درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

طرح توجیهی تولید پودر لاستیک

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 12 مرداد 1400


طرح توجیهی تولید پودر پلاستیک

یکی از بزرگترین مشکلاتی که امروزه برای محیط زیست ایجاد شده دور ریختن تایر ماشین ها می باشد. این مشکل در کشورهای پرجمعیت بیشتر است. بازیافت لاستیک به دلیل اقتصادی نبودن آن و یا نبودن روش هاس صحیح بازیافت و آلوده نمودن محیط زیست در تمامی کشورها مورد استفاده قرار نمیگیرد.

در حال حاضر با استفاده از روشی به نام crumb این للاستیک ها را بازیافت می نمایند این فرآیند بدین صورت است که با آسیاب کردن مکانیکی در دمای محیط یا سیالات سرمازا تولید میشود.

لاستیک یکی از مهم ترین عناصر زندگی بشر که استفاده از آن روز به روز بیشتر میشود. با توجه به تولید سالانه بیش از ۲۰۰ هزار تن لاستیک در ایران و مطرح شدن موضوع از رده خارج کردن خودروهای فرسوده که خود باعث افزایش لاستیک های فرسوده می شود، توجه به نحوه مدیریت زائدات این مواد بسیار اهمیت پیدا می کند. مسلما بهترین راه حل در این زمینه بازیافت لاستیک های فرسوده است که تاکنون هیچ برنامه خاصی برای بازیافت لاستیک در ایران اجرا نشده است. لاستیک های مستعمل، زباله های مخصوصی هستند که از لحاظ شیمیایی، اندازه، حالت و شکل با زباله ها دیگر تفاوت دارند.

طرح اقتصادی و توجیهی تولید پودر لاستیک

شما عزیزان میتوانید با ثبت طرح اقتصادی تولید پودر لاستیک گامی مفید در راستای توسعه پایدار یا کاهش مصرف منابع طبیعی و تنها زیستگاه بشر را نجات دهید بازیافت ضمن حفظ شغلهای موجود موجب ایجاد شغل های جدید و سازنده و نیز رقابت بیشتر در صنایع کاغذ سازی می شود. بازیافت نیاز به محل دفن بهداشتی و زباله سوز را کاهش می دهد . بازیافت از آلودگی ایجاد شده توسط ساخت محصولات از مواد خالص و بکر جلوگیری می کند. تنها ۲ درصد از تایرهای فرسوده در کشور بازیافت می شوند . سالانه حدود ۲۵ هزار تن تایر فرسوده در کشور تولید می شود که از این میزان تنها ۵ تن برای تهیه آسفالت خیابانها و یا کفپوش زمین های بازی کودکان، بازیافت می شود

همراه مشاور ایلیا.

چگونگی ثبت طرح اقتصادی تولید پودر لاستیک از طریق ثبت شرکت ایلیا

کارشناسان متخصص ثبت شرکت و برند ایلیا شمارا در راستای رسیدن به اهدافتان راهنمایی می نماسند شما عزیزان میتوانید با تماس از طریق شماره 9099072870 از مشاوره های رایگان و تخصصی ما در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت طرح صنعتی ، طرح توجیهی برای تولید پودر لاستیک بهره مند شوید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید