درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های قم

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 7 مرداد 1400


ثبت شرکت ایلیا دراین مقاله به مطالبی درباره ی آدرس اداره ثبت شرکت های قم پرداخته است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آدرس اداره ثبت شرکت های قم

اگر متقاضی ثبت شرکت در استان قم هستید حتما" می دانید که در زمان ثبت شرکت ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید یا سوالاتی برایتان به وجود بیاید که نتوانید از منبع قابل اعتمادی پاسخی برای آن بیابید . این سوالات شامل مراحل و چگونگی ثبت شرکت ، هزینه ها ، مدارک و مدت زمان ثبت شرکت و موارد دیگر است .

مجتمع ثبت شرکت ایلیا در راستای رفع نیاز شما هموطن عزیز جهت ثبت شرکت در استان قم و شهرستانهای آن در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با ثبت شرکت و انواع شرکت به شما متقاضیان محترم ارائه می دهد.

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان قم

  1. تعریف شرکت سهامی عام: بیشترین سهم را مردمی که در بورس اوراق خریداری کرده اند را دارند سرمایه در این شرکت ها به صورت سهام است و سرمایه اولیه به مبلغ 500 هزار تومان است البته این مبلغ باید بیشتر شود .
  2. تعریف شرکت سهامی خاص : سرمایه در شرکتهای سهامی خاص به صورت واریزی است یعنی باید 35 درصد از سهام کلی به بانک واریز شود این واریزی باید در یک حساب با نام شرکت در شرف تاسیس واریز پس از آن پول بلوکه و بعد از ثبت قابل برداشت خواهد بود تعداد افراد سهام دار از 3 نفر شروع و بیشتر می شود .
  3. تعریف شرکت مسئولیت محدود : در شرکت های مسئولیت محدود سرمایه اعلام می شود و نیازی به واریزی در بانک را ندارد . تعداد شرکا 2 نفر البته بیشتر می تواند باشد اما اگر به 12 نفر برسد باید بازرس نیز انتخاب شود. در این شرکت ها سرمایه 100 هزار تومان است و بیشتر بودن سرمایه بستگی به تصمیم شرکا دارد.
  4. تعریف شرکت تضامنی : همانطور که میدانید شرکتها نباید هنگام انتخاب نام از اسم شرکا استفاده کنند اما در شرکتهای تضامنی خلاف این قانون است و باید از اسم یکی از شرکا و یا واژه ی برادران ، شریک استفاده شود.
  5. تعریف شرکت مختلط غیر سهامی : شرکتی که برای انجام یک امر تجاری و در واقع به صورت پروژه ای و موقت تشکیل می شود و زمانی که سهام دار ها از شرکت مسئولیت محدود باشند به همراه چند شریک دیگر که به آنها ضامن گفته می شود به شرکت تشکیل داده شده نیز مختلط غیر سهامی.
  6. تعریف شرکت مختلط سهامی : از اجتماع سهام داران شرکت سهامی خاص با چند شریک ضامن را مختلط سهامی می گویند

جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکتهای استان قم به لینک ثبت شرکت در قم مراجعه نمایید.

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
شرکت ناجیان سبز
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید به آدرس سایت https://irsherkat.ssaa.ir/Design/FollowUp.aspx مراجعه کنید حاصل فرمایید .
پاسخ
با سلامبنده الان مدیر عامل یه شرکتی بصورت صوری هستم (اجاره مدرک جهت گرفتن گرید) حالا موافقت صاحب شرکت رو گرفتم اسم منو از شرکت خارج کنه حالا باید چیکار کنیم?
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
برای خروج شرکت باید اقدام کنین صورتجلسه های خروج رو تنظیم کنین و برای اگهی به اداره ثبت شرکت ها ارسال کنین
پاسخ
بنده در حال حاضر مدیر دفتر فرعی یه شرکت بیمه ایی هستم سوال اینه که منعی وجود ندارد که علاوه بر مسولیتم در دفتر فرعی در شرکت سهامی خاص دیگری به عنوان مدیر عامل فعالیت کنم؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . بله موردی نداره
پاسخ
سلام میخام شرکت بزنم نمیدنم چکارکنم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم روزتون بخیر . جهت مشاوره ی رایگان در خصوص ثبت شرکت با شماره تماس های روبرو تماس حاصل فرمایید . 02632525232 و 02632525232
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید