لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ارزانترین ثبت شرکت 【مشاوره رایگان_ هزینه کم ثبت شرکت✔️】


ثبت شرکت مانند هر موضوع خدماتی دیگری هزینه های خود را دارد و فرایندی است که مدت زمانی حدود دو هفته حداقل زمان بر است و شامل مراحلی است که به شکل اینترنتی ، پیگیری و حضور آن هم دو مرتبه حداقل به سر انجام می رسد . بنابراین اگر بخواهیم هزینه ثبت شرکت را تقسیم بندی کنیم می شود گفت که هزینه حق الثبت شرکت ، هزینه اینترنت ، هزینه پستی شامل هزینه پاکت و تمبر و هزینه درج آگهی و حق ابطال تمبر سرمایه را شامل شده و اگر بخواهید روزنامه رسمی را هم در امتداد ثبت شرکت انجام دهید حق چاپ آگهی نیز به این موارد افزوده می شود . در ادامه مقاله همراه با ما باشید تا نکاتی را برای انجام و گزینش ارزانترین ثبت شرکت را برای شما ارائه دهیم .

برای انجام امور ثبت شرکت خود با نازل ترین قیمت توسط متخصصین حقوقی ایلیا در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با مشاوره رایگان مشاوران ثبتی ایلیا با ارزانترین تعرفه ها شرکت خود را ثبت کنید . 

ارزانترین ثبت شرکت

با توجه به موارد گفته شده می توان گفت که ثبت شرکت ایلیا ارزانترین ثبت شرکت را برای شما به انجام می رساند زیرا نه تنها مشاوره رایگان ارائه می دهد ، بلکه با انجام تخصصی کار سبب ثبت سریع و آسان شده و با صرفه جویی در وقت شما و پرداخت حق الوکاله به وکیل خود ثبت شرکت را سریعتر و تخصصی و ارزان به ثبت می رساند و اخذ هزینه علاوه بر کلیه مراحل بالا هزینه وکیل رانیز شامل می گردد که در مجموع می توان گفت که ارزانترین ثبت شرکت را از هر لحاظ به شما ارائه می دهد .

ارزانترین روزنامه برای ثبت شرکت

بعد از انجام و طی کردن تمامی مراحل مربوط به ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها و نیز بعد از دریافت مدارک و مجوزهای لازم باید بر اساس قوانین مندرج در قانون تجارت مدارک و نیز جواز های دریافتی را در قالب یک آگهی در روزنامه ای انتشار داده و بدین ترتیب خود را در بین مشتریان و همکاران خود مطرح سازید . این موضوع در صورتی است که انتشار در روزنامه ها دارای هزینه هایی می باشد که با در نظر داشتن پرداخت هزینه های کم تر و به صرفه در خصوص انتشار آگهی می توانید هزینه های خود را در مسیر ثبت شرکت ها کم تر کنید . منتشر کردن آگهی در روزنامه کثیر الانتشار باید بر طبق تعداد حروفی که در زمان درج آگهی به کار می رود در هزینه ها لحاظ شود .

هزینه های ثبت شرکت

ثبت شرکت مانند هر موضوع خدماتی دیگری هزینه های خود را دارد و فرایندی است که مدت زمانی حدود دوهفته حداقل زمان بر است و شامل مراحلی است که به شکل اینترنتی ، پیگیری و حضور آن هم دو مرتبه حداقل به سر انجام می رسد . بنابراین اگر بخواهیم هزینه ثبت شرکت را تقسیم بندی کنیم می شود گفت که هزینه حق الثبت شرکت ، هزینه اینترنت ، هزینه پستی شامل هزینه پاکت و تمبر و حق ابطال تمبر سرمایه و اگر بخواهید روزنامه رسمی را هم در امتداد ثبت شرکت انجام دهید حق الچاپ اگهی نیز به آب موارد افزوده می شود . فلذا مشاهده می کنید که امور خدماتی به ظاهر کوچک هم می تواند در دل خود زحمت زیاد ومراحل زیادی داشته باشد که هزینه اش را افزایش می دهد . به علاوه بسیاری از افرادی که اقدام به ثبت شرکت می کنند خود معمولا" شاغل هستند و زمانی جهت انجام امور ثبتی و پیگیری مرحله به مرحله آن را ندارند و یا تازه کارند و اصلا نمی دانند از کجا باید شروع کنند و چه کنند و اطلاعات کافی را ندارند که باز هم می تونند این اطلاعات را البته بدون هزینه با مشاوره ثبتی رایگان از ثبت شرکت ایلیا دریافت کنند و بنابراین مشخص است که چرا بسیاری از افراد حاضر هستند که هزینه کنند و ثبت شرکت خود را به موسسات ثبتی حقوقی بسپارند.


مراحل ثبت شرکت از لحاظ پرداخت هزینه

1- مراجعه به کافی نت و یا هزینه اینترنت خانگی جهت ثبت نام در سامانه ثبت شرکت

2- در صورت تایید ثبت نام تهیه و تکمیل مدارک شامل هزینه های پرینت و کپی برابر اصل دفترخانه ( در ثبت شرکت ایلیا هزینه کپی برابر اصل را نمی پردازید )

3- چنانچه ثبت نام تایید شود هزینه اینترنت مجدد و سپس هزینه شماره 2

4- پس از هزینه تکمیل مدارک وقت گذاشتن و حضور در برخی شعب خاص اداره پست شهر خود جهت تهیه تمبر و پاکت و پرداخت هزینه پست

5- چنانچه پرونده تایید گردد مجددا مراجعه حضوری و پرداخت حق الثبت و تمبر سرمایه و در صورت عدم تایید پرداخت هزینه های مراحل 2-4 و سپس مجددا" مرحله 5

با در نظر گرفتن موارد فوق خواهید دانست که علاوه بر هزینه های فوق الذکر چقدر باید زمان و انرژی بابت پیگیری فقط ثبت شرکت انجام دهید و هزینه ای که موسسات ثبتی از شما درخواست می کنند هزینه بالایی نیست .

برای ارتباط با کارشناسان متخصص ثبت شرکت در سراسر کشور

تماس با ایلیا

شعبه کرج : 02632137

شعبه تهران : 02126655119

 

مشاوره آنی
مجتمع ایلیا ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی در راستا ارائه خدمات با حداقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نحوه استعلام شماره ثبت شرکت

توضیح در خصوص نحوه استعلام شماره ثبت شرکت - واحدی که یک شرکت در آن ثبت گردیده مانند محل صدور شخص حقیقی است. در این جا برخی شناسه های مربوطه برای استعلام

🥇شرکت دانش بنیان【ثبت شرکت دانش بنیان✔️】

مراحل، مدارک و بهترین راهنمای ثبت شرکت دانش بنیان و تمامی شرایط و نکاتی که باید در مورد آن بدانید.

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

ارائه توضیحاتی به صورت کامل درباره تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیر تجاری.با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها ماده 136در صورت انقضاء مدت ماموریت مدیران تا انتخاب مدیران جدید، مدیران سابق کماکان مسئول امور شرکت خواهند بود.

هیات موسس

تشکیل هیات موسس برای ایجاد یک شرکت سهامی لازم می باشد. شرکت های سهامی عام و اکثر شرکت های سهامی خاص دارای مجمعی به نام مجمع عمومی موسسین می باشند. دراین مقاله به توضیحاتی بیشتر در مورد هیئت موسس می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

استعلام نام شرکت - سامانه استعلام نام شرکت

استعلام رایگان نام شرکت - روش های استعلام نام شرکت به پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه کنید.این سامانه زیر نظر .

ثبت شرکت آنلاین

ثبت شرکت آنلاین-در مجموعه ثبت ایلیا کلیه خدمات ثبت شرکت انلاین با ارائه مشاوره های آنلاین با کمترین زمان و هزینه ارائه می گردد. در صورت نیاز به اطلاعات با

ثبت شرکت در مناطق آزاد

مدارک، مراحل و شرایط به همراه مزایای ثبت شرکت در مناطق آزاد

مراحل ثبت شرکت ✔️

مراحل ثبت شرکت ، نحوه ثبت شرکت ، تاسیس شرکت ،مراحل ثبت انواع شرکت

انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت

انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره - با بیان مقررات مذکور در مراتب فوق، اشخاص حقوقی را می توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. در این صورت شخص حقوقی، همان مسئولیت..

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید