جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

نمونه قرارداد حمل از بندر مبداء

نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه حمل از بندر مبداء

نمونه قرارداد حمل از بندر مبداء

نمونه قرارداد حمل از بندر مبداء

این قرارداد فی مابین شرکت…………….که در این قرارداد کارفرما نامیده می شود به نمایندگی آقای……………به نشانی…………. وشرکت مشاوره ای حمل و نقل……..به نمایندگی آقای……………به نشانی تهران،خیابان………..تقاطع……….طبقه…………واحد……………تلفن………از طرف دیگر منعقد می گردد.

ماده 1. موضوع قرارداد

حمل هیترهای صنعتی از شرکت………از مبدا گمرک بندر شهید ………..به مقصد پالایشگاه……….(طرح…….)

1-.1محمولات فوق براساس توافق انجام شده برروی وسیله مناسب بارگیری و مهاربندی و حمل خواهد شد.

1-2. حمل محموله با توجه به حمل به صورت توافقی با اسکورت مناسب وبه تعداد خاص حمل می گردد.

ماده 2. مبلغ قرارداد

قرارداد حمل از بندر مبداء

مبلغ قرارداد …………ریال می باشد که شامل هزینه گرایه حمل و یا ایجاد احتمالی مسیرهای کنارگذرها و قطع سیم های برق وسایر هزینه های جانبی در طول مسیر می گردد.

2-1. هزینه متعلقه مربوط به پروانه عبور، هزینه اسکورت و هزینه های بارنامه های دولتی و حق پایانه و غیره به عهده پیمانکار می باشد.

ماده3. تعهد کارفرما

قرارداد حمل از بندر مبداء

کارفرما متعهد می گردد……..% کل قرارداد را بعد از عقد قرارداد و……….% الباقی را بعد از دریافت صورت حساب و اصل برنامه حمل داخلی که توسط نماینده کارفرما در مقصد رسیده باشد به پیمانکار پرداخت نماید.

ماده 4. مدت قرارداد

قرارداد حمل از بندر مبداء

مدت قرارداد حمل حداکثر ظرف مدت……………..روز کاری می باشد وبا توجه به نیاز فوری به محمولات فوق پیمانکار موظف است حداکثر ………….هفته پس از ابلاغ کتبی کار توسط کارفرما نسبت به اعزام وسیله مناسب جهت بارگیری اقدام نماید.

ادامه مطلب
قرارداد معماری و فناوری اطلاعات در شرکت مادر تخصصی

ماده 5. بیمه

بیمه محصولات مورد حمل راساً توسط کارفرما در طول مدت قرارداد تحت پوشش کامل بیمه گردیده است و در صورت بروز هر گونه حادثه ای که منجر به ایجاد خسارت گردد پیمانکار موظف است طبق مقررات وفق صدور بارنامه های دولتی نسبت به پوشش بیمه باربری عمومی محوله وفق ارزش کالا اقدام نماید.

1-5. مسئولیت عبور از کنار گذرهای مسیر و همچنین محدودیت های احتمالی مسیر عبور به عهده پیمانکار می باشد.

2-5. وسیله نقلیه ای که پیمانکار برای ایجاد عملیات موضوع قرارداد به کار می رود بایستی طبق قوانین جاری کشور بیمه اجباری شخص ثالث باشد و مدارک مربوط به آن باید با وسیله نقلیه همراه تا در صورت مطالبه مقامات ذیصلاح یا نمایندگان کارفرما ارائه گردد.

ماده 6. حوادث قهریه

به مواردی اطلاق می گردد که قابل پیش بینی، غیرعادی و خارج از کنترل طرفین قراردادباشد. مانند وقوع (اعم از اعلام شده یا نشده) انقلاب،شورش، اغتشاش، بلوا، اعتصابات، وقوع بیماری های واگیردار، زمین لرزه ها،سیل ، آتش سوزی که ناشی از عمد و قصور طرفین نباشد که در نتیجه موجب می گردد تعهدات قراردادی جزء یا کلا اجرا نگردد. در این حالت پیمانکار موظف می باشد ظرف مدت……….روز کتباً کارفرما را از وضعیت موجود مطلع بنماید.در این صورت طرفین برای حصول توافق در خصوص نحوه ادامه یا خاتمه قرارداد مذکور اقدام خواهند نمود.

ماده 7. موارد فسخ قرارداد

در موارد ذیل قرارداد پس از اخطار ………….روز کلا یا جزا قابل فسخ توسط کارفرما می باشد.

1. تاخیر عمدی در حمل تجهیزات بیش از……هفته از تاریخ ذکر شده در جدول زمان بندی قرارداد

ادامه مطلب
ثبت طرح صنعتی

2. انتقال قرارداد به شخص ثالث بدون مجوز کتبی از صاحب کالا

3. انحلال شرکت پیمانکار

4.ورشکستگی پیمانکار

ماده8. عدم واگذاری به غیر

پیمانکاری حمل بدون موافقت واجازه کتبی کارفرما حق واگذاری یا انتقال تمام یا قسمتی از موضوع این قرارداد را به دیگری ندارد ودر صورت تخلف پیمانکار، کارفرما حق دارد قرارداد را فسخ نماید و نسبت به ضبط ضمانت نامه تعهد انجام کار و جبران ضرر وزیان وارده از محل مطالبات پیمانکار تامین نماید.

ماده 9.جریمه و تاخیر

قرارداد حمل از بندر مبداء

چنانچه طرفین در انجام تعهدات موضوع و مفاد قرارداد وبرنامه ریزی ها تاخیری نمایند با توجه به توافق طبق عرف رایج کشور و قوانین حمل و نقل کشوری نسبت به پرداخت خسارت موظف خواهد بود.

نکته مهم: در صورت خسارت ناشی از مفقود شدن یا در اثر حوادث و موارد مشابه تمامی خسارت طبق قانون تجارت در سراسر کشور اعمال خواهد گردید.

ماده 10. سایر تعهدات پیمانکار

10-1. تهیه اسکورت

10-2. تهیه کلیه لوازم حمل

10-3. اخذ مجوز ترافیک و پروانه عبور از مراجع ذیصلاح

10-4. رعایت اصول ایمنی

شرکت………… شرکت مهندسی مشاور

پیمانکار کارفرما

تاریخ تنظیم سند:……………………

این قرارداد در ……….نسخه تهیه و امضا می گردد.

قرارداد حمل از بندر مبداء

نمونه قرارداد حمل از بندر مبداء

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا (ثبت ایلیا) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل (ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل (ثبت برند و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور) و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی (دعاوی کیفری، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران (جهت مشاهده دیگر نمونه قراردادهای حقوقی روی لینک نمونه قراردادها کیلیک نمایید.)

ادامه مطلب
اخذ کارت بازرگانی در اصفهان

قرارداد حمل از بندر مبداء

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها