لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

تدوین و تنظیم طرح توجیهی در قزوین


توضیحات تکمیلی در خصوص تنظیم و تدوین طرح توجیهی در قزوین

تدوین طرح توجیهی، مطالعه امکان سنجی است که به زبان ساده به معنای بررسی و تجزیه و تحلیل میزان احتمالی موفقیت یک طرح یا کسب‌وکار می باشد. به عبارت دیگر، در یک طرح توجیهی منظور از بررسی ، سنجش امکان اجرایی شدن یک طرح ، نحوه اجرای آن و میزان مفید واقع شدن آن می باشد. دو گزینه اصلی که مورد مطالعه قرار می گیرد : هزینه پروژه و برگشت سرمایه و سود به دست آمده می باشد.

یک طرح توجیهی خوب دارای این ویژگی ها می باشد : سابقه تاریخی پروژه را بررسی کرده شرح محصول و یا خدمات حاصل از پروژه ، صورت‌ های مالی ، جزئیات کار و امور مربوط به مدیریت پروژه ، راهکارهای بازاریابی و سیاست های کلی، ، الزامات قانونی و تعهدات مالیاتی را مورد مطالعه قرار دهد. به طور کلی، طرح توجیهی یا سنجش امکان پیش از اجرای پروژه نوشته می‌شود. طرح توجیهی تجزیه و تحلیل میزان احتمالی موفقیت یک پروژه یا کسب‌وکار می باشد. بنابراین، برای سرمایه گذاران بالقوه و موسسات تسهیلات دهنده بسیار مهم است است.به علاوه باید با قضاوتی بی طرفانه نوشته شود تا تمام واقعیات و نقاط قوت و ضعف باهم مد نظر قرار گرفته ، بررسی و تحلیل شود.

تنظیم طرح توجیهی در قزوین در 5 فصل به شرح زیر صورت می پذیرد :

  • معرفی محصول
  • شرح فرآیند تولید
  • امکان سنجی بازار و بررسی اقتصادی
  • برآورد مالی
  • محاسبات کامفار

تدوین طرح توجیهی در قزوین

یک طرح توجیهی، با توجه به نام آن ، برای توجیه نمودن سرمایه گذار (اعم از بانک، سازمان، شرکت و یا شخص حقیقی ) تهیه می شود و هرچه دقیق تر نوشته شود؛ در تصمیم گیری به سرمایه گذارکمک بیشتری می کند فلذا وی راحت تر به این نتیجه می رسد که که آیا این طرح می تواند خواسته های او را برآورده کند یا خیر؟

تنظیم یک طرح توجیهی نیاز به اشراف کامل به تمامی ابعاد کار و اصول صحیح نوشتن طرح دارد یکی از این اصول :بیان واقعیات با تکیه بر منابع موثق و دوری جستن از فرضیات نادرست است. مجتمع ثبت ایلیا در زمینه تدوین طرح توجیهی در قزوین یاریگر شما خواهد بود.

طرح توجیهی قابل عرضه توسط مجتمع ایلیا به دو صورت ارایه می گردد:

  1. طرح ایجاد منظور از «طرح ایجاد» طرحی است که برای یک واحد تولیدی که هنوز تاسیس نشده، تدوین می شود. در تنظیم این نوع طرح ا اصطلاحات «موجود» و «مورد نیاز» به کار می رود.
  2. طرح توسعه «طرح توسعه» به طرحی گفته می شود که برای یک واحد تولیدی دارای پروانه بهره برداری، که پیش از این تاسیس شده است تهیه می شود. به عنوان مثال تنظیم این طرح برای توسعه یک واحد تولیدی شامل ا افزایش ظرفیت یا افزودن خط تولید جدید، کاربرد دارد. معمولا" طرح های توسعه درهنگام اخذ تسهیلات در اولویت قرار می گیرند. دلیل آن می تواند توانمندی و اعتبار بیشر برای بازپرداخت وام باشد. در این نوع طرح ها از اصطلاحات «موجود» و «پس از توسعه» استفاده می گردد.
دیگر خدمات مجتمع ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت: ( انجام کلیه مراحل تخصصی ثبت شرکت )

ثبت برند: ( طراحی لوگو و برند و انجام امور ثبت علامت تجاری و ثبت برند ، علائم و لوگوی تجاری ( برند ) در اداره مالکیت صنعتی )

ثبت طرح صنعتی:( انجام کلیه امور ثبت طرح صنعتی در ادره مالکیت صنعتی )

ثبت تغییرات شرکت: ( تدوین و تنظیم کلیه امور صورتجلسات و تغییرات شرکتها در اداره ثبت شرکت ها )

خدمات اداری و حقوقی: ( انجام تخصصی کلیه امور مربوط به اخذ جواز تاسیس صنایع ، تدوین طرح توجیهی ، اخذ رتبه بندی شرکتها ، اخذ کارت بازرگانی و کلیه امور حقوقی و وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی )

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید