درخواست مشاوره رایگان

ثبت اختراع در زنجان

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 7 بهمن 1399


توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت اختراع در زنجان

یکی دیگر از خدمات ایلیا کمک به ثبت اختراع و مالکیت معنوی و فکریست که باتوجه به اختراعات به ثبت رسیده توسط دپارتمان ثبت اختراع و طرح صنعتی ایلیا برای پیش بردن اهداف مخترعان میتوان گفت مجتمع ثبت ایلیا کاملا" در تمام طول مسیر در کنار شما بوده و بهترین نحوی تمامی جنبه های علمی و حقوقی اختراع را در پرونده ثبت آن گنجانده و آن را قابل دفاع می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

توضیحات بیشتر درباره ی ثبت اختراع

ثبت اختراع به نام هر فرد و یا هرشرکتی به معنی دادن تمامی اختیارات مربوط به ان به صورت انحصاری به فرد ویا گروه مدعی ایجاد آن است . البته این ثبت در صورت مفید بودن و موثر بودن برای کشور و نیازمندی کشور به ان میتواند به ثبت یا به تولید انبوه برسد و ثبت ان توسط هرکس و هرگروه به معنای داشتن امتیاز انحصاری ان اختراع خواهد بود.

شرایط ثبت اختراع در زنجان

اختراع به معنی نو اوری و ثبت چیزی است که در جامعه کمبود ان احساس میشود و یا اختراع یک محصول صنعتی که علم و صنعت نیاز مند ان است و ساخت ان توسط شخص در صورت مناسب بودن و تایید توسط مراجع ذیصلاح به تولید میرسد بطوری که بتوان از ان در جامعه استفاده کرد .

مدارک مورد نیاز برای ثبت اختراع در زنجان

احضار نامه ی ثبت اختراع که 3 نسخه از این فرم باید به صورت خام از ادارهی ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران تهیه و تکمیل گردد.

  • شرح اختراع توسط مخترع و در 3 صفحه ی مجزا
  • نقشه های اختراع در3 صفحه ی مجزا
  • 3کپی مدارک شناسای مخترع یا مخترعین
  • قبض رسید بانکی حق الاختراع
  • مدت اعتبار برگه اختراع

برگه ی ثبت اختراع که به افرادی داده میشود که ثبت اختراع خود را انجام داده اند و یا ططرح صنعتی به ثبت رسنده اند مهلت اعتبار برگه ثبت اختراع 20 سال است و اگر در این 20 سال اختراع هزینه حق الثبت پرداخت نشود برگه ثبت اختراع یا گواهی باطل می شود.

دیگر خدمات مجتمع ثبت شرکت ایلیا

ثبت شرکت: ( انجام کلیه مراحل تخصصی ثبت شرکت )

ثبت برند: ( طراحی لوگو و برند و انجام امور ثبت علامت تجاری و ثبت برند ، علائم و لوگوی تجاری ( برند ) در اداره مالکیت صنعتی )

ثبت طرح صنعتی:( انجام کلیه امور ثبت طرح صنعتی در ادره مالکیت صنعتی )

ثبت تغییرات شرکت: ( تدوین و تنظیم کلیه امور صورتجلسات و تغییرات شرکتها در اداره ثبت شرکت ها )

خدمات اداری و حقوقی: ( انجام تخصصی کلیه امور مربوط به اخذ جواز تاسیس صنایع ، تدوین طرح توجیهی ، اخذ رتبه بندی شرکتها ، کارت بازرگانی و کلیه امور حقوقی و وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی )

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت اختراع در   زنجان

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید