درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های سنندج

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


در این مقاله میخواهیم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در سنندج اطلاعاتی ارائه دهیم لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

آدرس اداره ثبت شرکت در سنندج

پیش از آنکه برای ثبت شرکت در سنندج پیش قدم شوید ابتدا باید نسبت به برخی موضوعات اطلاعات جامعی به دست آورید. موضوعاتی مانند انواع شرکتها، شیوه ثبت آنها ، مدارک و اسناد لازم و مدت زمان مورد نیاز جهت ثبت شرکت و سایر موارد. همین مسئله تاکیدی بر لزوم مشاوره با کارشناسان ثبت شرکت در سنندج می باشد.

ثبت شرکت ایلیا با توجه به این نکته و با برخورداری از سالها تجربه در اینجا مختصر اطلاعاتی را در رابطه با ثبت شرکت در سنندج و توابع آن در اختیار شما می گذارد.

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای سنندج

  1.   تعریف شرکت سهامی خاص : شرکتی که بین 3 نفر اعضا و 2 بازرس تاسیس می گردد . سرمایه در این شرکت ها 100.000 هزار تومان است .    سرمایه   به قطعات سهام تقسیم می شود و همه ی سهام داران با توجه به میزان سرمایه شرکت مسئول هستند.   
  2.  ثبت شرکت سهامی عام : شرکتی که اوراق آن در بورس عرضه می شود.  سرمایه در این شرکتها 500.000 هزار تومان است . 
  3.  تعریف شرکت با مسئولیت محدود: معمولا برای انجام فعالیت های خدماتی استفاده می شود. سهام بصورت سهم الشرکه تقسیم می شود سرمایه در این شرکتها 100.000 تومان است .  
  4.  تعریف شرکت تضامنی : سرمایه به این گونه است که تمام سهام داران باید تممام بدهی ها را پرداخت نمایند حتی اگر از سرمایه شخصیشان باشد .  
  5.  تعریف شرکت مختلط سهامی : برای انجام پروژه ها تاسیس می شود . چند شریک تضامنی به همراه چند شریک شرکت سهامی . را تعریف شرکت مختلط سهامی می گویند.  
  6.  تعریف شرکت مختلط غیر سهامی : از شراکت چند شریک شرکت مسئولیت محدود با چند شریک شرکت تضاممنی را شرکت  ممختلط غیر سهامی گویند.  
  7.  تعریف شرکت نسبی : از اجتماع دو شریک  با یکدیگر شرکت و انجام فعالیت های خدمات ی را شرکت نسبی می گوید .
  8. تعریف شرکت تعاونی : شرکتی که باید سرمایه ان توسط سهام داران و بخش دیگر یعنی 48 درصد از ان توسط دولت و اورگان های دولتی تامین میشود را شرکت مسئولیت محدود می گویند.
ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید