لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت پیمانکاری 【مشاوره رایگان ثبتی✔️】


در این مقاله سعی بر آن داریم که اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم . از جمله شرکت هایی که امروزه در بین متقاضیان ثبت شرکت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار شده ثبت شرکت های پیمانکاری می باشد که از دلایل تقاضای زیاد این شرکت ها می توان به کسب درامد در بازارهای کاری اشاره کرد ، این شرکت ها باید دارای تخصص در امر ثبت شرکت های پیمانکاری باشند و از افرادی که در زمینه انجام این امور تخصص دارند استفاده شود .

در این مقاله از انواع شرکت های پیمانکاری تا مراحل ثبت این نوع شرکت ها برای شما مواردی را بازگو خواهیم کرد .

ثبت شرکت پیمانکاری

شرکتهای پیمانکاری با موضوعاتی از جمله : پیمانکاری نفت ، گاز و پتروشیمی ، تاسیسات ، برق ، فضای سبز پارک و ... می باشد که می توانند اقدام به اخذ رتبه 5 پیمانکاری نمایند .

آخرین رتبه پیمانکاری که مرتبط یا شرکتها می باشد رتبه 5 پیمانکاری است که بعد از آن به ترتیب به رتبه 4، 3 ، 2 و 1 ارتقا می یابد .

برای ثبت شرکت های پیمانکاری می توان آن را به دو نوع شرکت های تجاری با مسئولیت محدود و سهامی خاص به ثبت رساند . در ابتدا امر باید بدانید که قصد دارید شرکت با مسئولیت محدود به ثبت برسانید یا شرکت سهامی خاص اما به این امر توجه فرمایید که برای فعالیت های پیمانکاری ثبت شرکت با مسئولیت محدود مناسب ترین گزینه می باشد .

این امر به این خاطر می باشد که مناقصه گذار اعتبار و ارزش بیشتری برای شرکتهای سهامی خاص قائل هستند این اعتبار و ارزش به این خاطر می باشد که سهامداران شرکت های سهامی خاص موظف هستند 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در بانک به نام شرکت واریز نمایند در حقیقت سرمایه شرکت سهامی خاص اظهاری نمی باشد برعکس شرکت با مسئولیت محدود .

یکی از مهم ترین ویژگی های شرکت سهامی خاص وجود بازرسین در این شرکت ها می باشد که هرساله نیازمند تمدید می باشند مدیران نیز در این قالب ثبتی هر دوسال یک بار تمدید می گردد.

بازرسین شرکت سهامی خاص هرساله ترازنامه مالی شرکت ها را با برآورد ضرر و زیان وارده تصویب کرده . در نتیجه این شرکت ها همواره تحت کنترل می باشند.

 

ثبت شرکت پیمانکاری

 

پیمانکار کیست

در لغت در واقع به شخصی پیمانکار گفته می شود که شامل مجموعه ای حقیقی و یا حقوقی باشد که با عقد قراداد فعالیت هایی از جمله انجام امور حمل ، نصب، ساخت و اجرا را برعهده دارد. 

برای ثبت شرکت های خود با موضوع فعالیت پیمانکاری می توانید با مشاورین مجرب مجتمع ایلیا در ارتباط باشید تا آن ها با بهره مندی از تجارب خویش شما را در انجام امورات ثبتی و حقوقی راهنمایی کنند . 

شرایط اخذ گرید پیمانکاری

از شرایط اخذ رتبه پیمانکاری دارا بودن حداقل یک مهندس با 6 سال سابقه کار می باشد که ای سابقه می بایست در شرکتهای دارای رتبه باشد و یا 2 مهندس با سه سال سابقه مستقیم در رشته درخواستی داشته باشند . به این نوع مهندس اصطلاحا" مهندسین امتیاز آور می گویند .

ثبت شرکت پیمانکاری سهامی خاص

 • شما نیازمند 5 نفر اعضاء می باشید که 3 نفر عضو هیئت مدیره و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشند.
 • میزان سرمایه 1.000.000ریال برای ثبت شرکت و واریز 35% از سرمایه اولیه شرکت در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس

مدارک لازم جهت ثبت شرکت پیمانکاری سهامی خاص 

 • رونوشت از هویت موسسین مانند کارت ملی و شناسنامه
 • در زمانی که موضوع فعالیت شرکت ها به جوازی نیازمند باشد اخذ مجوزهای لازم از ارگانهای مربوطه الزامی است .

پس از تهیه تمامی مدارک بالا و تحویل آن ها به شرکت ایلیا ، کارشناسان حقوقی و ثبتی این مجتمع با بهره گیری از تجارب و اقدامات قبلی خود در راستای ثبت شرکت ها امور مربوط به ثبت شرکت پیمانکاری شما را در کم ترین زمان به پایان خواهند رساند و با ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها تقریبا با گذشت 5روز کاری ابلاغیه تایید نام انتخابی شما ارسال خواهد شد . چنانچه نام انتخابی شما رد شود میتوانید 5 نام جدید دیگر را ارائه  دهید و منتظر پاسخ کارشناسان پرونده بمانید .

شرایط ثبت شرکت پیمانکاری با مسئولیت محدود

 • حداقل دونفر شریک بالای 18سال
 • حداقل سرمایه 1.000.000 ریال برای ثبت اولیه شرکت می باشد

مدارک لازم جهت ثبت شرکت پیمانکاری با مسئولیت محدود 

 • رونوشت از کارت ملی و شناسنامه
 • چنانچه موضوع فعالیت شرکت نیازمند مجوز باشد اخذ مجوزهای لازم از ارگانهای مربوطه

مراحل ثبت شرکت پیمانکاری

 1. تهیه کلیه مدارک ثبتی و ارائه آن به کارشناسان مربوطه
 2. ارائه مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره (کارت ملی و شناسنامه)
 3. امضای اقرارنامه
 4. اخذ مجوز از ارگان های ذی صلاح
 5. تعیین و اعلام به کارشناس
 6. تعیین نام شرکت
 7. طراحی موضوع با توجه به فعالیتتان
 8. انتخاب سرمایه اولیه شرکت
 9. انتخاب اعضاء هیئت مدیره و تعیین سمت و میزان سهام موسسین شرکتها
 10. ثبت نام اولیه در سایت ثبت شرکتها

برای ثبت شرکت های پیمانکاری در کم ترین زمان تنها کافی است با شماره تماس های مجتمع حقوقی ایلیا تماس حاصل فرمایید تا با بهره مندی از تجارب آن ها امور مربوط به ثبت شرکت ها از مراحل تا مدارک مربوط به ثبت آن را توسط مجرب ترین تیم ثبتی انجام خواهید داد . 

تماس با مجتمع ایلیا

شعبه کرج : 02632137

شعبه تهران : 02126655119 

مشاوره آنی
مجتمع ایلیا ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی در راستا ارائه خدمات با حداقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

(( ایده برای اسم شرکت 🥇))【 نام شرکت سه سیلابی✔️】

ما در این مقاله به مطالبی درباره ایده برای اسم شرکت 🥇 نام شرکت سه سیلابی ✔️ اسم شرکت سه سیلابی نمونه اسم شرکت ساختمانی و اسم سه حرفی برای شرکت پرداخته ایم مقاله را مطالعه کنید.

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

ماده 124 قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها

ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها - نکته دیگری که در خصوص ماده 124 قابل تامل می باشد این است که مقرر شده در صورتی که مدیرعامل عضو

نحوه انتخاب مدیران و بازرسان در شرکت

نحوه انتخاب مدیران و بازرسان در شرکت - الف- نحوه­ی انتخاب و اکثریت لازم برای آن. - ب -تعداد، مدت مأموریت ...مقنن به انتخاب مدیران و بازرسان توجه ویژه ای نموده است. به این ترتیب که در ماده­ی 35 قانون شرکت های تعاونی، تبصره­ی 2 ماده­ی 36 قانون و ماده­ی 25 آیین نامه­ی نحوه­ی تشکیل مصوب 1387، ملاک

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها ماده 136در صورت انقضاء مدت ماموریت مدیران تا انتخاب مدیران جدید، مدیران سابق کماکان مسئول امور شرکت خواهند بود.

ثبت مهر شرکت - مهر شرکت

مهر هر شرکت به مثابه امضا و اعتبار و آبروی شرکت است و ممکن است با تقلید از آن هویت و اعتبار یک شرکت به خطر بیفتد و نشان آن به نوعی جعل شود که به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا به دلیل جلوگیری از این موضوع مهر شرکت شما را به شکل مالکیت معنوی به ثبت می رساند.

شرایط ثبت موسسه در کرج

توضیحات کامل درباره شرایط ثبت موسسه در کرج

سایت روزنامه رسمی شرکت

مشاورین متخصص ثبت شرکت و ثبت برند ایلیا آماده اند تا تمامی اطلاعات لازم را در زمینه سامانه ثبت روزنامه رسمی شرکت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارند .

استعلام رایگان شرکت 【مشاوره رایگان و تخصصی✔️】

استعلام رایگان شرکت در کم ترین زمان با بهره مندی از تجارب خود در 18 سال سابقه فعالیت در حوزه حقوقی شرکت ها آماده انجام امور ثبتی متقایان خواهد بود. - جهت راهنمایی استعلام شرکتها با کارشناسان مجتمع ایلیا در خصوص استعلام شرکتها همراه باشید.

استعلام نام شرکت - سامانه استعلام نام شرکت

استعلام رایگان نام شرکت - روش های استعلام نام شرکت به پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه کنید.این سامانه زیر نظر .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید