درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

شرایط اخذ نمایندگی برند شرکتهای خارجی در ایران

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 12 مرداد 1400


همانطور که می دانید شرکت های بزرگ تولیدی پوشاک و کالاهای صنعتی و کالاهای سرمایه ای و ...برای فروش محصولات خود در سطح جهان از جمله ایران از طریق گرفتن نماینده در آن کشورها اقدام می کنند.برای همین برندهای معتبر و اینترنشنال در اعطا نمایندگی خارجی به صورت انحصاری یا غیر انحصاری و یا فروش مستقیم از طریق فروشگاه های خود ضوابط و قوانین خاص خود را دنبال می کنند و در این راه مقید به اصول اعطای نمایندگی برند و شرکت هستند. اگرتمایل به اخذ یا سرمایه گذاری در برند و یا شرکت خارجی دارید، می توانید با مطالعه دقیق این مقاله به مقصود خود دست پیدا کنید و یا اینکه با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی برای شما ارسال و کارشناسان و کلای اخذ نمایندگی برند شرکت های خارجی با شما تماس بگیرند، تا نسبت به اخذ نمایندگی برند خارجی اقدامات لازم صورت پذیر گردد.

اخذ نمایندگی برندهای معتبر

اشخاصی که در عرصه کسب و کار و فعالیت،فعال می باشند در جستجوی این می باشند تا از رقیبان خود سبقت بگیرند تا خدمات و محصولات با کیفیت و برندهای معتبر را عرضه کنند.اخذ و یا اخذ نمایندگی انحصاری از برندهای خارجی و معتبر برای شرکتهای بزرگ در اولویت قرار دارد.اخذ نمایندگی برندهای معتبر و اخذ نمایندگی انحصاری کار آسانی نمی باشد.در زمان های گذشته می توانستید به راحتی از برندهای معتبر نمایندگی بگیرید ولی اکنون باید مذاکره های پیچیده و تخصصی داشته باشید تا بتوانید نمایندگی بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ نمایندگی برندهای معتبر می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

 

اخذ نمایندگی برند شرکتهای خارجی

 

 دستورالعمل نحوه صدور گواهی فعالیت نمایندگان و شعب شرکت‌های خارجی عرضه‌کننده پوشاک در ایران

ماده ۱_ تعاریف

شرکت خارجی: مالک نام نشان تجاری (برند) که درخارج از قلمرو جغرافیایی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است.
نماینده: شخص حقوقی ایرانی که مطابق مفاد این دستورالعمل‌ دارای قرارداد یا مجوز از شرکت خارجی به عنوان نماینده فروش محصولات آن شرکت است.
شعبه: شخص حقوقی متعلق به شرکت خارجی که به استناد "قانون اجازه ثبت شعبه یا نمایندگی شرکت‌های خارجی" در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری به ثبت رسیده است.
گواهی فعالیت: مجوزی که مرکز اصناف و بازرگانان ایران براساس این دستورالعمل برای نمایندگان و شعب شرکت‌های خارجی صادر می‌کند.
سامانه مرکز: منظور سامانه مرکز اصناف و بازرگانان ایران به نشانی www.Gatc.ir است.

ماده ۲_ مدارک لازم برای صدور گواهی فعالیتی

۱_ درخواست کتبی و تکمیل فرم‌های مربوط مطابق فرمت مندرج در سامانه مرکز.
۲_ اصل قرارداد یا مجوز متقاضی از شرکت خارجی (برای تطبیق مدارک) به زبان انگلیسی و یا همراه ترجمه رسمی آن به زبان فارسی برای سایر زبان‌ها، قرارداد یا مجوز متقاضی باید مشتمل بر قید دوره (شروع و خاتمه)، نام محصول، نام نشان تجاری، شرایط فسخ، نام نماینده، نام و ماهیت شرکت خارجی باشد. (منظور از ماهیت شرکت خارجی تصریح به مالکیت نام نشان تجاری است.)
۳_ تصویر برابر با اصل اساسنامه، آگهی تاسیس و تغییرات شرکت ثبت شده نزد مراجع ذیربط و مندرج در روزنامه رسمی.
۴_ ارائه شماره پرونده مالیاتی متقاضی در سازمان امور مالیاتی.

ماده ۳_ شرکت خارجی یا نماینده آن مکلف است طی دو سال اول حداقل معاد ۲۰ درصد ارزش واردات را در داخل تولید و حداقل معادل ۵۰ درصد ارزش تولید داخلی را صادر کند.

ماده ۴_ مدت اعتبار گواهی فعالیت نمایندگی حداکثر (۲) سال مشروط بر اعتبار مدت قرارداد یا مجوز است.

ماده ۵_ متقاضیان دریافت گواهی فعالیت باید پس از ثبت نام و تکمیل فرم‌های مربوط از طریق سامانه مرکز، نسبت به ارسال پستی مدارک مورد نیاز به نشانی مرکز اصناف و بازرگانان ایران اقدام نمایند تا بعد از بررسی مدارک مطابق این دستورالعمل، حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز نسبت به صدور گواهی و ارسال آن به نشانی متقاضی اقدام شود.

ماده ۶ _ کلیه اسناد صادره توسط شرکت خارجی علاوه بر مهر و امضای صادرکننده، باید به تایید اتاق بازرگانی (یا وزارت امور خارجه یا مراجع قضایی) و نمایندگی جمهوری اسلامی ایران (اعم از سفارت، کنسولگری یا دفتر حفاظت منافع) در کشور مبدا رسیده باشد.

ماده ۷_ دارندگان گواهی فعالیت مکلف به دریافت پروانه کسب مطابق مقررات قانون نظام صنفی می‌باشند و با عرضه‌کنندگان کالای قاچاق برابر قانون برخورد خواهد شد.
تبصره ۱_ فروش پوشاک باید صرفا در فروشگاه‌های خرده‌فروشی مجهز به صندوق مکانیزه فروش متصل به درگاه سازمان امور مالیاتی کشور و زیرمجموعه دارنده گواهی فعالیت باشد، بنابراین مسئولیت عملکرد فروشگاه‌های مذکور با دارنده گواهی فعالیت است.
تبصره ۲_ دارنده گواهی فعالیت باید نسبت به ایجاد سامانه پوشاک، به نحوی که کل زنجیره از بدو ورود تا فروش نهایی برای واردکننده، گمرک و سایر دستگاه‌های ذیربط (از جمله سازمان امور مالیاتی و مرکز اصناف و بازرگان ایران) قابل رصد و رهگیری باشد، اقدام کند.

ماده ۸_ اظهارنامه گمرکی واردات پوشاک باید به نام دارنده گواهی فعالیت و ارزش اظهاری آن بر مبنای فهرست قیمت رسمی شرکت مادر باشد و توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران مبنای محاسبه حقوق گمرکی تلقی گردد. هم‌چنین در مدارک ارائه شده به گمرک مشخصات پوشاک وارداتی و نشان تجاری پوشاک نیز باید قید شود.

ماده ۹_ دراندگان گواهی فعالیت ملزم به الصاق شناسه کالا (کد GTIN) به صورت دوختی روی کلیه اقلام وارداتی پوشاک و درج کشور محل تولید به صورت تایپی در کنار شناسه کالا هستند.

ماده ۱۰_ رعایت مقررات شناسه کالا و کد رهگیری براساس آیین نامه مرتبط هنگام ثبت سفارش و ورود کالا به گمرکات کشور الزامی است.

ماده ۱۱_ مسئولیت استفاده از امتیاز، علامت و نام نشان تجاری و همچنین حقوق مادی و معنوی شرکت خارجی برعهده دارنده گواهی فعالیت است.

ماده ۱۲_ در صورت فسخ یا ابطال قانونی قرارداد از سوی هر یک از طرفین، دارنده گواهی فعالیت موظف است ضمن اطلاع‌رسانی این موضوع به صورت عمومی، همزمان مرکز اصناف و بازرگانان ایران را جهت ابطال گواهی مطلع نماید. در صورت اطلاع از فسخ یا ابطال قانونی قرارداد و یا احراز عدم صحت مدارک متقاضی توسط مراجع قانونی یا اداری، مرکز موظف است پس از تخصیص مهلتی یک ماهه به دارنده گوایه فعالیت و بررسی لازم نسبت به ابطال گواهی صادره اقدام کند.

ماده ۱۳_ رعایت کلیه سیاست‌ها و دستورالعمل‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص سیاست‌های تولید، تجارت، سرمایه‌گذاری مشترک، استفاده از ظرفیت‌های تولید، صادرات از ایران و ... برای متقاضیان نمایندگی و دارندگان گواهی فعالیت نمایندگی الزامی است و در غیر این صورت مجوز نمایندگی لغو خواهد شد.

ماده ۱۴_ نمایندگان و شعب شرکت‌های خارجی در خصوص تبلیغ کالای خود موظف به رعایت ماده (۷) قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و آیین‌نامه اجرایی آن است.

ماده ۱۵_ در صورت اختلاف‌نظر در برداشت از مفاد این دستورالعمل، نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت تعیین‌کننده خواهد بود.

ماده ۱۶_ دارندگان گواهی فعالیت از تاریخ تصویب این دستورالعمل سه ماهه فرصت دارند نسبت به تطبیق شرایط و مدارک خود با مفاد این دستورالعمل اقدام و گواهی فعالیت جدید دریافت کنند. بدیهی است پس از تاریخ مقرر کلیه گواهی‌های صادرشده قبلی از درجه اعتبار ساقط می‌شوند.

ماده ۱۷_ هرگونه واردات پوشاک به کشور به صورت تجاری صرفا از طریق دریافت گواهی فعالیت مطابق شرایط این دستورالعمل مجاز می‌باشد. در غیر این صورت قاچاق تلقی شده و برابر مقررات با آن برخورد خواهد شد.

ماده ۱۸_ واردات پوشاک برای مصارف غیرتجاری مانند شرکت در نمایشگاه (با تایید شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران) از شمول این دستورالعمل خارج خواهد بود.

اخذ نمایندگی پوشاک

متقاضیانی محترمی که در جستجوی اخذ نمایندگی پوشاک و اعطای نمایندگی فروش پوشاک می باشید برای کسب اطلاعات لازم و کافی در این خصوص می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید.

چه نمایندگی بگیریم؟

در پاسخ به سوالات چه نمایندگی بگیریم و یا چگونه نمایندگی لوازم آرایشی بگیریم باید بگوییم که تاسیس و راه اندازی هر کسب و کار و فعالیتی به سه منشا اصلی و مهم از قبیل:منبع مالی،منابع انسانی و منبع ایده و یا فرصتی سودآور نیاز دارد.بنابراین در صورت تمایل به اخذ نمایندگی نباید این سه اصل را از یاد ببرید.برای اخذ نمایندگی مستلزم اطلاعات لازم و کافی در این خصوص می باشید.مشاوران و کارشناسان مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشند.لذا می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا با شما تماس بگیرند.

اخذ نمایندگی برندهای معروف

اخذ نمایندگی از برندهای معروف و هم چنین اعطای نمایندگی فروش پوشاک کار راحت و آسانی نمی باشد.شما در گذشته می توانستید با یک مذاکره تجاری عادی نمایندگی بگیرید ولی امروز باید با مذاکره های پیچیده و تخصصی از برندهای معروف نمایندگی بگیرید.برای اخذ این نمایندگی مستلزم داشتن اطلاعات لازم و کافی در این زمینه می باشیدتوجه داشته باشید که کشور ایران جهت بسیاری از برندهای خارجی بازار پر سودی می باشد ولی آن ها تنها از طریق نمایندگی انحصاری محصولات خودشان را در کشورها عرضه می نمایند.قابل ذکر است که این مسئله در هر کشوری موجود می باشد.

اخذ نمایندگی پوشاک ال سی من

اخذ نمایندگی پوشاک ال سی من یکی از نمایندگی هایی می باشد که اشخاص زیادی تمایل به اخذ آن را دارند.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ نمایندگی پوشاک الی سی من و هم چنین اخذ نمایندگی از شرکتهای چینی می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس حاصل نمایند.

اخذ نمایندگی پوشاک برند

براساس طرح ( واردات کالا تنها با اخذ نمایندگی )که حمایت ویژه ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به همراه دارد، واردات برندهای خارجی به طور انحصاری توسط نمایندگی‌های رسمی انجام شده و ثبت سفارش و اطلاعات آن در اختیار گمرک قرار می‌گیرد و گمرکات موظفند صرفاً کالا را براساس اطلاعات مندرج در ثبت سفارش که در سامانه ثبت شده ترخیص کنند. یکی از مهم‌ترین مزایای اخذ نمایندگی پوشاک برند امکان ثبت سفارش صرفا توسط نمایندگی‌های رسمی بوده و با اجرایی شدن آن، امکان ثبت سفارش به نام افراد غیرمرتبط از جمله دارندگان کارت‌های بازرگانی یک‌بار مصرف وجود نخواهد داشت برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ نمایندگی پوشاک برند می توانید فرم تماس آنی رایگان را تکمیل نمایید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن 32137-026 نیز تماس حاصل کنید.

 

اخذ نمایندگی برند

 

شرایط اخذ نمایندگی کوتون

همانطور که بر همگان مشهود است، ترکیه یکی از پیشتازان در صنعت تولید پوشاک، لوازم منزل، تجهیزات صنعتی و ماشین آلات می باشد. اگر شما مصرف کننده محصولات ترک هستید و به مقدار معقولی از فروش آنها دست پیدا کره اید، می توانید به دریافت نمایندگی از ترکیه فکر کنید. دریافت نمایندگی از برند های ترک به صورت کاملا حرفه ای با قرارداد های قانونی انجام خواهد شد. این کار از طریق شرکت ثبت شده ما درترکیه قابل انجام است. علاوه بر این موارد می توانیم ارسال قانونی بار به ایران را نیز برای شما انجام دهیم.شما برای انتخاب برند محدودیتی نخواهید داشت. تنها گزینه هایی که باید به آن توجه داشته باشید این است که این برند خود در ترکیه تولیدی داشته باشد تا قیمت ها قابل کاهش باشد. برای جنس های وارداتی به ترکیه امکان کاهش قیمت ها به صورت شگرف وجود نخواهد داشت. گزینه دوم که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما باید حجم خرید قابل قبولی داشته باشید. اگر حجم خرید پایین داشته باشید امکان دریافت تخفیف مناسب برای شما وجود نخواهد داشت.خرید عمده از ترکیه و دریافت نمایندگی از ترکیه گزینه هایی است که برای شما از داخل ایران نیز مقدور می باشد. امکان بستن قرارداد در خود ایران بدون حضور شما درترکیه نیز وجود خواهد داشت.برند انگلیش هوم، برند مادام کوکو، برند کنتس، برند برناردو، برند کوک پلاس، برند سارا اندرسون، برند کرامیکا، و بسیاری از برندهای دیگر برای خرید لوازم منزل از ترکیه در دسترس خواهند بود. این برند های در زمینه تولید لوازم آشپزخانه، ست های خواب و وسایل دکوری نیز فعال هستند. برند سارو، برند تاچ، برند مادام کوکو، برند انگلیش هوم، برند کنتس از برند هایی هستند که در زمینه تولید وسایل خواب به طور حرفه ای فعالیت دارند و می توانید ست های خواب متنوعی را از آنها انتخاب کنید.
برای خرید پوشاک به صورت عمده نیز می توانید از برندهای کوتون، ال سی ویکیکی، دیفکتو، ماوی، ای دی ال محصولات خود را تهیه کنید و با خرید همده پوشاک ترک تخفیف های مناسبی از شرکت تولید کننده دریافت کنید. برای خرید کیف و کفش به صورت عمده نیز می توانید از برند بامبی، سوهو، توییگی، آلدو، دیوید جونز یا منگو دیدن فرمایید و موارد مناسب برای خرید عمده را انتخاب کنید.

برخی از شرایط اخذ نمایندگی کوتون به شرح ذیل می باشد:

 • تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر و داشتن حسن شهرت.
 • نداشتن سوء پیشینه كیفری و همچنین نداشتن سابقه محكومیت.
 • داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم برای متقاضیان آقا.
 • تسلط کامل به کامپیوتر و اینترنت و آشنایی با نرم افزارهای شبکه های اجتماعی.
 • داشتن محیط کسب و کار مجهز به امکانات ارائه خدمات (ملکی یا اجاره ای)

شرایط اخذ نمایندگی ال سی وایکیکی

برند « ال سی وایکیکی » ( LC Waikiki ) در سال 1985 در فرانسه شروع به کار کرد و بعد از سال 1997 به عنوان یک برند ترکیه¬ ای و تحت حمایت مجموعه ی «LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş» ادامه داد. در حال حاضر ال سی وایکیکی با 569 فروشگاه در 27 کشور جهان و با شعار «هرکسی شایسته خوب پوشیدن است»، مردم را برای لذت بردن از مد با محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانمند کرده است.
برند ال سی وایکیکی که در سال 2013 به عنوان شرکت محبوب در صنعت «آماده برای پوشیدن» ترکیه انتخاب شد، در حقیقت در سال 1988 توسط خانواده ی Dizdar ،Küçük و Kısacık ایجاد شد. خانواده های Dizdar ،
Küçük و Kısacık از سهامداران عمده ی شرکت LCWaikiki در حال حاضر هستند.

شرایط اخذ نمایندگی ال سی وایکیکی

 • مراکز استان و یا شهرستان های بزرگ ایران قابلیت دریافت نمایندگی را دارا می باشند.
 •  حداقل های متراژ جهت دریافت نمایندگی:
 • ۸۰ متر مربع متراژ.
 •  بر و یا ویترین حداقل ۶ متر.
 •  ارتفاع حداقل ۳ متر.
 • در حد امکان در مجتمع تجاری نباشد و در صورت ضرورت در طبقه همکف واقع شده باشد.

واردات پوشاک منوط به اخذ نمایندگی از برندهای اصلی

مدیر کل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت از اجرای دستورالعمل واردات پوشاک خبر داد و گفت : از این پس واردات پوشاک به کشور تنها به شرط اخذ نمایندگی رسمی با شرایط این دستورالعمل امکانپذیر است.

در راستای جلوگیری از واردات پوشاک قاچاق گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت دستورالعملی برای اعطای نمایندگی به واردکنندگان پوشاک با چند شرط تنظیم کرد.
در این دستورالعمل شرط اول این است که شرکت صاحب برند، حکم اعطای نمایندگی را امضا کند و این کار با واسطه انجام نشود. وی بیان کرد: دومین شرط این دستورالعمل این بود که در ۲ سال اول فعالیت نمایندگی، ۲۰ درصد حجم واردات در ایران تولید شود و سومین شرط هم به این گونه رقم خورد که پس از ۲ سال ۵۰ درصد از مقدار تولید پوشاک در ایران توسط نماینده قانونی به بازارهای هدف صادر شود.

براساس طرح ( واردات کالا تنها با اخذ نمایندگی ) که حمایت ویژه ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به همراه دارد، واردات برندهای خارجی به طور انحصاری توسط نمایندگی‌های رسمی انجام شده و ثبت سفارش و اطلاعات آن در اختیار گمرک قرار می‌گیرد و گمرکات موظفند صرفاً کالا را براساس اطلاعات مندرج در ثبت سفارش که در سامانه ثبت شده ترخیص کنند. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این طرح امکان ثبت سفارش صرفا توسط نمایندگی‌های رسمی بوده و با اجرایی شدن آن، امکان ثبت سفارش به نام افراد غیرمرتبط از جمله دارندگان کارت‌های بازرگانی یک‌بار مصرف وجود نخواهد داشت. این اقدام پس از راه‌اندازی گمرک الکترونیک در کشور امکان‌پذیر شده و با توجه به الکترونیکی شدن تمامی رویه‌های گمرکی و ارتباط الکترونیکی گمرک و سامانه ثبت سفارش هیچ مانعی برای اجرایی شدن این طرح وجود ندارد و اطلاعات دریافتی از سامانه ثبت سفارش بر سامانه جامع گمرکی می‌نشیند و سامانه الکترونیکی گمرک هم روی این اطلاعات اصطلاحا قفل می‌شود.

اخذ و اعطای نمایندگی های خارجی

 شرکت های بزرگ تولیدی برای فروش محصولات خود در سطح جهان از طریق گرفتن نماینده در آن کشورها اقدام می کنند. برای همین برندهای معتبر و اینتر نشنال در اعطا نمایندگی به صورت انحصاری یا غیر انحصاری ویا فروش مستقیم از طریق فروشگاه های خود ضوابط و قوانین خاص خود را دنبال می کنند و در این راه مقید به اصول اعطای نمایندگی برند و شرکت هستند.

 

ثبت شرکت و برند ایلیا

 

مراحل اخذ نمایندگی برندهای خارجی در ایران

 • می توانید از طریق مشاوره آنی رایگان فرم تماس را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند، هم چنین می توانید با شماره تلفن 32137-026 تماس بگیرید.
 • کارشناسان مجتمع ایلیا برای انتخاب برند یا محصول یا شرکت مورد نظر شما با شما تماس می گیرند.
 •  قرارداد کارگزاری برای اخذ برند یا محصول یا شرکت مورد نظر شما از طرف ما ارسال می شود.
 • امضا و ارسال قرارداد از طرف شما به همراه مدارک مورد نیاز برای اخذ نمایندگی به ما.
 •  واریز مبلغ مرحله اول قرارداد از طرف شما و ارسال فیش.
 •  ارسال اصل قرارداد بعد از تایید واریزی.
 • شروع پروسه گرفتن نمایندگی طبق زمانبندی توافق شده در قرارداد.
 • گزارش ماهانه و تماس از طرف ما با سرمایه گذار و همکاری مستمر بین طرفین.
 •  ارسال قرارداد شرکت و برند خارجی و امضا طرفین و در نهایت شروع نمایندگی.
 •  دریافت مرحله نهایی قرارداد و امضای قرارداد سابورت طولانی مدت بین طرفین و کنترل کیفیت( ما بین شرکت ما و گیرنده نمایندگی و اعطا کننده نمایندگی )

دستور العمل نحوه اخذ و تمدید مجوز عاملیت برندهای خارجی در حوزه پوشاک و کالاهای سرمایه ای

در راستای جلوگیری از واردات پوشاک و کالاهای قاچاق ، وزارت صنعت، معدن و تجارت دستورالعملی برای اعطای نمایندگی به واردکنندگان پوشاک و کالا با چند شرط تنظیم کرد.

در این دستورالعمل شرط اول این است که شرکت صاحب برند، حکم اعطای نمایندگی را امضا کند و این کار با واسطه انجام نشود. دومین شرط این دستورالعمل این است که در ۲ سال اول فعالیت نمایندگی، ۲۰ درصد حجم واردات در ایران تولید شود و سومین شرط هم به این گونه می باشد که پس از ۲ سال ۵۰ درصد از مقدار تولید پوشاک و کالا در ایران توسط نماینده قانونی به بازارهای هدف صادر شود. در ادامه لینک دستورالعمل برای اعطای نمایندگی واردکنندگان پوشاک و کالا و همچنین مدارک و شرایط لازم درج شده است.

در انتها خاطر نشان می شویم که ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد.چنانچه در هر کدام یک از مراحل اخذ نمایندگی برندهای خارجی با هر سوال و مسئله ای روبرو شدید می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل کنید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سلام و احترام جهت گرفتن نمایندگی از تولید کنندگان خارجی لطفا راهنمای کنید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام باید ابتدا با برند مورد حرف بزنین
پاسخ
شرایط اخذ نمایندگی نایک
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام متاسفانه با توجه به حمایت از تولید ملی دیگه نمایندگی های خارجی داده نمیشه
پاسخ
سلام ...دنبال دریافت نمایندگی هستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
برای اخذ نمایندگی باید با خود شرکت های مد نظر حرف بزنین
پاسخ
ببخشيد واسه گرفتن نمايندگي ال سي واکي کي ميشه اقدام کنم؟از شهر کاشان هستم
پاسخ
سلام ببخشيد شرايط گرفتن نمايندگي ال سي واكيكي براي شهرستان رو ميخواستم بدونم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
باسلام،وقت بخیر. باتوجه به شرایط کنونی و محدودیت های واردات پوشاک امکان اخذ نمایندگی وجود ندارد .
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
دیگه نمایندگی نمیدن متاسفانه
پاسخ
خواستم نمایندگی بگیرم شرایطش چطوره
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
نمایندگی چه چیزی رو مد نظر دارید ؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
نمایندگی چه چیزی رو مد نظر دارید /
پاسخ
سلام و وقت بخیرمن یه دفتر گوچیک اداری سمت مارلیک و فردیس و حومه دارم و می خوام اگه بشه بتونم نمایندگی یه شرکت یه یه خدمات رو بگیرم.اگه شد لطف کنین و کمکم کنین. ممنونم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
برای دریافت کردن نمایندگی ها باید با شرکت های مد نظر هماهنگ کنین ما صرفا قرارداد تفاهم نامه های نمایندگی رو مینویسیم
پاسخ
با سلام ، برای اخذ نمایندگی ال سی من در شهرستان چه اقداماتی لازم است ؟ با تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام باید با خود نمایندگی حرف بزنین
پاسخ
سلام مخواستم نمایندگی محصولات شرکت کور کمازترکیه رابگیرم لطفا مرا راهنمایی کنید فروشگاه کو رکمازارس واردکننده و فروشنده لوازم خانگی کورکماز
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام ، وقتتون بخیر باشه . اخذ نمایندگی یک برند به توافقات شما با شرکت مقابل و یکسری اطلاعات و مدارکبستگی خواهد داشت . به همین جهت برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
چگونگی اخذ نمایندگی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام ، وقتتون بخیر باشه .اخذ نمایندگی نیازمند یکسری توافقات اولیه بین شما و شرکت مقابل را دارد به همین جهت برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
مشاوره برای نمایندگی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای اخذ نمایندگی نیازمند یکسری توافقات و پذیرفتن شرایط شخصی یا شرکتی که قصد دارد تا به شما نمایندگی را واگذار کند ، دارد . به همین جهت برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
سلام وقت بخیر.برای نمایندگی کوتون میشه راهنمایی بفرمایید؟
پاسخ
سلاممیخواستم اگر لطف کنید راهنمایی جهت اخذ نمایندگی کفش اسکیچرز را بفرماییدممنونم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام برای این امر ابتدا باید با خود برند حرف بزنین ما برای نوشتن تفاهم نامه و ثبت اون در ایران میتونیم اقدام کنیم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام ما در حوزه اخذ نمایندگی صرفا تفاهم نامه های همکاری را مینویسیم برای ارتباط با خود برند متاسفانه پل ارتباطی نداریم
پاسخ
سلام براي گرفتن نمايندگي ال سي وا كيكي براي شهرستان چه شرايطي بايد داشته باشيم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . تا اطلاع ثانوی این مورد قابلیت اجرایی ندارد.
پاسخ
نمایندگی پوشک بچه میخوام
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای ارائه ی اطلاعات بیشتر در این حوزه در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت .
پاسخ
سلام من میتونم نمایندگی برند شمارو بزنم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام متاسفانه ما نمایندگی اعطا نمیکنیم
پاسخ
جهت اخذ نمایندگی پوشاک زنانه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
باید خودتون ابتدا با برند ترکیه صحبت کنین و بعد برای ثبت نمایندگی اقدام کنین
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید