جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت پیمانکاری بدون دردسر و چالش

ثبت شرکت پیمانکاری

برای ثبت شرکت پیمانکاری تا کنون چه اقدامی انجام دادید؟ میدونید شرکت های پیمانکاری چگونه به ثبت می رسند؟ با ما همراه باشید زیرا در متن پیش رو می خواهیم اطلاعات مفیدی را درباره ثبت شرکت با این موضوع به صورت تخصصی در اختیار شما قرار دهیم.

ثبت شرکت پیمانکاری

از جمله شرکت هایی که امروزه در بین متقاضیان ثبت شرکت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار شده ثبت شرکت های پیمانکاری می باشد که از دلایل تقاضای زیاد این شرکت ها می توان به کسب درآمد در بازارهای کاری اشاره کرد.

این شرکت ها باید دارای تخصص در امر ثبت شرکت های پیمانکاری باشند و از افرادی که در زمینه انجام این امور تخصص دارند استفاده شود. در این مقاله از انواع شرکت های پیمانکاری تا مراحل ثبت این نوع شرکت ها برای شما مواردی را بازگو خواهیم کرد.

ثبت شرکت پیمانکاری سریع و تخصصی

برای ثبت شرکت پیمانکاری از نوع سهامی خاص شما نیاز دارید 5 نفر شریک باشید البته تنها 3 نفر از این 5 نفر میتوانند به عنوان سهام دار باشند و مابقی اعضا به عنوان بازرس در این شرکت ها باید بعد از انتخاب اعضا ( موضوع فعالیت را به طور کلی مشخص و بعد ان را طراحی نمایید.

با توجه به اهدافتان از ثبت شرکت سپس انتخاب 5 نام به ترتیب اولویت شما برای ارسال آنها به اداره ثبت شرکتها برای تایید نام اصلی و مرحله بعدی مشخص کردن میزان سهام شرکت ( از 100 هزار تومان نمی تواند کمتر باشد ) چنانچه بیشتر از مبلغ اولیه باشد موجب بالا رفتن اعتبار شرکت می گردد. حال زمان آن می رسد که به توضیح پیمانکار کیست ؟ بپردازیم:

واژه و لقب پیمانکار را به شخص حقیقی و یا حقوقی می گویند که مسئول اجرای یک کار بوده و آن را به عهده گرفته که می تواند شامل: کار ساختمانی، تولیدی، برق، فضای سبز باشد. در واقع پیمانکار همان اجرا کننده است.

شرایط اخذ گرید پیمانکاری

شرایط اخذ رتبه پیمانکاری داشتن حداقل یک  مهندس با 6 سال سابقه کار که در این 6 سال باید بیمه در یک شرکت با رتبه گرید شده باشد و یا داشتن دو مهندس هر کدام با 3 سال سابقه مطابق شرکت فوق شرکت داشتن در مناقصه های دولتی داشتن فعالیت بالا در زمینه کاری مرتبط است.

 ثبت شرکت پیمانکاری

انواع شرکت های پیمانکاری برای ثبت

ثبت شرکت پیمانکاری سهامی خاص

 • شما نیازمند 5 نفر اعضاء می باشید که 3 نفر عضو هیئت مدیره و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشند.
 • میزان سرمایه 1.000.000 ریال برای ثبت شرکت و واریز 35% از سرمایه اولیه شرکت در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس
مدارک لازم جهت ثبت شرکت پیمانکاری سهامی خاص
 • رونوشت از هویت موسسین مانند کارت ملی و شناسنامه
 • در زمانی که موضوع فعالیت شرکت ها به جوازی نیازمند باشد اخذ مجوزهای لازم از ارگان های مربوطه الزامی است.

پس از تهیه تمامی مدارک بالا و تحویل آن ها به شرکت ایلیا، کارشناسان حقوقی و ثبتی این مجتمع با بهره‌گیری از تجارب و اقدامات قبلی خود در راستای ثبت شرکت ها امور مربوط به ثبت شرکت پیمانکاری شما را در کم ترین زمان به پایان خواهند رساند.

با ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها تقریبا با گذشت 5روز کاری ابلاغیه تایید نام انتخابی شما ارسال خواهد شد. چنانچه نام انتخابی شما رد شود می توانید 5 نام جدید دیگر را برای شرکت خود به اداره ثبت شرکت‌ها ارائه دهید و منتظر پاسخ کارشناسان پرونده بمانید.

ثبت شرکت پیمانکاری با مسئولیت محدود

برای ثبت شرکت پیمانکاری با مسئولیت محد.د موظف به اجرای شروط خاصی داردی که شامل موارد یمانند تعیین حداقل دونفر شریک بالای 18سال، حداقل سرمایه 1.000.000 ریال برای ثبت اولیه شرکت می باشد. اگر متقاضی ثبت شرکت در این زمینه هستید می توانید با کارشناسان ثبتی در این زمینه مشورت کنید و تمامی اموری که باید برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود بدانید را از طریق آن ها پیگیر شوید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت پیمانکاری با مسئولیت محدود
 • کارت ملی و شناسانامه ی تمامی اعضاء
 • انتخاب 5 اسم به ترتیب اولویت شما ( اسامی باید از 5 سیلاب تشکیل شده باشند. )
 • انتخاب یک آدرس و کدپستی معتبر به عنوان آدرس اصلی شرکت
 • اگر موضوع فعالیتی که برای به ثبت رسیدن انتخاب کردید به مجوز نیاز داشت باید مجوزهای لازم را از ارگان مربوطه اخذ نمایید.

مراحل ثبت شرکت پیمانکاری

 1. تهیه کلیه مدارک ثبتی و ارائه آن به کارشناسان مربوطه
 2. ارائه مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره (کارت ملی و شناسنامه)
 3. امضای اقرارنامه
 4. اخذ مجوز از ارگان های ذی صلاح
 5. تعیین و اعلام به کارشناس
 6. تعیین نام شرکت
 7. طراحی موضوع با توجه به فعالیتتان
 8. انتخاب سرمایه اولیه شرکت
 9. انتخاب اعضاء هیئت مدیره و تعیین سمت و میزان سهام موسسین شرکتها
 10. ثبت نام اولیه در سایت ثبت شرکتها

به منظور ثبت سریع و قانونی شرکت از نوع پیمانکاری خود تنها با یک تماس می توانید بهترین و مجرب ترین کارشناس و وکیل ثبتی و حقوقی را برای خود اتخاذ کنید. این را بدانید که مجتمع ثبتی ایلیا با بیش از 18 سال سابقه مثبت در انجام امور حقوقی یکی از اولین موسسات حقوقی بوده که می توان آن را بهترین مجتمع حقوقی در کرج و تمامی کشور دانست.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها