبت برند در کاشان

کاشان یکی از شهرهای اقتصادی و تولید کننده در زمینه فرهنگی ایران به شمار می رود. این شهرستان با داشتن صنعت بازرگانی در تولید فرش و نساجی و نیز از همه مهمتر تولید گلاب در صدر تجارت قرار دارد. سالانه حجم وسیعی را از محصولات تولید به مجامع بین المللی صادر می کند.

فکر کنید تمامی تجارت های پولساز در این استان بدون برند فعالیت کنند چه می شود؟ آیا خیال تولید کننده از بابت سواستفاده های افراد سودجو راحت است؟ در جواب باید بگوییم خیر هر لحظه امکان دارد شخصی متهاجم در زمینه دزدی در کالای تولیدی اشخاص پیدا شود و تنها با ثبت برند بتواند کالایی که سال ها در تولید آن تبحر داشتید را به نام خود بزند و حتی از شما برای تولید کالای خاص خود شکایت کند.

در صورتی که نیاز به تخصص در زمینه ثبت برند با مالکیت 10 ساله در کاشان دارید با ایلیا تماس بگیرید و مشاوره حقوقی به رایگان دریافت کنید.

ثبت برند در گلپایگان

به دلیل تجارت و کشاورزی که در شهر گلپایگان انجام می شود این شهر را جزو شهرهای اقتصادی در کشور به حساب آورده اکثریت به اتفاق مکردم این شهر به دامداری و کشاورزی مشغولند و محصولات کشاورزی مانند انگور گلپایگان جزو موارد معروف تولیدی این شهرستان است. علاوه بر مواردی که گفتیم وجود دانشگاه ها در این شهرستان باعث شده تا جوانان را به سمت و سوی مدرنیته و دنیای تجاری و پیشرفته امروزی جذب کنند. از این رو موارد ثبتی مانند ثبتب رند در گلپایگان امری مهم تلقی می شود که با دانستن نحوه انجام آن و نیز مزایایی که یک برند با خود به همراه خواهد آورد می توان آن را دریافت کرد.

ثبت برند در مبارکه

فولاد مبارکه اصفهان نامی آشنای برای صنعت فولادسازی است. این شهرستان با داشتن کارخانه ها و کارگاه های متعدد در زمینه تولیدات فولاد در کشور ایران است که محرک بسیاری از مشاغل با ایجاد کارگاه های تولیدی است. این واحد در تولید لوله، پلیمر و سازه های فلزی کشور دستی در کار دارد. این شهرستان در 75 کیلومتری جنوب شرقی اصفهان و بخش جنوبی ان واحد تولیدی مبارکه نام دارد. البته این را بدانید اگر برند این مجموعه به این معروفی نبود شاید نمی توانست از حق و حقوقی که شامل آن می شد بهره ببرد و امروزه یکی از بزرگترین معدن ها و سازه های فلزی را به نام خود به دیگر کشورهای جهان صادر کند. معجزه برند همین است. اگر شما هم می خواهید ثبت برند در مبارکه را حرفه ای انجام دهید و از مزایای آن بهره ببرید با ایلیا تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت علامت تجاری در اصفهان می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های مجتمع ثبتی حقوقی ایلیا تماس بگیرید.