درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های ارومیه

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     شنبه، 27 شهریور 1400


برای ثبت شرکت نیاز است که آدرس اداره ی ثبت شرکت های هر استان را بدانید همین امر نیز برای اداره ی ثبت شرکت های ارومیه نیز صدق می کند اگر میخواهید در رابطه با آدرس و البته نحوه ی ثبت در این شهر با خبر شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آدرس اداره ثبت شرکت در ارومیه

 آدرس : ارومیه ، فلکه خیرین تلفن : 33446803

از آنجایی که سوالات بسیاری فراروی متقاضیان ثبت شرکت در شهرهای مختلف من جمله ارومیه قراردارد لازم است که مرجع پاسخگویی موثق با منابع اطلاعاتی درست در اختیار این متقاضیان قرار گیرد. اغلب سوالاتی که در زمینه ثبت شرکت در ارومیه و سایر شهرستان ها وجود دارد ، مراحل و مدارک مورد نیاز، همچنین هزینه ها، و مدت زمان ثبت شرکت می باشد.

برای کمک به شما عزیزانی که درشهر ارومیه هستید ومی خواهید ثبت شرکت تان به آسانی انجام شود. ما نمایندگانی داریم که می توانند کار ثبت شرکت شما را انجام دهند فقط کافی است با ما در تماس باشید ومدارک مورد نیاز را از طریق شبکه های اجتماعی برایمان ارساال کنید.  

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای در ارومیه

  1. تعریف شرکت سهامی عام‌ :شرکت سهامی‌عام، شرکتی است بازرگانی که سرمایه‌‌ی آن به سهام، تقسیم‌شده که بخشی از این سرمایه از طریق فروش سهام به مردم تأمین‌ می‌شود.
  2. تعریف شرکت سهامی خاص :شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی که تمام سرمایه‌ی آن منحصراً توسط مؤسسین،تأمین‌گردیده و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست.
  3. تعریف ثبت شرکت با مسئولیت محدود : شرکتی که بیشتر برای انجام امور خدماتی ثبت می شود . سرمایه در این نوع شرکت ها 100.000 هزار تومان است .
  4. تعریف شرکت تضامنی : شرکتی که حداقل با دو شریک به ثبت می رسد و هر شریک به نسبت سهمم خودش مسئولیت دارد.
  5. تعریف شرکت مختلط غیر سهامی : برای انجام یکسری پروژه که با شرکات چند شریک از شرکت مسئولیت محدود به همراه چند شریک تضامنی شرکتی به ثبت برسانند را مختلط غیر سهامی می گویند و از اجتماع چند شریک سهامی خاص و چند شریک تضامنی شرکتی که ثبت می شود را مختلط سهامی می گویند.
  6. تعریف شرکت تعاونی : شرکتی که برای انجام  امور کارآفرینی ثبت می شود و جهت ثبت بایستی از بانک ها و اورگان های دولتی وام دریافت شود.
ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید