لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

اسامی خلاقانه و خاص برای برند و شرکت

انتخاب نامی زیبا جهت ثبت برند و شرکت نقطه تمرکز و قوت کلیه فعالیتهای بازاریابی است و مهم ترین و ماندگارترین بخش کار شما می باشد . نام برند و یا شرکت اگر صحیح و درست انتخاب شود ، جز جدانشدنی فعالیت شما و سرمایه معنوی و پنهان شماست. انتخاب نام تجاری پروسه ای با اهمیت ، حساس و توام با ابتکار و شکیبایی است . انتخاب درست کسب و کار و نام گذای آن اگر ذهن شما را درگیر کند قطعا" در اینده ذهن مصرف کنندگان نهایی را نیز درگیر خودش می کند و در اذهان ماندگار می شود. لذا در این صورت بازار خوبی برای محصولات و خدمات شما به همراه می آورد. نام گذاری برند و شرکت نقطه عطف مدیریت نام تجاری است چرا که بخشی از یک بدنه‌ی بزرگ‌تر است که مواردی از قبیل جایگاه یابی، لوگو، رنگ، تایپوگرافی و طراحی گرافیکی حاکم بر ارتباطات، شعارها و اقلام تبلیغاتی، آگهی‌ها، رویدادها، شبکه‌ی فروش و سایر ویژگی های سازمانی را تحت تاثیر قرار می دهد.

در این مقاله تلاش کردم تجربه 18 ساله خودم رو تو حوزه کسب و کار در اختیار شما هموطنان و ایرانی دوستان عزیز قرار بدم.امیدوارم با مطالعه دقیق و کامل این محتوا به نیاز های خودتون جهت انتخاب نام مناسب کسب و کار در حوزه ثبت شرکت و یا ثبت برند برسید.همچنین در صورت نیاز به راهنمایی نام زیبا تجاری میتوانید پیام خود ( کامنت ) رو در انتهای صفحه گذاشته تا در اولین فرصت راهنمایی های لازم رو کسب نمایید.در صورت نیاز به مشاوره تلفنی نیز میتونیدبا تلفن همراه مشاوره ایلیا تماس بگیرید.

 

اسامی خلاقانه وخاص برای برند و شرکت

انتخاب اسم شرکت

انتخاب اسم شرکت یکی از مقوله های مهم در خصوص نام شرکت می باشد.نام شرکت است که می تواند شرکت را به اوج یا به قعر برساند بنابراین بهتر است که در خصوص انتخاب اسم شرکت نهایت دقت را مد نظر داشته باشید و برای آن وقت و زمان زیادی را صرف کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه برسید و شرکت را به رشد و شکوفایی برسانید.

نام شرکت 

از جمله حساس ترین مراحل ثبت شرکت نام شرکت می باشد،نام شرکت مستلزم دقت،زمان و اطلاعات لازم وکافی می باشد.نام شرکت باید جدید،خلاقانه ونوین باشد،سابقه ثبتی نداشته باشد،با معنی باشد ومعنای آن در یکی از لغتنامه های فارسی وجود داشته باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نام شرکت می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس حاصل نمایند.

اسم های خاص هنری

امروزه انتخاب اسم های خاص هنری از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار می باشد زیرا اشخاصی که هنری می باشند و به کارهای هنری می پردازند در جستجوی اسم های زیبا و خاص برای فعالیت خود می باشند.در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اسم های خاص هنری می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس حاصل نمایید.

اسم خاص

اسم خاص به معنی اسم منحصر به فرد می باشد یعنی اسمی که به یک شخص،جانور ویا یک شی دلالت می کند به بیان دیگر به اسمی که مختص یک شخص یا یک شی در یک گروه و یک دسته باشد اسم خاص گفه می شود.به اسم خاص اسم علم نیز می گویند . اسم دارای تقسیم بندیهای دیگری نیز هست مانند اسم نکره و معرفه ( شناس و ناشناس ) و یا اسم ساده ، مرکب و اسم مشتق مرکب و نیز اسم مفرد یا جمع و اسم امد و مشتق که هر کدام از لحاظ خاصی اسم را تقسیم بندی کرده اند . اما در بین همه این تقسیم بندیها در ثبت شرکت و تعیین نام شرکت اسم عام و خاص اهمیت دارد.

اسم های خاص مشتمل بر 5 قسم می باشد:

 • اسم هایی که مختص انسان ها می باشد مانند:محمد،حسین،علی،زهرا.
 • اسم هایی که مختص حیوانات می باشد مانند:سیمرغ،رخش،عقاب،مار.
 • اسم هایی که مختص اشیا می باشد مانند:میز،صندلی،لپ تاپ،پنجره
 • اسم هایی که مختص اماکن جغرافیایی می باشد مانند:آسیا،اروپا،اقیانوس آرام.
 • اسم هایی که فقط از آن ها یکی وجود دارد مانند:تورات،انجیل،قرآن 

اسامی خاص برای برند

اسامی خاص برای برند یکی از پیش نیازهای مهم و اساسی جهت به ثبت رساندن شرکتها و یا برند میباشد.بسیاری از متقاضیان در مرحله ی انتخاب اسم به موانعی برمیخورند و نمی توانند شرکتشان را با موفقیت در حوزه ی ثبتی محل فعالیت خود به ثبت برسانند.همچنین در حوزه ثبت برند نیز چنین مشکلی دارند.انتخاب اسم تجاری چه برای نام شرکت و یا نام برند می بایست از یک سری قوانین مشخص تبعیت نماید.اسم خاص باید به گونه ای باشد که در گذشته به ثبت نرسیده باشد و سابقه ثبتی هم نداشته باشد و معنی آن در یکی از لغتنامه های معتبر فارسی وجود داشته باشد.

اسامی خلاقانه

برای انتخاب اسم شرکت باید از اسامی خلاقانه استفاده کنید.منظور از اسامی خلاقانه اسامی است که مطابق شئونات اسلامی باشد،خاص باشد و منحصر به فرد و قبلا به ثبت نرسیده باشد.اسامی خلاقانه خاص می باشند و راحت تر در اذهان مشتریان باقی می ماند به نحوی که با دیدن،شنیدن آن اسم محصولات،خدمات و کالاهای شما برای آنان تداعی می شود.

اسم های هنری خاص

برای انتخاب اسم شرکت و برند بهتر است که از اسامی خلاقانه و اسم های هنری خاص استفاده کنید.اسم های خلاقانه و اسم های هنری خاص بدیع و نوین می باشد و بهتر می تواند در ذهن مشتری باقی بماند.انتخاب اسم برند و شرکتی که خلاقانه باشد می تواند تداعی خدمات شما در اذهان مشتریان باشد.

اسم شرکت

اگر قصد ثبت کردن اسم شرکت را دارید باید برای موفقیت شرکت تان ابتدا نام مناسب و درخور حیطه فعالیت تان انتخاب کنید. بسیاری از مدیران شرکت های موفق نام های خوبی را برای شرکت خود انتخاب کرده اند و از همه مهمتر ابتدا باید ببینید که نامی که انتخاب کرده اید خالی یست و یا قبلا رزرو شده است.یکی از مهم‌ترین مراحل در تاسیس یک کسب‌وکار جدید انتخاب نام و لوگوی مناسب برای آن است که ممکن است اشتباهات زیادی در این مورد انجام شود. یک نام خوب باید منحصربه‌فرد بوده و به‌آسانی به خاطر سپرده شود و موجب سودآوری درآینده شود.

اسم با معنی برای مغازه

انتخاب اسم با معنی برای مغازه امری مهم محسوب می شود و می تواند وجهه و شهرت مغازه را بالا ببرد برای انتخاب نام مناسب برای مغازه و فروشگاه خود باید اسمی انتخاب کنید زیبا  و در عین حال ساده و با معنی باشد زیرا که انتخاب اسم با معنی برای مغازه همیشه در خاطر مشتریان باقی می ماند و سبب می شود که مشتریان و کاربران شما چندین بار از مغازه ی شما بازدید کنند.اسمی که برای مغازه خود انتخاب می کنید باید ساده باشد تلفظ آن آسان باشد به نحوی که در خاطر مشتریان شما باقی بماند هم چنین انتخاب اسم با معنی برای مغازه می تواند تاثیر به سزایی در برندسازی شما داشته باشد.

اسامی خاص برای برند سازی

اشخاصی که تمایل به ثبت برند دارند باید بدانند که انتخاب اسامی خاص برای برندسازی از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار می باشد و نیازمند دقت،تلاش و زمان کافی می باشدزیرا برند نوعی از هویت شرکت و فعالیت محسوب می شود و علامتی جهت شناسایی و شناساندن کالاها و خدمات تولید شده شمرده می شود.وقتی برندسازی درست صورت بگیرد این برندسازی سبب رشد و شکوفایی شرکت شما می شود و این رشد سبب می شود تا مزایای زیادی برای شما به بار بنشیند.

اسم های خاص

منظور از اسم های خاص اسامی می باشند که به یک چیزی دلالت دارند واین دلالت می تواند شامل انسان،حیوان و اشیا باشد.همان گونه که از اسم های خاص پیداست اسم های منحصر به فردی محسوب می شوند مثلا اسم های خاص برای انسان ها:مریم،محمد،فاطمه.اسم های خاص برای حیوان:مار،میمون،زرافه.اسم های خاص برای اشیا میز،صندلی،لیوان می باشد.

انتخاب نام شرکت

یکی از مباحث مهم در خصوص ثبت شرکت،انتخاب نام شرکت می باشد.نام شرکت مستلزم داشتن اطلاعات لازم و کافی در این خصوص می باشد هم چنین نام شرکت باید جدید،نوین باشد و سابقه ثبت نداشته باشد.اگر می خواهید بعد از انتخاب نام شرکت خود از اینکه چرا این اسم را انتخاب کردید پشیمان نشوید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.شماره تلفن های ثبت شرکت ایلیا جهت برقراری ارتباط 32137-026 و26655119-021 می باشد.

چگونه اسم شرکت انتخاب کنیم؟

برای پاسخ به سوال چگونه اسم شرکت انتخاب کنیم باید بگوییم که نخستین گام جهت انتخاب اسم شرکت تماس با ثبت شرکت ایلیا و بهره مندی از مشاوره رایگان مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی می باشد.پس از آن باید به ترتیب اولویت خود 5 اسم برای شرکت انتخاب و به ثبت شرکت ایلیا ارائه دهید در صورت تمایل می توانید امور انتخاب نام شرکت خود را به ثبت شرکت ایلیا بسپارید تا کارشناسان ما براساس فعالیت شما اسامی را انتخاب نمایند.

اسم های تجاری شیک

اسم های تجاری شیک نشان دهنده این می باشند که صاحبان آن ها برای انتخاب اسم شرکتشان نهایت زمان،دقت وتلاش را مد نظر داشته اند و توانسته اند اسم های تجاری شیک انتخاب و به ثبت برسانند.در صورتی که شما متقاضی گرامی تمایل به انتخاب و ثبت اسم های تجاری شیک دارید می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند و شما در این امر مهم یاری نمایند.

اسم های اصیل ایرانی برای شرکت

گاهی انتخاب نام برای شرکت می تواند طاقت فرسا و خسته کننده باشد. این تصمیم پیامدهای مهم برندینگ در سال های آینده دارد. بهرحال نام شرکت شما کل داستان سازمان شما را در یک یا دو کلمه خلاصه می کند.

انتخاب اسم شرکت جزء اولین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تأسیس شرکت است.

بسیاری از افرادی که مایل به ثبت شرکت هستند، برای رسیدن به اسم شرکت مطلوب خود انرژی و زمان زیادی را صرف می‌کنند. اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می‌کنند و به همین دلیل هم معمولاً بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می‌گیرند.

انتخاب اسم شرکت اولین نشانه هر شرکت است. شاید بی راه نباشد که بگوییم اسم شرکت همانقدر مهم است که پرچم یا سرود ملی یک کشور اهمیت دارد. از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت کمی سختگیرانه تعیین شده است؛ که البته این سختگیری در تعیین اسم شرکت به دلیل مسائل حقوقی و مالی تا حدودی هم لازم است. همین امر فرایند انتخاب اسم شرکت را برای برخی پیچیده و سخت می‌کند.

مهم این است که با شناختن صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت بتوانیم نام شرکت را به گونه ای انتخاب کنیم که برازنده شرکت باشد.

هدف گروه مشاوره اسم شرکت در مجتمع ثبت شرکت ایلیا، طراحی اسمی مناسب برای متقاضیان ثبت شرکت است.

اسم زیبا برای موسسه

وقتی شرکتی ثبت می شود شخصیت حقوقی پیدا می کند که این شخصیت حقوقی همانند شخصیت حقیقی که اسم دارد شرکت هم باید اسمی داشته باشد ولی انتخاب اسم زیبا برای موسسه شرایط خاص و ویژه ای دارد و باید براساس این اصول انتخاب شود.داشتن اسم زیبا برای موسسه باعث می شود تا اشخاص زیادی جلب شرکت شما شوند وتمایل به همکاری با موسسه شما را داشته باشند.

انتخاب اسم برای موسسه آموزشی

جهت انتخاب اسم برای موسسه آموزشی باید از اسامی که تکراری نمی باشند،سابقه ثبتی ندارند،جدید و خلاقانه می باشند انتخاب کنید و از اسم های کلیشه ای و اسم های عام انتخاب نکنید.در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب اسم برای موسسه آموزشی میتوانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران وکارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند، هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید.

 

انتخاب نام شرکت

 

از خودتان بپرسید چرا انتخاب نام زیبا و مناسب برای شرکت؟

زمانی که می خواهید شرکت خود را ثبت کنید نیاز دارید که نامی مناسب برای آن انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید در نهایت بعد از مشاوره ها با مراکز ثبت شرکت، یک نام خوب برای شرکت خود انتخاب کنید باید بتوانید به این ۱۰ سوال اساسی پاسخ مناسبی بدهید. ما این ده سوال و پاسخ های آن را برای کمک به شما در زیر آورده ایم.

 

از نام تجاری برای موفقیت شرکت خود چه انتظاری دارم؟

انتخاب نام مناسب، برای شرکت می تواند تمایز شدیدی بین شما و رقبا ایجاد کند و این می تواند شما را به بهترین مکان های رقابتی برساند .چنانچه انتخاب نام نادرست نیز می تواند به همان اندازه قدرت شکننده داشته باشد. البته پیش از همه این ها باید برند تجاری تان را و جایگاه آن را مشخص کنید و اشراف کاملی بر رقبا و استراتژی آن ها داشته باشید .

آیا نام تجاری محدود کننده فعالیت است؟

همیشه باید نام هایی که محصولات شما، خدمات و به طور کلی موفقیت و توسعه کارتان را محدود می کند دوری کنید. بدین صورت باید آینده ی کاری شرکت و فعالیت های آن را در نظر بگیرید تا در اثنای کار نیازی به تغییر ثبت برند و نام شرکت خود نداشته باشید .

آیا نام تجاری نوع فعالیت شرکت را نشان می‌دهد؟

انتخاب برندی که به حیطه کاری ربط داشته باشد بسیار اهمیت دارد، و می تواند موفقیت را دوچندان کند چرا که ذهن مخاطبین را برنامه ریزی می کند اما نباید فراموش کرد که انتخاب نام شرکت متناسب با پیشه، نتواند سادگی و سهولت تلفظ و ماندگاری نام را از بین ببرد. در واقع اول باید به ماندگاری نام توجه کرد و بعد به تناسب .

آیا این نام درذهن ماندگاری دارد؟

اصولا نام هایی که ساده تر و کوتاه تر هستند بیشتر به ذهن می مانند. در قانون نام گذاری شرکت ها این گونه بیان شده که اگر نام مورد نظر دو سیلابی باشد ماندگاری اش در ذهن بیشتر است. همچنین آوای کلمات نیز می تواند به میزان زیادی در ماندگاری آن ها موثر باشد. اگر در حروف از حرف های کم کاربرد تر مثل ژ و گ و.. استفاده شود می تواند اثرات مثبتی بر جای بگذارد.

آیا ادای کلمات این نام آسان است؟

برخی از افراد با این تصور که انتخاب نام، سخت تر و مشکل تر می تواند تمایزی بین رقبا ایجاد کندنامهای دشواری برای شرکت خود انتخاب می کنند ، اما مشاوران انتخاب نام تجاری با این استراتژی کاملا مخالف اند. گاهی اوقات نامی را انتخاب می کنیم که شبیه به نوشتار اشتباه املایی یک واژه دیگر است که این گونه اسم ها باید کاملا حذف شوند .

عکس‌العمل مشتریان بالقوه زمانی که اولین بار با این نام آشنا می‌شوند، چگونه خواهد بود؟

مشاوران معتقند که اگر یک نام تجاری برای بار اول در جراید منتشر شود و کاربران بتوانند براحتی آن را بخوانند و تلفظ کنند آن نام می تواند نام موفقی باشد. البته انتخاب یک نام غیر معمولی با تلفظی جالب و روان می تواند شما را برجسته تر از رقبا جلوه دهد و مشتریان با آن به راحتی ارتباط برقرار می کنند.

آیا این نام خوب به نظر می‌آید و به راحتی تلفظ می‌شود؟

باید به آوای شنیداری و تلفظ نام بسیار دقت کرد. آوای یک کلمه یا نام می تواند بیانگر چیزهایی مثل بیانگر احساس، انرژی و هیجان باشد و شنونده بر اساس میزان شدت آن ها می تواند با آن رابطه برقرار کند. هر چه نام تجاری سنگین وزن تر باشد و تلفظ آن سخت تر باشد برای همه گیر کردن آن رقابت و تبلیغات بیشتری نیاز است .

آیا این نام فقط برای شما معنی و مفهوم دارد؟

یک نام تجاری باید در پس ظاهر خود، یک معنای عمیق و خوب و مرتبط با پیشه و فعالیت شرکت شما داشته باشد. برای بسیاری از افراد به ذهن سپاری نام ها بر اساس معانی صورت می گیرد و به همین دلیل است که در برخی پیام های بازرگانی از معنی نام های محصولات استفاده می کنند. هر گز از نام های سواهیلی یا نام هایی که به طور معکوس معنای خوبی دارند استفاده نکنید.

آیا این نام از نظر ظاهری جالب به نظر می‌آید؟

نامی که برای شرکت قصد انتخاب آن را دارید باید بتواند در آرم شرکت گنجانده شود به طوری که فرد با دیدن تبلیغات آن یا با دیدن آرم شرکت بتواند سریع محصول را تشخیص دهد و بگوید که این تبلیغ چه محصولی است .

آیا در مورد سابقه این نام تحقیقات کافی به عمل آمده است؟

وقتی که یک نام مورد تایید مشاور انتخاب کردید، باید مدت زمان زیادی را به تحقیق بپردازید که آیا این نام توسط ارگان یا شرکت دیگری مورد استفاده قرار گرفته یا نه. اگر شرکتی نام مشابه به نام شما را داشته باشد می تواند به هر نحوی که شده در موفقیت شما تاثیر منفی داشته باشد. پس تحقیقات کامل را بعد از انتخاب نام فراموش نکنید.

وقتی که یک نام مورد تایید مشاور انتخاب کردید، باید مدت زمان زیادی را به تحقیق بپردازید که آیا این نام توسط ارگان یا شرکت دیگری مورد استفاده قرار گرفته یا نه. اگر شرکتی نام مشابه به نام شما را داشته باشد می تواند به هر نحوی که شده در موفقیت شما تاثیر منفی داشته باشد. پس تحقیقات کامل را بعد از انتخاب نام فراموش نکنید.

اسم شرکت

 

اهمیت اسم شرکت در چیست؟

 

انتخاب اسم شرکت جزء اولین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تأسیس شرکت است.
بسیاری از افرادی که مایل به ثبت شرکت هستند، برای رسیدن به اسم شرکت مطلوب خود انرژی و زمان زیادی را صرف می‌کنند. اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می‌کنند و به همین دلیل هم معمولاً بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می‌گیرند.
اسم شرکت اولین نشانه هر شرکت است. شاید بی راه نباشد که بگوییم اسم شرکت همانقدر مهم است که پرچم یا سرود ملی یک کشور اهمیت دارد. از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت کمی سختگیرانه تعیین شده است؛ که البته این سختگیری در تعیین اسم شرکت به دلیل مسائل حقوقی و مالی تا حدودی هم لازم است. همین امر فرایند انتخاب اسم شرکت را برای برخی پیچیده و سخت می‌کند.
مهم این است که با شناختن صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت بتوانیم نام شرکت را به گونه ای انتخاب کنیم که برازنده شرکت باشد.
هدف گروه مشاوره اسم شرکت، طراحی اسمی مناسب برای متقاضیان ثبت شرکت است.

موارد مهم در انتخاب اسم شرکتها

دارای ریشه فارسی باشد.

 1. لاتین نباشد.

 2. با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافات نداشته باشد.
 3. تکراری نباشد.به سایتwww.ilenc.irمراجعه و نام پیشنهادی را جستجو نمایید توجه کنید که دو کلمه از نام پیشنهادی با اسامی دارای سابقه باید متفاوت باشد.
 4. دارای اسم خاص باشد.
 5. از اعداد بصورت ریاضی آن استفاده نشود ، بلکه بصورت حروف نوشته شود.
 6. از عناوین ایثارگران و شاهد و امثالهم که انحصاراً تحت نظارت سازمان محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، استفاده نشود.
 7. از عنوانهای شعرا، دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استفاده نشود .
 8. عدم استفاده از حروف اول چند کلمه بعنوان اسم مخفف و یا ترکیبی از چند حرف.
 9. عدم استفاده از حرف اول بعضی از کلمات مثل: پی وی سی و ...

 

نامهای زیر نباید جزء اسامی مضاف به عناوین شرکت اضافه شود :

ملی - ایران- ملت- کشور- انتظام- نظام- نفت - پتروشیمی - دادگستر- بنیاد – سازمان – مرکز - بهزیست – بانک – بسیج- جهاد - آسانسور - آژانس- ایثار-ایثارگران – شاهد - شهید- آزاده- جانبازان- تکنو - فامیلی -فیلتر - نیک – باور- میکروبرد- تست - استار - تک - مدرن - پیک - امنیت- کارواش - فانتزی - شهروند - اقتصاد -میهن - جوانان - ایمان - دکوراسیون - هدف - سپاه - تکنیک - دیتا- تک نو- تکنولوژی - اورست - مونتاژ- ونوس - دفتر- ایتال - بیو- کنترل – متریک – مترلژی. و برای آپارتمان معادل آن = كاشانه - تکنیک و تکنو معادل آن = فن – تکنولــوژی معادل آن= فن آوری یا فن آوران –کلینیک معادل آن =درمانگاه - دکوراسیون معادل آن= آرایه سیستم معادل آن= چرخه درخواست شود.

 

درباره انتخاب نام شرکت و اهنگ نام شرکت بیشتر بدانیم.

انتخاب نام شرکت خوش آهنگ

هنگامی که صحبت از موفقیت یک کسب و کار کوچک در میان است در واقع نام یک شرکت اهمیت بسیاری پیدا می کند . یک نام صحیح می تواند شرکت شما را به اوج ببرد و از طرفی یک نام اشتباه نیز می تواند شرکت را به قعر بکشاند . اسم شرکت باید انتقال دهنده تجربه ، ارزش ، وجه تمایز محصولات و خدمات باشد .

برخی از کارشناسان بر این اعتقادند که اسامی انتزاعی بهترین اسامی هستند، برخی دیگر اعتقاد دارند که اسامی خبری که به مشتریان می گویند که کسب و کار شما دقیقاً چیست بهترین اسامی هستند. حال آنکه برخی دیگر بر این باورند که اسامی ابداعی بیشتر در اذهان می مانند در حالی که برخی معتقدند که این اسامی سریعتر به فراموشی سپرده می شوند.

اما واقعیت این است که تمامی اسامی می توانند کار آمد باشند چنانچه که با یک استراتژی بازاریابی مناسب پشتیبانی شوند.

انتخاب یک نام تجاری خوب یک فرایند پیچیده است . انتخاب نام شرکت جزء اولین مقرارت ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تاسیس شرکت است. بسیاری از افراد قبل از ثبت شرکت خود برای رسیدن به اسم شرکت مطلوب، انرژی و زمان زیادی صرف می کنند اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می کنند و به همین دلیل هم معمولا بعد از مدتی تصمیم به تغییر نام شرکت می گیرند.

به هر حال در این تحقیق سعی گردیده است تا نکات کلیدی در انتخاب نام شرکت بیان گردد.

1-نامگذاری را جدی بگیرید:نام گذاری شرکت و یا محصولات تان یک موضوع جدی است. نامی که شما انتخاب می کنید بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی شرکتتان را بر عهده دارد.
2-رقبا را چک کن:رقبای شما چه اسامی دارند؟ لیستی از اسامی آنها تهیه و با هم مقایسه کنید تا ایده شما شکل بگیرد و اسم خودتان را توسعه و بهبود دهید.
3-درباره مخاطبین بازار خود فکرکنید:هدف شما اینست که نام تجاری شما در میان مخاطبین تان مهم و طنین انداز باشد. بنابراین از هر آنچه که درباره مخاطبین تان می دانید استفاده کنید.
4-از دیگران بخواهید که نام شرکت شما را تلفظ کنند:بعضی از شرکت ها عمداً یک نام تجاری را که مشتریان به سختی آن را تلفظ می کنند انتخاب می کنند. این استراتژی پر خطر تلاش می کند تا شرکت را بهتر از رقبایش نشان دهد.
5-از خلاقیت خود استفاده کنید :در حالی که تلاش می کنید که نامی انتخاب کنید که تلفظ آن ساده و به آسانی به ذهن سپرده شود از روی ارزش یک نام کاملا متمایز به سادگی رد نشوید.
6-از تمام زوایا نگاه کنید:در مورد نام شرکت و رابطه آن با عملیات هر روزه کسب وکارتان فکر کنید.
7-خودتان را محدود نکنید:اگراسمی انتخاب کنید که دقیقاً نشان دهنده این باشد که چه کاری می کنید ممکن است پیشرفت آینده کسب و کار خود را محدود کنید .به عنوان مثال شرکت مشاور مهاب سالها در زمینه پروژه های سد و آب فعالیت می کرد لیکن اخیرا تصمیم به ورود به پروژه های راه و راه آهن نموده است. که اینگونه پروژه ها با نام و لوگوی شرکت متناسب نمی باشد.
8-ورودی بگیرید:هنگامی که شما چند گزینه برای انتخاب دارید با دوستانتان، خانواده، همکاران و کارفرمایان احتمالی در میان بگذارید و نظر آنان را جویا شوید احساس و پیشنهاد های آنان را بخواهید.
9-از تشیکل کار گروه برای انتخاب اسم خودداری کنید: به نظر می رسد که درگیر کردن همه دوستان، خانواده، کارکنان، کارفرمایان و … در انتخاب اسم کار صحیحی باشد .اما این شیوه مشکلات عدیده ای را همراه خواهد داشت. اولین و واضح ترین مشکل این که شما در نهایت مجبور خواهید شد که تنها یک اسم انتخاب کنید واین ریسک وجود دارد که افراد از شما رنجیده خاطر شوند دوماً اینکه شما معمولا اسمی را انتخاب می کنید که نتیحه اجماع است که نتیحه آن اسمی است که خیلی معمولی خواهد بود. روش بهتر این است که تنها افراد کلیدی را درگیر کنید.
10-کوتاه و مختصر باشید:هرچه نام تجاری کوتاه تر باشد بهتر و به خاطر سپردن آن راحت تر است .
IBM-11 نباشید:گاهی به منظور سهولت در مذاکرات و مکاتبات وسوسه انگیز است که نام تجاری را مخفف می کنیم. اما اگر به عنوان صاحب یک کسب وکار کوچک ، منابع و توان بازاریابی کافی را نداریم تا به بازار و مشتریان خود آموزش دهیم که کلمات مخفف ما به چه معنا و مفهومی می باشند، باید از این کار پرهیز نماییم.
12-متمایزباشید:از اسم یک برند مشهور موجود استفاده نکنید و یا حتی بر روی آن اصلاحات و تغییرات انجام ندهید.
13-در مورد سابقه نام انتخابی تحقیق کنید:حتی بهترین نام ها وقتی که توسط شخص دیگری مورد استفاده قرارگرفته باشد، بی ارزش خواهد بود.
14-ازبازی با کلمات بپزهیرید:استفاده از استراتژی بازی با کلمات می تواند منجر به این شود که مشتریان به سختی شما را به یاد بیاورند و پیدایتان کنند.
15-فرا منطقه ایی فکر کنید:شرکت های کوچک زیادی به صورت منطقه ای فعالیت می کنند. این بدان معنا نیست که اسم شما بایستی برمبنای محدوده جغرافیایی باشد اگر شما برای مشتریانی در بازار محلی فعالیت می کنید، آنها این را به خوبی می دانند و شما را می شناسند. اضافه کردن نام منطقه به کسب و کارتان فقط تاکید می کند که شما نیز به لیست بلند بالای سایر شرکت های محلی با اسامی مشابه اضافه شده اید.به این بیندیشید که ممکن است در آینده برند شما توسعه یافته و قصد صادر نمودن کالا و خدمات خود را به کشورهای دیگر داشته باشید.
16-از شرکت« من » بپرهیزد:یک تمایل رایج وجود دارد که کسب و کار به نام موسس آن ثبت شود. اگر قرار شود روزی شرکت به فروش برسد، نام شرکتی که به نام موسس آن است برای خریدارن احتمالی آن کمتر جذاب می باشد.
17-انتخاب نام به صورت کلیشه ای:در هنگام انتخاب نام، ناخودآگاه فرایند تفکرات به سمت وسوی انتخاب اسامی براساس استعاره می رود. این موضوع هیچ عیبی ندارد البته تا زمانی که آنقدر استفاده نشده باشد که تکراری و خسته کننده باشد.
18-ظاهری زیبا و متقارن : باید بدانید نام تجاری که انتخاب کردید چگونه در علامت وآرم شرکت یا بیلبوردهای تبلغاتی نمایان می شود. به عنوان مثال نام شرکت Xerox , Volvo ,GoGo که از یک تعادل و توازن برخورداراست و دوستانه و جذاب به نظر می رسند از این بابت بسیار مناسب هستند.
Web Friendly-19 باشید .مشتریان به صورت روزانه با اسامی مختلف شرکت ها و تبلیغات مختلف بمباران می شوند. آدرس وب سایت شما می بایست همانند نام شرکتتان باشد.
20-آیا نام فقط برای شما معنی و مفهوم دارد ؟ نام تجاری که معنای پنهان یا شخصی داشته باشد نمی تواند تداعی کننده چیزی در مورد برند شرکت شما باشد.
21-روی آن بخوابید :لیست اسامی را برای یک یا دو روز کنار بگذارید. سپس مجددا آنها را بررسی کنید. ممکن است احساس متفاوتی نسبت به اسمی که قبلا دوستش داشتید پیدا کنید.
22-اطمینان حاصل کنید که شما آن را دوست دارید.

فرایند انتخاب نام یک شرکت می تواند به راحتی تبدیل به یک دردسر بزرگ شود .

جهت انتخاب نام شرکت روی لینک نمونه اسم تجاری کلیک نمایید.

انتخاب نام برند و نشان تجاری

نام جهت ثبت برند و شرکت نقطه تمرکز و قوت کلیه فعالیتهای بازاریابی است و مهم ترین و ماندگارترین بخش کار شما می باشد . نام برند و یا شرکت اگر صحیح گزینش شود ، جز لاینفک فعالیت شما و سرمایه معنوی و پنهان شماست. انتخاب نام تجاری پروسه ای با اهمیت ، حساس و توام با ابتکار و شکیبایی است . انتخاب درست کسب و کار و نام گذای آن اگر ذهن شما را درگیر کند قطعا" در اینده ذهن مصرف کنندگان نهایی را نیز درگیر خودش می کند و در اذهان ماندگار می شود. لذا در این صورت بازار خوبی برای محصولات و خدمات شما به همراه می آورد. نام گذاری برند و شرکت نقطه عطف مدیریت نام تجاری است چرا که بخشی از یک بدنه‌ی بزرگ‌تر است که مواردی از قبیل جایگاه یابی، لوگو، رنگ، تایپوگرافی و طراحی گرافیکی حاکم بر ارتباطات، شعارها و اقلام تبلیغاتی، آگهی‌ها، رویدادها، شبکه‌ی فروش و سایر ویژگی های سازمانی را تحت تاثیر قرار می دهد.

روش های مختلفی برای تعیین و انتخاب نام زیبای جهت کسب وکار و اسم گذاری برند وجود دارد که در اینجا به 4 مورد اصلی آن می پردازیم :

1.نام های تجاری جداگانه
شرکت "پروکتر اند گمبل" از این روش پیروی کرده و هر محصول را با یک نام تجاری خاص روانه بازار کرده تا با محصولات دیگر رقابت کند مانند "تاید" و...
2.نام تجاری واحد :
در این نوع سیاست نام گذاری برند یک برند واحد برای همه محصولات استفاده شده مانند برندIBM" "

3.اسامی جمعی جداگانه برای هر دسته از کالاها :
شرکت "سیرز" از این روش استفاده کرده به این معنا که این شرکت برای وسایل و ادوات نام "کنمور" برای ابزارآلات نام "کرافتزمن" و برای تاسیسات خانگی نام "هومارت" را انتخاب کرده است.
4. تلفیقی از نام تجاری شرکت و اسامی کالاهای منفرد:
شرکت "کلاگ" از این سیاست بهره برده است است و "کورن فلکس کلاگ"، "رایس کریسپیز کلاگ" و "رایزن بران کلاگ" از آن جمله اند.

انتخاب نام زیبا جهت ثبت شرکت و برند

اسم های اصیل ایرانی برای شرکت

چنانچه در صدد ثبت شرکت می باشید انتخاب اسم های اصیل ایرانی برای شرکت گزینه بسیار خوبی می باشد زیرا شما باید برای شرکت خود از اسم های اصیل ایرانی واسم هایی که سابقه ثبت ندارند انتخاب کنید.ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت اسم های اصیل ایرانی برای شرکت می باشد برای برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن 32137-026 و 26655119-021 تماس حاصل کنید.

انتخاب اسم برند هنری

همانگونه که در موارد بالا هم توضیحاتی را ارائه نمودیم برای انتخاب اسم برند هنری مستلزم صرف وقت و زمان زیادی و اطلاعات لاز و کافی در این خصوص می باشید.انتخاب نام هنری همانگونه از نامش هم پیداست باید خلاقانه ونوآورانه باشدو به گونه ای دیگر جدید باشد و هنرگونه باشد.اسامی که انتخاب می کنید نباید قبلا به ثبت رسیده باشد بلکه باید جدید بوده وهرگونه سابقه ثبتی باشد.

اسم برای شرکت

هنگامی که صحبت از موفقیت یک کسب و کار کوچک در میان است در واقع انتخاب اسم برای شرکت اهمیت بسیاری پیدا می کند. یک نام صحیح شرکت، می تواند شرکت شما را به اوج ببرد و از طرفی یک نام اشتباه نیز می تواند شرکت را به قعر بکشاند. اسم باید انتقال دهنده تجربه، ارزش، وجه تمایز محصولات و خدمات باشد. برخی از کارشناسان معتقدند که اسامی انتزاعی بهترین اسامی هستند، برخی دیگر اعتقاد دارند که اسامی خبری که به مشتریان می گویند که کسب و کار شما دقیقاً چیست بهترین اسامی هستند حال آنکه برخی دیگر به این باورند که اسامی ابداعی بیشتر در اذهان می مانند در حالی که برخی معتقدند که این اسامی سریعتر به فراموشی سپرده می شوند.اما واقعیت این است که تمامی اسامی می توانند کار آمد باشند چنانچه که با یک استراتژی بازاریابی مناسب پشتیبانی شوند. انتخاب یک نام تجاری خوب یک فرایند پیچیده است . انتخاب اسم شرکت جزء اولین مقرارت ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تاسیس ثبت شرکت است. بسیاری از افراد قبل از ثبت شرکت خود برای رسیدن به نام شرکت مطلوب، انرژی و زمان زیادی صرف می کنند اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم برای شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می کنند و به همین دلیل هم معمولا بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می گیرند.

انتخاب اسم برای گروه هنری

اشخاصی که در یک گروه هنری مشغول به فعالیت می باشند تمایل به انتخاب اسم برای گروه هنری دارند و باید اسمی را در خصوص گروه هنری انتخاب کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب اسم برای گروه هنری و انتخاب اسم برای کارهای هنری  می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند و شما را در این مهم یاری کنند.

اسامی خاص برند

اسامی خاص برند را باید به نحوی انتخاب کید که موارد ونکته هایی که در ذیل ذکر شده است را داشته باشد:

 •  قابلیت ثبت و حمایت قانونی را داشته باشد.
 •  کوتاه و مختصر باشد.
 •  انحصاری باشد و تشابه نداشته باشد.
 •  ترکیبی جدید داشته باشد و تکراری نباشد.
 • خاص باشد و اسم عام و متعلق به عموم نباشد.
 •  نگارش و خواندن آن یکسان باشد ( مثلا کلمات خوانا یا خویشتن از این لحاظ برای نام برند مناسب نیستند.)
 • خوش نوا و خوش تلفظ باشد.
 • براساس زبان های رایج جهان مورد بررسی قرار گرفته باشد.
 •  دارای هویت بصری باشد و نام مجازی نباشد.
 •  موزیک خاصی را در ذهن یادآوری کند.

ساخت اسم شرکت

چنانچه تمایل به ساخت اسم شرکت دارید باید نکاتی که در ذیل ذکر شده است را رعایت کنید:

 • باید ریشه فارسی داشته باشد.
 • باید غیرفارسی نباشد.
 • باید با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافی نداشته باشد.
 • اسم انتخاب شده نباید تکراری باشد.
 • باید دارای اسم خاص باشد.
 • باید از اعداد به صورت ریاضی استفاده نشود و به صورت حروف نوشته شود.
 • باید از عنوان های شاهد،ایثارگران و مانند آن ها که تحت نظارت سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، استفاده نشود.
 • باید  از عنوان های شعرا، دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استفاده نشود.
 • باید از حروف اول چند کلمه بعنوان اسم مخفف و یا ترکیبی از چند حرف استفاده نشود.
 • نباید از حرف اول بعضی از کلمات مثل: پی وی سی و ...... استفاده شود.
 • نام های زیر نباید جزء اسامی مضاف به عناوین شرکت اضافه شود :

  ملی - ایران- ملت- کشور- انتظام- نظام- نفت - پتروشیمی - دادگستر- بنیاد – سازمان – مرکز - بهزیست – بانک – بسیج- جهاد -  آسانسور - آژانس- ایثار-ایثارگران – شاهد - شهید- آزاده- جانبازان- تکنو - فامیلی -فیلتر  - نیک – باور- میکروبرد- تست - استار - تک - مدرن -  پیک - امنیت-  کارواش - فانتزی - شهروند - اقتصاد -میهن - جوانان - ایمان - دکوراسیون - هدف - سپاه - تکنیک - دیتا- تک نو- تکنولوژی - اورست - مونتاژ- ونوس - دفتر- ایتال - بیو- کنترل – متریک – مترلژی.

نام های تجاری زیبا

امروزه با پیشرفته شدن جوامع و زیادی شدن شرکتهای ثبتی و فعالیت ها اشخاص اغلب به دنبال نام های تجاری زیبا برای فعالیت خود هستند.در فرهنگنامه های فارسی اسامی خاص زیبا و اسامی که نام مناسب شرکت هستند وجود داردهم چنین اشخاصی که به فعالیت های عمرانی ومعماری می پردازند و در صدد انتخاب اسم شرکت عمرانی و اسم شرکت معماری می باشند می توانند کلیه امور موارد فوق الذکر و هم چنین انتخاب اسامی شرکت و نام برای شرکت خود را به ثبت شرکت ایلیا بسپارند برای برقراری ارتباط با ثبت شرکت ابلیا تنها کافیست فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند.

اسامی خاص برای برندسازی

در مقوله اسامی خاص برای برند سازی نحوه انتخاب اسامی که برای برند سازی انتخاب می کنید مهم و بااهمیت می باشد.برند سازی باید به نحوی باشد که مشتری را گمراه نکند قابل تشخیص باشد و به گونه ای باشد که از میان چندین محصول مشابه محصولی را خریداری کند که برند شما بر روی آن حک شده است.

شایان ذکر است ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات امور ثبتی،اداری وحقوقی می باشند هم چنین چنانچه در هر کدام یک از اموری از قبیل اسامی شرکتهای بازرگانی،اسامی زیبا برای شرکت،پیشنهاد اسم شرکت،پیشنهاد اسم برای موادغذایی می باشد.شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 پاسخگوی سوالات شما متقاضیان عزیز می باشد.

برند و برندسازی : Branding

انتخاب یک اسم تجاری زیبا برای برند ، حاصل آمیزش دوفاکتور هنر و علم است . علم به بازار و سلیقه مخاطب یا مصرف کننده و نیز آگاهی از دانش مدیریت برند و هنر خلاقیت و انتخاب خلاقانه نام برند. نام هایی که در عین سادگی ، غریب و بیگانه به نظر نرسند ، مفهوم خوب و آشنایی را القا کنند و در عین حال یادآور شغل شما باشند نام های مناسبی محسوب می شوند لذا اهمیت مدیریت برند و نام گذاری برند در اینجا بیشتر آشکار می گردد.

خصوصیات یک نام تجاری

 1. نام تجاری باید حامل پیامی از مزیتهای کالا یا خدمت باشد.
 2. نام تجاری باید ویژگی هایی مثل رنگ کالا یا عملکرد محصول را یادآور باشد.
 3. آهنگ تلفظ اسم تجاری و به خاطر سپردنش باید آسان باشد.
 4. نام تجاری باید مشخصه منحصر به فردی داشته باشد.
 5. معنای نام برند باید در سایر کشورها و یا زبان های دیگر نیز با معنا و مربوط باشد.

استانداردهای نام گذاری برند

 • از قابلیت ثبت و حمایت قانونی برخوردار باشد.

 • کوتاه و مختصر و موجز باشد.
 • انحصاری باشد و عدم تشابه داشته باشد.
 • ترکیبی نوین داشته باشد و مانند ترکیب های قبلی نباشد.
 • خاص باشد و اسم عام و متعلق به عموم نباشد.
 • نگارش و خواندن آن یکسان باشد ( مثلا کلمات خوانا یا خویشتن از این لحاظ برای نام برند مناسب نیستند )
 • خوش نوا و خوش تلفظ باشد.
 • براساس زبان های رایج جهان مورد بررسی قرار گرفته باشد.
 • دارای هویت بصری باشد و نام مجازی نباشد.
 • موزیک خاصی را در ذهن تداعی کند.
 • از آزاد بودن دامین اینترنتی معتبر آن مطمئن شوید.
 • نامی که تاکنون نشنیده اید هم پتانسیل یک برند موفق را دارد

شرکت ها و برند ها ی غول پیکری مانند نایک ، گوگل ، اپل و ال جی همگی در ابتدا نام های نا آشنایی بودند که با مدیریت برند و برندینگ صحیح امروزه به برندهای جهانی و ارزشمندی تبدیل شده اند . این اسامی اسامی توصیفی و تا حدی عامیانه هستند که باید در انتخابشان دقت شود چون دست رقبا را برای تقلید و نسخه برداری باز می گذارد . برای داشتن یک برند موفق باید مثل برند استارباکس خاطره ای خوش در ذهن ها ساخت. استارباکس خوردن یک فنجان قهوه روزمره را به خاطره ای شیک و تجربه ای خوشایند تبدیل کرد و همین نکته این برند را قدرتمند ساخت یعنی تبدیل یک عادت روزمره به یک خاطره زیبا.

 

اسم شرکت و برند

 

برای یک آژانس گردشگری و مسافرتی برند مارکوپلو یک استعاره بسیار قوی است ، تصویری واضح و شفاف ، خاطره ای قدیمی و یک استعاره قدرتمند ، پس این نام می تواند یک برند موفق باشد.
مارکوپولو یک تصویر بسیار قدرتمندرا درخاطرمشتریان می سازد !
ضمنا یک استعاره بسیار قدرتمند هم است!!
پس در اولین قدم در جهت پیشنهاد انتخاب نام تجاری زیبا برای برند که چگونه می‌توانید همچنین نامی برای کسب وکار خود انتخاب کنید من می‌گویم:
استعاره‌ای انتخاب کنید که هم زمان حاوی یک تصویر هم باشد!

 

ثبت شرکت و برند ایلیا


استعاره قدرتمند
این نمونه نام تجاری بی‌ ‌نهایت قدرتمند است.
مثال دوم که استعاره هست اما تصویر نیست!
کلینیک درمان نازایی حضرت مریم!!
این نام یک کلینیک تخصصی در شمال کشور است!
به نظر من نامش را عالی انتخاب کرده‌اند!!
این نام جزو اسامی خاص برند است!
شاید هرکسی جرات نکند این چنین نامی برای برند خود انتخاب کند!!
حضرت مریم یک استعاره قدرتمند از شخصی است که طی یک بارداری معجزه گونه دارای فرزند شده است!!
این هم به نظر من یک استعاره هوشمندانه است!
حال رقبای دیگر هم نام‌هایی ازاین دست گذاشته‌اند:
کلینیک نازایی آسیه!! زن فرعون که هرگز بچه‌دار نشد!!
کلینیک نازایی ام البنین که من متوجه نشدم ربطش به ناباروری چیست؟؟
پس وجود یک استعاره قدرتمند برای انتخاب نام تجاری زیبا جهت کسب و کارتان می‌تواند نشان از هوشمندی یک صاحب کسب وکار باشد.!!

لیست اسامی خاص برای برند

آ
 1. آبادان : خرم و باصفا
 2. آبتین : نام پدر فریدون پادشاه پیشدادی
 3. آبدوس : نام یکی از درباریان اردوان سوم اشکانی
 4. آبستا : اوستا
 5. آتروپات : نام والی آتروپاتن(آذرآبادگان)
 6. آترین : نام پسر اوپدرم در زمان داریوش بزرگ
 7. آتش : فروغ و روشنایی
 8. آخشیج : نماد، عنصر
 9. آدُر : آذر، آتش
 10. آدُرباد : نام موبد موبدان دوران شاپور
 11. آذر بُرزین : نام موبدی بوده
 12. نمونه اسم برای شرکت
 13. آذر بُرزین : نام موبدی بوده
 14. آذرآیین : نام پسر آذرساسان
 15. آذرافروز : نام پسر مهرنوش پسر اسفندیار
 16. آذرباد : نام موبد موبدان روزگار شاپور دوم
 17. آذربُد : نام پسر هومت که نوشتن نامه دینکرد را به انجام رساند
 18. آذربود : موبدی در زمان یزدگرد
 19. آذرپَژوه : پسر آذرآیین پسر گستهم نویسنده کتاب گلستان دانش
 20. آذرپناه : نام یکی از ساتراپ آذرآبادگان
 21. آذرخش : صاعقه، برق
 22. آذرفر : در اوستا به دارنده فرآذر
 23. آذرکیوان : از موبدان بزرگ شیراز در روزگار حافظ
 24. آذرمهر : نام موبدی است در زمان کواد
 25. آذرنوش : در اوستا به دوست‌دار فرهنگ
 26. آذین : زیور، نام فرمانده لشکر بابک خرمدین
 27. آراستی : نام عموی زرتشت و پدر میدیوماه
 28. آرتمیس : نام فرمانده نیروی دریایی خشایارشاه از دودمان هخامنشیان
 29. آرتین : نام هفتمین پادشاه ماد
 30. آرش : پهلوان و یکی از بهترین تیراندازان ایرانی
 31. آرمان : آرزو، خواسته
 32. آرمین : آرامش، آسودگی
 33. آریا : اصیل و آزاد ، فرمانده ارتش ایران در روزگار کورش
 34. آریامن : نام فرمانده ناوگان خشایار شاه
 35. آریامنش : نام پسر داریوش
 36. آریامهر : دارنده مهر ایران
 37. آرتاباز: از نامهای برگزیده
 38. آریوبَرزَن : دلاور و پهلوان. سردار داریوش سوم
 39. آزاد : نام بهدینی که در فروردین یشت ستوده شده
 40. آزاد منش : راد، جوانمرد، دارنده خوی آزادگی
 41. آزادمهر : از نام های برگزیده
 42. آژمان : بی زمان
 43. آسا : نام پدر بهمن که در چکامه از او یاد شده
 44. آستیاک : نام چهارمین و آخرین پادشاه ماد
 45. آونگ : آویخته، نگهدارنده
 46. آویز : آویختن، نگهداری
 47. آیریک : نام نیای یازدهم اشوزرتشت
 48. اَبدَه : بی آغاز
 49. اَبیش : بی رنج
 50. اپرنگ : نام پسر سام
 51. اَپروَند : دارنده بلندی و شکوه یا فرهمند
 52. اَپروَیژ : پیروزمند و شکست ناپذیر . نام خسرو دوم پادشاه ساسانی
 53. اَپیوه : نام پسر کیقباد نخستین پادشاه کیانی
 54. اَترس : دلیر، بی ترس
 55. اَرتان : راستگو. نام پسر ویشتاسب
 56. نمونه اسم برای شرکت
 57. ارج : ارزنده. نام یکی از نیاکان زرتشت
 58. ارجاسب : اوستایی آن یعنی دارای اسبان پرارزش
 59. ارجمند : با ارزش
 60. ارد : نام چند پادشاه اشکانی و بزرگترین فیلسوف جهان امروز حکیم ارد بزرگ
 61. اردشیر : نام پادشاه هخامنشی و ساسانی
 62. اردلان : از واژه ارد ایرانی است
 63. اردوان : در اوستا ، پشتیبان راستی و درستی است
 64. ارژنگ : نام سالار مازندران
 65. ارشا : راست و درست
 66. ارشاسب : دارنده اسبهای نر
 67. اَرشام : پسر عموی داریوش بزرگ
 68. اَرشان : نام نیای داریوش بزرگ
 69. ارشک : نام نخستین پادشاه اشکانی
 70. اَرشَن : نام برادر کاووس
 71. اروتَدنر : نام پسر میانی اشوزرتشت. فرمان گذار
 72. اروَند : شریف- نجیب. نام پدر لهراسب
 73. اُزیرن : گاه پسین
 74. اسپاد : دارنده سپاه نیرومند
 75. اسپنتمان : نام خانوادگی و یکی از نیاکان اشوزرتشت
 76. اسپهبُد : نام پدر بزرگ خسرو انوشیروان
 77. اسفندیار : نام پسر کی گشتاسب کیانی و برادر پشوتن
 78. اشا : راستی ، درستی ، راه خوشبختی
 79. اشاداد : داده پاکی و پارسایی
 80. اشتاد : راستی
 81. اشکان : نام سومین نیای پاکر
 82. اُشهن : گاه سپیده دم، آغاز روشنایی
 83. اَشوداد : نام برادر هوشنگ پیشدادی
 84. اشوفْرَوَهَر : پاکروا
 85. اشومنش : پاک منش
 86. افروغ : روشنایی و فروغ. از مفسران اوستا در زمان ساسانیان
 87. افشین : نام سردار ایرانی
 88. اقاقیا : درختی با گل های سپید
 89. اَگومان : بی گمان
 90. البرز : کوه بلند. نام پهلوانی است
 91. الوند : توانا و تیزپا
 92. امید : نام پدر آذرپات، از نویسندگان نامه دینکرد
 93. امیدوار : نام پسر خواستان دیلمی از سرداران مازیار
 94. اندریمان : کسی که اندیشه اش در پی شهرت و ستایش است
 95. اَنوش : بی مرگ. جاویدان . هم برای دختران و هم پسران بکار می رود آنوش و انوشه
 96. انوشیروان : پاکروان، پادشاه ساسانی
 97. اَهنَود : رهبری و فرمانداری . نخستین بخش از سروده گات‌ها
 98. اهورا : هستی بخش، خداوند
 99. نمونه اسم برای شرکت
 100. اوتانا : نام یکی از یاران داریوش
 101. اَوَخشیا : بخشاینده
 102. اَوَرداد : از سرداران کورش بزرگ
 103. اَوَرکام : نام پسر داریوش هخامنشی
 104. اورمزدیار : خدایار، یاور اهورا
 105. اَُورنگ : تخت پادشاهی . نام فرستاده پادشاه کشمیر به یمن
 106. اُوژن : زننده و شکست دهنده دشمن
 107. اوس : در اوستا به چم دارنده چشمه ها
 108. اوستا : دانش، کتاب دینی
 109. اوستانَه : نام سردار سغد در زمان هخامنشی
 110. اوشَه : بامداد و سپیده در اوشهین گاه
 111. اوشیدر : پروراننده قانون مقدس
 112. ایدون : اینچنین، اینگونه
 113. ایران پناه : از نام های برگزیده
 114. ایرانپور : از نام های برگزیده
 115. ایرانشاه : نام یکی از بزرگان ایران
 116. ایرانمهر : روشنایی ایران
 117. ایرج : یاری دهنده آریایی ها
 118. ایزد : ستایش و ستودن
 119. ایزدیار : یاور ستودنی
 120. ایسَدواستَر : خواستار کشتزار و آبادکننده. بزرگترین پسر اشوزرتشت

نمونه اسم برای شرکت

ب
 1. بابک : نام پسر ساسان در زمان اشکانیان
 2. باتیس : نام دژبان غزه در هنگام داریوش سوم
 3. بادرام : کشاورز
 4. باربُد : نام نوازنده و رامشگر نامی زمان خسرو پرویز
 5. بامداد : نام پدر مزدک
 6. بامشاد : نام نوازنده. نامی در روزگار ساسانیان
 7. بامگاه : هنگام بامداد
 8. بایگان : نگهدارنده
 9. بخت آفرین : نام پدر هیربد شهریار
 10. بَختیار : از فرزندان رستم در روزگار خسرو پرویز
 11. بَخشا : از نام های روزگار هخامنشیان
 12. بَدخشان : لعل
 13. بدره : بهره. نام یکی از سرداران خشایار شاه
 14. بَرازمان : بلند اندیشه
 15. بَردیا : نام پسر کوچک کورش
 16. بُرزو : بلندبالا. نام پسر سهراب
 17. بُرزویه : نام رییس پزشکان شاهی در روزگار خسرو
 18. بَرسام : نام یکی از سرداران یزدگرد ساسانی
 19. بَرَسم : شاخه های گیاهی
 20. بَرِشنوم : پاک و تمیز
 21. بَرمک : نام وزیر شیروی ساسانی
 22. بُزرگمهر : نام مهین دستور انوشیروان دادگر
 23. بَگاداد : نام یکی از سرداران ایرانی روزگار هخامنشی
 24. بَگاش : نام یکی از سرداران هخامنشی
 25. بلاش : نام نوزدهمین پادشاه ساسانی
 26. بُندار : دارنده اصل و بنیاد
 27. بُنشاد : شاد بنیاد
 28. بَهاوند : در اوستا به چم وهوونت دارنده نیکی
 29. بِهراد : نیکی بخش
 30. بهرام : فتح و پیروزی است. نام پهلوانی در شاهنامه
 31. بَهرامشاه : نام یکی از دانشمندان و عارفان زرتشتی
 32. بِهروز : روزگار نیک و خوش
 33. بِهزاد : نام یکی از پهلوانان ایران پسر پیل زور
 34. بِهمرد : از نام های برگزیده
 35. بهمن : نیک منش. نام پسر اسفندیار
 36. بهنام : نیک نام
 37. بوبار : دارنده زمین. نام کشاورزی در زمان خشایار
 38. بوجه : رهایی یافته. نام یکی از بزرگان هخامنشی
 39. بوخشا : رستگار
 40. بیژن : نام پسر گیو

نمونه اسم برای شرکت

پ
 1. پارسا : پرهیزکار
 2. پاساک : نام برادر زاده داریوش بزرگ
 3. پاکدین : دین درست، دین پاک
 4. پاکروان : پاک باطن، نیک نفس
 5. پاکزاد : پاک نژاد، نجیب
 6. پاکمهر : از نام های برگزیده
 7. پالیز : کشتزار
 8. پَتَه مانی : دادگستر
 9. پدرام : نام نبیره سام. درود، شادباش
 10. پرچم : درفش
 11. پَرنگ : نام پسر سام
 12. پرهام : از نام های برگزیده
 13. پرویز : شکست ناپذیر و پیروزمند. کنیه خسرو دوم ساسانی
 14. پَریبُرز : بلند بالا، نام پسر کیکاووس
 15. پژدو : نام نیای اشوزرتشت، بهرام پژدو از چکامه سرایان نامی زرتشتی
 16. پژمان : از نام های برگزیده
 17. پَشَنگ : نام برادر زاده فریدون پیشدادی
 18. پشوتَن : پیشکش کننده تن یا فداکار
 19. پوروشسب : دارنده اسبان زیاد پدر اشوزرتشت
 20. پوریا : نام یکی از پهلوانان ایران
 21. پولاد : نام پسر آزادمرد پسر رستم
 22. پویا : جوینده
 23. پویان : پوییدن
 24. پیروز : پادشاه ساسانی
 25. پیروزگر : پیروز، کامیاب
 26. پیشداد : نخستین قانون گذار، بنیانگذار عدل و دادگری
 27. پیلتَن : پهلوانی بوده از فرزندان رستم زال
 28. پیمان : مهر، عهد

نمونه اسم برای شرکت

ت
 1. تاژ : برادر هوشنگ پیشدادی
 2. تخشا : کوشنده
 3. تَسو : واحد زمان
 4. تکاپو : جستجو
 5. تَنسِر : نام موبد موبدان روزگار اردشیر بابکان
 6. تَهماسب : از بزرگان ملک داراپادشاه ایران
 7. تَهمتَن : بزرگ پیکر
 8. تهمورس : دلیر و پهلوان. نام دومین پادشاه پیشدادی
 9. توانا : نیرومند، زورمند
 10. تور : نام پسر شاه فریدون
 11. تورج : دلیر و پهلوان
 12. توس : نام پسر نوذر یکی از پهلوانان نامی ایران
 13. تیرداد : بخشنده تیر. نام دومین پادشاه اشکانیان
 14. تیس : نام درختی است
 15. تیگران : نام یکی از سرداران خشایار شاه

نمونه اسم برای شرکت

ج
 1. جان‌پرور : نشاط انگیز
 2. جانان : دلیرو زیبا
 3. جاوید : نام پدر اردشیر یکی از بهدینان خراسان
 4. جم : مخفف جمشید
 5. جمشید : از پادشاهان پیشدادی
 6. جهانگیر : نام پسر رستم زال پهلوان نامی ایران

نمونه اسم برای شرکت

چ
 1. چالش : با ناز و غرور
 2. چالیک : از بازی‌های کودکان
 3. چلیپا : گردونه مهر
 4. چوگان : ابزار بازی قدیمی
 5. چینوَد : چگونه زیستن

نمونه اسم برای شرکت

خ
 1. خدابخش : از نام های برگزیده
 2. خداداد : از نام های برگزیده
 3. خدایار : از نام های برگزیده
 4. خدیو : بلند جایگاه، سرور
 5. خردمند : نام یکی از پیروان دستور آذرکیوان
 6. خرم : شادمان، خوش
 7. خسرو : نیک آواز. نام پادشاه ساسانی
 8. خشاشه : از سرداران ایرانی در دورة پادشاهی شاه گشتاسب
 9. خشاشه : از سرداران ایرانی در دوره پادشاهی شاه گشتاسب
 10. خشایار : شاه دلیر و مردمنش
 11. خشنود : شاد، شادمان، خوشحال
 12. خورسند : راضی
 13. خوش‌منش : نیک نهاد
 14. خوشنام : درستکار، نیکنام
 15. خُونیرِث : نام یکی از هفت کشور زمین

نمونه اسم برای شرکت

د
 1. داتَه : دادگری، قانون
 2. دادار : دادگر، عادل
 3. دادبان : نگهبان قانون
 4. دادبه : قانون خوب
 5. دادبه : قانون خوب.پسر دادگشنسب که نامه تنسر را به تازی برگردانده
 6. دادپویه : از شاگردان موبد کیخسرو پور آذرکیوان
 7. دادجو : جوینده عدل و داد
 8. دادخواه : خواستار عدل و داد
 9. دادرس : دادرسنده
 10. دادفر : از نام های برگزیده
 11. دادمهر : از نام های برگزیده
 12. دادنام : از نام های برگزیده
 13. دادوَر : دادگر، عادل
 14. دارا : دارنده، نام نهمین پادشاه کیانی
 15. داراب : نام پسر بهمن، هشتمین پادشاه کیانی
 16. داریوش : نام سومین شاهنشاه هخامنشی
 17. داژو : سوخته، داغ
 18. دانا : هوشیار، آگاه
 19. داور : نام موبدی است
 20. دَریز : نام داماد داریوش بزرگ
 21. دَسَم : فرمانده ده تن سرباز
 22. دلاور : دلیر، قهرمان
 23. دماوند : نام سرداری درزمان ساسانیان
 24. دهناد : از نام های برگزیده
 25. دینشاه : یاور و سرور دین
 26. دینیار : یاری دهنده دین
 27. دیهیم : کلاه پادشاهی

نمونه اسم برای شرکت

ر
 1. راتین : بخشنده. یکی از سرداران اردشیر دوم
 2. راد : بخشنده
 3. رادمان : سخاوتمند . نام سپهدار خسرو پرویز
 4. رادمهر : مهربخش. نام سردار داریوش سوم
 5. رادین : بخشندگی
 6. رازقی : گل سپید، گونه‌ای انگور
 7. رامتین : نام چنگ نواز نامی خسروپرویز
 8. رامیار : کسی که ایزدرام(شادمانی) یاور اوست
 9. رامین : نام یکی از فرزندان کیخسرو
 10. رپیتون : گاه نیمروزی
 11. رَتوشتَر : نام برادر بزرگتر اشوزرتشت
 12. رَتوناک : دارای بزرگی و سروری یکی از بزرگان هخامنشی
 13. رَخشان : تابان، از سرداران داریوش
 14. رَزین : واژه پهلوی به چم زورمند
 15. رَسام : نام پیکار نگار بهرام گور
 16. رستم : بالش و روینده. پسر زال پهلوان نامی ایران
 17. رشن : نام یکی از مفسران اوستا
 18. رَشنُو : ایزد دادگری و آزمایش
 19. رشنواد : نام سپهدار همای بهمن
 20. رَنگوشتَر : نام برادر بزرگ اشوزرتشت
 21. رها : آزاد
 22. رُهام : نام یکی از پهلوانان ایرانی. پسر گودرز
 23. رهی : آزاد، رها
 24. روزبِه : نام وزیر بهرام گور
 25. روشاک : نام یکی از سرداران ایرانی در جنگ اسکندر
 26. روشن : تابان ، درخشان
 27. رویین تن : نام دیگر اسفندیار پسر گشتاسب کیانی
 28. ریوند : میوه ریواس

نمونه اسم برای شرکت

ز
 1. زادان : نام پدر شهریار از زرتشتیان کازرون
 2. زال : نام پدر رستم
 3. زامیاد : نگهبان زمین
 4. زروان : نام خوانسالار انوشیروان ساسانی
 5. زَریر : دارنده جوشن زرین
 6. زَم : نام یکی از پسران غباد ساسانی
 7. زنگه : از پهلوانان ایرانی در دوره کاووس شاه کیانی
 8. زَهیر : نام یکی از سرداران شاه کیخسرو کیانی
 9. زَواره : پهلوانی ایرانی. نام پسر زال و برادر رستم
 10. زوپیر : یکی از همدستان داریوش بزرگ در جنگ بابل
 11. زیار : نام پدر مردآویچ
 12. زیگ : راه ستاره شناسی

نمونه اسم برای شرکت

س
 1. ساسان : نام پدر بزرگ اردشیر بابکان
 2. سالار : پدر زال، پسر نریمان
 3. سام : بهدینی از خاندان گرشاسب
 4. سامان : نام بزرگ زاده بلخ
 5. سَپْرَنگ : نام پسر سام
 6. سِپنتا : مقدس، ورجاوند
 7. سپند : ورجاوند و مقدس. اسفند
 8. سِپِهر : آسمان
 9. سپهرداد : داده یا آفریده آسمان
 10. سپیدار : درخت بلند و راست
 11. ستایش : خوب گفتن
 12. ستُرگ : قوی هیکل، نیرومند
 13. سرافراز : سربلند، با افتخار
 14. سُرایش : سرودن
 15. سُرخاب : نام پنجمین پادشاه باوندی
 16. سُروش : گوش دادن به صدای وجدان و فرمانبردار
 17. سزاوار : شایسته
 18. سَلم : نام یکی از سه پسران شاه فریدون پیشدادی
 19. سهراب : تابش سرخ. نام پسر زال
 20. سورن : دلیر و پهلوان ، توانا
 21. سوشیانت : برگزیده دینی
 22. سیامک : نام پسر کیومرس در شاهنامه
 23. سیاوخش : سیاوش، پسر کیکاووس
 24. سیاوش : نام پسر کیکاووس
 25. سیروس : نام کورش به پیکره دیگر
 26. سینا : یکی از نخستین پیروان اشوزرتشت

نمونه اسم برای شرکت

ش
 1. شا بهرام : نام بهرام گور پادشاه ساسانی
 2. شاپور : نام دومین شاهنشاه ساسانی
 3. شاخه : بخشی از گیاه و درخت
 4. شاد : نام یکی از بزرگان روزگار ساسانیان
 5. شادان : شادمان و خشنود. نام پسر برزین. از کارمندان نگارش شاهنامه
 6. شادبه : از نام های برگزیده
 7. شادفر : از نام های دوران هخامنشی
 8. شادکام : نام برادر فریدون
 9. شادمان : خوشحال
 10. شادنوش : از نام های برگزیده
 11. شاهرخ : از نام های برگزیده
 12. شاهروز : نام پسر شاه بهرام پادشاه کشمیر
 13. شاهین : نام یکی از بزرگترین سرداران لشکر ایران در زمان خسرو پرویز
 14. شایان : سزاوار، شایسته
 15. شایگان : گرانمایه، لایق
 16. شباروز : همه گاه، شبانه روز
 17. شباهنگ : مرغ سحر، ستاره بامدادی
 18. شباویز : پرنده شب پرواز
 19. شتاب : چالاکی و سرعت
 20. شتابان : پرسرعت
 21. شروین : نام پسر سرخاب
 22. شکیبا : بردبار
 23. شهاب : ستاره باران
 24. شهباز : باز سفید و بزرگ
 25. شهداد : از نام های برگزیده
 26. شهراد : از نام های برگزیده
 27. شهرام : از نام های برگزیده
 28. شهران : از نام های برگزیده
 29. شهرَوان : از نام های برگزیده
 30. شهروز : از نام های برگزیده
 31. شهریار : فرمانروای شهر ، نام پسر خسروپرویز
 32. شهزاد : از نام های برگزیده
 33. شهسوار : دلاور، ماهر
 34. شهیار : از نام های برگزیده
 35. شیان : درختی بلند ، خون سیاووشان
 36. شیدفر : از نام های برگزیده
 37. شیده : نام پسر افراسیاب
 38. شیدوَر : از نام های برگزیده
 39. شیدوش : نام پسر گودرز. پهلوان نامی زمان
 40. شیردل : شجاع، دلیر
 41. شیرزاد : زاده شیر،بچه شیر ، نامی از روزگار انوشیروا
 42. شیرمرد : از نام های برگزید
 43. شیروان : از نام های برگزیده
 44. شیروَش : همانند شیر
 45. شیشَم : از ابزار خنیاگری

نمونه اسم برای شرکت

ف
 1. فاتک : نام پدر مانی نقاش دوران ساسانی
 2. فراز : بالا، بلندی
 3. فرازمان : از نام های برگزیده
 4. فرازمند : از نام های برگزیده
 5. فرامرز : نام پسر رستم زال
 6. فربُد : نگهبان و نگهدار فر
 7. فربود : راست و درست
 8. فرخ : بزرگی و شوکت. از مفسران اوستا در زمان ساسانی
 9. فرداد : از نام های برگزیده
 10. فردین : پیشرو در دین
 11. فرزاد : از نام های برگزیده
 12. فرزام : از نام های برگزیده
 13. فرزین : از نام های برگزیده
 14. فرشاد : شادبخت و شادمان
 15. فرشوشتر : یکی از وزیران کی گشتاسب
 16. فرشید : نورانی تر
 17. فرمنش : از نام های برگزیده
 18. فرنام : نام یکی از سرداران شاپور
 19. فرنوش : از نام های برگزیده
 20. فرهاد : پیشرو قانون .نام پهلوانی در شاهنامه . نام چند پادشاه اشکانی
 21. فَرََهمند : از نام های برگزیده
 22. فَرهود : از نام های برگزیده
 23. فرهومند : باشکوه و بزرگ
 24. فُرود : نام پسر سیاوش
 25. فْرَََوَرِتیش : نام دومین پادشاه ماد
 26. فَرَوَشی : فَرَوَهَر، نیروی اهورایی
 27. فَرَوَهَر : نیروی اهورایی درون انسان
 28. فریان : خاندانی از دوستان اشو زرتشت
 29. فریبرز : نام پسر کیکاووس
 30. فریدون : از پادشاهان پیشدادی، نجات دهنده قوم آریا
 31. فوکا : نوعی درخت بید
 32. فوگان : نوشیدنی از دانه جو
 33. فولاد : از نام های برگزیده
 34. فیروز : نام هجدهمین پادشاه ساسانی

نمونه اسم برای شرکت

ک
 1. کاچار : سر و سامان
 2. کاردار : پسر مهر نرسی از ارتشتاران دوره ساسانی
 3. کارن : از نام های برگزیده
 4. کاری : تلاشگر
 5. کامبوزیا : کمبوجیه
 6. کامبیز : از نام های برگزیده
 7. کامجو : از نام های برگزیده
 8. کامدین : از نام های برگزیده
 9. کامران : نام دانشمندی زرتشتی اهل شیراز
 10. کامکار : کامروا، کامران
 11. کاموس : نام یکی از سرداران افراسیاب
 12. کامیاب : کامروا، خوشبخت
 13. کامیار : کامیاب ، کامروا
 14. کاوش : جستجو کردن، کاویدن
 15. کاوه : نام آهنگر نامی که پادشاهی ضحاک را با کمک فریدون برانداخت
 16. کاووس : از نام های برگزیده
 17. کاویان : از نام های برگزیده
 18. کرتیر : نام موبد موبدان روزگار شاپور یکم
 19. کرکوی : از نوادگان سلم، پسر فریدون
 20. کمبوجیه : از نام های برگزیده
 21. کورنگ : نام پادشاه زابلستان و پدر زن جمشید پیشدادی
 22. کوروش : بنیانگذار دودمان هخامنشیان
 23. کوسان : نام رامشگری است
 24. کوشا : کوشیدن
 25. کوشان : کوشا بودن
 26. کوشیار : نام یکی از سرداران تبری
 27. کیا : بزرگ، صاحب، پادشاه
 28. کیافر : از نام های برگزیده
 29. کیامرد : از نام های برگزیده
 30. کیامنش : از نام های برگزیده
 31. کیان : جمع کی، پادشاه
 32. کیان پور : از نام های برگزیده
 33. کیانزاد : از نام های برگزیده
 34. کیانفر : از نام های برگزیده
 35. کیانمهر : از نام های برگزیده
 36. کیانوش : نام برادر شاه فریدون پیشدادی
 37. کیقباد : نام سردودمان و نخستین پادشاه کیانیان
 38. کیکاووس : پدر سیاوش و پدر بزرگ شاه کیخسرو کیانی
 39. کیهان : جهان، گیتی
 40. کیوان : نام پدر موبد سروش، از شاگردان دستور آذرکیوان
 41. کیومرس : نام نخستین انسان روی زمین

نمونه اسم برای شرکت

گ
 1. گالوس : نام پسر فارناک پادشاه کپاد و کیه و هوتیس
 2. گرامی : ارجمند، مقدم
 3. گرانمایه : پرارزش، پر ارج
 4. گرایش : گرویدن، پیروی
 5. گَرشاسب : در اوستا به چم پهلوان نامی ، همانند رستم شاهنامه
 6. گرگین : ��ام پهلوان نامی ایران
 7. گژدهم : از جنگجویان و سرداران کیانی و پدر گردآفرید
 8. گژگین : از نام های برگزیده
 9. گشتاسب : نام پنجمین پادشاه کیانی
 10. گشواد : نام پهلوانی در شاهنامه
 11. گوارا : خوش‌آیند، با مزه
 12. گودرز : نام پسر گیو، از پهلوانان نامی لشکر کیکاووس
 13. گیل : گرد و پهلوان
 14. گیو : پهلوان ایرانی

نمونه اسم برای شرکت

م
 1. مازار : یکی از سرداران مادی کورش
 2. مازنه : مازندران در اوستا
 3. مازیار : نام پسر غارن. از اسپهبدان تبرستان
 4. ماکان : نام پسر کاکی یکی از فرمانروایان ایرانی
 5. ماندگار : پایدار، ماندنی
 6. مانوش : نام پسر کی پشین و پدربزرگ لهراسب
 7. مانی : نام پیکر نگار نامی در دوران شاپور
 8. ماهان : نام پسر کیخسرو پسر اردشیر پسر غباد
 9. ماهر : زبر دس
 10. ماهوار : از گوشه‌های موسیقی
 11. ماونداد : نام یکی از مفسران اوستا در زمان ساسانیان
 12. مزدا : دانای بزرگ، پروردگار
 13. مزدک : نام پسر بامداد در دوران ساسانی
 14. مشیا : نام نخستین مرد در اوستا
 15. منوچهر : پهلوان نژاد. نام نیای سیزدهم اشوزرتشت. نام ششمین پادشاه پیشدادی
 16. منوشفر : نام پدر منوچهر شاه پیشدادی
 17. مه زاد : از نام های برگزیده
 18. مِهراب : نام پادشاه کابل و پدر رودابه
 19. مهران : یکی از هفت خاندان نامی دوران ساسانی
 20. مهربان : نگهبان روشنایی و مهر
 21. مهربُرزین : دارنده برترین مهر. نام پسر فرهاد در دوره بهرام پنجم
 22. مهرپرور : از نام های برگزیده
 23. مهرپوی : از نام های برگزیده
 24. مهرپیکر : از نام های برگزیده
 25. مهرجو : از نام های برگزیده
 26. مهرداد : نام چوپانی که کوروش را پرورش داد
 27. مهرزاد : زاده مهر
 28. مهرگان : جشن ملی ایران
 29. مهرمَس : مهر بزرگ یا بزرگ مهر. نام نیای ششم اردشیر بابکان
 30. مهرنوش : نام یکی از چهار پسران اسفندیار
 31. مهریار : از نام های برگزیده
 32. مِهرین : از نام های برگزیده
 33. مهیار : از نام های برگزیده
 34. مویز : دانه خشک انگور

نمونه اسم برای شرکت

ن
 1. نارون : نام درختی تنومند
 2. ناشا : دادگر
 3. نامجو : جوینده نام
 4. نامدار : دارنده نام
 5. نامور : از نام های برگزیده
 6. ناوَرز : سرباز دریایی. از نام های دوران هخامنشی
 7. نریمان : دلیر و پهلوان. دارای اندیشه بلند و مردانه
 8. نَستور : نام پسر زریر، برادر شاه گشتاسب
 9. نکیسا : نام نوازنده نامی دوران خسرو پرویز
 10. نمایان : آشکار، هویدا
 11. نوبخت : از نام های برگزیده دوران ساسانی
 12. نوبهار : نام نویسنده دساتیر
 13. نوتریکا : نام سومین برادر اشوزرتشت
 14. نوذر : یکی از سه پسران منوچهر
 15. نوش : شهد، عسل ، انگبین
 16. نوش آذر : نام پسر آذرافروز
 17. نوشی : نوشیروان
 18. نوشیروان : انوشیروان. از نام های برگزیده
 19. نوید : مژده شادمانی
 20. نیسان : نی‌زار، محل روییدن نی
 21. نیک پی : خجسته ، خوش قدم
 22. نیکدل : از نام های برگزیده
 23. نیکروز : سعادتمند، خوشبخت
 24. نیکزاد : از نام های برگزیده
 25. نیکنام : نیکونام، خوشنام
 26. نیکو : خوب، زیبا، نیکو کار
 27. نیما : نام یکی از شاعران ایرانی
 28. نیو : پهلوان و دلیر
 29. نیوتیش : نام کوچکترین برادر اشوزرتشت

نمونه اسم برای شرکت

و
 1. واته : ایزد آب در اوستا
 2. وخش : روشنایی یا رویش. نام چهاردهمین نیای آدرباد مهر اسپند
 3. وخش داد : آفریده روشنایی، نام یکی از سرداران هخامنشی
 4. وخشور : پیام آور
 5. ورجاوند : مقدس و نورانی . از نیاکان شاه بهرام
 6. ورزم : شعله آتش، گرمی آتش
 7. ورساز : جوان آراسته و زیبا
 8. وَرَهرام : نماد پیروزی
 9. وَسپار : بخشنده
 10. وَسنه : نام کوهی در اوستا
 11. وفادار : از نام های برگزیده
 12. وَلخش : بلاش، پادشاه اشکانی
 13. وهامان : نام پدر سلمان فارسی
 14. وَهمنش : خوش منش، نیک منش
 15. وُهومن : ریشه اصلی بهمن امروزی
 16. ویسپرد : از بخش‌های اوستا
 17. ویشتاسب : نخستین پادشاه همزمان با اشوزرتشت

نمونه اسم برای شرکت

ه
 1. هارپارک : نام وزیر استیاک آخرین پادشاه ماد
 2. هامان : یکی از درباریان خشایار شاه
 3. هامرز : نام سپهسالار خسروپرویز ساسانی
 4. هامون : از نام های ایرانی
 5. هامین : تابستان در اوستا
 6. هاون : گاه بامدادی
 7. هاونی : ایزد نگهبان بامداد
 8. هَخامنش : دوست منش. نام سردودمان هخامنشیان
 9. هَردار : نام هشتمین نیای اشوزرتشت
 10. هُرمز : نام سومین پادشاه ساسانی
 11. هرمزدیار : یار خدا
 12. هُزوارش : شرح و تفسیر
 13. هُژبر : دلیر و نامجو
 14. هَژیر : خوو پسندیده، از پهلوانان دوره کیانی پسر گودرز
 15. همتا : مانند، شریک
 16. همگون : همرنگ، همانند
 17. هنگام : زمان، گاه
 18. هوبَر : دربردارنده نیکی
 19. هوتَخش : سازنده خو. پیشه ور
 20. هوتن : فرماندار ساحلی در روزگار داریوش
 21. هوداد : نیک آفرید
 22. هودین : نام سومین نیای آدرباد مهر اسپنتمان
 23. هور : خورشید
 24. هورا : می صاف و مقدس
 25. هوشنگ : پسر سیامک پسر کیومرس، دومین پادشاه پیشدادی
 26. هوشیدر : از نام های برگزیده
 27. هوکَرپ : واژه ای پهلوی خوش اندام
 28. هوم : گیاه مقدس
 29. هومان : از نام های برگزیده
 30. هومَت : اندیشه نیک
 31. هومن : خوب‌منش
 32. هیمه : نام داماد داریوش و از سرداران بزرگ پارسی

نمونه اسم برای شرکت

ی
 1. یادگار : اثر و نشان که کسی از خود باقی بگذارد
 2. یزدان داد : موبدی در سده نهم که در کرمان می‌زیست
 3. یزدان مهر : از نام های برگزیده
 4. یزدان یار : از نام های برگزیده
 5. یزدانشاه : نام پسر انوشیروان دادگر
 6. یزدگرد : نام پادشاه ساسانی
 7. یَسنا : از بخش‌های اوستا

اسامی زیبا با معنی و ریشه ایرانی برای ثبت شرکت

 1. آبتین : نام پدر فریدون پادشاه پیشدادی
 2. آتوسا : قدرت و توانمندی - دختر کورش وزن داریوش اول
 3. آفر : آتش - ماه نهم سال شمسی
 4. آفره دخت : دختر آتش - دختری که در ماه آذر به دنیا آمده است .
 5. آذرنوش‌: شیرین و دل ��نگیز
 6. آذین : زیور، طاق نصرة‌، تزئین ، آرایش
 7. آراه : نام فرشته موکل روز بیست و یکم ازماه پنجم درآئین زردشت
 8. آرزو : کام ، مراد ، معشوق ، امید بقیه در ادامه مطلب ....
 9. آبان دخت : دخترآبان ، نام زن داریوش سوم
 10. آبتین : نام پدر فریدون پادشاه پیشدادی
 11. آتوسا : قدرت و توانمندی - دختر کورش وزن داریوش اول
 12. آفر : آتش - ماه نهم سال شمسی
 13. آفره دخت : دختر آتش - دختری که در ماه آذر به دنیا آمده است .
 14. آذرنوش‌: شیرین و دل انگیز
 15. آذین : زیور، طاق نصرة‌، تزئین ، آرایش
 16. آراه : نام فرشته موکل روز بیست و یکم ازماه پنجم درآئین زردشت
 17. آرزو : کام ، مراد ، معشوق ، امید
 18. آرش: درخشان ، آفتاب ، جد بزرگ اشکانیان - پهلوان کمانگیر ایرانی در لشگرمنوچهر
 19. آرتین: عاقل و زیرک,نام پهلوان ایران در زمان منوچهر پادشاه پیشدادی
 20. آرتام:والی فریگه در زمان کوروش هخامنشی
 21. آرتمن:نام برادر بزرگ تر خشایار شاه پسر داریوش شاه
 22. آرشام : بسیار قوی - پدر بزرگ داریوش بزرگ هخامنشی
 23. آرمان : آرزو - خواهش - امید
 24. آرمین : آرام گرفتن - پسر کیقباد پادشاه پیشدادی
 25. آرمیتا: آرامش یافته ، کلمه ای زردشتی است
 26. آریا فر: دارنده شکوه آریائی
 27. آریا : آزاده نجیب - یکی از پادشاهان ماد - مهمترین نژاد هند و اروپائی
 28. آریا مهر : دارنده مهر ایران - از سرداران داریوش سوم
 29. آرین : سفید پوست آریائی
 30. آزاده : دلیر و بی باک ، رها
 31. آزرم : شرم ، مهر ، محبت ، عشق
 32. آزرمدخت : یکی از ملکه های ساسانی
 33. آزیتا : آزاده
 34. آناهیتا : الهه آب
 35. آونگ : شبنم - نام کردی
 36. آهو: شاهد ، معشوق، یکی از همسران فتحعلی شاه قاجار
 37. آیدا : شاد، ماه - نام تذکمنب
 38. نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها
 39. اتسز : لاغر و استخوانی - از پادشاهان خوارزم
 40. اختر : ستاره ، علم ، درفش
 41. ارد : خیر وبرکت ، فرشته نگهبان ثروت - نام چند تن از پادشاهان اشکانی
 42. ارد شیر : شیر زیبا - اردشیر بابکان بنیانگذار سلسله ساسانیان
 43. اردوان : نام پادشاهان معروف اشکانی
 44. ارژن : درختی با چوب بسیار سخت و محکم - نام کردی
 45. ارژنگ : آرایش - کتاب مانی نقاش - دیوی که رستم در هفتخوان اورا کشت
 46. ارسلان : شیر، دلیر و شجاع - نام پادشاه سلجوقی
 47. ارغوان : نام درختی با گل و شکوفه های سرخ رنگ
 48. ارمغان : هدیه ، تحقه ، سوغات
 49. ارنواز: نوازش شده اهورا - دختر جمشید شاه پیشدادی
 50. اروانه : نام گلی کوهی است - نامی کردی
 51. استر : ستاره - بردارزاده مردخای وزن خشایارشاه
 52. اسفندیار : پاک آفریده شده - پسر گشتاسب که بدست رستم کشته شد
 53. اشکان : منسوب به اشک - بنیانگذار سلطنت پارتها
 54. اشکبوس : پهلوان کوشانی که به کمک افراسیاب آمد، اما به دست رستم کشته شد
 55. افسانه : داستان ، سرگذشت ، حکایت گذشتگان
 56. افسون : سحر و جادو ، حیله و تزویر
 57. افشین : با همت .
 58. امید : انتظار ، آرزو
 59. انوش (‌ آنوشا ) : استوار و جاوید - دخترمهرداد ششم
 60. انوشروان : دارنده لوح جاویدان - لفب خسرو اول پادشاه ساسانی
 61. اورنگ : عقل و کیاست ، تخت پادشاهی
 62. اوژن : شکست دهنده ، دشمن برانداز
 63. اوستا : نام کتاب آسمانی زردشت
 64. اهورا : صاحب ، فرمانروای دانا
 65. ایاز : بزرگ و پاینده - نام غلام ترک سلطان محمود غزنوی
 66. ایران : محل زندگی آریائیها
 67. ایراندخت : دختر ایران
 68. ایرج : یاری دهنده آریائیها - پسرفریدون ، پادشاه و پهلوان ایرانی
 69. ایزدیار : کشی که خداوند یار اوست

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. بابک : پدر کوچک ، جد اردشیر ، پسر ساسان
 2. باپوک : کولاک ، نامی کردی
 3. باربد : پرده دار ، موسیقی دان و نوازنده دربار خسرو پرویز
 4. بارمان : لایق - نام سردار افراسیاب
 5. بامداد : پگاه ، سپیده دم - نام پدر مزدک
 6. بامشاد : کسی که در سحرگاهان شاد است - نوازنده مشهور دربار ساسانیان
 7. بانو : خانم ، ملکه ، لقب آناهیتا الهه نگهبان آب
 8. بختیار : خوشبخت ، خوش اقبال - استاد رودکی در موسیقی
 9. برانوش : مهندس رومی که پل شوشتر را در زمان شاپور ساسانی
 10. بردیا : پسر کورش و برادر کمبوجیه
 11. برزو : بلند قامت - پسر سهراب و نوه رستم دستان
 12. برزویه : طبیب مشهور انوشیروان و مترجم کلیله ودمنه از هندی به پهلوی
 13. برزین : بلند و تنومند - ازپهلوانان ایران - نام پسر گرشاسب
 14. برمک : از وزیران ساسانی - نام اجداد و نگهبانان آتشکده بلخ
 15. بزرگمهر : خورشید بزرگ - نام وزیر دانشمند انوشروان ساسانی
 16. بنفشه : گلی رنگارنگ و زینتی با عمر نسبتا طولانی
 17. بوژان : رشد کرده - نامی کردی
 18. بویان : خوشبو - مامی کردی
 19. بهار : شکوفه و گل - سه ماه اول سال شمسی
 20. بهارک : بهار کوچولو
 21. بهاره : بهاری
 22. بهتاش : خوب ومانند
 23. بهداد : نیک آفریده شده
 24. بهرام : پیروز ، ایزد پیروزی درآئین زردشت ، لقب برخی از پادشاهان ساسانی
 25. بهدیس : خوش رنگ ، خوشگل
 26. بهرخ : زیبا چهره ، قشنگ
 27. بهرنگ : خوش رنگ
 28. بهروز : خوشبخت ، نیکبخت
 29. بهزاد : نیک نژاد - مینیاتوریست مشهور صفویان - نام اسب سیاوش
 30. بهشاد : خوشحال وشاد
 31. بهمن : نیک اندیش - برف انبوه که از کوه فرو ریزد - جانشین اسفندیار
 32. بهناز : خوش ناز‌، باناز ، طناز
 33. بهنام : نیک نام
 34. بهنود : سلامت ، عافیت
 35. بهنوش : کسی که نیک مینوشد
 36. بیتا : بی همتا ، بی مانند
 37. بیژن : ترانه خوان ، جنگجو - پسر گیو و دلداده منیژه

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. پارسا : پاکدامن ، زاهد
 2. پاکان : پاکها - نامی کردی
 3. پاکتن : نیکو چهر پاکیزه تن
 4. پاکدخت : دختر پاک
 5. پانته آ : همسر آرتاداس که مادها او را به کورش هدیه کردند امانپذیرفت
 6. پدرام : آراسته ، نیکو ، شاد
 7. پرتو : روشن ، تابش
 8. پرشنگ : تابش ، آتشپاره
 9. پرتو : روشن ، تابش ، فروغ
 10. پرستو : پرنده مهاجر
 11. پرویز : پیروز - لقب خسرو دوم ، پادشاه ساسانی
 12. پردیس : بهشت ، باغ و بستان
 13. پرهام : ازاشخاص بسیار ثروتمند در زمان بهرام گور
 14. پژمان : افسرده ، غمگین
 15. پژوا : بیم و هراس
 16. پرنیا : پارچه حریر
 17. پشنگ : میله آهنی - نام پدرافراسیاب
 18. پروانه : حشره ای زیبا که خود را به شعله می زند
 19. پروین : ثریا ، ستارگان کوچک نزدیک به هم
 20. پری : فرشته ، جن ، همزاد
 21. پریچهر : زیبا روی - نام زن جمشید شاه
 22. پریدخت : دختر پری ، همسر سام نریمان و مادر زال
 23. پریسا : همچون پری
 24. پرناز: پری ناز دار
 25. پریوش : پری روی ، فرشته روی
 26. پریا : کبوتر بال شکسته ای که به دنبال آشیانه می گردد.
 27. پوپک : هدهد
 28. پوران : جانشین ، یادگار
 29. پوراندخت : نام دختر خسروپرویز
 30. پوریا : پهلوان محمد خوارزمی ملقب به پوریای ولی
 31. پولاد : آهن سخت و کوبیده ، نام پهلوان ایرانی زمان کیقباد
 32. پویا : رونده و دونده - نامی کردی
 33. پونه : گیاهی خوش عطر و بو که در کنار جویها می روید.
 34. پیام : الهام ، وحی ، پیغام
 35. پیروز: کامیاب ، فاتح ، نام چند نفر از پادشاهان ساسانی
 36. پیمان : عهد ، قول وقرار - عنوان اسامی مردان در فارسی دری

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. تابان : تابنده ، منور
 2. تاباندخت : دختر تابناک
 3. تاجی : تاجدار ، نام و عنوانی در فارسی دری
 4. تارا : ستاره
 5. تاویار : آتشبان - نامی کردی
 6. ترانه : زیبا و صاحب جمال ، سرود ، نغمه
 7. تناز : نازنین ، با ناز و کرشمه - نامی کردی
 8. توران : نام دختر خسروپرویز - سرزمین تور
 9. توراندخت : دختری از توران
 10. تورج : دلاور ، یکی از سه پسر فریدون شاه
 11. تورتک : خروس صحرایی ، قرقاول
 12. توفان : باد سخت
 13. توژال : برف اندک - نامی کردی
 14. تیر داد : داده تیر ، اشک دوم پادشاه اشکانی
 15. تینا : گل ، نامی کردی
 16. تینو : تشنه ، نامی کردی

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. جابان : سردار ایرانی یزدگرد
 2. جامین : اسم یکی از قهرمانان ایران زمین ، نامی کردی
 3. جاوید : پایدار ، همیشگی
 4. جریره :‌ نام دختر پیران ویسه که همسر سیاوش شد.
 5. جمشید : پسر طهمورث ��هارمین پادشاه پیشدادی
 6. جوان : برنا ، دلیر ، شاداب
 7. جویا : جوینده - پهلوان مازندرانی بود که بدست رستم کشته شد.
 8. جهان : دنیا ، عالم ، گیتی ، کیهان
 9. جهانبخت : شانس و اقبال جهان
 10. جهانبخش : بخشنده جهان
 11. جهاندار : نگهبان جهان
 12. جهانگیر : فاتح جهان - نام پسر رستم
 13. جهان بانو : بانوی جهان ، ملکه جهان
 14. جهاندخت : دختر گیتی
 15. جهان ناز : مایه فخر عالم
 16. جیران : آهو ، نامی ترکی

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. چابک : زرنگ ، چالاک
 2. چالاک : سریع و زبردست
 3. چاوش : پیشرو و پیش قراول کاروان
 4. چترا : دوازدهمین پادشاه سلسله ماد
 5. چوبین : کنیه و لقب بهرام چوبین سردار انوشیروان
 6. چهرزاد : نام دختر بهمن است که سی سال پادشاهی کرد
 • نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها
 1. خاوردخت : دختر مشرق زمین
 2. خداداد : خدا داده
 3. خدایار : دوست خدا - فرمانروای بخارا بوده است
 4. خرم : شاد و خندان - پهلوان خرم از عهد شاه شجاع است
 5. خرمدخت : دختر شاد و خندان
 6. خسرو : مشهور ، نیک نام - لقب چند تن از پادشاهان ساسانی
 7. خشایار : قهرمان ، نیرومند - نام پسر داریوش کبیر هخامنشی
 8. خورشید : درخشنده آفتاب - معشوقه جمشید درداستان جمشید و خورشید

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. دادمهر : زاده آتش ، نام استاندار پارسی طبرستان
 2. دارا : مالدار، ثروتمند ، از نامهای خداوند
 3. داراب : نام پسر بهمن پادشاه کیانی
 4. داریا : دارنده ، ازنامهایی که در اوستا آمده است
 5. داریوش : نگهبان نیکی - فرزند ویشتاسب از شاهان بزرگ هخامنشی
 6. دانوش : از اسمهائی که در کتاب وامق و عذرا آمده است
 7. داور‌:‌ حاکم عادل ، قاضی
 8. دایان : ماما ، نامی کردی
 9. دریا : بحر ، نام فرزند علاالدین عماد شاه
 10. دل آرا : محبوب و معشوق
 11. دل آویز : دلچسب ، دلکش ، آویزه دل
 12. دلارام : مایه آرامش دل / معشوقه بهرام گور
 13. دل انگیز : گوارا ، مطلوب
 14. دلبر : برنده دل ، یار و معشوق
 15. دلبند : عزیز و گرامی
 16. دلربا : رباینده دل ، محبوب
 17. دلشاد : شادمان و خوشحال
 18. دلکش : جذب کننده دل ، دلربا ، دلپذیر
 19. دلناز : آنکه قلب و دلش ناز است
 20. دلنواز : مهربان ، مشفق
 21. دورشاسب : نام جد پنجم گرشاسب ، دور از اسب پادشاه
 22. دنیا : عالم و گیتی
 23. دیااکو: اولین پادشاه مادها در قرن هفتم پیش از میلاد
 24. دیانوش : دزد دریائی در داستان وامق و عذرا
 25. دیبا : پارجه ابریشمی رنگی ، روی زیبا
 26. دیبا دخت : دختر زیبا ، دختری همچون پرنیان

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. رابو : نام گلی بهاری - نامی کردی است
 2. رابین : مشاور ، متعمد - نامی کردی است
 3. رادبانو : بانوی بخشنده و جوانمرد
 4. رادمان ( رادمن ) : نام سپهسالار خسرو پرویز ساسانی
 5. رازبان : راز دار - عنوان مردان بزرگ در پارسی دری
 6. راژانه : رازیانه - نامی کردی برای دختران
 7. راسا : هموارو صاف - نامی کردی
 8. رامتین : آرامش تن - موسیقی دان عهد ساسانیان
 9. رامش : فراغت ، آسودگی ، راحتی ، نام هیربد زردشتی
 10. رامشگر : خواننده و نوازنده ، خنیاگر
 11. رامونا : نگهبان عاقل
 12. رامیار : چوپان و گوسفند چران
 13. رامیلا : خدای بزرگ ، نامی آشوری است
 14. رامین : معشوقه ویس ، نام یکی از سرداران ایران
 15. راویار : شکارچی - نامی کردی
 16. رژینا : مانند روز - نامی کردی
 17. رخپاک : دارای چهره پاک
 18. رخسار : چهره ، سیما
 19. رخشانه : منسوب به رخش
 20. رخشنده : تابان ، کنایه از خورشید است
 21. رزمیار : رزمنده ، مبارز
 22. رستم : تنومند و قوی اندام ، جهان پهلوان ایرانی و قهرمان بزرگ شاهنامه
 23. رکسانا : نورانی ، روشن
 24. روبینا : یاقوت سرخ
 25. رودابه : فرزند ت��بان ، زن پسرزا ، نام قلعه ای در غرب ایران
 26. روزبه : خوشبخت : بهروز، از موبدان بهرام گور ساسانی
 27. روشنک : مشعل دار ، همچنین نام دارویی گیاهی است
 28. روناک : روشن
 29. رهام : نام پسر گودرز
 30. رهی : راهی شده ، روان ، مسافر
 31. ریبار : رهگذر ، نامی کردی
 32. راسپینا : پائیز ، لغت زند و پازند
 33. نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها
 34. زادبخت : خوشبخت ، خوش اقبال
 35. زاد به : بهزاد ، نیک زاده شده
 36. زاد چهر : دارای نژاد پاک و اصیل
 37. زاد فر : زاده روشنی
 38. زال : فرزند سپید موی سام نریمان و پدر رستم قهرمان ملی ایرانیان
 39. زادماسب : برادر شاپور ساسانی ، نام یکی از قضات ساسانی
 40. زاوا : داماد ، نامی کردی
 41. زردشت : صاحب شتر زرد و زرین ، پیامبر ایران باستان
 42. زرنگار : طلا کوب ، زرین
 43. زری : طلائی ، زربفت
 44. زرین : طلائی رنگ ، منصوب به زر
 45. زرینه : آنچه منسوب به زر است
 46. زمانه : روزگار ، دهر
 47. زونا : گیاهی با گل کبود رنگ ، نامی کردی
 48. زیبا : خوشگل ، قشنگ ، خوب ونیکو
 49. زیبار : قبیله ای از کردها ، نامی کردی
 50. زیما : زمین ، لغت اوستائی
 51. زینو : زنده ، پابرجا - نامی کردی

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. ژاله : شبنم ، قطره
 2. ژالان : گلهای دارای قطره و شبنم - نامی کردی
 3. ژیار : زندگی ، زندگی شهری - نامی کردی
 4. ژینا : زندگی و حیات - نامی کردی
 5. ژیوار : زندگی
 • نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها
 1. سارا : صحرا ، کوه و دشت - نامی کردی
 2. سارک : سار کوچک ، پرنده ای سیاه رنگ وبزرگتر از گنجشک
 3. سارنگ : نام سازی شبیه به کمانچه
 4. ساره : بامداد ، فردا - نامی کردی
 5. ساسان : سوال کننده ، رئیس معبد آناهید استخر که خاندان ساسانیان به او منسوبند
 6. ساغر : پیاله شرابخوری ، جام
 7. سام : سیه چرده - جهان پهلوان ایرانی وجد رستم
 8. سامان : ترتیب ، نظام ، زندگی
 9. سانا : سهل و آسان
 10. ساناز : کمیاب ، نادر، نام گلی است
 11. سانیار : حامی و یار و پشتیبان - نامی کردی
 12. ساویز : خوش اخلاق ، مهربان - نامی کردی
 13. ساهی : آسمان صاف - نامی کردی
 14. ساینا : خاندانی از موبدان زردشتی ، سیمرغ
 15. سایه : منطقه تاریک پشت هر جسم ، حمایت
 16. سپنتا : مقدس ، محترپ
 17. سپند : اسفند
 18. سپهر : آسمان ، نام فرزند کیخسرو
 19. سپهرداد : بخشیده اسمان - داماد داریوش هخامنشی
 20. سپیدار : درخت سفید
 21. سپید بانو : بانوی سفید و درخشان
 22. سپیده : سحرگاه ، سپیدی چشم
 23. ستاره : کرات آسمانی که در شب می درخشند
 24. ستی : دختر ، سیتا
 25. سرافراز : سربلند ، متکبر
 26. سرور : رئیس ، پیشوا
 27. سروش : شنیدن و فرمانبرداری - فرشته مظهر اطاعت
 28. سرور : شادمانی ، خوشحالی
 29. سوبا : شناگر ، فردا
 30. سوبار : اسب سوار - لغت زند و پازند
 31. سنبله : یک خوشه گندم
 32. سودابه : دختر زا - سود ده
 33. سوری : سرخ رو ، نام دختر اردوان پنجم
 34. سورن : خانواده ای در دوره اشکانیان که قدرتمند بودند
 35. سورنا : سردار دلیر و خردمند پارتی
 36. سوزان : سوزنده ، ملتهب
 37. سوزه : سبزه ، نامی کردی
 38. سوسن : گلی به رنگهای سفید، کبود ، زرد و حنایی
 39. سومار : نام قبیله ای از کردها
 40. سولان : نام گلی است ، نامی کردی
 41. سولماز : زنی پیرو پژمرده نمی شود
 42. سوگند : شاهد گرفتن خدا یا بزرگی را گویند
 43. سهراب : سرخ روی ، نام پسر رستم که در جنگ با رستم فرمانده سپاه تورانیان بود
 44. سهره : پرنده ای خوش آواز، با پرهای سبز و زرد
 45. سهند : کوه آتشفشان قدیمی در آذربایجان
 46. سیامک : مجرد - نام پسر کیومرث
 47. سیاوش : دارنده اسب سیاه ، فرزند کیکاووس که ناجوانمردانه و بی گناه به قتل رسید
 48. سیبوبه ‌: مانند سیب ، دانشمند شهیر ایرانی ، منصف الکتاب
 49. سیما : چهره ، رخ
 50. سیمدخت : دختر نقره ای و سفید
 51. سینا : مرد دانشم��د ، نام پدر شیخ ابوعلی سینا
 52. سیمین : نقره ای ، سفید ، روشن
 53. سیمین دخت : دختر نقره ای و سفید

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. شاپرک : پروانه
 2. شادی : شادمانی ، خوشحالی ، شور شادان : شادمان
 3. شادمهر : مهربان ، با محبت
 4. شاران : گردنبند درست شده از بادام - نامی کردی
 5. شاهپور : پسر شاه ، شاهزاده - نام چند تن از شاهان ساسانی
 6. شاهدخت : دختر شاه ، شاهزاده خانم
 7. شاهرخ : شاه منظر ، کسی که رخساری همچون شاه دارد
 8. شاهین : پرنده ای شکاری
 9. شاهیندخت : دخت شاهین
 10. شایسته : سزاوار ، لایق
 11. شباهنگ : بلبل ، ستاره کاروان کش
 12. شب بو : نام گلی است که شب هنگام باز می شود
 13. شبدیز: سیه فام ، سیه چرده ، نام اسب خسروپرویز
 14. شبنم : رطوبتی که شب هنگام روی گلها می نشیند
 15. شراره : گرمای سوزان ، عشق فراوان ، نامی کردی
 16. شرمین : شرمسار ، خجل
 17. شروین : یکی از سرداران معاصر شاپورذوالاکتاف ساسانی
 18. شکوفه : گل درختان میوه دار ، شکفته
 19. شکفته : خندان ، بشاش
 20. شمشاد : درختی زینتی و تقریبا همیشه سبزکه دستمایه بسیاری از شاعران است
 21. شمین : خوشبو، خوش عطر
 22. شوان : شبان ، چوپان - نامی کردی
 23. شمیلا : از نامهای ارمنی ایرانی به معنی بانوی بزرگوار
 24. شورانگیز : فتنه انگیز ،‌ ایجاد کننده شور و شوق
 25. شوری : خوش قیافه ، قد بلند- نامی کردی
 26. شهاب : شعله آتش ، سنگ آسمانی ، ستاره دنباله دار
 27. شهبار : درخورشاه ، لایق شاه
 28. شهباز : باز سفید رنگ ، شاه باز
 29. شهبال : پر بزرگ پرندگان
 30. شهپر: پرشاهانه
 31. شهداد : داده و بخشیده شاه
 32. شهرآرا: آنکه به زیبایی مایه آرایش شهراست ، آرایش دهنده شهر
 33. شهرام : رام و مطیع شاه
 34. شهربانو : بانوی شهر ، ملکه
 35. شهرزاد : شهرزاده ، بومی - نقال قصه های هزار و یک شب
 36. شهرناز : خواهر جمشید و همسر ضحاک ماردوش
 37. شهرنوش : شیرینی شهر
 38. شهره : مشهور و نامی
 39. شهریار : پادشاه ، یارشهر ، نام پسر برزوپسر سهراب
 40. شهرزاد : شاهزاده ، فرزند شاه
 41. شهلا : زن سیه چشم
 42. شهنواز : نوازش شده شاه
 43. شهین : منسوب به شاه
 44. شیبا : نسیم شبانه - نامی کردی
 45. شیدا : آشفته و عاشق
 46. شیده : ‌خورشید ، درخشان
 47. شیردل : پهلوان و دلاور
 48. شیرزاد : شیر بچه ، همچون شیر
 49. شیرنگ : به رنگ شیر ، مانند شیر
 50. شیرو : پهلوان معاصر با گشتاسب ، نام سردار فریدون
 51. شیرین دخت : دختر شیرین
 52. شیما : دخترانه ، نامی کردی
 53. شینا : قدرتمند ، توانا - نامی کردی
 54. شیرین : مطبوع و گوارا ، معشوقه خسرو پرویز
 55. شیوا : شیرین بیان ، خوش زبان ، ایزد بزرگ هندیان باستان

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. طوس : فرزند نوذر پهلوان ایرانی شاهنامه
 2. طوطی : پرنده سبز رنگ و سخنگوست و نام برخی زنان در فارسی دری است .
 3. طهماسب : دارای اسب قوی - نام پسر منوچهر
 4. طهمورث : روباه تیزرو و قوی ، پادشاه پیشدادیان و پدر جمشید

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. غوغا : آشوب ، هیاهو
 2. غنچه : گل نشکفته ، کنایه از دهان معشوق
 3. نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها
 4. فتانه : از نامهای کردی برای دختران
 5. فدا : قربانی ، نامی کردی
 6. فراز : بلندی و شکوه
 7. فرامرز : شکوه مرزداری - نام پسر رستم دستان
 8. فرانک : سیاه گوش ، نام مادر فریدون ، نام همسر بهرام گور ساسانی
 9. فراهان : محل شکوه و جلال
 10. فربد : مناعت ، بزرگی
 11. فربغ : شکوه خداوند
 12. فرجاد : دانشمند و فاضل
 13. فرخ : تابان و زیبا - نام یکی از امیران سیستان در عهد سلجوقیان
 14. فرخ پی : نیک پی و نیک قدم
 15. فرخ داد : مبارک آفریده شده
 16. فرخ رو : دارای صورت زیبا
 17. فرخ زاد : مبارک زاد ، خجسته زاد ، رستم فرخزاد سردار معروف ساسانیان است
 18. فرخ لقا : درای چهره زیبا ، خوشگل
 19. فرخ مهر : زیب�� چون خورشید
 20. فرداد : داده شکوه وزیبائی
 21. فردیس : بهشت ، بوستان
 22. فرین : یگانه ، شکوه دین ، مخفف فروردین ماه اول بهار
 23. فرزاد : زاده فرو شکوه
 24. فرزام : شایسته و لایق - نامی کردی
 25. فرزان : عاقل ، حکیم ، دانشمند
 26. فرزانه : دانشمند ، عاقل و عالم
 27. فرزین : عالم ، وزیر دربار
 28. فرشاد : شا دمان ، مسرور ، خوشحال
 29. فرشته : فرستاده الهی و آسمانی
 30. فرشید : درخشانتر ، نام برادر پیران ویسه
 31. فرمان : دستور ، حکم
 32. فرناز : داری ناز فراوان
 33. فرنگیس ( فری گیس ) : نام دختر افراسیاب و همسر دوم سیاوش
 34. فرنود : دلیل و برهان
 35. فرنوش : شکوه ، نام پادشاه باستانی ماد
 36. فرنیا : نامی برای پسران
 37. فروتن : افتاده حال ، متواضع
 38. فرود : پائین - نام پسر سیاوش ، نام پسر کیخسرو نام پسر خسرو پرویزو شیرین
 39. فروز : روشنائی ، روشنی
 40. فروزان : تابان ، درخشان
 41. فروزش : روشنی ، تابناک
 42. فروزنده : درخشان ، درخشنده
 43. فروغ : روشنائی ، تابش
 44. فرهاد : عاشق افسانه ای شیرین
 45. فرهنگ : شکوه ، ادب ، تربیت
 46. فرهود : صداقت و راستی در دین
 47. فربار : همراه خوب و شایسته
 48. فریبا : زیبا و فریبنده
 49. فرید : بی همتا، نامی کردی
 50. فریدخت : دختر بی همت
 51. فریدون : دارای شکوهی اینچنین ، پادشاه پیشداری که بر ضحاک ماردوش غلبه کرد
 52. فریمان : فر و شکوه ایمان
 53. فریناز : عشوه گر ، پریناز
 54. فرینوش : شکوه شیرین
 55. فریوش : زنگ ، همان پریوش هم هست
 56. فیروز : پیروز و مظفر
 57. فیروزه : سنگی گرانبها با رنگ فیروزه ای
 58. نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها
 59. قابوس : معرب کاووس است
 60. قباد : سرور گرامی ، شاه محبوب ، پدر کیکاوس از پادشاهان کیانی
 61. قدسی : بهشتی ، روحانی
 • نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها
 1. کابان : کدبانو ، نامی کردی برای دختران
 2. کابوک : کبوتر ، نامی کردی برای دختران
 3. کارا : فعال و کوشا
 4. کارو : از نامهای ارمنی ایرانی به معنی نوید دهنده
 5. کاراکو : نام یکی از سرداران ماد
 6. کامبخت : کسی که بخت به کام اوست
 7. کامبخش : آرزو دهنده ، مراد بخش
 8. کامبیز : صورت فرانسوی (( کمبوجیه )) پسر کورش است
 9. کامجو : کامجوینده
 10. کامدین : یکی از دانایان دین زردشت
 11. کامران : سعادتمند و خوشبخت
 12. کامراوا : به مقصود و مراد رسیدن
 13. کامک : آرزو و خواهش کوچک
 14. کامنوش : کامروا ، خوشبخت
 15. کامیار : کامروا و پیروز
 16. کانیار : معدن شانس ، نامی کردی
 17. کاووس : پادشاه توانا - از پادشاهان کیانی و پسر کیقباد
 18. کاوه : آهنگر معروف ایران باستان که علیه ضحاک قیام کرد
 19. کتایون : جهان بانو ، دختر قیصر روم و مادر اسفندیار
 20. کرشمه : ناز و غمزه
 21. کسری : معرب خسرو است
 22. کلاله : موی پیچیده ، دختری با موهای مجعد
 23. کمبوجیه : نام پسر کورش کمبوجیه است
 24. کوشا : کوشنده ، ساعی
 25. کهبد : خداوند کوه ، عابد
 26. کهرام : رام شده کوه نام برادر و سردار افراسیاب
 27. کهزاد : زاده کوه ، کسی که در کوه زائیده شده است
 28. کیارش : شهریار بزرگ
 29. کیان : پادشاه ، امیران
 30. کیانا : فرستاده ، نامی کردی
 31. کیانچهر : دارای چهره پادشاهان
 32. کیاندخت : شاهدخت ، دختر شاه
 33. کیانوش : بسیار شیرین ، نام یکی از دو برادر فریدون در شاهنامه
 34. کیاوش : بزرگوار - نام پدر کیقباد
 35. کیخسرو : پادشاه نیکنام ، پسر سیاوش و سومین پادشاه کیانیان
 36. کیقباد : پادشاه محبوب - پدر کیکاوس و سر سلسله کیانیان
 37. کیکاووس : سیاه چرده ، سبزه ، نام پسر کیقباد و پدر کیاوش
 38. کیوان : سیاره زحل و دومین سیاره منظومه شمسی پس از مشتری است .
 39. کیوان دخت : دختر سیاره کیوان
 40. کیومرث : نخستین انسان ، و به گفته شاهنامه نخستین پادشاه
 41. کیهان : جهان و گیتی
 42. کیاندخت : دختر گیتی
 43. کیهانه : جهان کوچک

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. گرد آفرید : پهلوان زاده شده
 2. گردان : پهلوانان ، یلان
 3. گرشا : به ر وایت شاهنامه همان کیومرث اولین پادشاه است
 4. گرشاسب : صاحب اسب لاغر ، پهلوان ایرانی و جد رستم
 5. گرشین : شعله آبی ، نامی کردی برای دختران
 6. گرگین : منسوب به گرگ ، پسر میلاد از پهلوانان زمان کیخسرو
 7. گزل : زیبا ، نامی ترکمنی است
 8. گشتاسب : صاحب اسب رمنده ، پدر داریوش هخامنشی
 9. گشسب : دارنده اسب نر
 10. گشسب بانو : دختر رستم و زن گیو
 11. گل : گیاهان رنگی کوچک که دستمایه شاعرانند
 12. گل آذین : حالت قرار گرفتن گلها روی شاخه ها
 13. گل آرا‌ :‌ آراینده گل
 14. گلاره : تخم چشم ، نامی کردی
 15. گل افروز : فروزنده گل
 16. گلاله : دسته گل
 17. گل اندام : آنکه اندامش مانند گل است
 18. گلاویز : گیاهی برای زینت گل
 19. گلباد : داری بوی گل
 20. گلبار : پرگل ، گل افشان
 21. گلبام : گلبانگ
 22. گلبان : نگهدارنده گل
 23. گلبانو : بانوی چون گل
 24. گلبرگ : هر یک از برگهای یک گل ، مثل برگ گل
 25. گلبو : معطر ، خوشبو
 26. گلبهار : مثل گل بهاری
 27. گلبیز : گل افشان
 28. گلپاره : تکه گل ، پاره ای از گل
 29. گلپر : برگ گل ، پر گل
 30. گلپری : پری همچون گل
 31. گلپوش : پرازگل ، پوشیده از گل
 32. گل پونه : کسی که چهره اش به لطافت گل است
 33. گلچین : باغبان ، عاشق گل ، کسی که گل می چیند .
 34. گلدخت : دختر گل
 35. گلدیس : به رنگ گل ، مانند گل
 36. گلربا : رباینده گل
 37. گلرخ : بسیار زیبا همچون گل
 38. گلرنگ : به رنگ گل ، شرابی رنگ
 39. گلرو : زیبا و سرخ رو
 40. گلشن : گلزار و گلستان
 41. گلریز : ریزنده گل
 42. گلزاد : زائیده گل
 43. گلزار : گلستان ، جای پرگل
 44. گلسا : مثل گل
 45. گلشید : درخشان چون گل
 46. گلنار : گل انار ، شکوفه انار
 47. گلناز : کسی که ناز و غمزه اش مثل گل است
 48. گلنسا : گل بانو ، خانم گل
 49. گلنواز : نوازش شده گل
 50. گلنوش : شیرین مثل گل
 51. گلی : مانند گل ، قرمز رنگ
 52. گودرز : از پهلوانان عهد کاوس وکیخسرو و یکی از پادشاهان معروف اشکانی
 53. گوماتو : انقلابی زمان مادها که برای براندازی مادها و هخامنشیان قیام کرد
 54. گهر چهر : آنکه چهره اش همچون گوهر است
 55. گوهر ناز : کسی که همچون گوهر نازش گرانبهاست
 56. گیتی : دنیا ، جهان ، عالم
 57. گیسو : موی بلند زنان
 58. گیلدا : طلا
 59. گیو : پهلوان نامی شاهنامه و پدر بیژن

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. لادن : گلی به رنگهای زرد و نارنجی
 2. لاله : گلی که رنگهای گوناگون دارد و معروفترین آن لاله سرخ و صحرائی است
 3. لاله رخ : کسی که روی همچون لاله دارد
 4. لاله دخت : دختر لاله
 5. لبخند : تبسم
 6. لقاء : چهره ، سیما
 7. لومانا : نام محلی در کردستان ، نامی کردی برای دختران
 8. لهراسب : دارای اسب تندرو ، از پادشاهای کیانی و پدر گشتاسب

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. مارال : آهو ، نامی ترکی
 2. ماری : کبک ماده ، نامی کردی
 3. مازیار : اورا مزدایار - پسر قارون فرمانروای طبرستان
 4. ماکان : نام پسر یکی از سران دیالمه
 5. مامک : مادر کوچک و مهربان
 6. مانا : نام خداوند بزرگ و نام یکی از دولتهای ماد ، نامی کردی
 7. ماندانا : دختر آژدهاک و مادر کورش هخامنشی
 8. مانوش : کوهی که منوچهردربالای آن متولد شده است
 9. مانی : پیامبر ایرانی در زمان شاپور ساسانی
 10. مانیا : خسته شده ، نامی کردی
 11. ماهان : منسوب به ماه
 12. ماهاندخت : دختر ماهان
 13. ماه برزین : یکی از بزرگان دولت ساسانیان
 14. ماه جهان : زیبای جهان
 15. ماهچهر : زیبا رو ، قشنگ
 16. ماهدخت : دختر ماه
 17. ماهور : تابناک - نامی کردی
 18. ماهرخ : آنکه صورتی چون ماه زیبا دارد
 19. ماهزاد : زاده ماه
 20. مردآویز: جنگنده و دلاور
 21. مرداس : مرد آسمانی - نام پدر ضحاک که مرد نیکی بود و بدست پسرش کشته شد
 22. مرزبان : مرزدار - مرزبان بن رستم نویسنده کتاب مرزبان نامه
 23. مرمر : ازسنگهای آهکی که صیقلی و جلا پذیر است ، سنگ مرمر
 24. مزدک : خردمند کوچک - مردی که در زمان ساسانیان ادعای پیغمبری کرد اما کشته شد
 25. مژده : نوید ، بشارت
 26. مژگان : مژه ها
 27. مستان : شادان ، شادمان
 28. مستانه : خوشحال ، مانند مست
 29. مشکاندخت : دختر خوشبو
 30. مشکناز : مشک ناز دار
 31. مشکین دخت : دختر مشک آلود و معطر
 32. منیژه : پاک و سفید روی - نام دختر افراسیاب
 33. منوچهر : کسی که چهره بهشتی دارد - از پادشاهان پیشدادی
 34. مهبانو : بانوی بزرگ ، بانوی همچون ماه
 35. مهبد : یکی از وزیران انوشیروان ساسانی
 36. مه داد : از فرماندهان نظامی پارسیان ویکی از نامهای دوران هخامنشی
 37. مهتاب : ماه تابان ، ماه تابناک
 38. مهدیس : ماهرو ، زیبا ، خوشگل
 39. مه جبین : انکه پیشانیش مانند ماه درخشان است
 40. مه دخت : ماه دخت ، دختر ماه
 41. مهر آذر : یکی از موبدان پارس در زمان انوشیروان - خورشید آذر
 42. مهر آرا : آرایش دهنده مهر
 43. مهر آسا : همچون خورشید زیبا روی
 44. مهر آفاق : خورشید افقها
 45. مهر افرین : عشق آفرین ، آفریننده عشق
 46. مهرآب : کسی که فروغ خورشید دارد - نام جد مادری رستم
 47. مهرداد : بخشنده ماه
 48. مهر افزون : بالا برنده عشق و محبت
 49. مهرام : رام شده ماه
 50. مهران : منسوب به مهر است و یکی از خاندانهای عصر ساسانی
 51. مهراندخت : دختر مهر و محبت
 52. مهراندیش : دارای اندیشه با مهر و محبت
 53. مهرانفر : شکوه
 54. مهرانگیز : ایجاد کننده مهر و محبت و عشق مهرپویا : پوینده مهر
 55. مهرداد : داده خورشید- خورشید عدالت - نام چند تن از پادشاهان اشکانی - خزانه دار بزرگ کوروش بزرگ
 56. مهر دخت : دختر آفتاب
 57. مهرزاده ‌: زاده خورشید ، زیبا روی
 58. مهرناز : ناز خورشید
 59. مهرنوش : خورشید جاویدان - یکی از پسران اسفندیار که بدست فرامرز کشته شد
 60. مهرنکار : آرایش دهنده خورشید ، مهر آرا- نام یزدگرد
 61. مهرنیا : ازنژاد مهر
 62. مهروز : آنکه روزی چون خورشید دارد
 63. م��ری : منسوب به مهر ، منسوب به خورشید
 64. مهریار : دوست خورشید
 65. مهسا : مانند ماه زیبا روی
 66. مهستی : ماه هستی ، ماه روزگار ، گرانبهاترین
 67. مه سیما: آنکه صورتی چون ماه دارد
 68. مهشاد : ماه شادمان
 69. مهشید : پرتوماه
 70. مهنام : آنکه نامش چون ماه است
 71. مهناز : نازماه
 72. مهنوش : ماه همیشگی
 73. مهوش :‌ مانند ماه
 74. مهیار : یار ماه ، نام پسر داریوش سوم هخامنشی
 75. مهین : ماه زیبا رو
 76. مهین دخت : دختر بزرگ
 77. میترا : دوستی و محبت و مهر
 78. میخک : گلی زیبا به رنگهای قرمز، سفید ، صورتی وزرد
 79. مینا : گلی کوچک و زینتی ، گردنبند
 80. مینا دخت : دختر مینا
 81. مینو : بهشت ، جنت
 82. مینودخت : دختر بهشت ، دختر پاک
 83. مینو فر : دارای شکوه بهشتی

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. نادر : کمیاب ، بی همتا - نادر شاه افشار سر سلسله افشاریه درایران
 2. ناز آفرین : معشوقی که ناز فراوان می کند
 3. نازبانو : بانوی ناز دار
 4. نازپرور : پرورش یافته در ناز
 5. نازچهر : کشی که چهره ناز دارد
 6. نازفر : دارای شکوه
 7. نازلی : پرناز و غمزه - نامی ترکی برای دختران
 8. نازی : با ناز ، اهل ناز
 9. نازیدخت : دختر ناز
 10. نامور : مشهور ، ارزنده
 11. ناهید : پاک و بی آلایش - نام مادر اسفندیار
 12. ندا : آواز ، بانگ ، فریاد
 13. نرسی : فرشته وحی در اوستا - نام پسر شاپور نوه اردشیر بابکان
 14. نرگس : گلی خوشبو و زیبا
 15. نرمک : زیبا و لطیف - نامی کردی برای دختران
 16. نرمین : لطیف و ملایم
 17. نریمان : پهلوان ، دلیر - نام پدر سام
 18. نسترن : گلی سفید و زیبا از گونه های نرگس
 19. نسرین : گلی سفید و پر برگ
 20. نسرین دخت : دختر نسرین
 21. نسرین نوش : نام همسر بهرام گور
 22. نکیسا : نوازنده و خواننده دربار خسرو پرویز ساسانی
 23. نگار: نقش ، بت ، صنم
 24. نگاره : شکل دارای نقش و نگار
 25. نگارین : نقاشی شده
 26. نگین : گوهر قیمتی
 27. نوا : ناله ، آواز
 28. نوش ( انوش ) : زندگی جاوید
 29. نوش آذر : آتش جاویدان - از آتشکده های عصر ساسانی
 30. نوش آور : چیزی که زندگی و حیات می آورد
 31. نوشا : نوشنده ، آشامنده
 32. نوش آفرین : افریننده شادی و شیرینی
 33. نوشدخت : دختر شاد
 34. نوشروان ( انوشیروان ) : جاویدان ،‌ اولین خسرو ساسانی
 35. نوشفر : شکوه جاوید
 36. نوشناز : دارای ناز و ادای شیرین
 37. نوشین : گوارا و شیرین
 38. نوید : مژده و بشارت
 39. نوین : تازه ، جدید
 40. نوین دخت : دختر تازه به دنیا آمده
 41. نیش ا : خال و نشانه - نامی کردی برای دختران
 42. نیک بین : خوش بین
 43. نیک پی : پاک نژاد
 44. نیک چهر : خوشگل و زیبا
 45. نیک خواه : شخص خیر خواه و خیراندیش
 46. نیکداد : بخشنده نیکی
 47. نیکدخت : دختر پاک و نیکو
 48. نیکدل : دل پاک
 49. نیکزاد : زاده نیکی و پاکی
 50. نیلوفر : گل پیچک و زینتی به رنگهای سفید و سرخ وآبی
 51. نیما : لقب علی اسفندیاری پدرشعر نو درایران ، نیما یوشیج

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. وامق : دوست دارنده ، عاشق - عاشق عذرا
 2. ورجاوند : ارجمند - به اعتقاد زردشتیان کسی که درآخر زمان ایران را آباد می کند
 3. وریا : پیدار، آگاه - نامی کردی برای پسران
 4. وشمگیر : شکارچی بلدرچین - نام نام پسر وردانشاه از مولوک دیالمه
 5. وهرز : نام مرزبان کشور یمن درعهد انوشیروان
 6. وهسودان : نیک آسوده و آرام - عنوان یکی از سلاطین آذربایجان
 7. ویدا : آموزنده و تعلیم دهنده
 8. چگونگی مراحل ثبت شرکت در کرج
 9. ویس : نام معشوق رامین در داستان ویس و رامین
 10. ویشتاسب : صاحب اسبان فراوان
 11. ویگن : از اسمهای ارمنی ایرانی به معنی جهش و پرش

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. هژیر : خوب چهره ، نام یکی از پسران گودرز که بدست سهراب کشته شد
 2. هخامنش : دوستار اندیشه - نام جد کورش کبیر
 3. هربد( هیربد ) : حاکم آتشکده ، موبد موبدان
 4. هرمز : اهورمزدا ، خدای بزرگ ایرانیان - نام پسر بهمن و نام پسر انوشروان
 5. همایون : مبارک ، خجسته - نام تنی چند از پادشاهان هندوستان
 6. هما : فرخنده ، مبارک ، مرغ سعادت - نام دختر گشتاسب و خواهر اسفندیار
 7. همادخت : دختر مبارک و فرخنده بخت
 8. همدم : رفیق و مونس و همزبان
 9. همراز : محرم اسرار
 10. همراه : دوست و یار موافق
 11. هنگامه : غوغا ، شلوغی ، دادوفریاد
 12. هوتن : خوش اندام ، نام یکی از متحدان داریوش درحمله به مغان
 13. هور : خورشید ، آفتاب
 14. هورتاش : همچون خورشید
 15. هورچهر : تابان روی ، زیبا
 16. هورداد : فرستاده و داده خورشید
 17. هوردخت : دختر خورشید
 18. هورزاد : زاده خورشید
 19. هورمند : شبیه خورشید
 20. هوروش : خورشید مانند ، مثل خورشید
 21. هوشنگ : هوش و درایت - نام یکی از سلاطین پیشدادی و فرزند سیامک
 22. هوشیار : با هوش و آگاه
 23. هومان : نیک اندیش ، نام یکی از سرداران افراسیاب و نیز نام برادر پیران ویسه
 24. هومن : نیک منش
 25. هونام : خوشنام ، نیکنام
 26. هویدا : آشکار و نمایان
 27. هیتاسب : صاحب اسب بسته شده
 28. هیرمند : یکی از القاب گستاسب ، آتش پرست
 29. هیما : اشاره ، نامی کردی برای دختران
 30. هیوا : امید وآرزو - نامی کردی برای دختران و پسران

نام زیبا برای شرکت - اسامی زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها

 1. یادگار : آنچه از انسان بجای ماند - پسر پادشاه گرجستان
 2. یاسمن ( یاسمین ) : گل زیبائی به رنگ سفید و زرد و کبود
 3. یاشار : عمر کننده ، نامی ترکی برای پسران
 4. یاور : کمک و همدست و یار
 5. یزدان : خداوند ، آفریدگار هستی
 6. یگانه : بی نظیر ، بی مانند
 7. یوشیتا : پهلوانی از خاندان (( فریان )) نامی اوستائی

 

مراحل تعیین نام شرکتها در واحد ثبتی هر استانها

تعیین نام هرشخصیت حقوقی همراه با ثبت هر شرکت یا موسسه منوط به رعایت کلیه قوانین و دستورات مربوطه و عندالاقتضاء اخذ مجوزهای لازم و ارائه کلیه مدارک ثبت شرکت خواهد بود .

متقاضی تعیین نام می بایست احدی از سهامداران یا موسسین یا وکیل رسمی دادگستری ( با ارائه وکالتنامه ) باشد .

نامهای درخواستی متقاضیان نباید سابقه عین ، تشابه و یا نظیر در بانک اطلاعاتی اداره ثبت شرکتها داشته باشد. (بند 138 بخشنامه های ثبتی (

از بکارگیری اسامی و اصطلاحات بیگانه در نام شرکت یا موسسه خـودداری نموده و درصورت ابهام درخصوص نداشتن معادل فارسـی می بایست به بانک اطلاعاتی یا کتابهای مرجع و لغتنامه های زبان و ادب فارسی مراجعه نمود و درغیراین صورت از فرهنگستان زبان و ادب فارسیاستعلام شرکت انجام شود .

واژه هایی که فرهنگستان زبان و ادب فارسی وضع معادل فارسی را برای آنها ضروری نمی داند و نیز کلماتی که هنوز واژه فارسی معادل آنها از سوی فرهنگستان به تصویب نرسیده است از شمول قانون " ممنوعیت به کارگیری اسامی ، عناوین و اصطلاحات بیگانه " مستثنی هستند .

استفاده از اسامی مشهوره که باعث فریب افکار عمومی می شود ممنوع می باشد .

ا سامی که خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه و مذهبی باشد قابل تأیید و ثبت نمی باشد .

کلماتی از قبیل ساختمانی ، بازرگانی ، تجاری ، مهندسی ، مهندسین مشاور ، حقوقی ، تولیدی و ... شرحی برموضوع فعالیت محسوب می شود و در بررسی نام یا نامهای درخواستی به منظور رعایت عدم سابقه و تشابه جزئی از نام محسوب نمی شود .

استفاده از کلماتی از قبیل بنیاد، انجمن،کانون،تشکل،بانک،بهزیست،بهداشت، گمرک، ارشاد، تبلیغ، تبلیغات، فرهنگی هنری ، صندوق قرض الحسنه ، لیزینگ و... در نام شرکت یا موسسه مستلزم اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح می باشد.

استفاده از کلماتی از قبیل ایران، کشور، ملی ، ملت و ... در نامهای پیشنهادی به دلیل جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی پذیرفته نمی شود .

استفاده از گویش ها و لهجه بومی در نامهای پیشنهادی با ارائه تائیدیه از کتب فرهنگ بومی و درغیراین صورت با ارائه تائیدیه از فرمانداری ، شورای شهر، بخشداری بلامانع می باشد .

ارائه مستندات فرهنگ لغات فارسی یا بومی و نقشه جغرافیایی ایران جهت تأیید مکان استفاده شده درنام در اسامی پیشنهادی توسط شرکت یا موسسه در شرف تأسیس به اداره ثبت شرکت ها الزامی است .

پیشنهاد اسامی و اتخاذ عناوینی که اختصاص به تشکیلات دولتی و کشوری دارد از طرف متقاضیان پذیرفته نخواهد شد .

استفاده از اسامی ائمه و نامهای متبرکه در موسسات خیریه ، فرهنگی و شرکتهای خدمات زیارتی پس از اخذ مجوز و درصورت رعایت سایر موارد ممکن می باشد .

درثبت شرکتهای مشارکتی، می توان از نام کامل شرکت خارجی یا قسمتی از نام شرکت خارجی به همراه نام کاملاً فارسی و مصطلح (به عنوان پسوند) با ارائه مدارک شرکت خارجی و ترجمه رسمی اوراق آن استفاده نمود .

تخصیص عین نام با همان زبان و با رسم الخط فارسی به شعبات و نمایندگی های شرکتهای خارجی ممکن می باشد .

موسسات غیر تجاری و شرکتهای تعاونی از پرداخت هزینه تعیین نام معاف می باشند .

نامهای تائید شده قابل انتقال به غیر نمی باشند ( حتی با تنظیم سند رسمی (

جهت ثبت شرکتهای تعاونی ابتدا باید نام پیشنهادی از مراجع وزارت تعاون طی نامه ای درخواست گردد.

در تعیین نام شرکتهای تجاری تضامنی، مختلط غیرسهامی، مختلط سهامی و نسبی رعایت مواد (117)، (141) ، (162) و (184) قانون تجارت الزامی است .

درصورت پاسخ منفی به نامهای پیشنهادی نیازی به پرداخت مجدد مبلغ 40،000 ریال نمی باشد. البته درصورت سپری شدن زمانی بیش از 3 ماه از تاریخ تأیید نام و درصورت عدم ثبت شرکت به دلایل مختلف، و همچنین تغییرنام ، متقاضی می بایست نسبت به واریز مبلغ فوق به شماره حساب مربوطه و ارائه فیش آن اقدام نماید.

همچنین امکان ثبت تغییرات شرکت در کرج و تهران و دیگر نقاط ایران در خصوص نام شرکت در اداره ثبت شرکتها توسط بهترین موسسه ثبت شرکت در ایران میسر می باشد.

 

 

سوالات متداول اسامی خلاقانه

سوالات متداول اسامی خلاقانه

✅ قوانین انتخاب اسم چه مواردی است ؟

دارای ریشه فارسی باشد.
لاتین نباشد
با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافات نداشته باشد.
تکراری نباشد.به سایت www.ilenc.ir مراجعه و نام پیشنهادی را جستجو نمایید توجه کنید که دو کلمه از نام پیشنهادی با اسامی دارای سابقه باید متفاوت باشد.
دارای اسم خاص باشد.
از اعداد بصورت ریاضی آن استفاده نشود ، بلکه بصورت حروف نوشته شود.
از عناوین ایثارگران و شاهد و امثالهم که انحصاراً تحت نظارت سازمان محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، استفاده نشود.
از عنوانهای شعرا، دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استفاده نشود .
عدم استفاده از حروف اول چند کلمه بعنوان اسم مخفف و یا ترکیبی از چند حرف.
عدم استفاده از حرف اول بعضی از کلمات مثل: پی وی سی و ...

✅ چند نمونه از نام هایی که نمیتوانیم استفاده کنیم را لطفا نام ببرید ؟

ملی - ایران- ملت- کشور- انتظام- نظام- نفت - پتروشیمی - دادگستر- بنیاد – سازمان – مرکز - بهزیست – بانک – بسیج- جهاد - آسانسور - آژانس- ایثار-ایثارگران – شاهد - شهید- آزاده- جانبازان- تکنو - فامیلی -فیلتر - نیک – باور- میکروبرد- تست - استار - تک - مدرن - پیک - امنیت- کارواش - فانتزی - شهروند - اقتصاد -میهن - جوانان - ایمان - دکوراسیون - هدف - سپاه - تکنیک - دیتا- تک نو- تکنولوژی - اورست - مونتاژ- ونوس - دفتر- ایتال - بیو- کنترل – متریک – مترلژی. و برای آپارتمان معادل آن = كاشانه - تکنیک و تکنو معادل آن = فن – تکنولــوژی معادل آن= فن آوری یا فن آوران –کلینیک معادل آن =درمانگاه - دکوراسیون معادل آن= آرایه سیستم معادل آن= چرخه درخواست شود.

✅ اسم برند چگونه باید باشد؟

برای انتخاب اسم برند هم می توان از اسامی ایرانی استفاده کرد و هم خارجی.اسم برند خارجی مستلزم اخذ کارت بازرگانی می باشد ولی در صورتی که در اسم برند از اسامی خارجی استفاده نکرده اید نیازی به کارت بازرگانی نخواهید داشت.

✅ سامانه استعلام نام شرکت چیست؟

برای استعلام اسم شرکت می توانید به پایگاه اینترنتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی www.ilenc.ir مراجعه کنید،هم چنین برای کسب اطمینان از عدم ثبت اسم انتخابی شرکت می توانید به سامانه ی استعلام اشخاص حقوقی کشور به نشانی www.ilenc.ir مراجعه نمایید.

✅ استعلام اسم برند چگونه است؟

برای استعلام برند قبل از ثبت می توانید به پایگاه اطلاعاتی روزنامه رسمی کشور به آدرس http://rrk.ir مراجعه کنید و از ثبت یا عدم ثبت اسم برند انتخابی خود مطمئن شوید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

حق انتصاب نماینده در مجامع عمومی شرکت ها

حق انتصاب نماینده در مجامع عمومی شرکت ها - با توجه به این که برخی از اعضاء به دلایلی مثل مسافرت یا بیماری فرصت یا امکان حضور در مجامع را ندارند، لذا قانونگذار با درنظر قرار دادن مصالح و منافع آن­ها و اصول کلی مربوط به وکالت، امکان اختیار وکیل یا قائم مقام قانونی را از جانب آنان پذیرفته است .

استعلام رایگان شرکت

استعلام رایگان شرکت - جهت راهنمایی استعلام شرکتها با کارشناسان مجتمع ایلیا در خصوص استعلام شرکتها همراه باشید.

ثبت شرکت فوری و سریع

ثبت شرکت فوری و سریع - متولی ثبت شرکت در تهران ،اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری است و در خارج از تهران در صورتی که اداره ی نام برده دایر نشده باشد.

ثبت شرکت ، برند ، اخذ جواز - پشتیبانی رایگان

ثبت شرکت ، برند ، اخذ جواز - پشتیبانی رایگان

مراحل ثبت شرکت های تجاری

مراحل ثبت شرکت های تجاری «کلیه شرکت های ایرانی مذکور در قانون تجارت، (سهامی، ضمانتی، مختلط، تعاونی) که در تاریخ اجرا این قانون موجود و مطابق مقررات قانون تجارت راجع به ثبت و تطبیق تشکیلات خود یا قانون مزبور عمل نکرده اند باید تا آخر شهریور ماه 1310 تشکیلات خود را با مقررات قانون تجارت تطبیق

چگونگی رعایت ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت شرکتها

همان طور که رد ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت بیان شده است صورتجلسه مجامع عمومی می بایستی به امضاء هیات رئیسه (رئیس جلسه، دو ناظر و منشی) مجمع برسد...

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع - ثبت شرکت تضامنی که با نامی معین بین دو یا چند نفر شکل می گیرد.مسئولیت در این نوع شرکتها بصورت تضامنی می باشد.

سایت روزنامه رسمی شرکت

مشاورین متخصص ثبت شرکت و ثبت برند ایلیا آماده اند تا تمامی اطلاعات لازم را در زمینه سامانه ثبت روزنامه رسمی شرکت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارند .

ثبت شرکت بازرگانی

مراحل ، شرایط و مدارک لازم جهت ثبت شرکتهای بازرگانی در ایران - متقاضیان ثبت شرکتهای بازرگانی میتوانند فرآیند ثبت خود را به دو صورت توسط خود و یا وکیل ثبتی

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی شرکت

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی عادی و فوق العاده شرکت ها - اعضاء دارای حقوق متعدد و گوناگونی در فرآیند تشکیل مجمع هستند. اعضاء از مرحله­ی شکل گیری اندیشه­ی نخستین برای مراحل ثبت و تأسیس شرکت تا آخرین لحظه­ی حیات دارای حقوق اساسی برای مداخله­ی قانونمند در فعالیتت ها و مدیریت امور شرکت هستند.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
سهیلا قنبری
سلام وقتتون بخیر من یه اسم برای شرکت زعفرونم میخوامیه اسمی که مشتری با دیدنش خرید مستقیم از کشاورز رو احساس کنه🙏
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
اسامی مرتبط به زعفران باید اسامی باشن که از طلا و زرین نشات گرفته باشن
پاسخ
نیلوفر
سلام درود خدمت شما من یه اسم برای طلاسازی یا طلافروشیوجواهرسازی میخوام خیلیییی سخت شده برام
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام وقتتون به خیر اسامی که مرتبط با کار طلافروشی باشن باید نمادی از زیبایی و وقار باشن مانند اصیلا
پاسخ
وحید
سلام اسم شیک ک زود تو ذهن بمونه برای هایپرمارکت میخوام میتونید راهنمایی کنید؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، روزتون بخیر باشه . برای انتخاب نام در حیطه ی کاری مورد نظرتان میتوانید از اسامی موجود در سایت ایلیا استفاده نمایید . www.eliya.ir
پاسخ
ایدا
سلام به برای انتخاب اسم برند برای ماسک و لوازم بهداشتی چی پیشنهاد میدین
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، روزتون بخیر باشه . برای انتخاب نام در حیطه ی کاری مورد نظرتان میتوانید از اسامی موجود در سایت ایلیا استفاده نمایید . www.eliya.ir
پاسخ
علی
سلام یا این میخوام واسه پیچ اینیستا گرام درباره فرتنگ وهنر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام ببخشید سوالتون یکم ناواضحه ولی اگر اسم میخواین انتخاب کنین میتونین از اسامی کهن ایرانی مانند فرتاک یا اسپان استفاده کنین
پاسخ
آرش
سلام ، شرکت شما برای گرفتن مجوز آموزشی در حیطه کنکور هم فعالیت دارد ؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام نه ما برای اخذ مجوز اقدام نمیکنیم ، ولی برای ثبت شرکت یا موسسه در این حوزه در صورت داشتن مجوز لازم اقدام میکنیم
پاسخ
محسن
سلام. ی شرکت سهامی خاص دارم ک زیاد از اسمش راضی نیستم، حالا دنبال ی اسم شیک و مهندسی هستم برای شرکت، مرسی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، روزتون بخیر . صورتجلسه ی تغییرنام شما شامل عناوینی جدیدی خواهد بود که با درج آن موارد و در نظر گرفتن پنج نام برای شرکت میتوانید اقدام به تغییر نام نمایید همچنین میتوانید از لیست اسامی موجود در سایت ایلیا استفاده نمایید .
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام برای انتخاب اسم باید به این نکته توجه کنین که اسم حتما باید فارسی باشه و 3--4 سیلابی هم باشه ، بعد از انتخاب اسم میتونین در طی یه صورتجلسه تغییر اسم رو بزنین
پاسخ
محمد کرمی
یه اسم خاص برای تولیدی مبلمان یا فروشگاه میخواستم که بتونم ثبت کنم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام اسامی که برای مبلمان باید مورد انتخاب قرار بگیرن باید در حوزه صنایع چوب عام نباشند مثل تیفانی ، بارمان ، آرمند ، دژار ، باور و ... منتهی اسامی که مورد انتخاب شما قرار میگیرند میتونن توسط موسسه ما استعلام شوند
پاسخ
حامد
اسم برای مغازه فروش دوربین مداربسته میخواستم چی بزارم به نظرتون؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای انتخاب نام شرکت میتوینن با این شماره تماس بگیرید 9099072870
پاسخ
سعید خاکسار
سلام برای انتخاب نام برند مشاوره میخواستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ،وقتتون بخیر باشه . برای ارائه ی اطلاعات در این حوزه در اسرع وقت با شما تماس خواهم گرفت .
پاسخ
نجفی
سلام میخوام ی برند ثبتش کنم که در راستای تولید رنگ ساختمانی
پاسخ
میثم سلطانی
سلام.میخوام ی اسم خوبی واسه تولیدی مبل بزارن لطفامنوراهنمایی کنید
پاسخ
اسحاق عمرانی
نام زیبابرای شرکت مبلمان خانگی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای انتخاب نام شرکت میتوینن با این شماره تماس بگیرید 9099072870
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای انتخاب نام شرکت میتوینن با این شماره تماس بگیرید 9099072870
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر باشه . برای ارائه ی اطلاعات بیشتر در این حوزه در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.
پاسخ
محمد
سلام وعرض ادب خدمت شما یه اسم خاص برای ثبت در زمینه مواد غذای رشته اش میخاستم کمک کنید ممنون میشم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
مهدی
سلام خسته نباشید.راهنمای میخواستم برای اسم یک برند برای کار کابینت سازی ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای انتخاب نام شرکت میتوینن با این شماره تماس بگیرید 9099072870
پاسخ
عمران
سلام یک برند خوب می خواستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای انتخاب نام شرکت میتوینن با این شماره تماس بگیرید 9099072870
پاسخ
روژین
سلام،خسته نباشید،راهنمایی میخواستم برای انتخاب اسم برند کارخانه لنت ترمز
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم . در خدمتم شما هستم .
پاسخ
جواد خلجی
سلام وقت بخیر...بنده تو زمینه جرثقیل های سقفی صنعتی فعالیت دارم برای انتخاب اسم مناسب از شما کمک میخوام...ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای انتخاب نام با این شماره تماس بگیرید 9099072870 از تلفن ثابت و بدون کد
پاسخ
سمیه
سلام خسته نباشین .من به دنبال یه اسم برای کانال تلگرام وپیج اینستا هستم ولی موفق نشدم اسمی پیدا کنم کانال برا فروش محصولات آرایشی ومراقبتی پوست ومو هست ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای انتخاب نام با این شماره تماس بگیرید 9099072870 از تلفن ثابت و بدون کد
پاسخ
مجتبی
سلام من دنبال یه اسم واسه فست فود میگردم میتونین من رو راهنمایی کنید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای انتخاب نام با این شماره تماس بگیرید 9099072870 از تلفن ثابت و بدون کد
پاسخ
مهدی شجاعی
ایا برند KFC رو میتوانم به ثبت برسانم.با تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام بایدبراتون استعلام بشه
پاسخ
سید مهدی حسینی
سلام اسم برای برند میخوام قطعات خودرو
پاسخ
سید رسول حسینی
با سلام عرض خسته نباشید لطفا برای دکوراسیون داخلی منزل به همراه نصب یک اسم شیک ومناسب نیاز دارم درصورت امکان راهنمایی کنیید متشکرم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
علی زنده بودی
میخوام یه تعاونی خدماتی در مورد همه چیز درست کنم و دوس دارم واسه اون اسم تعیین کنم و اهل تنگستان هستم و بچه روستای قباکلکی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
محمد تقی زارع مهرجردی
سلام - عرض ادب و احترام . بنده برای یک شرکت دانش بنیان که در زمینه تولید ادوات کشاورزی فعالیت خواهد داشت به چند نام مناسب نیاز دارم . لطفا راهنمایی بفرمایید . بسیار سپاسگزارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
رامیار
چندتا اسم برای شرکت فنی مهندسی و خدماتی و درمانی میخوام
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای انتخاب نام با این شماره تماس بگیرید 9099072870 از تلفن ثابت و بدون کد
پاسخ
حسن
اسم خفن مذهبی برای سیتم های حفاظتی و دوربین مداربسته میخواستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
امین
با سلام و خسته نباشید.میخواستم یه شرکت تجاری توی شیراز ثبت کنم یه راهنمایی برای تعیین نام شرکت میخوام.متشکرم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
سعید
اسم خاص برای شرکت فنی مهندسی طراحی وتعمیرات ونصب ومونتاژ میخواستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
ناهیدکلهر
عنایت بفرماییددرزمینه یانتخاب نام برای ثبت شرکت خدمات شهری راهنمایی بفرماییدممنون میشم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
احمدي
سلام وقتتون بخير ميخواستيم براي انتخاب اسم براي شركت و ثبت اسمو برند ازتون مشاوره بگيرم كارمون وارد كردن محصولات سنگ هستش و ميخواستم ببينم هزينه هاتو به چه صورته
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
ا میری
من توی اسم موندم ی مثال می‌زنید بااسم ماهان درهرزمینه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
نودهی
سلام یه آژانس اینترنتی بامدیران آژانسهای تلفنی شهرمان میخا یم ثبت کنیم چه اسمی بزاریم برند بشه.ممنون میشم از راهنمائی شما
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
حامد بیکران
سلام و احترام درحال شروع تولید کفش هستم که در برنامه ریزیم برای اینده ایجاد یک برند هم در زمینه تولید هم فروش و هم صادرات گنجاده شده برای همین میخوام یه نامی رو انتخاب کنم تا از اول با اون اسم بشناسنم خیلی در مورد نام برند و اینا مطالعه کردم ولی تاحالا به یه نام خوب نرسیدم میخواستم کمکم کنین درضمن هم میخوام ثبتش کنم و هم اینکه یه جنس درجه یکی تولید خواهم کرد و واقعا بارزش خواهد بود ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام برای انتخاب نام باید از تلفن ثابت وبدون کد شهر با این شماره تماس بگیرید 9099072870
پاسخ
فرشاد
من برنامه نویس سی شارپ هستم میخوااستم برای نرم افزار هام اسم انتخاب کنم یه اسمی باشه هر جایی دنیا بخونن معنیش رو بفهمن. ممنون کمک کنید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام وقت شما بخیر . جهت دریافت نام پیشنهادی با شماره 9099072870 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
مریم
برای ثبت برند نیاز به اسم دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام برای انتخاب نام میتونین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید . این شماره باید از تلفن ثابت و بدون کدشهر شماره گیری شود
پاسخ
شهنازحسینی
سلام روز وماه خوبی داشته باشید از اطلاعاتی که داده بودید استفاده کردم امسال مجوز مهدکودک میگیرم دنیال یک اسم زیبا وایرانی ومرتبط با مهدکودک هستم اگر لطف کنید وراهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
رضا
سلام خسته نباشید با توجه به توضیحاتی که دادین و خوندم یه اسم خوب برای ثبت شرکتجهت کار آهن الات و فولاد در مشهد میخوام ، بتونین کمک کنین ممنون میشم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
محمد
سلام خسته نباشید یک اسم میخوام برای لوازم موتور سنگین در فضای مجازی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
سحر
سلام ببخشید میخواستم ی نام شرکت برای شرکت ساختمانی یا عمرانی پیشنهاد بدین.ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
اسماعیل
سلام.یک اسم برای کارگاه کابینت سازی و دکوراسین داخلی پیشنهاد میکنید؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره 9099072870 تماس بگیرید . این شماره را از تلفن ثابت و بدون صفر شماره گیری کنین
پاسخ
جلیل
با سلام واحترام لطفا جهت انتخاب یک نام برای یک شرکت خدماتی تامین نیروی انسانی و انجام امور پرسنلی شرکت ها و مشاوره روابط کار راهنمایی بفرمایید. تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
sankh
سلام ،یه اسم برای سایت میخوام،سایت در ارتباط با گروهی هستش که مثلا برای انجام کاری که مشتری درخواست میکند گروهشون نیاز به طراح داخلی و یا کارهای دیگه
پاسخ
حمید
یک نام خوب وزیبا برای ثبت برنج
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام برند میتوانید به سایت bizname. ir مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
محمد باباییان
با سلام اسمی برای شرکت اموزش اشپزی وگردشگری
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام برند میتوانید به سایت bizname. ir مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
امید
سلام.یه اسم برای شرکت مهندسی که فعالیت آن بازرسی جوش و کنترل کیفیت و آزمون مکانیکی و متالوگرافی...سپاس
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام برند میتوانید به سایت bizname. ir مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
مهدی
لطفا چند اسم برا شرکتم میخواستم شرکت بسته بندی مواد غذایی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام برند میتوانید به سایت bizname. ir مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
محمد
سلام.دنبال یک نام زیبا واسه اتلیه در مشهد میگردم.میتونید کمکم کنید.سپاسگزارم
پاسخ
مسعودحیدرپور
رابیا ی ی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام برند میتوانید به سایت bizname. ir مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
سلیمانی
سلام یه نام زیبا برای باربری معرفی کنید
پاسخ
فاطمه قلی یان
سلام وقتتون به خیر یک اسم برای بسته بندی میخاستم(انواع بسته بندی)
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام برند میتوانید به سایت bizname. ir مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
رضا
سلام وقتتون بخیر یه اسم واسه سایت پوشاک و مد میخواستم ممنونم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام برند میتوانید به سایت bizname. ir مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
Zahra
سلام لطفا یک نام مناسب برای شرکت شیرآلات گاز پیشنهاد بدین؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام وقتتون به خیر باشه از پیغام شما بر روی سایت موسسه بسیار متشکرم برای انتخاب نام شرکت از یکی از دو روش زیر میتوانید اقدام کنین : 1. تماس با شماره تلفن 9099072870 با تلفن ثابت و بدون صفر 2. مراجعه به سایت bizname .ir و پر کردن فرم برای انتخاب نام
پاسخ
علی
سلام. چند تا اسم برای شرکت صادرات واردات میخواستم
پاسخ
عسل
با سلام وخسته نباشید چند تا نام برای شرکت بازرگانی می خواستم، لطفا راهنمایی می فرمایید با تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام برند میتوانید به سایت bizname. ir مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
حسین روحانی
سلام پنج تا اسم چهار سیلابی می خواستم برای شرکت جوشکاری ولوله کشی صنعتی اگر لطف کنید ممنون هستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام وقتتون به خیر باشه از پیغام شما بر روی سایت موسسه بسیار متشکرم برای انتخاب نام شرکت از یکی از دو روش زیر میتوانید اقدام کنین : 1. تماس با شماره تلفن 9099072870 با تلفن ثابت و بدون صفر 2. مراجعه به سایت bizname.ir و پر کردن فرم برای انتخاب نام
پاسخ
علیرضایی
سلام به جای ترابری هوایی چه اسمی مناسب در نظر دارید؟؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام وقتتون به خیر باشه از پیغام شما بر روی سایت موسسه بسیار متشکرم برای انتخاب نام شرکت از یکی از دو روش زیر میتوانید اقدام کنین : 1. تماس با شماره تلفن 9099072870 با تلفن ثابت و بدون صفر 2. مراجعه به سایت bizname.ir و پر کردن فرم برای انتخاب نام
پاسخ
مهدی
سلام.یک اسم برای فروشگاه لوازم ریزمنزل میخواستم.ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام وقتتون به خیر باشه از پیغام شما بر روی سایت موسسه بسیار متشکرم برای انتخاب نام شرکت از یکی از دو روش زیر میتوانید اقدام کنین : 1. تماس با شماره تلفن 9099072870 با تلفن ثابت و بدون صفر 2. مراجعه به سایت bizname.ir و پر کردن فرم برای انتخاب نام
پاسخ
مهدي
سلام. من ي محصول دارم مال طب سنتي. ممنون ميشم ي اسم مناسب براي شركت انتخاب كنيد. اسم اون محصول "كامبوجا" است. كه يك نوع قارچ ميباشد ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
۰۸۷۰۶۲۴۸۲۲
یک اسم برای ثبت برند نبات میخوام
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
امیر حیدری
با سلام چنتا اسم صنعتی برای دستگاههای خمیرکن ونانوایی میخواستم بهم پیشنهاد بدید باتشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
سمیرا
لطفا یک اسم زیبا برای سازمان های مردم نهاد پیداکنید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
جواد
سلام یک اسم باحال برای شرکت سیستمهای حفاظتی میخوام باکلاس و بترکون باشه ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
سید مجتبی علوی
سلام اگه امکان داره یه اسم برای شرکت با فعالیتهای ارتباطی و صنعتی . ممنون میشم
پاسخ
محمد رضا گل زاده
سلام نام یک شرکت جهت فعالیتهای صنعتی و تاسیساتی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام وقتتون به خیر باشه از پیغام شما بر روی سایت موسسه بسیار متشکرم برای انتخاب نام شرکت از یکی از دو روش زیر میتوانید اقدام کنین : 1. تماس با شماره تلفن 9099072870 با تلفن ثابت و بدون صفر 2. مراجعه به سایت bizname.ir و پر کردن فرم برای انتخاب نام
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
سمانه
یک اسم برای برند مواد غذایی لطفا پیشنهاد دهید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
حسین
سلام برای انتخاب اسم برای شرکت ساماندهی سرویس مدارس راهنمایی و پیشنهاد بفرمایید با تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
محمد
سلام . یک نام برا شرکت تولیدی صنعتی می خو اهم لطفا راهنمایی کنید (چند منظوره )
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
سما
سلام یه اسم سه سیلابی برای یه دامپروری به صورت شرکتی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
سما
سلام یه اسم سه سیلابی برای یه دامپروری به صورت شرکتی
پاسخ
سما
سلام یه اسم سه سیلابی برای یه دامپروری به صورت شرکتی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
سما
سلام یه اسم سه سیلابی برای یه دامپروری به صورت شرکتی
پاسخ
سما
سلام یه اسم سه سیلابی برای یه دامپروری به صورت شرکتی
پاسخ
ندا
يه اسم براي شركت عمراني و راه و ساختماني راه و جاده ميخواستم انتخاب كنم ممنون اگه راهنمايي بفرماييد🙏
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
وحید
با سلام در مورد انتخاب اسم یک شرکت خدمات عمرانی میخواسم راهنمتییم کنین تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام لطفا در کامنت بعدی برای ارتباط مشاورین شماره تماس خود را بگذارید و یا با شماره تلفن 9099072870 تماس حاصل فرمایید. با تشکر
پاسخ
شهرام
با سلام یک اسم برای شرکت خدماتی نظافتی میخوام
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
وحيد علي ابادي
سلام . ي اسم مناسب براي ثبت شركت نما ساختمان ميخواستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
علی
سلام یک اسم برای یک نرم افزار در حوزه بورس میخواستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
نجمه
سلام می خواستم یه شرکت بازرگانی در کیش را نامگذاری کنم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
نجمه
سلام می خواستم یه شرکت بازرگانی در کیش را نامگذاری کنم
پاسخ
جعفر
سلام چند اسم برای موسسه ام میخام لطفا راهنمایی کنید و پیشنهاد بدید .. من اسم پیشروان حق رو انتخاب کردم اما شریکم اون رو قبول نداره.. منتظر پیشنهاد خوبتون هستم.. ممنون..
پاسخ
جعفر
سلام چند اسم برای موسسه ام میخام لطفا راهنمایی کنید و پیشنهاد بدید .. من اسم پیشروان حق رو انتخاب کردم اما شریکم اون رو قبول نداره.. منتظر پیشنهاد خوبتون هستم.. ممنون..
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
معروف ملای
یک اسم برای شرکت عمرانی آب وراه سه سیلاب بیشتر نباشه منتظرم تماستونم ممنون
پاسخ
معروف ملای
یک اسم برای شرکت عمرانی آب وراه سه سیلاب بیشتر نباشه منتظرم تماستونم ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
زینب قاسم زاده
یه نام برای گالریه نقاشی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
جعفر
سلام چند اسم برای موسسه ام میخام لطفا راهنمایی کنید و پیشنهاد بدید .. من اسم پیشروان حق رو انتخاب کردم اما شریکم اون رو قبول نداره.. منتظر پیشنهاد خوبتون هستم.. ممنون..
پاسخ
سمیرا
سلام.خسته نباشید.چند تا اسم در مورد شرکت که در مورد طبیعت و گردشگری هست میخوام نمیخوام کلمه گردشگری باشد تو اسم شرکتم مثلا این این سم منو رد کردن شرکت رویش سبز شمال .
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
امید
سلام‌، اسم سه سیلابی برای شرکت میخواستم ، زمینه فعالیت ، واردات و توزیع عطر ، ادکلن و تجهیزات و وسایل وابسته می باشد
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
سعیدی
با سلام یک اسم برای ثبت سایت در زمینه واردات و صادرات پیشنهاد کنید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
حسین هوشمند
با عرض سلام و خسته نباشید. یک اسم برای ثبت شرکت در زمینه دوربین مداربسته، دزدگیر و پنل خورشیدی و... میخواستم. ممنون
پاسخ
قاسمی
یک برند برای هایپر مارکت زنجیره ای میخام
پاسخ
Marzieh
درود.یه نام میخواستم برای یه پیج که محتواش هم آموزش هست هم کارش طراحی و عکسبرداری و فیلمبرداری تبلیغاتی هست.سپاس
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام. در انتخاب کردن یک نام برای پیچ شما باید دقت نظر داشته باشید که علاوه بر تکراری نبودن نام ، از نظر آوایی هم بتواند جایگاه شما را در جامعه کاری تون مشخص نماید مانند جوآن که معنای زیباست
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام وقت بخیر کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا در اسرع وقت با شما تماس میگیرند
پاسخ
آزاده
با سلام ، یک نام پیشنهادی برای یک شرکت بازرگانی داخلی با فعالیت در سطح کشور
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
حاج علی خان
یه نام برای ثبت شرکت ، جهت کارخانه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی میخواستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
سید وحید میرجعفریان
سلام یک اسم برای شرکت پیمانکاری میخواستم لطفاراهنماییم کنید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
ريحانه
سلام،يك اسم خاص براي شركت معماري معرفي كنيد لطفا
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
حسنپور
سلام خسته نباشيد با تشكر از زحمات شما ،من براى انتخاب اسم شركت نياز به راهنمايي داشتم ، شركت مبلمان شهرى و خدمات شهرى كه در زمينه پيمانكارى شهردارى ميباشد ، و بايد سه سيلابه باشد ، تشكر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام وقتتون به خیر باشه از پیغام شما بر روی سایت موسسه بسیار متشکرم برای انتخاب نام شرکت از یکی از دو روش زیر میتوانید اقدام کنین : 1. تماس با شماره تلفن 9099072870 با تلفن ثابت و بدون صفر 2. مراجعه به سایت bizname .ir و پر کردن فرم برای انتخاب نام
پاسخ
عطایی پور
با سلام. یک اسم براییک شرکت فعال در زمینه"مشاوره کسب و کار" در سطح ملی و بین المللی می خواستم پیشنهاد بدید. ممنون از لطفتون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
پاسخ
محمد رضا
سلام لطفا یک نام ترکیبی برای شرکت خدمات تخصصی مهندسی کشاورزی پیشنهاد بدید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام وقت بخیر کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا در اسرع وقت با شما تماس میگیرند
پاسخ
داوودی
یک اسم برای دفتر طراحی معماری.یا گروه معماری ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام وقت بخیر کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا در اسرع وقت با شما تماس میگیرند
پاسخ
ابراهیم
سلام نام برای شرکت فنی مهندسی میخاستم متشکریم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام برند میتوانید به سایت bizname. ir مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
مصطفی حسینی
با سلام لطفا یک یا دو نام برای یک شرکت بازرگانی پیشنهاد دهید
پاسخ
جواد امیری
با سلام و درود یک اسم برای شرکت ثبت آماری لطفا پیشنهاد بدید. تشکر
پاسخ
آرزو
سلام یه نام مناسب برای دست سازه های چوبی و سنگی زیورآلات میخواستم ک خیلی خاص باشه ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
احسان
سلام از مقاله شما ممنونم. یه سوالی دارم اسامی مثل ایستک، اسنپ، ویستر و .... چه جوری ثبت شدند؟ یا اسم محصولات شیرین عسل مثل توییگی و تاینی و ....؟
پاسخ
سایه
سلام،خسته نباشید،راهنمایی میخواستم برای انتخاب اسم برندشرکت لنت ترمز
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، در خدمت شما هستم .
پاسخ
كيان
سلام يك نام فوري و قشنگ و روان براي فروش و توزيع و بسته بندي گوشت بوقلمون ميخوام شركت بزنم بهترين نام مشكل هزينه نيست فقط فوري لطفا
پاسخ
فردین
خیلی زیبا بود
پاسخ
samane
سلام. وقتتون بخیر. برای یک شرکت معدنی در خراسان جنوبی به دنبال یک اسم سه بخشی هستم اما هنوز به هدفم نرسیدم. لطفا نامی در این زمینه معرفی کنید ممنونم.
پاسخ
معصومه رنجبر
سلام وخسته نباشید یک اسم برا ی شرکت کودوسم فروشی کشاورزی معرفی میفر مایید تشکر
پاسخ
امیر
سلام و درود لطفا نامی در زمینه فراوده های نفتی و شیمیایی با رویکرد صادرات در عرصه بین المللی معرفی کنید. ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.
پاسخ
مصطفی
سلام برای کارگاه طلا سازی النگو یه اسم واسه برند میخوام در مایه رزاROZA
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب نام برند میتوانید به سایت bizname. ir مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
امید
نامی برای شرکت کفپوشهای صنعتی ممنون
پاسخ
امین
سلام ..میخواستم یک اسم مناسب برای برند شرکت گردشگری و رزرو مهمان ..انتخاب کنید
پاسخ
نورعليشاهي
يه نام براي شركت هواپيماي و توريستي خيلي غوري احتياج دار مرسي
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
وحید
با سلام اسم شرکت برای سیستم های نظارتی و امنیتی، نورپردازی و هوشمند سازی می خواستم
پاسخ
بهنام
سلام و خسته نباشید، منظور از ارائه مستند در اینجا " اولويت 1 شما با نام پيشنهادي .............. به دليل ارائه مستند جهت بررسي مورد تائيد قرار نگرفت . " چیه؟ یعنی من چه مستندی رو باید آماده کنم؟ به چه طریقی و به کجا باید بفرستم؟
پاسخ
مرید احمدی
سلام خیلی خوب بودماکه استفاده کردیم ا گه میشه جهت تشکیل یک شرکت تولید پالت فلزی. چند نام اعلام کنیدبا تشکرضمنآ نام شرکت 4سیلابی باید باشد یا 3سیلابی؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
مرید احمدی
سلام خیلی خوب بودماکه استفاده کردیم ا گه میشه جهت تشکیل یک شرکت تولید پالت فلزی. چند نام اعلام کنیدبا تشکرضمنآ نام شرکت 4سیلابی باید باشد یا 3سیلابی؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام برای انتخاب و پیشنهادات نام برای شرکت یا موسسات باید با شماره تلفن 9099072870 تماس حال فرمایید . با تشکر
پاسخ
صابر
یک اسم برای شرکت تولید پوشاک
پاسخ
علی
با سلام یک اسم برای ثبت شرکت بیمه صندوق روستاییان و عشایر میخواستم لطف بفرمایید
پاسخ
سیدعلی رضااسحاقی
یک اسم برای ثبت برندبسته بندی زعفران وخشکبارمعرفی کنید
پاسخ
الهام
اسم برای ثبت شرکت ریلی در استان یزد
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام وقتتون به خیر باشه از پیغام شما بر روی سایت موسسه بسیار متشکرم برای انتخاب نام شرکت از یکی از دو روش زیر میتوانید اقدام کنین : 1. تماس با شماره تلفن 9099072870 با تلفن ثابت و بدون صفر 2. مراجعه به سایت bizname.ir و پر کردن فرم برای انتخاب نام
پاسخ
پریسا
اسم دختر و پسر میخوام که به مخفف اسم پریسا و میثم باشد منتظر پیشنهادای خوب شما هستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای دریافت مشاوره میتونین با این شماره تماس بگیرید 9099072870 از تلفن ثابت بدون کدشهر
پاسخ
سید جوادحق گو
شرکت رنگین آسان گوارش
پاسخ
پویا
اسم برای کارتون فیلم
پاسخ
امیرحسین
سلام می خواستم برای کارم در خصوص تبلیغات یک نام ساده انتخاب کنم با کمترین هزینه میشه لطفا راهنمایی کنید؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام برای اسامی که در حوزه تبلیغات هستن باید از اسامی استفاده کنین که کوتاه هستن و در ذهن میمونن مانند آرکا
پاسخ
امیرحسین
سلام با عرض پوزش آرکا زیاد پیش بنده قشنگ نیست وهیچ معنی نمیده ارکا
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
آرکا از باب مثال بود و باید دنبال اسامی این چنینی باشید
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید