جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

سایت ثبت شرکت های استان البرز

سایت ثبت شرکت های استان البرز

سایت ثبت شرکت های استان البرز زیر نظر سامانه رسمی اداره کل ثبت اسناد و املاک کشور می باشد. شما می توانید کلیه خدمات مربوط به ثبت شرکت را از این سامانه دریافت کنید.

چگونه در سایت ثبت شرکت های استان البرز شرکت ثبت کنیم؟

جهت ثبت شرکت ابتدا باید مواردی را در نظر بگیرید و سپس جهت ثبت اقدام نمایید. اولین و مهمترین موضوع در ثبت شرکت این است که با توجه به موضوع فعالیت و اهداف آتی خود نوع شرکت را انتخاب نمایید، سپس باید آدرسی را برای دفتر مرکزی شرکت خود انتخاب نمایید.

همچنین شرکایی که معتمد هستند و می توانید از همکاری آن ها در راه کسب سود برخوردار شوید را به همراه سمت های آن ها در شرکت در نظر بگیرید. قبل از اقدام برای ثبت شرکت در استان البرز همچنین بهتر است تعدادی اسم برای شرکت خود در نظر بگیرید.

سپس هنگامی که تجمیع اطلاعات نمودید. می توانید از طریق سایت اداره ثبت شرکتها برای ثبت اقدام نمایید. این سایت به آدرس https://irsherkat.ssaa.ir در دسترس متقاضیان است.

روش ثبت نام سایت ثبت شرکت های استان البرز

 1.  ابتدا به پایگاه اینترنتی sherkat.ssaa.ir مراجعه کنید.
 2.  در بخش چپ و بالای صفحه به قسمت سامانه پذیرش تاسیس و ثبت تغییرات شرکت بروید.

سایت ثبت شرکت های استان البرز

مراحل ثبت نام در سایت ثبت شرکت های استان البرز

 1. کلیه اطلاعات متقاضی و وکیل پرونده ( در صورت وجود ) را درج کنید.
 2.  اسامی مورد نظر برای شرکت را که از سه سیلاب تشکیل شده و دارای ریشه فارسی است به ترتیب علاقه خود وارد نمایید.
 3.  سرمایه شرکت را با انتخاب گزینه “سرمایه نقدی” یا غیر نقدی ( سهام ) تایپ می کنیم که می تواند معادل یا بیش از صدهزار تومان باشد برای شرکتهای با مسئولیت محدود و سهامی خاص.
 4.  موسسین شرکت را به ترتیب با اطلاعات دقیق شناسنامه ای و میزان سهم الشرکه مورد نظر وارد می کنیم. رئیس هیات مدیره، مدیرعامل، عضو هیات مدیره
 5.  تصدی اعضای شرکت و حق امضاداران مشخص می شود.
 6.  نوع روزنامه رسمی جهت انتشار آگهی های مربوط به شرکت با نظر شما “ابرار” یا ”جمهوری اسلامی” انتخاب می شود.
 7.  اطلاعات مدارک تنظیم شده در خواستی وارد می شود به ترتیب، صورتجلسه، اساسنامه، شرکتنامه و تقاضانامه شرکت نمونه این اسناد در سایت ثبت شرکتها موجود می باشد.

پس از بازبینی و مرور اطلاعات وارد شده گزینه ”پذیرش نهایی” را انتخاب کرده کد رهگیری را دریافت می کنیم. لطفا توجه داشته باشید که اگر دکمه پذیرش نهایی را بزنید دیگر قادر نخواهید بود هیچ نوع تغییر یا اصلاحی در اطلاعاتی که وارد کرده اید ایجاد کنید.

ظرف دو الی سه روز کاری اسامی مورد بررسی قرار گرفته و یکی از اسامی جهت تایید انتخاب می گردد. در صورتی که هر 5 اسم مورد تایید نباشد، ابلاغیه رد نام برای اطلاع رسانی به متقاضی صادر شده و سپس باید جهت تعیین نام مجدد اقدام نمود که معمولاً طی همان روز کاری بررسی و تاییدیه مجدد صورت می پذیرد.

پس از این مرحله مدارک شرکت آماده امضا توسط اعضاء شرکت می باشد. دو نسخه کپی از مدارک تایید شده از طریق سامانه ثبت را باید اعضا شرکت با امضا خود تایید نمایند.

گرد آوری سایر مدارک برای ارسال از طریق پست :

 • مدارک امضا شده توسط کلیه اعضاء در دو نسخه
 • تصویر برابر اصل کارت ملی و شناسنامه افراد
 • اصل گواهی عدم سو پیشینه برای همه اعضا
 • یک برگه از تاییدیه نام و رسید پذیرش اینترنتی

تمامی اوراق و مدارک بایستی داخل پوشه پستی کامل پانچ شده توسط کارشناس ارسال پستی انجام گردد. پس از ارسال پستی مدارک شماره مرسوله باید از طریق سامانه وارد پرونده شود.

امکان پیگیری پرونده پس از 10 روز کاری از طریق سامانه با شماره رهگیری در یافت شده وجود دارد. در صورت صدور پیش آگهی، متقاضی یا وکیل وی یک نسخه از پیش آگهی پرینت گرفته شده را به همراه برگه ارجاع اینترنتی به اداره ثبت شرکتها برده، اصل آگهی و اسناد تایید شده را مطالبه می کند.

چنانچه در پرونده نقصی وجود داشته باشد و یا درخواست مجددی پس از تایید نام، توجه داشته باشید باید در حین درخواست شماره پیگیری و تاریخ تایید نام قبلی را با نام تایید شده وارد کنید تا تغییرات با تایید نام سابق صورت پذیرد. مدت زمان انجام هر نوع رفع نقص 10 تا 12 روز کاری می باشد.

پس از دریافت آگهی تاسیس و اسناد تایید شده شرکت، باید جهت صدور روزنامه رسمی مبادرت کنید برای این کار ابتدا، واریز مبلغ روزنامه رسمی به شکل اینترنتی انجام شده و منتظر رویت روزنامه رسمی در سایت بمانید.

5/5 - (9 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بیات
بیات
4 سال قبل

ثبت شرکت

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  بیات
4 سال قبل

جهت ثبت شرکت در ابتدا باید یکی از انواع شرکت های ثبتی رو انتخاب نمایید ، زمینه فعالیت شرکت شما چی هستش ؟