لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

وکیل ثبت برند در کرج


در این مقاله توضیحاتی در خصوص وکیل ثبت برند در کرج و سایر نقاط استان البرز و همچنین دیگر امور حقوقی و ثبتی در حوزه وکالت توضیح داده می شود.

وکیل ثبت برند در کرج

وکیل ثبت برند در کرج و استان البرز

افرادی که تمایل به ثبت برند خود دارند لازم است اطلاعاتی جامع راجع به مراحل و روند ثبت برند و علامت تجاری اخذ کنند. بنابراین بهتر است که از تجربه و دانش افرادی که در این مورد تخصص دارند استفاده گردد. به علاوه ثبت برند و علائم پروسه اداری و حقوقی خاصی دارد که بدون اشراف کامل به روند و زوایای ثبت آن ممکن است در عمل از ادامه کار باز مانده و یا با موانعی برخورد کنید .فلذا از اقدام شخصی یا کمک گرفتن از افراد نا آشنا اجتناب کرده و کار را به وکیل ثبت برند در کرج واگذار کنید .

نکات مهمی که وکیل ثبت برند در کرج نسبت به آنها تبحر دارد عبارتست از : شیوه درست تکمیل اظهارنامه ثبت علامت تجاری در پایگاه اینترنتی مالکیت صنعتی که شامل مواردی است که در پی می آید: مشخصات فرد درخواست کننده ، مشخصات فرد یا افراد ابلاغ گیرنده ، موضوع فعالیت، معین نمودن طبقه یا طبقاتی که محصول به آنها تعلق می گیرد، تشریح بخشهای متشکله علامت تجاری ، و اظهارنامه حق تقدم که تکمیل این مراحل نیازمند تجربه و آگاهی می باشد و نهایتا" چگونگی ارجاع مدارک به کارشناس اداره مالکیت صنعتی در تهران که این امر نیز نیاز به تجربه و مهارت خاص دارد تا مراحل ثبت توسط وکیل ثبت برند در کرج با کمترین میزان خطا و صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه به نحو احسن انجام گردد.

حتی اگر مایلید که شخصا" برای ثبت برند خود اقدام نمایید ( هرچند توصیه نمی شود ) بهتر است پیش از این کار از مشاوره با کارشناسان و وکلای ثبت برند مجتمع ثبت ایلیا برخوردار شوید . لازم به ذکر است که مشاوره شما در مجتمع حقوقی ایلیا کاملا" رایگان بوده و تنها با تخصیص زمان کوتاهی جهت مشاوره با وکیل ثبت برند صرف هزینه و زمان بیهوده در آینده جلوگیری کنید.

در ادامه توضیح کوتاهی در رابطه با وکالت و حوزه فعالیت وکلا در اختیار شما می گذاریم .

وکیل ثبت برند در کرج

تعریف وکالت ثبت برند

براساس قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران ، وکالت اینگونه تعریف شده است : عقدی یا قراردادی که طی آن به شخص دیگری جهت انجام کاری نیابت داده می شود.

پس از انعقاد عقد وکالت طرفین به عنوان وکیل و موکل شناخته شده و در یک رابطه حقوقی قرار می گیرند که هریک بر اساس آن تکالیف و وظایف متقابلی برعهده دارند.

وکالت یکی از قراردادهایی است که امروزه بسیار رایج می باشد و در امور اجتماعی ، مالی و بانکی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد وکالت عقدی است که نتیجه آن ایجاب و قبول می باشد.

انواع مختلف وکالت ثبت برند بدین شرح می باشد :

  • وکالت مطلق یا تام : وکالتی است که شخص وکیل خود را مامور به انجام کلیه امور من جمله امور اداری و مالی می کند . به عنوان مثال وکیل اجازه فروش لوازم خانه موکل خود و استفاده از آن جهت پرداخت هزینه خانواده موکل را بدون هماهنگی با او دارد این نوع از وکالت را وکالت مطلق گویند.
  • وکالت مقید: این نوع از وکالت به وکالتی اطلاق می شود که مقید و محدود به انجام یک کار خاص است. و وکیل تنها در آن موارد خاص میتواند وکالت نماید را وکالت مقید می گویند به عنوان مثال تنها جهت فروش ماشین به او وکالت داده شده است.

لازم به تذکر است که تنها در اموری می توان به شخص دیگر وکالت داد که امور انحصاری محسوب نگردند. برای مثال چنانچه فردی ورشکسته شده و ح دخل و تصرف در اموال خود را ندارد نتیجتا" نمی تواند وکالت خرید یا فروش موردی از اموال خود را به کسی واگذار کند.

وکیل ثبت برند در کرج

چارچوب اختیارات و مسئولیتهای وکیل ثبت برند :

وکیل نمی تواند از حدود اختیارات محول شده به وی طبق عقد وکالت خارج شود.

در صورت وکالت مطلق که مربوط به اموال شخص باشد ، در مواردی که قانون ایجاب کرده است امکان اعطای وکالت وجود ندارد. این محدودیتها را در زیر برمی شماریم :

موارد وکالت نمی تواند از مواردی باشد که قانون شخص اصیل را موظف به انجام آن کرده است به عنوان مثال وکالت در قسم یاد کردن.

مورد وکالت باید مشخص و معلوم باشد در غیر این صورت مطلق محسوب شده و تنها به امور اداری و تصرفات مادی محدود می شود.

وکالت می تواند در موارد مالی و غیر مالی مانند موارد حقوقی باشد مگر آنکه دخالت شخص اصیل قانوناً الزام داشته باشد.

با توجه به موارد فوق اولین و مطمئن ترین گام برای حل مشکلات حقوقی انتخاب و بهره بردن از بهترین وکیل می باشد تا بتواند با استفاده از تجربه و دانش خود مطمئن ترین راه را جلوی روی شما قرار دهد.

ثبت شرکت ایلیا با برخورداری از دپارتمان های تخصصی و حضور وکلای شایسته و با تجربه در این امر با هزینه‌ای مناسب و منصفانه و صرف کمترین زمان ممکن انواع خدمات حقوقی را به شما عزیزان ارائه می دهد

در صورت نیاز به وکیل ثبت برند با ما در ارتباط باشید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند

اصل و شروع یک فعالیت اقتصادی بعد از انتخاب نوع و زمینه تجارت ، انتخاب نام برند مناسب برای آن کسب و کار و به عبارتی انتخاب نام تجاری است - حال ثبت برند تجاری ( علامت تجاری ) به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت می رسند که هرکدام از آنها مدارک متفاوتی را لازم دارد همچنین هزینه ی واریزی ثبت برند متفاوت است.

🥇مدارک ثبت برند【مدت زمان ثبت برند ✔️】

نام تجاری ، مدت زمان ثبت برند، مدارک ثبت برند، مدارک لازم برای ثبت برند ،مدارک جهت ثبت برند ، مدارک لازم برای ثبت لوگو

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند در تهران و کرج و سا یر نقاط ایران - شرایط ثبت علامت ، لوگو ، آرم و اسم و علائم تجاری - مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری و برند به صورت مختصر .

قدرت نام های تجاری تخصصی

نام های تجاری در اصل، علامت های غیر احساسی هستند؛ تبلیغ کنندگان با استفاده از تبلیغ سعی دارند که این علائم تجاری را به نمادهایی که برخی تداعی های ذهنی را گرد هم جمع می کند، تبدیل کنند

استعلام برند قبل از ثبت

استعلام برند قبل از ثبت - استعلام نام برند - شما از این پس میتوانید با مراجعه به سامانه استعلام برند و علائم تجاری فرایند استعلامات نام تجاری خود را انجام دهید.

وین وین - وین_وین

وین وین - وین_وین : در عرصه کسب و کار امروزی که کمبود بودجه سایه سنگین خود را بر روی کسب و کار پهن کرده است همه ما به دنبال یک ناجی هستیم ! #وین_وین ناجی کسب و کار هاست ، که با شگفتانه های خود به رشد کسب و کار شما کمک می کند ! شما می توانید همین حالا از #وین_وین استفاده نمایید

هنر برندینگ

اثر گذارترین مفهوم در بازاریابی،داشتن کلمه ای در ذهن مشتریان است و یا همان ثبت برند می باشد

طراحی لوگو

طراحی لوگو ، آرم توسط دپارتمان طراحی ثبت شرکت ایلیا برای شما در اسرع وقت و مطابق سلیقه شما انجام می شود . کارگروه تخصصی طراحی و تبلیغات روبیک طراحی لوگو ، آرم ، ست اداری ، طراحی سایت سئو ، کارت ویزیت ، کاتالوگ وحتی برنامه نویسی اپلیکیشن را برای شما به انجام می رساند .

0 تا 100 سیب سلامت سال 99

در این مقاله به مطالبی درباره سیب سلامت- نحوه دریافت مجوز سیب سلامت-مراحل دریافت سیب سلامت-دریافت سیب سلامت-گرفتن سیب سلامت-نحوه گرفتن سیب سلامت- شرایط دریافت سیب سلامت پرداخته شده است در صورت تمایل به سیب سلامت با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

هزینه تعیین اسم شرکت و برند

به منظور پاسخگویی به نیاز همه اقشار بثبت ایلیا دسته ای از خدمات مرتبط با ثبت شرکت را ارائه می کند تا با هزینه بسیار کمتر از هزینه کل فرایند ثبت یک شرکت به متقاضیان خود کمک کند تابه مقصود خود برسند . این خدمات مشاوره و تعیین اسم شرکت و برند می باشد که با اقل هزینه انجام می گردد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید