جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های سمنان

اداره ثبت شرکتها سمنان

هر بازرگانی با دانستن آدرس اداره ثبت شرکت های سمنان می تواند از شروط و راه های ثبت شرکت در این شهر مطلع شوند، برای اینکه بتوانید از آدرس اداره ثبت شرکت ها مطلع شوید و یا نحوه ثبت شرکت در سمنان را بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اداره ثبت شرکتها سمنان

امروزه فعالیت های تجاری رنگ دیگری به خود گرفته است و از رونق خاصی برخوردار است. قانون امتیازاتی را برای شرکت ها در نظر گرفته است و آن ها را تحت حمایت قرار داده است از جمله این امتیازات دادن وام، پشتیبیانی است به همین جهت اشخاص مایل هستند به شکل گروهی و جمعی فعالیت کنند و از حمایت قانون برخوردار شوند.

اداره ثبت سمنان با پذیرش روزانه و با مراجعه متقاضیان آماده ارائه خدمات ثبتی و حقوقی به آن ها خواهد بود که در کم ترین زمان می توان امور ثبتی و حقوقی را با تخصص کارشناسان و وکلای ایلیا پیش ببرند.

لازمه اولیه فعالیت تحت عنوان شرکت ثبت آن است ولی ثبت شرکت نیازمند اطلاعاتی است نظیر مدارک لازم، مدت زمان لازم، هزینه که باید پرداخت شود.

مجتمع ثبتی ایلیا خود را مسئول می دانند شما عزیزان را که تصمیم به ثبت شرکت در شهرستان ها به خصوص استان سمنان دارید آگاه سازد و اطلاعات مورد نیاز شما را با برخورداری از کارشناسان و مشاوران به طور کاملاً رایگان در اختیارتان قرار دهد.

آدرس اداره ثبت شرکت های سمنان

سمنان – خیابان طالقانی تلفن تماس : 33322096 023

اداره ثبت شرکتها سمنان

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان سمنان

  • تعریف شرکت سهامی عام :شرکت سهامی شرکتی است که تجاری به شمار می آید حتی اگر به امور غیر تجاری مشغول باشد افراد با خرید قسمتی از سهام این شرکت وارد آن خواهند شد و قسمت باقی مانده در تعهد شرکا در می آید.
  • تعریف شرکت سهامی خاص:شرکت سهامی خاصی شرکتی است تمامی سرمایه آن توسط اعضا تامین میشود.و سهامداران تا اندازه ای که سهام دارند زمانی که شرکت بدهکار شود مسئول پرداخت هستند.
  • تعریف شرکت با مسئولیت محدود:شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که لازمه ی شروع کارش دو نفر شریک میباشد و سرمایه به شکل سهام در میآید و زمانی که شرکت با بدهی مواجه میشود هر شریک تا میزان آورده ی خود در ثبت شرکت مسئول است.
  • تعریف شرکت تضامنی:شرکت تضامنی شرکتی است با دو یا چند نفر برای کارهای بازگانی تشکیل میشود و هریک ازاعضا در صورت بدهی ضامن میشوند تمامی بدهی شرکت را بپردازند.
  • تعریف شرکت مختلط غیر سهامی:شرکت مختاط غیرسهامی، شرکتی است سرمایه در آن به شکل نقدی است.وسرمایه به شکل سهام در نمی آید..و متشکل شده از شرکای ضامن و شرکای با مسئولیت محدود.
  • تعریف شرکت مختلط سهامی:قسمتی از سرمایه در این شرکت به شکل سهام است و اعضای شرکت را شرکای سهامدار و شرکای ضامن تشکیل میدهند.
  • تعریف شرکت نسبی:شرکت نسبی شرکتی است که به امور بازرگانی مشغول لست و با دو نفر یا بیشتر شکل میگیرد و در صورتی که شرکت با بدهی مواجه شود هرشریکی متناسب با آورده ی خود در شرکت پاسخ گو میباشد.
  • شركت تعاونی شركتی است كه بین اشخاص حقیقی برای فعالیت در امور مربوط به تولید وتوزیع در جهت اهداف مطرح در قانون بخش تعاونی به منظور بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی و اعضا از طریق همكاری و تشریك مساعی آنها با رعایت مقررات قانون مزبور تشكیل می شود.

جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکتها در سمنان به لینک ثبت شرکت در سمنان مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ابوالفضل پاشائی علمداری
ابوالفضل پاشائی علمداری
2 سال قبل

آدرس دقیق پستی اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی استان سمنان

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ابوالفضل پاشائی علمداری
2 سال قبل

سلام متاسفانه این ادرس رو ندارم

mojanes_company@yahoo.com
mojanes_company@yahoo.com
3 سال قبل

اطلا عات شرکت

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  mojanes_company@yahoo.com
3 سال قبل

چه اطلاعاتی مد نظرتون هستش ؟