لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

هزینه پلمپ دفاتر -هزینه پلمپ دفاتر چقدر است


ثبت شرکت و برند ایلیا

هزینه پلمپ دفاتر- هزینه پلمپ دفاتر چقدر است؟

دفاتر پلمپ مالیاتی دفاتری هستند که هر شرکت می بایست هرساله تهیه کند و آنها را جهت گزارش ریز درآمدها و هزینه های خود به اداره مالیات تسلیم کند . هر شرکت پس از ثبت برای نخستین بار در همان سال ظرف دوماه باید دفاتر پلمپ خود را اخذ نماید و در پایان سال مالی فعالیت مالی خود را در آن نوشته در ابتدای سال بعد ارائه کند. در سالهای بعدی هر شرکت ثبت شده می تواند درهر زمانی طی سال برای اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی خود اقدام کرده ودر پایان سال ضمن تکمیل آنها ، دفاتر را به اداره دارایی بدهد . چنانچه شرکتی هم فعالیتی نداشته باشد می تواند دفاتر را گرفته به صورت سفید و به همراه عدم فعالیت ارائه کند . دفاتر مالیاتی شامل دو دفتر روزنامه و کل می باشند . در دفتر روزنامه لیست هزینه های روزمره و دردفتر کل هزینه و درآمد فصلی وارد می شود . بهتر است که موضوع تکمیل دفاتر را به حسابدار شرکت خود بسپارید زیرا این کار تخصصی می باشد در غیر این صورت ممکن است در محاسبه مالیات شما ایرادی به وجود آید . موسسه حقوقی ثبت شرکت ایلیا علاوه بر تهیه و اخذ دفاتر پلمپ ، تکمیل آنها را نیز برای شما انجام می دهد.

هزینه پلمپ دفاتر چقدر است ؟ جهت استعلام هزینه پلمپ دفاتر با شماره : 02632137 تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود

به سبب ماده 6 قانون تجارت،همه ی اشخاص از قبیل حقیقی و حقوقی بعد از آنکه شرکتی ثبت شد می توانند به منظور اظهار هزینه ها و درآمدهای خود جهت اخذ دفاتر پلمپ خود مبادرت کنند.

دفاتر پلمپ به صورت دفتر کل و روزنامه است که مطابق کارکرد 50،100 و150برگی است.

چنانچه همه ی شرکتها کارکردی داشته باشند به منظور مشخص کردن راندمان مالی خود مکلف به کامل نمودن این دفاتر می باشند.در صورتی که شرکتی جهت کامل نمودن و ارائه دفاتر پلمپ تجاری مبادرت ننمایند، شرکت علی الراس محسوب می شود.

چنانچه شرکت هیچ فعالیتی هم نداشته باشد برای آنکه نداشتن فعالیت خود را به دارایی ابلاغ کند باید دفاتر پلمپ شده خود را به صورت سفید یا خالی به حوزه دارایی شرکت ارائه کنند.

به سبب اینکه همه صفحه های این دفاتر در اداره مالیات و ثبت شرکتها پلمپ می شوندبه آن ها پلمپ دفاتر می گویند.

موسسه حقوقی ثبت شرکت ایلیا علاوه بر تهیه و اخذ دفاتر پلمپ ، تکمیل آنها را نیز برای شما انجام می دهد.

هزینه پلمپ دفاتر

دفاتر پلمپ مالیاتی دفاتری هستند که هر شرکت می بایست هرساله تهیه کند و آنها را جهت گزارش ریز درآمدها و هزینه های خود به اداره مالیات تسلیم کند . هر شرکت پس از ثبت برای نخستین بار در همان سال ظرف دوماه باید دفاتر پلمپ خود را اخذ نماید و در پایان سال مالی فعالیت مالی خود را در آن نوشته در ابتدای سال بعد ارائه کند. در سالهای بعدی هر شرکت ثبت شده می تواند درهر زمانی طی سال برای اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی خود اقدام کرده ودر پایان سال ضمن تکمیل آنها ، دفاتر را به اداره دارایی بدهد . چنانچه شرکتی هم فعالیتی نداشته باشد می تواند دفاتر را گرفته به صورت سفید و به همراه عدم فعالیت ارائه کند . دفاتر مالیاتی شامل دو دفتر روزنامه و کل می باشند . در دفتر روزنامه لیست هزینه های روزمره و دردفتر کل هزینه و درآمد فصلی وارد می شود . بهتر است که موضوع تکمیل دفاتر را به حسابدار شرکت خود بسپارید زیرا این کار تخصصی می باشد در غیر این صورت ممکن است در محاسبه مالیات شما ایرادی به وجود آید . موسسه حقوقی ثبت شرکت ایلیا علاوه بر تهیه و اخذ دفاتر پلمپ ، تکمیل آنها را نیز برای شما انجام می دهد

هزینه پلمپ دفاتر چقدر است؟

به منظور تهیه دفاتر پلمپ باید مشخصات شما وارد سامانه اداره ثبت شرکت ها شود و سپس مدارک لازم تهیه شود و برایاین اداره ارسال شود . پس در اینجا با هزینه خدمات کارشناسی و هزینه پست مدارک روبرو می شویم . پس از وارد کردن مشخصات شرکت و مالکین آن در سامانه ثبتی باید به شکل آنلاین هزینه دفاتر به این اداره پرداخت شود که البته هزینه دفاتر 50 برگ ، 100 برگ و 200 برگ با هم متفاوت است . پس از پرداخت این وجه دولتی ، مجددا" کارشناس حقوقی باید پیگیری های لازم را از طریق اداره ثبت شرکت ها و پسات انجام دهد تا دفاتر به دست متقاضی یا مدیر عامل شخصیت حقوقی برسد . بنابراین هزینه و تعرفه اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی شامل حق الثبت ، وجه پستی و حق الوکاله ثبت ایلیا می باشد که می تواند متغیر باشد در این خصوص می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سایر شرایط اخذ دفاتر پلمپ

به منظور تهیه دفاتر پلمپ مالیاتی مدارکی مثل آگهی ثبت تاسیس و یا روزنامه ثبت تاسیس به همراه مدارک شناسایی اعضا شرکت لازم می باشد . چنانچه شرکتی تغییرات آدرس ، اعضا یا حق امضا داشته باشد ، آخرین صورتجلسه یا روزنامه تغییرات نیز باید علاوه بر بارگذاری در سایت ، ارسال نیز بشود . نام دیگر دفاتر پلمپ دفاتر قانونی ، دفاتر مالیاتی یا دفاتر پلمپ تجاری می باشد . این دفاتر از اداره ثبت اخذ شده و ه اداره دارایی تسلیم می شود . در صورت تاخیر در تهیه دفاتر پلمپ با جریمه دیرکرد مالیاتی مواجه می شوید.

نکته :

الف -در هر سال فقط فرصت دارید که دفاتر پلمپ همان سال را تهیه کنید . مثلا" طی سال 97 امکان تهیه دفاتر سال 96 را ندارید .
ب- هر دفتر به نام شرکت درخواست کننده صادر می شود و نمی توان آنها را برای شرکتی دیگر استفاده نمود.

سوالات متداول درمورد پلمپ دفاتر

1.پلمپ دفاتر تجاری چه ضرورتی دارد؟

نزد قانونگذار پلمپ دفاتر تجاری امری مهم و با اهمیت می باشد و دفاتر تجاری میان بازرگانان با اعتبار است.به منظور جلوگیری از تقلب و وارد نمودن برخی از اقلام به تاریخ های بعد قوانینی وضع شده است تا بازرگانان نتوانند بعدا ارقام و اعدادی را در دفاتر خود وارد نمایند.

2.تعرفه و هزینه ی پلمپ دفاتر تجاری چقدر است؟

بعد از تایید کارشناس مربوطه هزینه های لازم برای پلمپ دفاتر قانونی مشخص می گردد و دفاتر پلمپ شده پس از پرداخت اینترنتی هزینه پلمپ دفاتر از طریق پست پیشتاز برای متقاضی ارسال می گردد.

3.زمان دریافت پلمپ دفاتر قانونی چه موقع می باشد؟

اسفند ماه هر سال آخرین فرصت تقاضای متقاضیان جهت دفاتر قانونی سال مالی بعدی می باشدهم چنین مصادف با این اقدامی که می کنید باید جهت پلمپ دفاتر سال مالی بعدی هم مبادرت نمایید و تا قبل از پایان سال تقاضای خود را به اداره ثبت تحویل بدهید.

4.مدارک مورد نیاز برای اخذ دفاتر پلمب شرکت ارائه چه مدارکی لازم است؟

  1. ارائه فتوکپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل کلیه اعضای هیات مدیره و مدیرعامل در دفترخانه اسناد رسمی.
  2. ارائه فایل اسکن شده روزنامه رسمی تاسیس شرکت.
  3. ارائه فایل اسکن شده روزنامه رسمی
  4. ارائه آخرین تغییرات شرکت.
  5. ارائه مهر شرکت.
  6. کامل نمودن فرم اینترنتی.

جریمه عدم ارائه دفاتر چقدر جریمه دارد؟

جریمه عدم ارائه دفاتر قانونی،مطابق قانون معادل ۲۰ درصد مالیات خواهد بود.


ثبت شرکت و برند ایلیا

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

بررسی و استعلام گواهی ارزش افزوده

یکی از عمده ترین مواردی که افراد با آن مشکل دارند استعلام گواهی ارزش افزوده می باشد. در این مقاله به نحوه ی استعلام ارزش افزوده خواهیم پرداخت.

حداکثر و حداقل زمان لازم برای اخذ کد اقتصادی

مجتمع ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه اخذ کداقتصادی و تشکیل پرونده آماده ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی رایگان به شما عزیزان می باشد.

جریمه عدم تشکیل پرونده مالیاتی

یکی از مهمترین اقداماتی که پس از ثبت شرکت باید به آن پرداخت، تشکیل پرونده مالیاتی می باشد. در این مقاله به بررسی عواید عدم تشکیل پرونده مالیاتی خواهیم پرداخت.

تشکیل پرونده مالیاتی فوری و سریع

یکی از مهمترین اقدامات پس از ثبت شرکت ها تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کداقتصادی می باشد.جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص با مشاوران ایلیا در ارتباط باشید.

مراحل تشکیل پرونده مالیاتی

بعداز انجام امور ثبت شرکت می بایست مراحل تشکیل پرونده مالیاتی باتوجه به آدرس شرکت ثبت شده در اداره دارایی انجام گردد.هرشرکت اعم از هرنوع شخصیت حقوقی باید بعد از مراحل ثبت شرکت در اداره دارایی تشکیل پرونده مالیاتی دهد. در واقع تشکیل پرونده مالیاتی به این معناست که شخصیت حقوقی (شرکت) به اداره مالیات

هزینه پلمپ دفاتر -هزینه پلمپ دفاتر چقدر است

دفاتر پلمپ مالیاتی دفاتری هستند که هر شرکت می بایست هرساله تهیه کند و آنها را جهت گزارش ریز درآمدها و هزینه های خود به اداره مالیات تسلیم کند . هزینه پلمپ دفاتر -هزینه پلمپ دفاتر چقدر است، وجه پستی و حق الوکاله می باشد که متغیر می باشد در این خصوص می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سامانه استعلام کد اقتصادی شرکتها [ویدئو]

سامانه جامع استعلام کد اقتصادی،استعلام صحت کد اقتصادی شرکتها،کداقتصادی شرکتها و جستجو کد اقتصادی بر اساس شماره ثبت به همراه آموزش تصویری

اخذ گواهی مالیات بر ارزش افزوده

اخذ گواهی مالیات بر ارزش افزوده- در واقع ارزش افزوده اختلاف بین ارزش کالاها و خدمات فروخته شده با ارزش کالاها و خدمات خریداری شده است . به بیان ساده مالیات بر ارزش افزوده مالیاتی است که خریدار هنگام خرید کالا و خدمات به فروشنده می پردازد و فروشنده نیز باید در دوره های زمانی مشخص آن را به دولت

مهلت تشکیل پرونده مالیاتی

هر شرکت پس از تاسیس باید برای تشکیل پرونده مالیاتی اقدام نماید. در این مقاله به بررسی شرایط و موارد و مهلت زمان قانونی تشکیل پرونده خواهیم پرداخت.

پلمپ دفاتر و پلمپ دفاتر قانونی

در این مقاله به مطالبی درباره بررسی پلمپ دفاتر پلمپ دفاتر قانونی درخواست پلمپ دفاتر و ثبت پلمپ دفاتر پرداخته شده است مقاله را بخوانید و هر سوالی درباره پلمپ داشتید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید