ثبت اضافه کالا و طبقه در استان اصفهان

این بار با ورود به سامانه اداره مالکیت گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه را انتخاب می نمایید و اظهارنامه را تکمیل و تدوین می نمایید.

کلیه مراحل افزایش کالای برند در اصفهان همانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما در اداره مالکیت صنعتی موجود است و کارشناس اداره به بررسی سوابق شما می پردازد و چنانچه مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نماید.

ثبت علامت تجاری در اصفهان

علامت تجاری در حقیقت نشان و علامتی است که بین کالا و خدمات تولیدکنندگان تمایز ایجاد می نماید این علامت تجاری به دو صورت جمعی و نام تجاری به ثبت میرسد که هرکدام از این ها مشخصه های خاص خود را دارد.

نام تجاری معین کننده شخص حقیقی و حقوقی صاحب علامت می باشد و علامت جمعی نشان فیزیکی می باشد که اعلام آن در اظهارنامه الزامی می باشد کارشناسان متخصص مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در اصفهان می باشند.

علامت تجاری و برند می تواند هر واژه حرف و یا تجسمات تصویری باشد در برخی از کشورها شعارهای تبلیغاتی نیز می توانند به عنوان برند استفاده شوند اما در مقابل برندهای که باعث گمراهی مصرف کنندکان می گردند قابلیت ثبت ندارند این امر منجر به انحراف مشتریان می گردد.

به عنوان مثال از کلماتی استفاده نمایند که واژه اول آن به ثبت رسیده است و تنها در پسوند دچار تغییر باشد و یا برندهای که با قوانین نظم عمومی اخلاقی و عرف جامعه و حتی با هنجارهای یک جامعه مغایرت نداشته باشد.

با تماس با مجتمع ایلیا می توانید از آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری اطلاع حاصل نمایید.

ثبت لوگو و آرم تجاری در اصفهانآرم و لوگو تجاری در واقع طرح های گرافیکی و اشکال و دست نوشته هایی است که مشخص کننده تفاوت میان محصولات است. این اشکال باید به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند و با دیگر علائم متفاوت می باشند شما می توانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو، برند، علامت تجاری، ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در اصفهان با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

شایان ذکر است که در مجتمع ایلیا استعلام برند، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامتت تجاری یا لوگو برای متقاضیان ثبت برند در اصفهان انجام می گردد.

متقاضیان محترم هم چنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.

ثبت برند مادرید و ثبت برند بین المللی در اصفهان

در صورت تمایل به جهانی شدن یک برند باید آن را به صورت بین المللی به ثبت برسانید تا بتوان برای جلوگیری از سو استفاده از کالا و خدمات ارائه شده توسط شما جلوگیری شود.

ادامه مطلب
ثبت برند در اراک

برای اینکار بهتر است از کارشناسان حقوقی در انجام امور بهره بگیرید. ما به شما مجتمع حقوقی ایلیا را پیشنهاد می کنیم تا آن ها با مشاوره رایگان و تخصصی خود شما را در این راستا راهنمایی کنند.

برای ثبت برند بین المللی می توانید در سیستم ثبت بی المللی مادرید ثبت نام کرده و بدین جهت بر طبق قوانین و شرایط مندرج در این سیستم پس از ثبت برند در کشور خود، آن را نیز در این سیستم به ثبت برسانید تا دیگران شما را با آن نام و برند در سراسر جهان بشناسند.

در صورتی که کشور شما در معاهده مادرید با رعایت پروتکل ها و قوانین عضو باشد می توانید در هرکدام از کشورهای دیگر که در این سیستم ثبت شده اند برندتان را ثبت کنید. از مزایا و حمایت های آن کشور برای اعطای حقوق و مطرح شدن در جهان بهره ببرید.

هر شخص می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این قوانین مندرج که با آن کشور در رابطه باشند و معاملات اقتصادی انجام دهند، متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور می باشند، بدین معنی که ابتدا برند خود را به صورت داخلی به ثبت رسانده و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر خود میتواند اقدام نماید.

خرید و فروش برند در اصفهان

یک برند در زمان حیات 10 ساله خود می تواند خرید و فروش شود. این امر به دلیل سهولت در انتقال علامت تجاری قابل اجرا است و تنها به توافق دو طرف خریدار برند و فروشنده آن و نیز ارائه مدارک انتقال به اداره ثبت علائم تجاری محدود می شود.

در صورتی که شما می خواهید یک برند را در اصفهان خریداری کنید باید به همراه مدارک و فروشنده به دفتر اسناد رسمی معتبر مراجعه کرده و به صورت کاملا قانونی حق استفاده از آن برند را در ازای مبلغی دریافت کنید.

به دلیل زمانبر بودن پروسۀ ثبت برند برای متقاضیان در سال های اخیر، اغلب افراد سوق به خرید یک برند از قبل ثبت شده دارند. شما متقاضیان می توانید با تماس مستقیم کارشناسان مجتمع ایلیا نیاز خود را برای خرید یک برند برطرف سازید . ما تا پایان مسیر تحقق اهدافتان همراهتان خواهیم بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت برند اصفهان می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 266551119-021 تماس بگیرید.

واژگان مرتبط با ثبت برند در اصفهان
  • ثبت علامت تجاری در اصفهان
  • برند در اصفهان
  • لوگو و نام تجاری در اصفهان
  • اسم تجاری در اصفهان
  • نشان تجاری در اصفهان
  • آرم تجاری در اصفهان