درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

هزینه جواز تاسیس - قیمت جواز کسب 【مشاوره رایگان✔️】

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 7 مرداد 1400


از جمله موارد مهم و قابل توجه در زمان تاسیس واحد های تجاری را می توان بحث هزینه و قیمت جواز تاسیس دانست . برای اطلاع از تمامی هزینه ها به صورت واقعی و بدون پرداخت مبلغ اضافی بهتر است در ادامه این متن با ما همراه باشید تا نکات مهمی را به شما ارائه دهیم . 

هزینه جواز تاسیس

هزینه پایه جواز تاسیس 9،750،000 ریال میباشد که این هزینه با توجه به محل اخذ جواز تاسیس و موارد دیگر متغیر میباشد لطفا جهت اطلاع از قیمت نهایی و مشاوره در این خصوص فرم بالا تکمیل بفرمایید تا کارشناسان ما به صورت آنی پاسخگو شما باشند.

قیمت جواز کسب

لطفا جهت اطلاع از قیمت جواز کسب و مشاوره رایگان شماره خود را در فرم بالا یا از طریق مشاوره آنی در سمت چپ پایین همین صفحه با ما در ارتباط باشید .

 

هزینه جواز تاسیس

 

هزینه گرفتن جواز کسب

درباره موضوع هزینه گرفتن جواز کسب باید بگوییم که این هزینه به شرایط و عوامل گوناگونی خصوصا درباره صنف مورد نظر بستگی دارد هم چنین این هزینه ها شامل هزینه حق ورود به صنف، هزینه اخذ گواهی های نام برده و هزینه های جاری دیگر هم می باشد.

در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه گرفتن جواز کسب و هزینه جواز کسب می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.

هزینه گرفتن جواز کسب پوشاک

امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی هر شخصی در جستجوی این است که برای خود کسب و کاری را راه اندازی کند وحوزه فعالیت پوشاک یکی از کسب وکارهای مهم در این خصوص محسوب می شود.

راه اندازی کسب و کار پوشاک مستلزم گرفتن جواز کسب پوشاک می باشد و هزینه گرفتن جواز کسب پوشاک هم بستگی به نوع فعالیت دارد و هزینه آن متفاوت می باشد.

هزینه پروانه کسب

به مجوزی که مطابق مقررات و قوانین نظام صنفی،جهت آغاز و ادامه کسب و کار و یا حرفه به شخص مزبوطه به منظور محل تعیین شده و یا ابزار کسب معین اعطا می گردد، پروانه کسب گفته می شود. شما برای اینکه بتوانید پروانه کسب را دریافت کنید باید هزینه پروانه کسب را بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید ، مشاوران و کارشناسان ما در ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان پروانه کسب می باشند.

هزینه جواز کسب نانوایی

نانوایی یکی از مشاغل فنی و تخصصی می باشد و به موجب ماده 13 قانون نظام صنفی صدور پروانه کسب به منظور فعالیت های تخصصی و فنی نیازمند اخذ پروانه تخصصی از مرجع های ذیربط توسط متقاضی است.

برای اخذ جواز کسب نانوایی باید هزینه اخذ جواز کسب نانوایی آن را هم بپردازید.

هزینه جواز کسب پوشاک

یکی از پر طرفدارترین وپر مخاطب ترین مشاغل در دنیای امروز داشتن کسب و کار در حوزه پوشاک می باشد. نخستین مبادرت جهت این امر اخذ جواز کسب پوشاک می باشد.

خاطر نشان می شویم که چنانچه تمایل به جواز کسب پوشاک دارید ولی اطلاعی درباره هزینه جواز کسب پوشاک و مراحل اخذ آن ندارید، می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین در صورت تمایل می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس حاصل کنید تا علاوه بر آن از هزینه گرفتن پروانه کسب و هزینه دریافت پروانه کسب نیز اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

هزینه جواز تاسیس و قیمت جواز کسب

جواز تاسیس چیست؟

جواز تاسیس صنایع همانطور که از نامش برمی آید برای احداث صنایع ، واحدهای صنعتی ، تولیدی و کارخانجات می باشد . یعنی چنانچه قصد دارید که در شهرک های صنعتی کارخانه یا خط تولید راه اندازی کنید باید ابتدا جواز تاسیس داشته باشید که این جواز را وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر می کند و البته جهت ثبت آن پیش شرط هایی لازم می باشد . به عنوان مثال برای اخذ جواز تاسیس صنایع ابتدا باید طرح توجیهی نگاشته شود.

جواز کسب چیست؟

هر شغلی که به مهارت نیاز داشته باشد و یا با حقوق مصرف کنندگان ارتباط داشته باشد به دریافت جواز های مخصوصی از جانب مراجعی نیاز دارد که آن ها را قانون مشخص نموده است،که به آن جواز کسب گفته می شود.

مشاغلی اعم از نانوایی، آشپزی، خیاطی و آرایشگری و.... در این گروه جای می گیرند زیرا از مشاغلی هستند که به مهارت خاصی نیاز دارند. قانون نظام صنفی، مرجع صادر کننده پروانه کسب، اتحادیه های صنفی و دستگاه های موضوع می باشد.

به منظور اخذ جواز تاسیس می توانید با کم ترین هزینه این امور را از کارشناسان مجرب ایلیا بخواهید . ما با تضمین کم ترین هزینه و صرف حداقل زمان، امور را انجام خواهیم داد.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سلام خوبین هزینه پروانه کسب لباس فروشی چقدرهست؟؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام خوب هستین ، ما متاسفانه در حوزه جواز کسب کار نمیکنیم
پاسخ
09164606111
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
دوست عزیزطبق صحبت تلفنی جواز کسب باید از اتحادیه صنفی دریافت کنید
پاسخ
قیمت اخذ جواز کسب برای کارگاه نجاری
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ما متاسفانه جواز کسب نمیگیریم ولی برای دریافت اطلاعات دقیقشض میتونین با اتاق اصناف شهرتنو تماس داشته باشید
پاسخ
سلام وقت بخیر لطفا در مورد جواز تاسیس پوشاک ثبت برنو راهنمایی بفرمائید چطور باید اقدام کنم
پاسخ
سلام هزینه کامل جواز کسب پوشاک مغازه ۲۰متری درگرگان چقدر میشه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام، وقتتون بخیر باشه . جواز کسب مربوط به اتحادیه ی اصنافه و باید از اتاق اصناف اقدام کنید .
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام در کدوم استان میخواین اقدام کنین ؟
پاسخ
هزینه جواز شرکت تولیدی صنعتی (فرز و تراشکاری و ...) چقدر است؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام این جواز رو برای کدوم استان میخواین ؟
پاسخ
پروانه کسب نداشته باشه میتونم مغازه بزنم یانه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عموما برای باز کردن یه مغازه از شما جواز کسب نمیخوان اما گشتی هایی که برای اماکن هستن در صورتی که با مغازه ای رو به رو بشن که جواز نداره اونو ملزم به دریافت مجوز میکنند
پاسخ
سلام هزینه جواز صنعتی چقدر هست
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام برای جواز استان مورد نظرتون روی هزینه ها تاثیرگزار هستش
پاسخ
سلام جوازکسب برای لوازم خیاطی وگلدوزی وخیاطی چطوره
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمائید .
پاسخ
سلام هزینه جواز تاسیس شرکت صنعت تولید دستگاه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
مجوز فعالیت رو برای کدوم استان نیاز دارید ؟
پاسخ
جواز کسب برای کارگاه مسگری درزنجان
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
سلام هزینه اخذ جواز تاسیس و پروانه کسب برای صنایع فلزی چقدره
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای جواز کسب باید شخصی اقدام نمایید اما برای جواز صنایع و معادن بسته به استانی که درش قراردارید هزینش متفاوت خواهد بود اما عموما 1 ماه زمان میبره
پاسخ
سلام ، هزینه ثبت و اخذ مجوز نشان سلامت سازمان غذاو دارو در استان البرز چقدر میباشد
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای دریافت سیب سلامت باید ابتدا یک مجوز داشته باشید و به استنادش یک برند رو ثبت کنین در مرحله بعد برای دریافت پروانه بهداشت اقدام کنین تا بتونین به مرحله اخذ سیب سلامت برسید
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید