درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

هزینه تغییر آدرس شرکت - تغییرات آدرس ارزان

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     شنبه، 27 شهریور 1400


از نکات با اهمیتی که امکان دارد ذهن فعالان اقتصادی را به خود مشغول کند می توان به پرداختن به بحث هزینه های تغییرات شرکت ها اشاره کرد. به همین جهت در این متن به هزینه های مقرون به صرفه مربوط به تغییرات آدرس شرکت ها خواهیم پرداخت . برای فراگیری کامل نکات ثبتی و حقوقی در ادامه همراه ما باشید . 

انواع هزینه های شرکتها

در مدت زمانی که شرکت فعال است و فعالیت می کند این امکان وجود دارد که بارها با تغییراتی مواجه شود. هم چنین این تغییرات ممکن است به دو صورت ارادی و یا اجباری باشد. به ثبت رساندن این تغییرات الزامی است و شرکت ها حتما باید آن را ثبت کنند.

همه تغییراتی مثل افزایش و یا کاهش سرمایه شرکت، تغییر موضوع شرکت، تغییر آدرس شرکت، انتخاب و یا تمدید بازرسان، تغییر مواد اساسنامه، ورشکستگی و انحلال شرکت باید فوری ثبت شوند.

برای ثبت تغییرات شرکت باید صورتجلسه ای را تهیه وتنظیم کنید. ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت موارد زیادی را در بر می گیرد که این موارد شامل مواردی از قبیل: هزینه پایه ثبت، هزینه های ثبتی در اداره ثبت شرکتها، هزینه باطل کردن تمبر سرمایه، هزینه های وکیل ثبت تغییرات شرکت، هزینه های پستی، هزینه چاپ آگهی روزنامه رسمی و هزینه آگهی روزنامه کثیرالانتشار می باشد.

به عنوان مثال هزینه های ثبتی صورتجلسه شرکت با مسئولیت محدود با هزینه های ثبتی صورتجلسه شرکت سهامی خاص که دارای پیچیدگی های ثبتی واداری می باشد . 

همانطور که گفتیم موضوع صورتجلسه شرکت نیز بر هزینه ثبت تغییرات شرکت تاثیرگذار است مثلا اگر موضوع صورتجلسه طولانی باشد و موارد مختلفی را شامل شود ، قطعاً هزینه ثبت صورتجلسه شرکت نیز افزایش می یابد.

نکته قابل توجه این است که افرادی که با برنامه های بلند مدت تجاری اقدام به امور تغییرات شرکت می کنند و مجدانه و هدفمند کار را انجام می دهند ظرف مدت کوتاهی ، نه تنها همه هزینه های ثبت تغییرات شرکت که چند برابر آن نیز به آنها بازگردانده می شود ، به علاوه با افزایش تعداد شرکا یا سهامداران هزینه ثبت صورتجلسه شرکت چنانچه تقسیم شود به شما کمک خواهد شد.

هزینه تغییر آدرس شرکت

بعد از آنکه شرکتی به ثبت رسید این امکان وجود دارد که آدرس شرکت با تغییراتی مواجه شود. مجمع عمومی فوق العاده عهده دار چنین تصمیمی می باشد. در صورتی که در اساسنامه شرکت ذکر شده باشد هیئت مدیره شرکت هم می تواند جهت تغییر آدرس شرکت مبادرت نماید.

برای تغییر آدرس شرکت مستلزم پرداخت هزینه هایی در خصوص تغییر آدرس شرکت می باشید، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه تغییر آدرس شرکت می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و به طور دقیق از هزینه تغییر آدرس شرکت آگاه شوید.

در سامانه ثبت تغییرات شرکت ها به صورت واضح و با جزئیات کامل، هزینه ثبت تغییرات شرکت اعلام شده است و از شروع کار تا اتمام آن یک هزینه ثابت اعلام می گردد.

مجتمع ثبتی ایلیا اطلاعات تغییرات شرکتها را دریافت نموده و صورتجلسات مورد نظر را مانند صورتجلسه تغییرات نام شرکتها به صورت آنلاین تهیه و تولید می نماید و کاربر با دانلود اسناد و امضای آنها، مستندات را به کارشناسان ایلیا ارسال می نماید.

با انجام امور به این شیوه، از رفت و آمدهای غیرضروری جلوگیری شده و در زمان و هزینه مشتریان صرفه جویی خواهد شد.

در زمان انجام سفارش تغییرات شرکت هیچ گونه هزینه ای جهت بررسی و تایید اسناد و مدارک از موکل دریافت نمی شود و تمام هزینه ها بعد از بررسی، رفع نواقص و تایید مدارک دریافت می گردد.

هزینه ثبت تغییرات شرکت

مجموع هزینه ثبت تغییرات شرکت از ابتدا تا پایان کار توسط ثبت شرکت ایلیا برای سفارش هایی که در یک صورتجلسه انجام می شود را می توانید در قسمت پایین صفحه ملاحظه نمایید.

یکی از نکات مثبتی که در ثبت ایلیا وجود دارد این است که، اگر شخصی همزمان ۲ یا ۳ صورتجلسه تغییرات برای شرکت خود نیاز داشته باشد، از نظر تعرفه هزینه بسیار مقرون به صرفه است و این مورد برای اشخاصی است که تمام مراحل انجام کار را به ثبت شرکت ایلیا می سپارند.

چنانچه شرکتی قصد داشته باشد بطور همزمان چند تغییر در شرکت ایجاد کند مثلاَ تغییر آدرس، تغییر در سهام و... باید برای هر یک به طور جداگانه صورتجلسه تنظیم کند و برای هر کدام از آنها بطور مجزا پذیرش بگیرد و اگر صورتجلسه ای بدون پذیرش اینترنتی همراه با صورتجلساتی که در سامانه پذیرش شده اند ارجاع شود صورتجلسه نیز رد می شود. صورتجلسات باید متناسب با نوع شرکت انتخاب شود.

متن صورتجلسه تایپ شده در سامانه عیناً باید با متن صورتجلسه ای که به اداره ثبت شرکت ها داده شده مطابق باشد. قبل از تأسیس سامانه الکترونیکی، امور مربوط به این تغییرات و ثبت آنها با صرف وقت زیاد و دردسرها ی بسیاری انجام می شد اما امروزه متقاضیان به جای مراجعه حضوری به اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری می توانند انجام بدهند.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما بهره مند شوید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
لطفا بفرمائید که هزینه های ثبتی افزایش سرمایه شرکت سهامی خاص چقدر است و هزینه حق العکمل شرکت شما چقدر است.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، برای ارئه ی اطلاعات در این حوزه در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت .
پاسخ
میخواستم دو تغییر رو برای شرکت تعاونی مسکن ثبت کنیم اول ثبت انحلال تعاونی و تعیین محل تصفیه دوم ثبت اعضا هیئت تصفیه لطفا هزینه رو برام اعلام کنید و زمان انجام موارد درخواستی مدارک آماده است
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
برای این امر ابتدا باید با سازمان تعاون حرف بزنین و از ایشون تاییدیه و نامه دریافت کنین
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
برای اخذ وام و نحویه دریافش باید با بانک ها صحبت کنین
پاسخ
با سلام میخواستم گرید شرکت خودم رو از باند وراه به ابنیه تعقیردهم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
برای این امر باید از طریق سامانه ساجات برای شما اقدام کنیم
پاسخ
پرداخت تغییرات ثبت شرکت
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
پرداختی هزینه های تغییرات باید از طریق سایت روزنامه رسمی انجام شود تا بتونین برای کارهای ثبتتون اقدام کنین و اون روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار به ثبت برسونین
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید