سایت روزنامه رسمی شرکت

روزنامه رسمی شرکت ها

در این مقاله برای شما در رابطه با روزنامه رسمی علت چاپ روزنامه رسمی و سایت ثبت روزنامه رسمی توضیحات مختصر و مفیدی را ارائه خواهیم داد.

روزنامه رسمی برای درج اطلاعات شرکت در روزنامه می باشد در واقع سند است که ثابت می کند. چه تعداد افراد، با درصد سهام و اسامی آنها موضوع فعالیت شرکت، سرمایه کلی شرکت ، اسم شرکت در روزنامه رسمی درج و به اطلاع عموم می رسد.

تمام آن موارد بعد از ثبت شرکت و تایید آنها توسط اداره ی ثبت شرکتها صورت می گیرد. یعنی بعد از ثبت شرکت و تایید تمام موارد گفته شده توسط توسط اداره ی ثبت شرکت ها باید به سایت روزنامه رسمی بروید. در خواست روزنامه رسمی نمایید.

روزنامه رسمی شرکت ها

 در قانون تجارت که مطابق قوانین جمهوری اسلامی تدوین گردیده است پیش بینی شده کلیه مندرجات دفاتر تجاری باید به اطلاع عموم برسد. به همین خاطر کلیه اشخاص که اقدام به فعالیت در حوزه های ثبت شرکت و موسسات غیرتجاری می نمایند.

برابر نص صریح قانون تجارت موظفند تنعا یک ماه پس از ثبت شرکت یا موسسه خود نسبت به انتشار آگهی ثبتی خود در روزنامه رسمی یا روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایند. 

 به همین خاطر برای سرعت بخشی و راحت تر بودن انتشار آگهی های قانونی در یک اقدام مشترک ما بین سازمان ثبت اسناد و املاک و روزنامه رسمی کشور کلیه مراجع ثبت  شرکت ها بر این اساس به محض ثبت و تایید نهایی از سوی اداره ثبت شرکت ها این سند به صورت خودکار به روزنامه رسمی ارسال می گردد.

ادامه مطلب
ایده برای اسم شرکت 【 نام شرکت سه سیلابی✔️】

موسسین می توانند بدون مراجعه حضوری  از طریق درگاههای اینترنتی نتایج را به صورت اینترنتی مشاهده و دریافت نمایند.

روزنامه رسمی به عنوان یکی از ارکان قانونی برای اطلاع رسانی قانونی و حقوقی می باشد. کلیه علاقه می توانند تمامی تغییرات و جدیدترین اطلاعات را از طریق این سامانه پیگیری کنند.

روزنامه رسمی شرکت ها

وظایف و اختیارات روزنامه رسمی

  1. تمامی تاسیسات و یا انحلال های شرکت ها که با استناد به قوانین اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده باشد.
  2. تمامی آگهی های قانونی قضایی و آگهی های مرتبط با ثبت شرکت و ثبت علامت تجاری
  3. انتشار آگهی های دعوت هیئت بستانکاران به استناد قانون اداره امور تصفیه ورشکستگی
  4. شرکتنامه و نشر خلاصه نامه شرکت خارجی یا شعبه های آن بعد از ثبت .

طریقه ثبت آگهی در روزنامه رسمی ثبت شرکت

ثبت آگهی و پرداخت آن تنها از طریق سامانه روزنامه رسمی شرکت امکان پذیر می باشد به همین خاطر کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا با دریافت کلیه مدارک به سامانه روزنامه رسمی کشور مراجعه کرده و با تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام به ثبت آگهی شما در روزنامه رسمی می نمایند.

با دریافت فایل pdf از قسمت پیگیری آگهی آن را تقدیم شما متقاضیان می نمایند. به این نکته توجه نمایید که ثبت و ارسال آگهی در روزنامه رسمی تنها یکبار امکان پذیر می باشد و امکان اصلاح آن وجود ندارد.

مشاورین ثبت شرکت و ثبت برند ایلیا آماده اند تا تمامی اطلاعات لازم را در زمینه سامانه ثبت روزنامه رسمی به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارند.

ادامه مطلب
نظارت بر عملکرد مدیران در شرکت
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x