درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت مهر شرکت - مهر شرکت

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


مهر شرکت

بعد از اینکه شرکتی ثبت شد باید مهر مخصوصی را داشته باشد.در حقیقت مهر باید در ذیل همه اسناد و قراردادهایی که به شرکت مربوط می شود درج می گردد و نشانگر انجام عمل جهت اشخاص حقوقی می باشد.مقررات و قوانین مهر شرکت بدین صورت می باشد که اگر مهر شرکت در انتهای قراردادی درج گردد،برای اشخاصی که امضای مجاز دارندمسئولیت خاصی را به همراه ندارد.در هر صورت اشخاص باید به منظور طراحی مهر شرکت خود اقدام کنند و در آخر همه اسناد و قراردادهای مربوط به شرکت را قید نمایند تا دچار مشکل نشوند.برای قید موارد گوناگون در مهرشرکت قانون خاصی وجود ندارد.در نهایت،هر شرکتی قادر می باشد هر موردی را در مهر شرکت خود قید نماید.ولی توصیه کارشناسان مربوطه این می باشد که بعضی از موارد مهم در خصوص شرکت در مهر قید گردد.

 

مهر شرکت

 

ثبت مهر شرکت

شاید از نگاه شما ثبت مهر شرکت هیچ ضروری نداشته باشد  اما افراد دیگری می توانند به راحتی مهر شرکت شما را جعل کنند و سو استفاده های که برای شما مشکلات زیادی به همراه خواهند داشت برایتان اتفاق می افتد در نتیجه بهترین کار این است که با نام شرکت به صورت مالکیت معنوی مهر شرکت را به ثبت برسانید کاری که موسسه ایلیا برای شما انجام میدهد تا دچار مشکل نشوید.

ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت مهر شرکت و ثبت مهر شرکت می باشد.با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به ثبت شرکت ایلیا بسپارید.

مراحل ثبت مهر شرکت

ثبت مهر شرکت و طرح مهر شرکت سبب می شود که اشکال خاص یا یک فونت و قلم خاص برای شخص شما انحصارا" به ثبت برسد و کسی نتواند از مهر شما سو استفاده کند و شبیه به آن را برای خود به ثبت برساند . در حقیقت ثبت مهر شرکت همان ثبت لوگو می باشد که ثبت ایلیا مهر شما را به شکل یک لوگو برایتان ثبت می کند . فرایند ثبت لوگو مانند ثبت برند است و در حقیقت همان مراحل ثبت برند باید برایتان طی شود.

برای ثبت مهر شرکت بعد از آنکه آن را طراحی نمودید می توانید برای اداره ی ثبت لوگو ارسال نمایید و بعد از گذشت پرسه ثبت مهر شرکت شما به ثبت خواهد رسید. .

 

ثبت شرکت ایلیا

 

زمان و هزینه ثبت مهر شرکت

پس از طی مراحل فوق که حدود 1 ماه یا 40 روز کاری زمان می برد تصویر مهر شما باید برای قانونی شدن دوبار در روزنامه رسمی کشورچاپ شود ، یعنی آگهی ثبت برند ( لوگو) برای شما انجام شود که بین این دو مرحله آگهی ثبت برند باید حتما" براساس قانون تجارت یک ماه فاصله زمانی قائل شوید و به همین دلیل ثبت مهر شرکت فرایند زمانبری می باشد ، لیکن مزیت آن سبب می شود که بسیاری برای حفاظت از نشان تجاریشان به این امر مبادرت کنند . هزینه ثبت مهر نیز شامل هزینه طراحی مهر شرکت به همراه حق الثبت دولتی ، هزینه دوبار چاپ آگهی ، هزینه های پستی و حق الوکاله وکیل ثبت لوگو می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمونه مهر شرکت با مسئولیت محدود به همراه نمونه مهر شرکت تعاونی-نمونه مهر شرکت بازرگانی-نمونه مهر شرکت سهامی خاص و هم چنین  در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سلام ایا میتونم از آرم ترازو عدالت تو مهر شرکتم استفاده کنم. البته شبیه به اون هست نه خودش
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
سلام بله میتونین استفاده کنین منتهیا مکان ثبت نداره
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید