نمونه آگهی تاسیس شرکت سهامی خاص

آگهی تاسیس شرکت سهامی خاص

در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با نمونه آگهی تاسیس شرکت سهامی خاص و نحوه ی انتشار این نوع آگهی توضیحاتی ارائه دهیم لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نمونه آگهی تاسیس شرکت سهامی خاص

آگهی تاسیس شرکت پس از ثبت شرکت به شما تحویل داده می شود و جز مدارک هویتی و مهم ثبت شرکت است که برای تمامی کارهای پس از ثبت شرکت مورد نیاز است کارهای مانند : شرکت در مناقصه ها و اخذ وام و…

این آگهی در واقع شناسنامه ی شرکت شما است که به دیگران اعلام می کند که شرکت شما به ثبت رسیده و با انتشار این آگهی مهر تاییدی توسط اداره ی ثبت شرکت ها بر روی قانونی بودن کار شما است .

در نتیجه بسیار بسیار مهم است که این آگهی را داشته باشید.

در این آگهی تاسیس عواملی چون : نام شرکت ، میزان سرمایه ، سهم هر فرد ، مشخص کردن سمت ها  به همراه نام ونام خانوادگی اعضا ، آدرس شرکت و … همه و همه در این آگهی به چاپ می رسد.

آگهی تاسیس شرکت سهامی خاص

صدور آگهی تاسیس شرکت سهامی خاص

جهت صدور آگهی تاسیس پیش آگهی آن پس از طی شدن کلیه مراحل ثبت شرکت توسط اداره ثبت شرکتها صادر میشود و سپس پیش آگهی در روزنامه رسمی به صورت آگهی چاپ میشود. علاوه بر چاپ آگهی های مربوط به شرکتها و موسسات ( تاسیس – تغییر و انحلال ) روزنامه رسمی وظیفه صدور آگهی در موارد زیر را نیز دارد :

  1. انتشار مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام
  2. نشر آراء وحدت رویه هیئت عمومی دیوانعالی کشور
  3. نشر آراء وحدت رویه هیئت عمومی دیوان عدالت اداری
  4. انتشار مصوبات هیأت دولت
  5. انتشار آئین‌نامه‌های اجرایی مصوب هیأت دولت
  6. انتشار آئین‌نامه‌های اجرایی مصوب ریاست قوه قضائیه
  7. انتشار مصوبات شورایعالی انقلاب فرهنگی
  8. انتشار مصوبات شورایعالی اداری
  9. انتشار مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری ایران
ادامه مطلب
ثبت شرکت تولید مداد رنگی

آگهی تاسیس شرکت سهامی خاص پس از تکمیل و امضا و تایید مدارک ثبت شرکت سهامی خاص یعنی اظهارنامه، اساسنامه و صورتجلسه موسسین توسط اداره ثبت شرکتها صادر شده و در روزنامه رسمی کشور قابل رویت می باشد و به دلیل اینکه سند رسمی و قطعی است تنها در این سایت قابل رویت بوده و امکان درج آن در این مقاله وجود ندارد.

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x