درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

اظهارنامه ثبت علامت تجاری

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     شنبه، 1 آبان 1400


ما در این مقاله به مطالبی درباره ی اظهارنامه ثبت علامت تجاری پرداخته ایم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

اظهارنامه ثبت علامت تجاری

اظهارنامه مدرک و وسیله ایست در دعاوی حقوقی که جهت بیان اظهاراتتان به طرف مقابل به کارمی رود البته این معنای کلی آن می باشد و بسته به نوع کار اظهارنامه تعریف و شرایط خاص خود را خواهد داشت . امروزه فرم اظهارنامه برای اکثر امور حقوقی وثبتی به شکل الکترونیک می باشد و به شکل اینترنتی تکمیل میشود.

یکی از انواع اظهارنامه ها ،اظهارنامه ثبت علامت تجاری می باشد که مربوط به اداره مالکیت صنعتی است ودر آن مشخصات متقاضی علامت به همراه نمونه علامت جهت تایید اولیه ثبت علامت ضمن درخواست الکترونیک به ان اداره ارسال می شود. پس می توان گفت که اولین مرحله در ثبت علامت اظهارنامه ثبت علامت می باشد که پس از 35 -40 روزکاری یکی از کارشناسان اداره مالکیت صنعتی آن را بررسی کرده و در صورت صحت اطلاعات تاییدیه آن را اعلام می کند.

 

اظهارنامه ثبت برند

 

نمونه اظهارنامه ثبت علامت تجاری

برای اطلاع از نمونه اظهارنامه ثبت علائم تجاری و برند می توانید با مشاوران مجرب ثبتی در ارتباط باشید . در ادامه به مواردی که در فرم های اظهارنامه علامت تجاری درج می شود خواهیم پرداخت .

مشخصات اشخاص تقاضا کننده ثبت برند که شامل مالک و یا و کیل قانونی اشخاص برای ثبت برند می شود . مالک اظهارنامه مشمول شخصی مه علامت تجاری به نام وی صادر می گردد که می تواند شخصی حقیقی و یا حقوقی باشد . در ادامه به موارد مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی دارنده علامت تجاری اشاره خواهیم کرد.

اشخاص حقیقی در صورت تمایل به ثبت علامت تجاری می توانند با مراجعه شخصی به اداره ثبت علائم تجاری و ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت برند امور حقوقی را به سرانجام برسانند .

در زمانی که مالکان یک برند بیش از 1 شخص باشد باید مشخصات تماام آن ها قید گردد.

اشخاص حقوقی برای ثبت برند شامل یک شرکت یا موسسه ای خواهد بود که بتوان با ارائه مدارک مربوطه ثبت علامت تجاری را انجام دهند . برای انجام امور ثبت برند ابتدا نام منتخب برای برند را انتخاب کرده سپس با مشخص کردن هویت شخصیت حقوقی تقاضا کننده و نیز موضوع فعالیت شرکت و حرفه مور نظر ، نشانی محل شرکت و شعبات آن و دیگر اطلاعات درخواست شده ثبت علامت تجاری را می توان توسط شخص حقوقی انجام داد .

برای اطلاعات بیشتر برای نمونه اظهارنامه های ثبت برند تجاری خود با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید .

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید