لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

استعلام آنلاین برند


استعلام آنلاین برند

استعلام آنلاین برند به شما کمک میکند که از وضعیت برندی که میخواهید ثبت نمایید اطمینان حاصل فرمایید زیرا ممکن است برند مورد نظرتان قبلا" به ثبت رسیده باشد اگر قبل از اقدام به ثبت استعلام آنلاین برند گرفته باشید می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید در غیر این صورت ممکن است علاوه بر زمان هزینه زیادی نیز متحمل شوید در صورتی که برند مورد نظرتان به علت تکراری بودن و یا تشابه رد شود.

 

استعلام آنلاین برند

 

استعلام برندهای ثبت شده

این امکان وجود دارد تا با پر کردن فرم استعلام برند اطلاعات مربوط به زمینه کاری و برند مورد نظرتان را وارد کرده و بدون هیچگونه هزینه ای هم از وضعیت برند مورد نظرتان مطلع می شوید،برای استعلام برندهای ثبت شده می توانید این کار را به مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا بسپارید تنها کافیست فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند.

سامانه استعلام آنلاین برند از طریق سامانه تخصصی

سامانه استعلام آنلاین برند یکی از موثر ترین راه ها برای دریافت اطلاعات درست و کافی در مورد وضعیت برند مورد نظرتان می باشد از این رو با استفاده شیوه استعلام آنلاین در وقت و هزینه خود صرفه جویی می نمایید و امکان اطلاع از برندهای ثبت شده در تمام 45 طبقه ی کاری هم برایتان فراهم است.

در مراحل ثبت برند یکی از مهمترین قسمت های انتخاب نام مناسب برای برند می باشد که تا قبل از این توسط رقبا و همکاران شما به ثبت نرسیده باشد پیشنهاد ما برای استفاده درست از وقت و هزینه شما انتخاب چند مورد نام مناسب برای برندتان می باشد تا در صورت عدم ثبت نام مورد نظرتان به علت تشابه نام دیگری را جایگزین نمایید. با ستعلام آنلاین شرکت و برند که از راه های متداول ثبت برند می باشد از به مشکل برخوردن شما در زمینه ثبت جلوگیری کرده و با توجه به قوانین ثبت از انتخاب برند مشابه و تکراری جلوگیری می گردد.

مزایای استعلام برند

 • جلوگیری از ثبت نام تکراری برند ثبت شده.
 •  پیشگیری از صرف وقت و هزینه برای ارسال برند تکراری.
 • عدم تشابه با برند رقبا.
 •  کسب اطلاع از کلیه برن های ثبت شده در طبقات مختلف کاری.

با روش استعلام آنلاین میتوان از ثبت و یا عدم ثبت برند مورد نظر اطمینان حاصل نمود تا در صورتی که برند مورد تایید قرار نمی گرفت از نام جایگزین استفاده نموده و اگر پس از استعلام از ثبت برند مطمئن گشتید با اطمینان کامل برای ثبت خود اقدام نمایید.

استعلام آنلاین برند قبل از ثبت

اولین گام در ثبت برند استعلام آنلاین برند می باشد با توجه به این موضوع ما شما عزیزان را در این راه همیاری می نماییم شما با رفتن به سامانه ما در آدرس بالا و پر نمودن فرم استلام کارشناسان ما در کمترین وقت شما را از وضعیت برند مورد نظرتان مطلع می نمایند و در صورت عدم ثبت برند دیگری را به شما پیشنهاد میدهند که تا قبل از این به ثبت نرسیده باشد، با استفاده از سامانه ما بی دغدغه از اتلاف زمان و هزینه خود مراحل ثبت برندتان را آغاز نمایید.

 

استعلام برند

 

استعلام برند

استعلام برند یکی از بهترین روش ها برای ثبت یا عدم ثبت برند مورد نظر شما می باشد.برای استعلام برند می توانید با شماره تلفن 26655119-021 تماس بگیرید،هم چنین می توانید به پایگاه اطلاعاتی روزنامه رسمی کشور به نشانی http://rrk.ir مراجعه کنید و جهت استعلام برند خود مبادرت کنید.

مواردی درباره نام برند تجاری

 •  قانون به شما این امکان را می رهد تا بعد از استعلام آنلاین برند و ثبت برند خود این امکان را داشته باشید تا از کسانی که از برند شما و مشابه ان استفاده می کنند شکایت کرده و از فعالیتشان جلوگیری نمایید و یا حتی طلب خسارت کنید.
 •  نکته بعدی در مورد برند این است که برند ثبت شد شما قابلیت انتقال دارد و هر چه بیشتر با برند خود فعالیت انجام داده باشید که برند شناخته شده تر و پرسود تر باشد به همان میزان ارزش برند بالاتر میرود.
 • مورد بعدی که باید بدانید این است که برند به جز هزینه ثبت و تمدید هزینه دیگری مانند مالیات نداشته و عوارضی به آن تعلق نمی گیرد.
 • لازم است بدانید برند را می توان به صورت بین المللی در آورد بدین صورت که با یک اظهارنامه یک مرحله از فرایند و همچنین یک هزینه میتوانید برند خود را به صورت بین المللی ثبت نمایید که در ایران این فرایند از طریق ثبت بین المللی برند مادرید صورت گرفته که طبق آن تولید یا خدمات خود را میتوانید در 86 کشور عضو معاهده مادرید به ثبت رسانید که این کار احتیاج به ثبت به صورت واحد به واحد در هر کشور را ندارد.

دلیل حمایت اداره مالکیت از برند های ثبتی

شما با ثبت برند در دنیای تجارت زمینه کاری و خدمات رسانی خود را به مردم و دولت معرفی نموده که این کار علاوه بر ایجاد اشتغال به چرخه درامد هم کمک شایانی میکند بنابراین شما با انجام کلیه مراحل و پرداخت هزینه قانونی برای ثبت برند خود ااز حمایت اداره الکیت صنعتی برخوردار می گردید.

در نتیجه:

 •  از ثبت برند مشابه و هم نام شما جلوگیری می کند.
 •  اگر فردی از برند شما و یل حتی مشابه آن سو استفاده نماید طبق قانون و بل شکایت شما پیگیری قانونی انجام می گردد.

در صورت نبود حمایت اداره مالکیت صنعتی با تلاش و فعالیت در دنیای تجارت و به شهرت رساندن یک برند تضمینی برای عدم سو استفاده از آن نبود پس با ثبت برند اول از همه از امنیت برند خود مطمئن می شوید.

نکته : شما با ثبت برند می توانید با اعطای نمایندگی با نام برند خود کسب و کار خود را نیز گسترش دهید.

زمان اعتبار قانونی برند تجاری

مدت اعتبار قانونی برند از زمان ثبت ده سال می باشد که بعد از طی این زمان قابل تمدید می باشد.

برندهای قابل ثبت در اداره مالکیت صنعتی

واژگان یا کلمات ، ترکیبی از حروف ، اعداد ، حرف و عدد و یا کلمه و رقم در کنار هم ، تصویر یا علامت و نماد و آیکون به شکل رنگی یا سیاه و سفید می تواند ثبت برند شود . در برخی کشورها شعار تبلیغاتی ، بو یا اصوات هم قابلیت ثبت برند دارند اما در کشور ایران فقط موارد گرافیکی و قابل رویت ذکر شده ثبت می گردد.
هر گونه واژه، ارقام، حروف، تصویر و یا ترکیب هر کدام از این موارد با هم به صورت رنگبندی شده و یا سیاه و سفید قابلیت ثبت برند را دارند. در کشور های دیگر از شعار و یا صدا ها وبوها نیز برای ثبت استفاده می شود که در ایران جز موارد قابل دیده شدن و گرافیکی امکان پذیر نمی باشد.

برند های تجاری غیر قابل ثبت

 • از کلمات عام که کلیت یک محصول را شامل میشود نمیتوان برای ثبت استفاده کرد مثلا" برند کیک قابل ثبت نیست زیرا کیک به اقسام مختلفی تقسیم می شود و نمیتوان آن را منحصر به یک برند دانست و ثبت کرد.
 • از کلمات توصیفی هم نمیتوان استفاده نمود مانند شیرین که برای محصولات مختلفی همچون بستنی، شکلات، آبنبات... به کار میرود و مختص به یک محصول یا برند نیست.
 • علامت های که با عرف و موازین اسلامی همخوانی ندارد و بر خلاف آن می باشد همچنین تصویر از چهره افراد مقدس نیز قابل ثبت برای برند نیست.
 • همچنین نشان های دولتی ، نمادهای بین المللی ، پرچم کشورها ، اسامی مشهوره یا مقدسه ، نام سازمان های جهانی بر اساس قوانین اداره مالکیت فکری و معنوی غیرقابل ثبت می باشد.

سایت استعلام برند

برای کسب اطمینان درباره ثبت و یا عدم ثبت برند می توانید به پایگاه اینترنتی پایگاه اطلاعاتی روزنامه رسمی کشور به نشانی http://rrk.ir رجوع کنیدسامانه فوق الذکر یکی از معتبر ترین سایت استعلام برند برای استعلام برند است.در این شیوه به منظور استعلام برند مورد نظر،بعد از وارد شدن به سامانه فوق الذکرباید به قسمت آگهی های قانونی رجوع کنید و با انتخاب نمودن علامت تجاری به عنوان نوع آگهی،ذکر اسم وکامل نمودن دیگر اطلاعات خواسته شده برروی گزینه ی جستجو کلیک کنید.با استعلام برند می توانید از همه برند هایی که در 45 طبقه کاری به ثبت رسیده اند مطلع شوید.در برخی از مواقع این امکان وجود دارد که یک برند را مختص کالا و یا خدمات خاصی بدانیم و بخواهیم که از همان اسم در کالا و یا خدماتی دیگر استفاده نماییم.بنابراین با استعلام برند از ثبت آن در طبقه های دیگر مطلع می شویم و نیازی نیست که برا یآن اظهارنامه ی دیگری را تنظیم نماییم.

شیوه استعلام انلاین برند تجاری در سامانه موسسه ثبتی ایلیا

با اکتفا به توضیحات داده شده می دانید که برند اعتبار شما در دنیای تجارت می باشد و با ثبت قانونی آن اعتبار خود را تثبیت می نمایید، اولین گام استعلام برند می باشد که به سه طریق انجام پذیر است:

 • استعلام با مراجعه به سایت اداره مالکیت صنعتی که به علت به روز رسانی نشدن از قابلیت نمایش برندهای در حال ثبت که روند ثبت آن ها تکمیل نشده و نداشتن اطلاعات کامل از طبقه بندی مشاغل گمراه شوید و حتی با این استعلام هم برند شما رد شود.
 • یک راه هم استعلام حضوری ار اداره ثبت است که بنا به حجم زیاد کار و پرونده های مربوط به ثبت برند و این نکته که اداره ثبت برند در کل ایران شعبه ای نداشته و فقط اداره واقه در استان تهران امور ثبتی برند را انجام می دهد ممکن است به نتیجه دلخواه دست پیدا نکنید.
 • اخرین روش هم استعلام آنلاین با مراجعه به سامانه مجتمع ثبت برند ایلیا و پر نمودن فرم استعلام آنلاین برند می باشد که کارشناسان مجرب ثبت برند کلیه استعلام های مربوطه را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهند.

پل ارتباطی ما:

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

 • شعبه کرج: 137 32 – 026
 • شعبه تهران :119 55 266 – 021
 • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
 • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
 • پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR:

 

ثبت شرکت و برند ایلیا

 

خدمات قابل ارائه مجموعه مجتمع ثبتی ایلیا در کلیه واحد های ثبتی ( اداره ثبت شرکتها وثبت تغییرات شرکت ها و ثبت برند و ثبت علامت تجاری استانها ) و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه های ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی سراسر ایران.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

هنر برندینگ

اثر گذارترین مفهوم در بازاریابی،داشتن کلمه ای در ذهن مشتریان است و یا همان ثبت برند می باشد

برترین نمونه اسم برند و اسم شرکت های ایرانی و هنری

در این مقاله به ارائه مطالبی درباره 2 هزار اسم و نمونه نام شرکت ایرانی اصیل و خارجی نمونه اسم برند اسم برند ایرانی اسم برند انتخاب اسم برند و اسم برند زیبا اسم شرکت نمونه اسم شرکتپرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت برند

اصل و شروع یک فعالیت اقتصادی بعد از انتخاب نوع و زمینه تجارت ، انتخاب نام برند مناسب برای آن کسب و کار و به عبارتی انتخاب نام تجاری است - حال ثبت برند تجاری ( علامت تجاری ) به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت می رسند که هرکدام از آنها مدارک متفاوتی را لازم دارد همچنین هزینه ی واریزی ثبت برند متفاوت است.

ثبت برند آنلاین

ثبت برند آنلاین - در مجموعه ثبت ایلیا فرایند ثبت برند به صورت انلاین محیا است در صورتی که زمان و مسیر جهت مراجعه به مجموعه ثبت ایلیا برای شما دوستان عزیز

وکیل علائم تجاری - وکیل ثبت برند

وکیل علائم تجاری - وکیل ثبت برند - در این مقاله توضیحاتی در خصوص وکیل ثبت برند و دیگر امور حقوقی و ثبتی در حوزه وکالت توضیح داده می شود.

نام تجاری - انتخاب نام تجاری

نام تجاری - انتخاب نام تجاری زیبا برای ثبت برند از اساسی ترین اقدامات اولیه برای ورود در بازار است. تفکر اساسی ای که در پشت نام تجاری ( برند ) قرار دارد یک استراتژی

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند در تهران و کرج و سا یر نقاط ایران - شرایط ثبت علامت ، لوگو ، آرم و اسم و علائم تجاری - مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری و برند به صورت مختصر .

شرایط ثبت برند لاتین

شرایط ثبت برند لاتین -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندشرایط ثبت برند لاتین به صورت تخصصی انجام میگردد.

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند )

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند ) - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از نام کوچک (نام شخصی) نام خانوادگی خود تاجر یا نام خانوادگی غیر(ثالث) ویا نام فانتزی یا عناوین دیگر استفاده شود.

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
برند باهامش
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای انتخاب نام شرکت میتوینن با این شماره تماس بگیرید 9099072870
پاسخ
سلام ، وقت بخیر لطفا استعلام کنید که برند باتیس ثبت شده یا خیر ؟من در حوزه ی قطعات یدکی و لنت میخوام ثبت کنم مچکرم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام این اسم خودش عینا ثبت نشده
پاسخ
پولک و نبات خاتون
پاسخ
مرتض
برند پولک نبات خاتون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
سلام برای برند ماه پری می خواست استعلامات لازم رو انجام بدید. ممنون میشم تماس بگیرید سپاس
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
برگزاری مسابقه اینستاگرمی مسابقه اینستاگرمی
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید