جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

نمونه صورت جلسه هیئت مدیره در خصوص عملی شدن افزایش سرمایه

نمونه صورت جلسه هیئت مدیره در خصوص عملی شدن افزایش سرمایه در شرکتهای سهامی خاص

نمونه صورت جلسه هیئت مدیره در خصوص عملی شدن افزایش سرمایه

نام شرکت: ……………………………………………………………. شماره ثبت شرکت: …………………………………………………………….. سرمایه ثبت شده: ………………………………………………………
جلسه هیئت مدیره شرکت ……………………………………………………………………………….. سهامی خاص ثبت شده به شماره ……………………………………………………….. در ساعت ………………………………………………………….. مورخ ………………………………………………….. با حضور كلیه / اکثریت اعضا تشکیل گردید
الف) بنا به اختیار حاصله تفویض مجمع عمومی فوق العاده مورخ ………… در خصوص افزایش سرمایه به هیئت مدیره و با رعایت تشریفات مقرر اساسنامه ولایحه اصلاحی قانون تجارت سرمایه شرکت از مبلغ ……………………………………………………………………………………………………………………………… به مبلغ ………………………………………………………………………….. ……………… ریال افزایش یافت.
ب) سرمایه شرکت مبلغ ………………………………………………………………………………………………………… ریال منقسم به سهم
……………………………………………………….. ریالی با نام بی نام یا تواما که تمام پرداخت شده می باشد افزایش یافت.
…….. اساسنامه شرکت به شرح مذکور اصلاح می گردد.ج) به خانم / آقای …………………………………………………………………………………………………………….. احدی از اعضای هیئت مدیره یا سهامداران با وکیل رسمی شرکت) وکالت داده می شود که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکت ها نسبت به ثبت صورت جلسه و پرداخت حق الثبت و امضای ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید.
امضای اعضای هیئت مدیره: رئیس جلسه ناظر جلسه ناظر جلسه منشی جلسه.

تذکرات در خصوص نمونه صورت جلسه هیئت مدیره در خصوص عملی شدن افزایش سرمایه در شرکتهای سهامی خاص

١. دو نسخه اظهارنامه ثبت شرکت سهامی از اداره ثبت شرکت ها تهیه و پس از تکمیل نمودن آن کلیه اعضای هیئت آن را امضا و به همراه صورت جلسه هیئت مدیره و صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده تحویل اداره ثبت شرکتها شود.
۲. گواهی بانکی دایره بر پرداخت وجه افزایش سرمایه به ضمیمه صورت جلسه تحویل اداره ثبت شرکتها شود.
٣. اگر افزایش سرمایه از محل مطالبات نقدی حال شده اشخاص از شرکت می باشد لیست مطالبات که به تأیید بازرسی یا بازرسین قانونی شرکت رسیده باشد و به همراه صورت جلسه تحویل اداره ثبت شرکت ها شود.
۴. اصل روزنامه کثیرالانتشار شرکت دایر بر رعایت مواد ۱۶۶ و ۱۶۹ لایحه اصلاحی قانون تجارت به همراه صورت جلسه تحویل اداره ثبت شرکتها شود.
۵. صورت جلسه هیئت مدیره دایر بر افزایش سرمایه شرکت حداکثر ظرف یک ماه پس از عملی شدن افزایش سرمایه تحویل اداره ثبت شرکت ها در اجرای ماده ۱۶۳ لایحه اصلاحی قانون تجارت) شود.
۶. صورت جلسه در چند نسخه تنظیم و پس از امضای اعضای هیئت مدیره در ذیل کلیه صفحات آن یک نسخه تحویل اداره ثبت شرکت شود.
۷. لیست سهامداران پس از فروش سرمایه که به امضا رسیده و هیئت مدیره صحت آن را تأیید نموده باشد به همراه صورت جلسه تحویل اداره ثبت شرکت ها شود.

بسمه تعالی
نمونه آگهی حق تقدم در خصوص افزایش سرمایه در شرکتهای سهامی خاص

آگهی حق تقدم شرکت …………………………………………………………………………… سهامی خاص ثبت شده به شماره ……………………………………………… به اطلاع کلیه سهامداران شرکت ……………………………………………………………….. سهامی خاص ثبت شده به شماره …………………………………………….. می رساند که با عنایت به مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ …………………………………………….. و تفویض اختیار عملی نمودن افزایش سرمایه به هیئت مدیره، نظر به اینکه مقر ر است سرمایه شرکت از مبلغ ……………………………………………………. ریال به مبلغ …………………………………………………………… ریال منقسم به ………………………………………. سهم ………………………………… ریالی بانام / بی نام با توام از طریق (مطالبات آورده نقدی یا تواما و یا موارد دیگر مندرج ماده ۱۵۸ لایحه اصلاحی قانون تجارت) افزایش یابد از کلیه سهامداران محترم شرکت درخواست می شود از تاریخ نشر این آگهی به مدت ۶۰ روز از حق تقدم خود نسبت به …………………………………………… استفاده نمایند و مبلغ رسمی خرید سهام را به حساب جاری شماره ………………………………………………………………… شرکت نزد بانک ………………………………………….. شعبه ………………………………………………… واریز فیش مربوطه را به دفتر شرکت واقع در تهران خیابان…………………………………………… کوچه ……………………………………………… پلاک…………………………………………….. کد پستی …………………………………………… تسلیم نماید. بدیهی است پس از انقضاء مهلت مقرر، هیئت مدیره می تواند سهام باقی مانده را به سایر متقاضیان واگذار نماید.
هیئت مدیره شرکت…………………………..

ادامه مطلب
انحلال شركت - نمونه آگهی انحلال شرکت تعاونی ✔️

نمونه صورت جلسه هیئت مدیره در خصوص عملی شدن افزایش سرمایه در شرکتهای سهامی خاص

فرایند و خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی، اداری و حقوقی ایلیا در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها در چهار چوب قانون تجارت ایران شامل (ثبت شرکت، تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت) خدمات نام تجاری و نمونه اسم برند و شرکت و انتخاب نام شرکت و برند در اداره مالکیت صنعتی شامل (ثبت برند، ثبت علامت تجاری و ثبت برند بین المللی (مادرید) – ثبت طرح صنعتی و ثبت بین المللی طرح صنعتی – ثبت بین المللی اختراع)

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها