درخواست مشاوره رایگان

ثبت مهر شرکت - مهر شرکت

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     جمعه، 3 بهمن 1399


مهر شرکت

بعد از اینکه شرکتی ثبت شد باید مهر مخصوصی را داشته باشد.در حقیقت مهر باید در ذیل همه اسناد و قراردادهایی که به شرکت مربوط می شود درج می گردد و نشانگر انجام عمل جهت اشخاص حقوقی می باشد.مقررات و قوانین مهر شرکت بدین صورت می باشد که اگر مهر شرکت در انتهای قراردادی درج گردد،برای اشخاصی که امضای مجاز دارندمسئولیت خاصی را به همراه ندارد.در هر صورت اشخاص باید به منظور طراحی مهر شرکت خود اقدام کنند و در آخر همه اسناد و قراردادهای مربوط به شرکت را قید نمایند تا دچار مشکل نشوند.برای قید موارد گوناگون در مهرشرکت قانون خاصی وجود ندارد.در نهایت،هر شرکتی قادر می باشد هر موردی را در مهر شرکت خود قید نماید.ولی توصیه کارشناسان مربوطه این می باشد که بعضی از موارد مهم در خصوص شرکت در مهر قید گردد.

 

مهر شرکت

 

ثبت مهر شرکت

مهر شرکت ها به مشابه امضا و اعتبار و آبروی شرکت است و ممکن است با تقلید از آن هویت و اعتبار یک شرکت به خطر بیفتد و نشان آن به نوعی جعل شود که به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا به دلیل جلوگیری از این موضوع مهر شرکت شما را به شکل مالکیت معنوی به ثبت می رساند.ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت مهر شرکت و ثبت مهر شرکت می باشد.با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به ثبت شرکت ایلیا بسپارید.

مراحل ثبت مهر شرکت

ثبت مهر شرکت و طرح مهر شرکت سبب می شود که اشکال خاص یا یک فونت و قلم خاص برای شخص شما انحصارا" به ثبت برسد و کسی نتواند از مهر شما سو استفاده کند و شبیه به آن را برای خود به ثبت برساند . در حقیقت ثبت مهر شرکت همان ثبت لوگو می باشد که ثبت ایلیا مهر شما را به شکل یک لوگو برایتان ثبت می کند . فرایند ثبت لوگو مانند ثبت برند است و در حقیقت همان مراحل ثبت برند باید برایتان طی شود.

به منظور ثبت مهر شرکت ، یا ثبت لوگو پس از طراحی مهر شرکت و اخذ مشاوره رایگان شما می توانید با مراجعه به سامانه اداره مالکیت صنعتی مشخصات خود و شغلتان را به همراه نمونه طراحی شده مهرتان برای آن اداره ارسال کنید و چنانچه این نمونه تایید شد ، اصل نمونه کاغذی مهر را هم به همراه مدارک شناسایی تان باید ارسال کنید و اگر آنها هم تایید شود ، ثبت مهر شرکت برای شما به انجام رسیده است.

 

ثبت شرکت ایلیا

 

زمان و هزینه ثبت مهر شرکت

پس از طی مراحل فوق که حدود 1 ماه یا 40 روز کاری زمان می برد تصویر مهر شما باید برای قانونی شدن دوبار در روزنامه رسمی کشورچاپ شود ، یعنی آگهی ثبت برند ( لوگو) برای شما انجام شود که بین این دو مرحله آگهی ثبت برند باید حتما" براساس قانون تجارت یک ماه فاصله زمانی قائل شوید و به همین دلیل ثبت مهر شرکت فرایند زمانبری می باشد ، لیکن مزیت آن سبب می شود که بسیاری برای حفاظت از نشان تجاریشان به این امر مبادرت کنند . هزینه ثبت مهر نیز شامل هزینه طراحی مهر شرکت به همراه حق الثبت دولتی ، هزینه دوبار چاپ آگهی ، هزینه های پستی و حق الوکاله وکیل ثبت لوگو می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمونه مهر شرکت با مسئولیت محدود به همراه نمونه مهر شرکت تعاونی-نمونه مهر شرکت بازرگانی-نمونه مهر شرکت سهامی خاص و هم چنین  در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت مهر شرکت - مهر شرکت

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سعید
سلام ایا میتونم از آرم ترازو عدالت تو مهر شرکتم استفاده کنم. البته شبیه به اون هست نه خودش
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام بله میتونین استفاده کنین منتهیا مکان ثبت نداره
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید