درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های یزد

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     شنبه، 27 شهریور 1400


اگر می خواهید در رابطه با ثبت شرکت در یزد و همچنین ادارس اداره ی ثبت شرکت های یزد اطلاعات کسب کنید می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آدرس اداره ثبت شرکت در استان یزد

باتوجه به مسائل و پرسش های متعددی که برای متقاضیان جهت ثبت شرکت در شهرستان ها از جمله استان یزد وجود دارد این مهم را وظیفه خود می دانیم که اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. سوالات متداولی که در مورد ثبت شرکت در استان یزد وجود دارد اغلب به این موارد محدود می شود : سوال در رابطه با نوع شرکت و اینکه چه مقدار طول می کشد تا به ثبت برسد ، شیوه انجام کار چیست و چه مبلغی باید پرداخت شود.

به همین جهت مجتمع ثبت شرکت ایلیا با برخورداری از مشاورینی مجرب آماده پاسخگویی به شوالات شما عزیزان در رابطه با ثبت شرکت در استان یزد بوده و در اینج نیز اطلاعاتی را جهت پاسخ به سوالا شما فراروی شما قرار می دهد.

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان یزد

  1. تعریف شرکت سهامی عام‌ :شرکت سهامی‌عام، شرکتی است سهامی که حداقل نیمی از سرمایه آن را اعضا تامین کرده و نیمی دیگر با واگذاری سهام به عموم مردم فراهم می شود.
  2. تعریف شرکت سهامی خاص :شرکت سهامی خاص شرکتی سهامی که تمام سرمایه را خود اعضا تهیه می کنند و ذکر عنوان سهامی خاص در کلیه اوراق و اسناد شرکت قبل و بعد از نام شرکت لازم است.
  3. تعریف شرکت مسئولیت محدود : جز شرکتهای است که تعداد ثبت بالایی دارد زیرا نیاز به سرممایه واریزی در بانک ندارد و تعداد شرکا 2 نفر است پس به راحتی می توان برای کارهای خدماتی آن را به ثبت رساند.
  4. تعریف شرکت تضامنی: شرکت تضامنی،شرکتی است که تحت نام مخصوص برای امور تجاری بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود. هر یک ازشرکا مسئول پرداخت تمام قروض ثبت شرکت است.
  5. تعریف شرکت مختلط غیر سهامی : زمانی که چند شریک در شرکت مسئولیت محدود به همراه چند شریک تضامنی بایکدیگر یک شرکت را ثبت کنند به آن شرکت ممختلط غیر سهامی می گویند.
  6. تعریف شرکت مختلط سهامی : زمانی که چند شریک که در شرکت سهامی خاص هستند به همراه چند شریک تضامنی بایکدیگر یک شرکت را ثبت کنند به آن شرکت مختلط سهامی می گویند.
  7. تعریف شرکت نسبی : شرکتی که با دو نفر شریک ثبت می شود . و هر شریک با توجه به میزان سهمی که دارد مسئولیت شرکت و سرمایه و همچنین سود و زیان های شرکت را بر عهده دارد
  8. تعریف شرکت تعاونی : کار آفرین به خوبی این نوع شرکت ها را می شناسند و برای ثثبت آن ها و شروع فعالیت تجاری مناسب است برای تاسیس و تامین بیش از 40 درصد مبلغ سرمایه به آنها وام تعلق می گیرد

جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکت ها در یزد به لینک ثبت شرکت در یزد مراجعه نمایید.

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید