درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های ایلام

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 7 مرداد 1400


این مقاله مربوط می شود به اطلاعات در رابطه با اداره ی ثبت شرکت های ایلام

آدرس اداره ثبت شرکت در استان ایلام

لازمه ی اولیه انجام یک فعالیت تجاری و غیر انتفاعی به شکل دسته جمعی ثبت شرکت میباشد.در جامعه امروز جهت انجام فعالیت های اقتصادی ثبت شرکت بیشتر از گذشته احساس میشود.از ملزومات اولیه ثبت شرکت در شهرستان ها از جمله استان ایلام داشتن اطلاعات و دانش در این زمینه است. اشخاص جهت ثبت شرکت به دلیل عدم کفایت اطلاعات با پرسش های متعددی مواجه میشوند که به دلیل نبود مرجع صالح و مطلع جهت پاسخگویی به سردرگمی آن ها افزوده میشود.

موسسه ثبت شرکت ایلیا با داشتن کارشناسان خبره در این زمینه توانستند کلیه این مشکلات را حل و اطلاعات جامعی را در رابطه با ثبت شرکت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

آدرس : بلوار مدرس ، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان ایلام  تلفن : 08433366888

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان ایلام

  1. تعریف شرکت سهامی عام  :   شرکتی است تجاری که تمام سرمایه آن توسط موسسین تامین نمیشود بلکه بخشی را آن ها به عهده گرفته و بخش دیگر را از طریق قروش سهام به عموم به مردم تامین میکنند.
  2. تعریف شرکت سهامی خاص  :  شرکت سهامی خاص است که در بدو ثبت شرکت موسسین مکلفند کلیه سرمایه شرکت را خود به عهده گرفته و اجازه ندارند از مشارکت عموم مردم استفاده کنند.
  3. تعریف شرکت با مسئولیت محدود  :  شرکتی است که با دو نفر میتواند کار خود را شروع کند و سرمایه در این نوع شرکت ها اعلامی میباشد.و شرکا تا اندازه ای که سرمایه در شرکت آورده اند در برابر طلبکاران پاسخ گو میباشند.
  4. تعریف شرکت تضامنی  :  شرکت تضامنی شرکتی است که با دو شریک یا بیشتر کار خود را شروع میکند و مسئولیت اشخاص ارتباطی به میزان سرمایه ی آن ها ندارد .
  5. تعریف شرکت مختلط غیر سهامی  :  شرکت مختلط غیر سهامی شرکتی است که با دو گروه شرکا کار خود را سر میگیرد یکی اشخاصی که دارای مسئولیت نامحدود هستند و ضامن نام گرفته اند و یک عده اشخاصی که مسئولیتشان تا میزان سرمایه است و شرکای با مسئولیت محدود نام گرفته اند.
  6. تعریف شرکت مختلط سهامی  :  شرکت مختلط سهامی شرکتی است که با دو گروه شرکا کار خود را آغاز میکند دسته اول شرکایی که سرمایه آن ها متشکل از سهام است و به عنوان شریک سهامدار وارد شرکت میشوند و دسته ی دیگر شرکای ضامن.
  7. تعریف شرکت نسبی :  شرکت نسبی شرکتی است که با دو نفر فعالیت تجاری خود را آغاز میکند و اگر زمانی دارایی شرکت کفاف بدهی های شرکت را ندهد هر یک از شرکا به تناسب سرمایه ای که در شرکت آورده اند در مقابل طلبکاران پاسخگو خواهند بود.
  8. تعریف شرکت تعاونی  :  شرکتی است که متشکل شده از اشخاص حقیقی و حقوقی که با حضور 7 نفر کا رخود را آغاز میکند.
  9. تعریف شرکت تعاونی :  کسانی که می خواهند به اقتصاد جامعه کمک کنند و می خواهند کار آفرینی کنند این نوع شرکتها را به ثبت می رسانند مدیرعامل اعضای هیئت مدیره باید قبلا عضو هیئت مدیره یک شرکتی بوده باشند. بخشی از سرمایه این شرکتها از طریق وام های بانکی تامین می شود.

 

جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکتها در ایلام به آدرس ثبت شرکت در ایلام مراجعه نمایید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
قصد ثبت شرکت دارم نیاز به کمک وراهنمایی دارم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام برای ثبت کردن شرکت ابتدا باید یکی از انواع شرکت های ثبتی رو انتخاب کنین
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید