لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

تنظیم اساسنامه شرکت سهامی خاص در استان البرز


تنظیم اساسنامه شرکت سهامی خاص در استان البرز

شرکت سهامی خاص یکی از انواع شرکتهای سهامی است که شرکت بازرگانی محسوب می شود و می تواند با موضوعات مختلف به ثبت برسد. سرمایه در آن به سهام تبدیل شده و موسسین سهامداران شرکت هستند و مبلغ سرمایه اولیه آن که نباید کمتر از صد هزار تومان باشد را حداقل 35% را باید واریز کنند در حسابی به نام شرکت سهامی خاص در شرف تاسیس و مابقی سرمایه در تعهد سهامداران می ماند و در اوراق ثبتی شرکت ذکر می شود . جهت ثبت شرکت سهامی خاص حضور سه سهامدار الزامی است . شایان ذکر است که سهام این نوع شرکت در بازار بورس ارائه و خرید و فروش نمی شود . شرکت سهامی خاص برای شرکتهای فنی مهندسی که اخذ گرید ، شرکت در نمایشگاهها یا مناقصات و یا اخذ وام مدنظرشان است مناسب می باشد.

اساسنامه شرکت سهامی خاص در کرج

یکی از مدارک اصلی ثبت شرکت سهامی خاص اساسنامه شرکت سهامی خاص می باشد که همرا ه با سایر مدارک ثبتی این نوع شرکت لازم است که با امضا صاحبان سهام به اداره ثبت ارائه شود . اساسنامه شرکت سهامی خاص در 64 ماده و 11 تبصره تنظیم میشود و باید دو نسخه از آن از طریق سامانه ثبت شرکتها چاپ شود. اساسنامه شرکت سهامی خاص چارچوب کلی و خط مشی شرکت سهامی خاص را مشخص می کندو مواردی نظیر انتخاب اعضای هیات مدیره و سمت آنها وصاحبین حق امضا ونیز موضوع فعالیت شرکت ، مدت شرکت و سرمایه آن در آن ذکر می شود .

مجمع عمومی عادی شرکت سهامی خاص

شرکتها و اشخاص حقوقی جهت تصمیم گیری در مورد امور شرکت ه برگزاری مجمع مبادرت می کنند چرا که اشخاص حقوقی از شراکت افراد مختلف به وجود آمده و تصمیم گیری فردی در آن معنا ندارد و لذا باید به صورت مشترک و دسته جمعی در مجامع عادی ، فوق العاده یا مجمع موسسین در خصوص ثبت شرکت و امور آن تصمیم گیری انجام شود. مجمع عمومی عالی ترین رکن شرکت و مرجع تصمیم گیرنده می باشد.
تصمیماتی مانند انتخاب سمت اعضا یا صاحبان حق امضا و یا تغییرات شرکت همه در مجامع عمومی شرکتها اتخاذ می شود.مجمع عمومی میتواند مجمع عمومی عادی ، مجمع عمومی فوق العاده یا مجمع عمومی هیات مدیره باشد.

اساسنامه شرکت سهامی خاص
در این میان مجمع عمومی عادی دارای وظایف و اختیاراتی است که در مقاله حاضر به آنها می پردازیم :
مجمع عمومی عادی یا سالانه مجمعی است که با حضور دارندگان سهام شرکت سالی یک بار در موقعی که در اساسنامه پیش بینی شده است تشکیل می گردد.
صورتجلسه مجمع عمومی عادی
نام شرکت : ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شماره ثبت شرکت : ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ سرمايه ثبت شده : ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

صورتجلسه مجمع عمومي عادي ساليانه ( يا عادي بطور فوق العاده) شرکت ـــــــــــــــــــــــــــــــ سهامي خاص ثبت شده به شماره ـــــــــــــــــــــــــــــــ در تاريخ ـــــــــــــــــــــــــــــــ ساعت ــــــــــــــــــــ با حضور کليه / اکثريت سهامداران در محل قانوني شرکت (اگر جلسه در محل ديگري غير از محل قانوني شرکت تشکيل شده آدرس آن محل نوشته شود) تشکيل گرديد.

الف: در اجراي ماده 101 لايحه اصلاحي قانون تجارت:

خانم/ آقاي ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ به سمت رئيس جلسه
خانم/ آقاي ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ به سمت ناظر جلسه
خانم/ آقاي ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ به سمت ناظر جلسه
خانم/ آقاي ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ به سمت منشي جلسه انتخاب شدند.
ب: در خصوص دستور جلسه، 1ـ انتخاب مديران 2ـ انتخاب بازرسين 3ـ انتخاب روزنامه کثيرالانتشار 4ـ تصويب ترازنامه حساب سود و زيان به شرح ذيل اتخاذ تصميم شد.

اعضاي هيات مديره عبارتند از خانم/آقاي ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ خانم/آقاي ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ خانم/آقاي ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ براي مدت دو سال انتخاب و با امضاء ذيل صورتجلسه قبولي خود را اعلام مي دارند. مجمع تصويب نمود در اجراي ماده 124 لايحه اصلاحي قانون تجارت ميتواند رئيس هيئت مديره و مدير عامل يک نفر باشد.
با رعايت ماده 147 لايحه اصلاحي قانون تجارت خانم / آقاي ــــــــــــــــــــــــــــ به سمت بازرس اصلي خانم / آقاي ــــــــــــــــــــــــــــ به سمت بازرس علي البدل براي مدت يک سال مالي انتخاب شدند.
روزنامه کثيرالانتشار ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ جهت نشر آگهي هاي شرکت انتخاب شد.
پس از قرائت گزارش بازرس قانوني ترازنامه و حساب سود و زيان شرکت منتهي به سال ــــــــــــــــــــــــــــ مورد تصويب قرار گرفت.
ج: به خانم / آقاي ــــــــــــــــــــــــــــ احدي از سهامداران يا احدي از مديران يا وکيل رسمي شرکت وکالت داده مي شود که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکت ها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق الثبت و امضاء ذيل دفاتر ثبت اقدام نمايد.

امضاء هيات رئيسه

رئيس جلسه ــــــــــــــــــــــــــــ ناظر جلسه ــــــــــــــــــــــــــــ منشي جلسه ــــــــــــــــــــــــــــ

امضا اعضاي هيئت مديره :
1ـ ــــــــــــــــــــــــــــ 2 ـ ــــــــــــــــــــــــــــ 3ـ ــــــــــــــــــــــــــــ 4 ـ ــــــــــــــــــــــــــــ

امضاء بازرسين

بازرس اصلي بازرس علي البدل

تنظیم اساسنامه شرکت سهامی خاص در استان البرز را با ثبت شرکت ایلیا به صورت تخصصی بررس و اقدامات اولیه و همچنین کل مراحل رابه ایلیا محول نمایید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت پیمانکاری

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های پیمانکاری با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی شرکت

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی عادی و فوق العاده شرکت ها - اعضاء دارای حقوق متعدد و گوناگونی در فرآیند تشکیل مجمع هستند. اعضاء از مرحله­ی شکل گیری اندیشه­ی نخستین برای مراحل ثبت و تأسیس شرکت تا آخرین لحظه­ی حیات دارای حقوق اساسی برای مداخله­ی قانونمند در فعالیتت ها و مدیریت امور شرکت هستند.

استعلام رایگان شرکت

استعلام رایگان شرکت - جهت راهنمایی استعلام شرکتها با کارشناسان مجتمع ایلیا در خصوص استعلام شرکتها همراه باشید.

ثبت شرکت آنلاین

ثبت شرکت آنلاین-در مجموعه ثبت ایلیا کلیه خدمات ثبت شرکت انلاین با ارائه مشاوره های آنلاین با کمترین زمان و هزینه ارائه می گردد. در صورت نیاز به اطلاعات با

ثبت مهر شرکت - مهر شرکت

مهر هر شرکت به مثابه امضا و اعتبار و آبروی شرکت است و ممکن است با تقلید از آن هویت و اعتبار یک شرکت به خطر بیفتد و نشان آن به نوعی جعل شود که به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا به دلیل جلوگیری از این موضوع مهر شرکت شما را به شکل مالکیت معنوی به ثبت می رساند.

چگونگی رعایت ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت شرکتها

همان طور که رد ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت بیان شده است صورتجلسه مجامع عمومی می بایستی به امضاء هیات رئیسه (رئیس جلسه، دو ناظر و منشی) مجمع برسد...

هیئت موسس چیست ؟

تشکیل هیئت موسس برای ایجاد یک شرکت سهامی لازم می باشد. شرکت های سهامی عام و اکثر شرکت های سهامی خاص دارای مجمعی به نام مجمع عمومی موسسین می باشند. دراین مقاله به توضیحاتی بیشتر در مورد هیئت موسس می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت لزوما" ارزانترین ثبت شرکت نیست . بهترین ثبت شرکت موسسه ثبت شرکتی است که مانند ثبت شرکت ایلیا از قدمت و سابقه کافی برخوردار باشد و با کادری مجرب علاوه بر اینکه همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، صفر تا صد کار را نیز در اسرع وقت به انجام رساند.

ثبت شرکتها

ثبت شرکتها - ثبت شرکت ها - ثبت شرکت -پیش از اقدام به ثبت یک شرکت بهتراست دانش و آگاهی خود را نسبت به مقوله مراحل ثبت شرکت افزایش دهید تا بتوانید با توجه

اسم شرکت فوری

انتخاب اسم شرکت از مهمترین عوامل در زمان ثبت شرکت میباشد. متقاضیان می بایست دقت لازم را در گزینش آن لحاظ نمایند.در صورت نیازبه انتخاب نام با ما تماس بگیرید

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید