درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های بندر عباس

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


در این مقاله ما می خواهیم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در بندرعباس و آدرس ثبت شرکت در بندرعباس توضیحاتی ارائه دهیم لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

آدرس اداره ثبت شرکت در استان بندرعباس

زمانی که تصمیم به ثبت شرکت میگیرید نیازمند دانسته ها و آگاهی هایی در این زمینه هستید مثلا با این پرسش مواجه میشوید که چه شرکتی متناسب با فعالیت های من می باشد؟چند روزر طول میکشد تا شرکتم به ثبت برسد؟برای ثبت شرکت چه مبلغی باید پرداخت کنم وسوالات رایج دیگری که در این زمینه پیش روی شما عزیزان میباشد.اما متاسفانه پاسخ مناسبی جهت این پرسش ها به دلیل نبود مرجع مطلع ورسمی وجود ندارد.

شما میتوانید با تماس با مجتمع ثبت شرکت ایلیا و مشاوره کاملا رایگان از نظرات تخصصی مشاوران ما بهره مند شوید و پاسخ کلیه ی پرسش های خود را دریافت کنید.

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان بندرعباس

  1. تعریف شرکت سهامی خاص : داشتن یک شرکت با هدف تولید و توسعه و از همه مهم تر واردات و صادرات نیازممند داشتن یک اساسنامه قوی ، شرکا و سرمایه ایست که طرف های قرار داد بتوانند روی کار با آنشرکت حساب کنند بهترین نوع شرکت میتواند سهامی خاص باشد.
  2. تعریف شرکت سهامی عام : قابل عرضه در بورس و اوراق بهادار است سرمایه در این شرکت ها 500.000 تومان است سرمایه به قطعات سهام تقسیم می شود.
  3. تعریف شرکت با مسئولیت محدود : سرمایه در این شرکت ها به این صورت است که به سهم الشرکه تقسیم می شود سرمایه اولیه 100.000 هزار تومان است.
  4. تعریف شرکت تضامنی : در شرکت های تضامنی کلیه ی سود و ضرر بر عهده ی تمام اعضای شرکت می باشد . و یک نوع ضامن هستند.
ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید