لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

تاریخچه اداره ثبت شرکتها در تهران

قانون ثبت شرکتها مصوب 1310 می باشد به موجب نظامنامه اجرایی همین قانون دایره ای به نام ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات تحت نظر ثبت کل مملکتی شکل گرفت که پس از آن به موجب آئین نامه 1327 تحت عنوان اداره ثبت شرکتها و علائم تجارتی و اختراعات و پس از الحاق کشور ایران به کنوانسیون پاریس مصوب مصوب 1327 (برای حمایت از مالکیت صنعتی و تجارتی و کشاورزی) بعنوان اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی با دو اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری و اداره مالکیت صنعتی تشکیل گردید.هم چنین به منظور اجرای دقیق و همه جانبه اصل 44 قانون اساسی از جمله حوزه های فعالیت سازمان که می تواند در راستای اجرای اوامر مقام معظم رهبری نقش برجسته ای ایفاء نماید.اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی از جنبه ثبت شرکتها نقش مهمی در هویت بخشی به نهادهای اقتصادی و ایجاد امنیت اقتصادی و جذب پایدار ساختن سرمایه های سرگردان و از جنبه مالکیت صنعتی نیز به لحاظ تأثیر شگرف مقولات مالکیت فکری همچون اقتصادی کردن اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری و حمایت حقوقی از تجار و بازرگانی و ... بر عهده داشته و با عنایت به مجوز شماره 194000/624 مورخ 29/11/85 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور . این اداره کل به دو اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری و اداره کل مالکیت صنعتی تقسیم گردید و اصلاحیه طرح اصلاحی آئین نامه ثبت شرکتها مصوب 1340 در تاریخ 24/2/86 از جانب ریاست معظم قوه قضائیه به تصویب رسید و عملاً به دو اداره کل تبدیل شد.

 

آدرس اداره ثبت شرکتها

اداره ثبت شرکت ها

آدرس اداره ثبت شرکت ها

آدرس : تهران - خیابان میرداماد تقاطع مدرس - پلاک 275 کدپستی

آدرس سایت : http://sherkat.ssaa.ir

تلفن مشاوره ثبت شرکت رایگان : 02126655119

تلفن مشاوره ثبت برند رایگان : 02632137

تلفن مشاوره رایگان سایر موارد : 02632525232

تلفن اداره ثبت شرکت ها : 02175396000

وظایف اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری

به سبب ماده دو طرح اصلاحی آئین نامه ثبت شرکت ها اداره کل ثبت شرکت ها و موسسه های غیرتجاری دارای وظایف زیر خواهد بود:
 1. ثبت شرکتهای تجارتی و موسسات غیرتجارتی ایرانی حوزه تهران و تغییرات بعدی آن.
 2. ثبت دفتر تجارتی و غیرتجارتی حوزه تهران.
 3. پلمب دفاتر تجارتی و غیرتجارتی حوزه تهران.
 4. ثبت شعبه یا نمایندگی شرکتهای خارجی در ایران و تغییرات بعدی آن.
 5. ثبت موسسات خارجی در ایران.
 6. تعیین نام شرکت های خارجی و موسسات غیرتجارتی در شرف ثبت سراسر کشور.

سازمان ثبت شرکتها

در عصر حاضر اینترنت جایگزین تمام روش های سنتی شده است.به طوری که در زمینه های اداری نیز، امروزه تمام ادارات و سازمان ها دارای سایتهایی هستند که سهولت کار متقاضیان را مد نظر دارند. به این ترتیب تعداد مراجعین به سازمان ها کاهش یافته و افراد قادر می شوند تا بسیاری از کارها را به صورت غیر حضوری انجام دهند و در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی نمایند.

در دنباله این تحول ، نحوه ی ثبت شرکت در سازمان ثبت شرکتها نیز از حالت سنتی خارج شده است.یعنی قبلا ارباب رجوع مراجعه مستقیم به اداره ثبت داشت و از طریق فرم مربوطه ،اسامی مورد نظر را پیشنهاد می داد و این اسامی فقط در اداره ی ثبت تهران مورد بررسی قرار می گرفت، سپس متقاضی مراجعه می نمود وبه صورت دستی ،مدارک ،صورت جلسات و اساسنامه را ارائه می نمود تا توسط کارشناس ثبت شرکتها مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت تایید در دفاتر ثبت شرکتها ثبت شود و پس از اخذ امضاهای لازم، شرکت به ثبت رسد ولی در حالت فعلی با اجرایی شدن سامانه ی ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری مراجعات ارباب رجوع به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ی اینترنتی http://irsherkat.ssaa.ir به طور غیر حضوری انجام می گیرد.علاوه بر آن می توان کلیه اطلاعات مربوط به چگونگی تنظیم درخواست ها و مدارک مورد لزوم بخشنامه ها و شیوه نامه های اجرایی ثبت شرکتها و اطلاع رسانی های آتی را نیز از طریق پایگاه اطلاع رسانی ثبت شرکت ها به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir رصد و پیگیری نمود.

بنابراین چنانچه گقتیم برای ثبت شرکت به صورت آنلاین پس از ورود به سامانه ی http://irsherkat.ssaa.ir به قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت مراجعه کنید.فرمی پیش روی شما ظاهر می شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل کنید.اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم ها باید بنویسید .مشخصات اولیه خودتان را در فرم تکمیل کنید.انتخاب نام شرکت،نشانی شرکت،سرمایه ی شرکت ،معرفی شرکا ،مشخص نمودن سهام شرکا و معرفی شعبه های شرکت از جمله کارهایی است که قبل از رجوع به سایت می بایست راجع به آنها تصمیم گیری نهایی شده باشد. در سایت، اساسنامه ی شرکت را نیز باید ارایه دهید .شرکت نامه ها و اساسنامه ها ،فرم های پیش فرضی دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر خواستید می توانید قوانین مخصوص شرکت خودتان را نیز به آن اضافه کنید.سپس باید تصویر برابر اصل شده از اساسنامه خود را در سایت اداره ی ثبت شرکت ها بار گذاری کنید.

امروزه اکثر مردم به دلیل تسهیل در امور تجارت به تاسیس انواع شرکت های تجارتی و غیر تجارتی رغبت بیشتری نشان می دهند تا از مزایای این شرکت ها استفاده کنند.اما در عمل با توجه به عدم آگاهی از مباحث پیچیده حقوقی و مواد قانونی مربوطه و عدم استفاده از کارشناسان و متخصصان در رفع مشکلات حقوق و ثبتی بوجود آمده ،موجب سردرگمی موسسین و اعضای شرکت ها شده و خود نیز اغلب موارد با ضرر و زیان های غیر قابل جبرانی رو برو می شوند.لذا وقتی عده ای می خواهند فعالیت های خود را در قالب شرکت های تجاری انجام دهند بایستی به خوبی به امور ثبتی و تجارتی احاطه داشته باشند.بدین منظور با توجه به اهمیت نقش ثبت در عرصه ی تجارت،به استحضار خوانندگان محترم می رساند مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا با بیش از 18 سال سابقه ی درخشان افتخار این را دارد تا در زمینه های ثبتی و حقوقی خدمت رسان شما عزیزان باشد،خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و ضمن مشاوره رایگان از تجربیات مشاوران و کارشناسان زبده ثبت شرکت ایلیا نیز بهره مند شوید.

مراحل تاسیس ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای تهران و مراکز استانهای ایران

شروع کردن یک کسب‌و‌کار جدید نیازمند یک طرح کسب‌وکار و برنامه‌ریزی‌های دقیق مالی است. در ایران شرکت‌ها با اهداف متفاوتی تأسیس و ثبت می‌شوند. اولین دسته مربوط به افرادی است که نوآوری جدیدی در شیوه‌ی کسب‌و‌کار خود ندارند و با یک هدف مشخص و از پیش تعیین‌شده مانند واردات به فعالیت می‌پردازند. اما دسته‌ی دوم متعلق به افرادی است که می‌خواهند از طریق ارائه‌ی یک ایده‌ی جدید و تولید محصول مشکلات دیگران را حل کنند یا اینکه با راه‌اندازی یک سایت اینترنتی اقدام به کسب درآمد می‌کنند. این افراد بعد از شناسایی نیازهای بازار استارتاپ خود را رشد می‌دهند.لذا هر دو مدل کسب‌وکار برای گسترش کارهای خود و قانونی شدن فعالیت‌هایشان باید اقدام به ثبت شرکت کنند. همان‌طور که می‌دانید، شرکت‌های مختلفی در ایران وجود دارند. ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا به تمامی مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت را از ابتدا تا انتها به طور کامل بپردازیم.شایان ذکر است، شما بزرگواران چنانچه در هر یک از مراحل ثبت شرکت با مشکل مواجه شدید،می توانید با کارشناسان مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل فرمایید.

ماده 20 قانون تجارت انواع شرکت‌های تجاری را به هفت قسم تقسیم می‌کند:

 1. شرکت‌های سهامی(سهامی خاص،سهامی عام)
 2. شرکت با مسئولیت محدود.
 3. تضامنی.
 4. مختلط سهامی.
 5. مختلط غیر سهامی.
 6. شرکت نسبی.
 7. شرکت تعاونی تولید و مصرف که ثبت این نوع شرکت‌ها در تهران بر عهده اداره ثبت شرکت‌ها و در شهرستان در اداره ثبت مرکزی است.
 8.  
 

وظایف اداره های ثبت شرکت

 

راهنمایی مراحل ثبت شرکتها گام به گام

قصد تاسیس شرکت را دارید؟

با توجه به سامانه ای شدن فرایند ثبت شرکت میتوانید این کار را انجام دهید ولی باید بدانید این فرآیند نیازمند تجربه و تخصص است. شما میتوانید با مطالعه راهنمای زیر خودتان اقدان به ثبت شرکت نمایید. و یا اینکه با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید.

در اینجا چگونگی ثبت یک شرکت را به شما توضیح می دهیم.

گام اول : انتخاب شریک مناسب

تعداد سهامداران برای ثبت شرکت در قالب مسئولیت محدود حداقل 2نفر و در قالب سهامی خاص 3نفر می باشد. شما در ابتدا باید شریک مناسبی را انتخاب نمایید.سهامداران باید بدانند در شرکت با مسئولیت محدود به میزان آورده نقدی خود در شرکت ضامن می باشند. هرکس سرمایه بیشتری دارد رای بالاتری نیز دارد در نتیجه مسئولیت بالاتری نسبت به قروض و دیون دارد. تکمیل مدارک هویتی برابر اصل شده کلیه اعضاء هیئت مدیره الزامی است. ارائه گواهی عم سوء پیشینه نیز برای ثبت شرکت لازم می باشد. در صورتی که فعالیت شرکت شما نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز الزامی می باشد.

گام دوم : انتخاب نامی مناسب برای شرکت

مرحله دوم (نام و نوع شخص حقوقی) می باشد.در این قسمت باید 5 نام را که از سه سیلاب خاص و با ریشه فارسی می باشد با توجه به اولویت خود واردانتخاب نمایید. توجه داشته باشید نام انتخابی نباید تکراری نباشد نمیتوانید ازاسامی مخفف مربوط به ارگان دولتی استفاده نمایید.

جهت انتخاب نام زیبا برای شرکت خود روی لینک اسم شرکت کلیک نمایید.
گام سوم : مشخص کردن موضوع فعالیت

برای انتخاب موضوع فعالیت در ابتدا باید با شرکا خود مشورت نمایید.موضوع فعالیت شرکتها متاثر از نوع فعالیتی است که شرکت برای آن منظور تشکیل و ثبت گردیده است.در واقع،تعیین فعالیت موضوع هر شرکت نشان دهنده ی هدف آن شرکت می باشد.

برای اگاهی از موضوع فعالیت شرکت روی لینک راهنمای موضوع فعالیت شرکتها قبل از ثبت کلیک نمایید.
گام چهارم : مشخص کردن دفترمرکزی

این قسمت در سایت با عنوان مشخصات مرکز اصلی معرفی شده است. در این قسمت باید آدرس دفتر مرکزی به همراه کدپستی دقیق و کامل وارد نمایید در صورتی که آدرس دقیق ندارادید میتوانید آدرس منزل خود یا یکی از شرکا را وارد نمایید اما توجه داشته باشد این آدرس به عنوان نشانی دفتر مرکزی شما معرفی میگردد و در روزنامه رسمی شرکت انتشار می یابد.

گام پنجم : انتخاب سرمایه ای مناسب

در قسمت سرمایه شخص حقوقی می بایست سرمایه اولیه شرکت را مشخص نمایید. باید بدانید که سرمایه شرکت با مسئولیت محدود به صورت" نقدی" می باشد و در شرکت سهامی خاص باید 35 درصد میزان سرمایه اولیه واریز به بانک می گردد. حداقل سرمایه مورد نیاز 100هزار تومان می باشد هرچقدر سرمایه شرکت بالاتر اعتبار شرکت بیشتر می شود.

نکته : سرمایه از مهم ترین عوامل تجارت بوده و بزرگ ترین وسیله جلب منفعت است. هر شرکت باید دارای سرمایه باشد، تا بتواند نتیجه ای از عملیات خود که تجارت است برده و منتفع شود. اهمیت شرکت های تجارتی را از سرمایه آنها می توان درک کرد.

گام ششم : ورود اطلاعات کلیه سهامداران

در این قسمت باید کلیه اطلاعات شناسنامه ای سهامداران و اعضاءشرکت را وارد می نمایید اگر تعداد افراد شرکت بیش از 150 نفر است باید با توجه به فرم سامانه ثبت شرکت ها بارگذاری شود و در نهایت گزینه ثبت را می زنید.

گام هفتم : انتخاب درصد سهام سهامداران

در این قسمت باید اطلاعات مربوط به سرمایه شرکا را وارد نمایید با مشخص کردن نام هرفرد میزان سهام آن نیز وارد میشود نوع سهام نیز مشخص میگردد که نقدی است یا غیرتقدی.

گام هشتم : تنظیم و تدوین اوراق ثبتی شرکت

بعد از تکمیل کلیه اطلاعات درخواستی از شما درخواست می شود اساسنامه و شرکتنامه شرکت را بارگذاری نمایید.فرم های پیش فرض وجود دارد شما میتوانید دریافت نمایید و اطلاعات درخواستی آن را کامل نمایید. و در سامانه بارگذاری کنید. بعد از تایید نهایی اطلاعات وارد شده در سامانه ثبت شرکتها منتظر می مانید تا تایید نام شرکت شما اعلام گردد و بعد از آن کلیه مدارک درخواستی را به آن اداره ارسال نمایید.

گام آخر : ثبت نام در روزنامه رسمی

بعد از تایید تمام مدارک و صدور آگهی تاسیس و دریافت شماره ثبت موسسین می بایست برای انتشار روزنامه رسمی شرکت خود ثبت نام نمایند در روزنامه رسمی مواردی از انشار شامل آدرس دفتر مرکزی، میزان سهام سهاداران و سمت آنها و سرمایه اولیه شرکت اعلام میگردد.و تقریبا از زمان ثبت نام تقریبا دو هفته کاری زمان میبرد تا انتشار روزنامه رسمی شرکت صورت گیرد.

آدرس اداره ثبت شرکت های مراکز استان های ایران

ارومیه

استان آذربایجان غربی : شهر ارومیه،فلکه خیرین ،اداره ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی

کد پستی : 5715749631

شماره تماس : 33470667 - 044

تبریز

استان آذربایجان شرقی : شهر تبریز ،میدان راه آهن روبروی اداره کل گمرک تبریز کوی اتحاد جنب کارخانه آرد سازی اتحاد

کد پستی : 5178813687

شماره تماس : 26 - 34484124 - 041

اردبیل

استان اردبیل : شهر اردبیل ، بزرگراه شهداء ، مابین میدان قدس و جنب تالار میلاد (ساختمان قدیمی)

کد پستی : 5613913935

شماره تماس : 33258683 - 045

اصفهان

استان اصفهان : شهر اصفهان ، خیابان کاوه ، اول خیابان جابرانصاری

کد پستی : 8138983798

شماره تماس : 34416019 - 3410247 - 031

ایلام

استان ایلام : شهر ایلام ، بلوار مدرس. اداره ثبت اسناد و املاک

کد پستی : 6391993115

شماره تماس : 33303043 - 33366888 - 084

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری کرج

استان البرز : شهر کرج ، میدان آزادگان ، ابتدای خیابان مطهری ، جنب پل آزادگان ، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان البرز

کد پستی : 3149679651

شماره تماس : 32550620 - 026

بوشهر


استان بوشهر : شهر بوشهر ، چهارراه دادگستری ، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر

کد پستی : 7515683544

شماره تماس : 4 - 33328003 - 077

اداره ثبت شرکتهای تهران


تهران بزرگ ، تقاطع بلوار میرداماد و بزرگراه مدرس پلاک 679 ، اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری

کد پستی : 193956711

شماره تماس : 19 - 22268917 - 021

 آدرس اداره ثبت شرکتهای تهران

 

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری شهرستانهای استان تهران


استان تهران : تهران ، خیابان جمهوری ، خ شیخ هادی . نبش کوچه رجب بیگی - اداره ثبت جنوب - طبقه 7

کد پستی : 1139946314

شماره تماس : 66464415 - 66407824 - 021

شهر کرد


استان چهار محال و بختیاری : شهرکرد - بلوار آیت ا... کاشانی - جنب دادگستری - اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان شهرکرد - واحد ثبت شرکتها

کد پستی : 8815713531

شماره تماس : 33332034 - 33332068 - 038

بیرجند


استان خراسان جنوبی : شهر بیرجند ، خیابان شهدا ، نبش شهدا 9 ، اداره ثبت اسناد و املاک بیرجند

کد پستی : 9716641185

شماره تماس : 32233447 -33331068 - 056

مشهد


استان خراسان رضوی . شهر مشهد .بلوار خیام روبروی شرکت گاز اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری

کد پستی : 9187511111

شماره تماس : 37654314 - 051

بجنورد


استان خراسان شمالی : شهر بجنورد ، خ شریعتی شمالی ساختمان قدیم ثبت شرکتها روبروی پست

کد پستی : 9415837413

شماره تماس : 322221690 - 32222317 - 058

اهواز


استان خوزستان : اهواز پردیس- بلوار گلدیس - بلوار - اداره ثبت شرکتهای و موسسات غیر تجاری

کد پستی : 6139643546

شماره تماس : 32238033 - 061

زنجان


استان زنجان : شهر زنجان ، خ صفا کوچه کنج خانلو اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری

کد پستی : 4513814838

شماره تماس : 33448400 - 024

سمنان


استان سمنان : سمنان ، میدان مطهری ، بلوار مدرس ،شهرک تعاون اداره ثبت اسناد واملاک شهرستان سمنان

کد پستی : 3514845831

شماره تماس : 33444682 -- 023

زاهدان


استان سیستان و بلوچستان : شهر زاهدان ، خیابان دانشگاه ، نرسیده به پل هوایی شهدای وحدت

کد پستی : 9816659871

شماره تماس : 3 - 33447471 - 054

شیراز


استان فارس . شهرشیراز . خ همت جنوبی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس

کد پستی : 7188773535

شماره تماس : 36320917 - 071

قزوین


استان قزوین : شهر قزوین ، چهارراه پادگان ، جنب بیمارستان شهید رجایی

کد پستی : 3413993737

شماره تماس : 33333915 - 028

اداره ثبت اسناد و املاک منطقه دو قم ( واحد ثبت شرکتها )


استان قم : شهر قم ، خیابان ساحلی ، اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری منطقه دو قم ، واحد ثبت شرکتها

کد پستی : 3713649387

شماره تماس : 37727166 - 025

سنندج


استان کردستان : شهر سنندج ، انتهای بلوار جانبازان ، سایت اداری ، اداره کل ثبت اسناد و املاک کردستان ، واحدثبت شرکتها

کد پستی : 6661684455

شماره تماس : 910034361 - 087

کرمان


استان کرمان ، شهر کرمان ، ضلع شمالی پارک نشاط ، ابتدای بلوار فردوسی

کد پستی : 7613735665

شماره تماس : 32229914 - 034

کرمانشاه


استان کرمانشاه : کرمانشاه ، بلوار بنت الهدی ، مقابل فرمانداری

کد پستی : 6715669446

شماره تماس : 38238503 - 38238501 - 083

یاسوج


استان کهکیلویه و بویر احمد : شهر یاسوج ،خیابان مصلی ،اداره ثبت اسناد و املاک یاسوج

کد پستی : 7591774975

شماره تماس : 33232638 - 074

گرگان


استان گلستان : شهر گرگان ، خیابان شهید رجایی ، نبش گلشن هفتم ، ساختمان پست شهید رجایی

کد پستی : 4919669516

شماره تماس : 32437073 - 017

رشت


استان گیلان : شهر رشت ، بلوار امام خمینی ، نرسیده به میدان مصلی ، جنب بانک رفاه ، بن بست لاله ، ثبت شرکتهای رشت

کد پستی : 4193967871

شماره تماس : 33602777 - 012

خرم آباد


استان لرستان : شهر خرم آباد ، خیابان 13 متری ، بلوار شهید فرشاد شفیع پور ، خیابان 67 متری شهید چمران ، خیابان شهید جهان آرا

کد پستی : 6817785584

شماره تماس : 33244483 - 066

ساری


استان مازندران : شهر ساری ،خیابان ملامجدالدین، ساختمان اداره پست ، شهید قندی ، طبقه سوم

کد پستی : 4817736873

شماره تماس : 33266473 - 011

اراک


استان مرکزی : شهر اراک ، شهرک قدس ، بلوار قدس ، کوچه اخوت 5

کد پستی : 3818613894

شماره تماس : 33661807 - 086

بندر عباس


استان هرمزگان : شهر بندرعباس، بلوار امام خمینی ، چهارراه پگاه ، اداره ثبت اسناد و املاک بندرعباس

کد پستی : 7915957914

شماره تماس : 33621960 - 076

همدان


استان همدان : شهر همدان ، سعیدیه بالا- نبش خیابان بلوار غنی زادیان

کد پستی : 6515776868

شماره تماس : 38261792

یزد


استان یزد : شهر یزد ، خیابان فرخی یزدی ، کوچه دادگستری

کد پستی : 8913813445

شماره تماس : 8 - 23360081 - 035

سوالات متداول اداره ثبت شرکت ها

سوالات متداول اداره ثبت شرکت ها

✅ آدرس اداره ثبت شرکت ها تهران کجاست ؟

آدرس اداره ثبت شرکت ها تهران : تهران - خیابان میرداماد تقاطع مدرس - پلاک 275 کدپستی

✅ آیا ثبت شرکت شرایط سنی دارد ؟

خیر، تنها نکته مهم : مطابق قانون افراد زیر 18 سال نمی توانند به عنوان اعضای هیئت مدیره حضور داشته باشند اما می توانند به عنوان سهامدار یا شریک معرفی شوند ، حتی یک کودک یا نوزاد چند ماهه می تواند به عنوان سهامدار یک شرکت معرفی شود.

✅ حداقل سرمایه ثبت شرکت چقدر است ؟

مطابق با قانون تجارت حداقل سرمایه اولیه جهت این کار، مبلغ 100 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

✅ آدرس اصلی سایت اداره ثبت شرکت ها کدام است؟

آدرس اصلی سایت اداره ثبت شرکت ها : http://sherkat.ssaa.ir

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نحوه استعلام شماره ثبت شرکت

توضیح در خصوص نحوه استعلام شماره ثبت شرکت - واحدی که یک شرکت در آن ثبت گردیده مانند محل صدور شخص حقیقی است. در این جا برخی شناسه های مربوطه برای استعلام

ثبت اسم تک سیلابی شرکت

توضیح در خصوص ثبت اسم تک سیلابی -ثبت ایلیا برای صاحبان کسب و کار که علاقه مند به ثبت اسم تک سیلابه شرکت هستند راهکار خوبی را در نظر گرفته است-با ما تماس .

شرایط ثبت موسسه در کرج

توضیحات کامل درباره شرایط ثبت موسسه در کرج

وکیل ثبت شرکت

وکیل ثبت شرکت - به شما پیشنهاد می گردد وکیل ثبت شرکت متخصص و مجرب را برای انجام امور ثبتی خود انتخاب نمایید تا از عواقب بعدی و اجبار به تنظیم صورتجلسه های

حق انتصاب نماینده در مجامع عمومی شرکت ها

حق انتصاب نماینده در مجامع عمومی شرکت ها - با توجه به این که برخی از اعضاء به دلایلی مثل مسافرت یا بیماری فرصت یا امکان حضور در مجامع را ندارند، لذا قانونگذار با درنظر قرار دادن مصالح و منافع آن­ها و اصول کلی مربوط به وکالت، امکان اختیار وکیل یا قائم مقام قانونی را از جانب آنان پذیرفته است .

ثبت شرکت ارزان قیمت

توضیحات کامل و جامع درباره ثبت شرکت ارزان قیمت.با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

راهنمای گام به گام ثبت انواع شرکت ها

شرکت های تجارتی برای امور بازرگانی، خدماتی، تولیدی، و پیمانکاری تشکیل می شوند و شرکت اجتماع حقوق شرکاء است به قصد منفعت

پیگیری ثبت شرکت

پیگیری رد پرونده ثبت شرکت - پیگیری نقص پرونده ثبت شرکت - پیگیری صدور آگهی ثبت شرکت - در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص امور پیگری سامانه ثبت شرکتهابا

تنظیم اساسنامه شرکت تضامنی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص تنظیم اساسنامه با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

سایت روزنامه رسمی شرکت

مشاورین متخصص ثبت شرکت و ثبت برند ایلیا آماده اند تا تمامی اطلاعات لازم را در زمینه سامانه ثبت روزنامه رسمی شرکت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارند .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
اسلامی
سلامصورتجلسه قبلی رو چطور پیدا کنم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام در بایگانی اداره ثبت شرکت ها موجود هستش
پاسخ
کیوانلو
یک ایراد در مرحله ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود به منظور افزایش اعضای هیئت مدیره ازدوبه سه نفر به شکل زیر مطرح شده است."استفاده از نصاب ترکیبی در متن صورتجلسه ارسالی"می خواستم بدونم منظورشان چیست؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای دریافت مشاوره میتونین با این شماره تماس بگیرید 9099072870 از تلفن ثابت بدون کدشهر
پاسخ
عباس کاهه
سلام روش صحیح نقل و انتقال سهام در شرکت با مسو لیت محدود چگونه است ؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام روش صحیح صورتجلسه نقل و انتقال سهام و تنظیم سند صلح می باشد
پاسخ
بابائیان
مدارک لازم جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور سامانه چه می باشد؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام برای ورود به کدوم سایت ؟؟؟؟
پاسخ
یاری زاده
با سلام و خسته نباشید. ممنون بخاطر نشر مطالب کاربردی و راهنماییهای فوق العادتون.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام از قدردانی شما سپاس گذار هستم
پاسخ
احمدیان
ممنون از مطلب های خوبتون در سایت
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام موسسه ایلیا از شما برای قدردانی بی نظیرتان سپاس گذار است. امید است تا بتوانیم با قرار دادن مطلب ارزنده بر روی سایت جهت سهولت و تسریع امور شما عزیزان گام های موثری را برداریم.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید